MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Marsz dla zycia i rodziny (cos innego od genderowych gej prajdow) ?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 4 z 10 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ... 8 | 9 | 10 ] - Skocz do strony

Str 4 z 10

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

cris82

Post #1 Ocena: 0

2019-06-11 06:12:42 (5 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

tak odprawianie mszy w druszlaku na glowie i szydzenie z wiary na pewno sie przyczyni do lepszego zycia homoseksualistow w Polsce
mozliwe ze ta droga do normalnosci bylaby krotsza gdyby zamiast dumnych traswestytow w 20centymeyrowych rozowych szpilkach na czele marszu szli normalni ludzie a same marsze nie przypominaly cyrku



Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZosiaS

Post #2 Ocena: 0

2019-06-11 06:39:57 (5 lat temu)

ZosiaS

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

[B]2019-06-11 02:55:18, daavid napisał(a):
Do niedawna żyłem w błogiej nieświadomości i nie wiedziałem, że w moim mieście (Birmingham) odbywają się jakieś gejowskie imprezy, które są jedne z największych na świecie.

Sądziłam, że to Brighton wiedzie prym.
Chociaż, podobnie jak Ty, nie ekscytuję się pochodami, paradami, manifesracjami i procesjami.
Jeśli ktoś lub jakaś grupa społeczna chce coś świętować lub manifestować, tudzież ma potrzebę coś ogłosić, nic mi do tego.
Tak długo jak długo nikomu nie dzieje się krzywda, nikt nie podżega do nienawiści i nie działa wbrew prawom człowieka.
Jak oglądam karnawał z Rio de Janeiro, to też nie robię halo, że ktoś jest przebrany w pióra, latex, za półnagiego smoka czy wampa.
Żyjcie i dajcie żyć innym.
Przecież nikt nie zmusza do uczestnictwa ani oglądania.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2019-06-11 06:42:31 (5 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #4 Ocena: 0

2019-06-11 07:19:30 (5 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

jaki przyklad z rio
: ))

idac na impreze disco polo tez nie oczekuje ze ludzie beda ubrani w eleganckie garnitury festival w rio to czysta zabawa a tutaj postulaty mniejszosci homoseksualnych ktore chca indoktrynowac dzieci w szkolach

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Turefu

Post #5 Ocena: 0

2019-06-11 07:40:07 (5 lat temu)

Turefu

Posty: 4026

Kobieta

Z nami od: 26-05-2013

Skąd: York

Co z tym indoktrynowaniem dzieci? Widze, czego sie uczy moj siedmioletni syn: ze rodziny sa rozne. Moga byc mama, tata I dzieci, ciocia, wujek, kuzyni I siostrzeniec, dziedkowie I wnuczki, dwie mamy, dwoch ojcow, samotne mamy. Na tym etapie nie mowi sie dzieciom zadnych "techniczych " szczegolow, po prostu sie mowi, ze ludzie sa rozni, co nie znaczy, ze to jest zle. Dawno temu synek sie zapytal, kto to jest gej. To pan, ktory jest zakochany w innym panu. Ooo A Lexi ma dwie mamy. Lexi to kolezanka ze szkoly. Po czym zmienil temat. Dzieci naprawde nie sa traumatyzowane, gdy sie dowiedza, ze rodzina moze byc inna, niz tradycyjne dwa plus dwa.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

cris82

Post #6 Ocena: +1

2019-06-11 08:09:11 (5 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

typowe gotowanie zaby... widzisz tym sie roznimy ze ja uwazam ze wychowywaniem dzieci w tym zakresie powinni zajmowac sie rodzice
jestescie homofobami? bo nas ominela "homoedukacja" a tolerancji nie brak za to czym innym jest wlazenie na glowe i narzucanie racji przez mniejszosci

religia w szkole bee ale nauki o wyborze plci juz tak... hipokryzja totalna sorry wole zeby moje dziecko uczylo sie historii i matematyki w szkole a nie homopropagandy slyszeliscie co teraz sie wydarzylo w australii jesli dobrze pamietam
afera pedofilska na szczeblach ministerstwa edukacji? okazalo sie ze czlowiek ktory byl odpowiedzialny za tworzenie programu "uswiadamiania" dzieci w szkolach jest pedofilem

po co to promowac...male dzieci sa podatne na takie sugestie maja zyc w swiecie w ktorym wybor plci jest czyms normalnym? a kazdy kto widzi w tym problem zamykany jest w szufladce homofob zly prawicowiec ? taki jest kierunek

[ Ostatnio edytowany przez: cris82 11-06-2019 08:31 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

admiralbibol

Post #7 Ocena: +1

2019-06-11 08:33:20 (5 lat temu)

admiralbibol

Posty: 2209

Mężczyzna

Z nami od: 29-03-2015

Skąd: Warszawa

Jestem przekonany ze wiekszosc homoseksualistow nie chce miec z ruchem LGBT i ich paradami nic wspolnego. Wsadzianie pior w tylek na paradach, te msze, profanowanie Matki Boskiej, uczenie poprawnego samogwaltu 4 latkow.
Nikt normalny nie bedzie chcial miec z tym nic wspolego i fakt z kim ten ktos chce sypiac nie tutaj chyba zadnego znaczenia.
Kazdy donosik na moj avatar daje hemoroida lewakowi.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #8 Ocena: 0

2019-06-11 09:05:34 (5 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

daavid

Post #9 Ocena: 0

2019-06-11 09:07:14 (5 lat temu)

daavid

Posty: 5711

Mężczyzna

Z nami od: 12-03-2007

Skąd: Birmingham

Cytat:

2019-06-11 08:09:11, cris82 napisał(a):
typowe gotowanie zaby... widzisz tym sie roznimy ze ja uwazam ze wychowywaniem dzieci w tym zakresie powinni zajmowac sie rodzice
jestescie homofobami? bo nas ominela "homoedukacja" a tolerancji nie brak za to czym innym jest wlazenie na glowe i narzucanie racji przez mniejszosci

religia w szkole bee ale nauki o wyborze plci juz tak... hipokryzja totalna sorry wole zeby moje dziecko uczylo sie historii i matematyki w szkole a nie homopropagandy slyszeliscie co teraz sie wydarzylo w australii jesli dobrze pamietam
afera pedofilska na szczeblach ministerstwa edukacji? okazalo sie ze czlowiek ktory byl odpowiedzialny za tworzenie programu "uswiadamiania" dzieci w szkolach jest pedofilem

po co to promowac...male dzieci sa podatne na takie sugestie maja zyc w swiecie w ktorym wybor plci jest czyms normalnym? a kazdy kto widzi w tym problem zamykany jest w szufladce homofob zly prawicowiec ? taki jest kierunek

[ Ostatnio edytowany przez: <i>cris82</i> 11-06-2019 08:31 ]




Nie wiem dlaczego porównujesz religię (tak naprawdę naukę tylko o jednej religii a nie wiedzę o religii), która jest w szkole tydzień w tydzień, od samego początku do końca, z paroma godzinami. Moja córka na tych lekcjach dowiedziała się, że są tacy ludzie jak pedofile, którzy chcą zrobić krzywdę dzieciom i, że to nie jest normalne a takie zdarzenia trzeba zgłaszać do nauczycieli, na policję ect.
Uważasz, że wybór płci istnieje. Sorry, nikt by mnie nie przekonał do jakichkolwiek zmian.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #10 Ocena: +1

2019-06-11 09:29:41 (5 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

a co moze nie istnieje ? a ktos by cie przekonal do kanibalizmu? sa/byly plemiona ktore od dziecka byly wychowywane w przekonaniu ze jest to normalny posilek

wtf ! : )a co ma wspolnego ostrzeganie dzieci przed pedofilami z programowaniem umyslu mlodego czlowieka ktoremu sie mowi ze moze zmienic plec i byc kim chce w czasie kiedy nie skonczylo nawet 10lat!

a jak mi donosza wiewiorki podobno szkola ma prawo pozywac rodzicow w imieniu dziecka jezeli rodzice sie na to nie godza

to brzmi troche jak horror z elementami sf a nie swiat w ktorym sie wychowalem
nie mialem homoedukacji w szkole a mam szacunek do ludzi innej orientacji ale ta karta lgbt jakim prawem z podatkow mialyby byc finansowanie schroniska dla homoseksualistow sposrod uciekajacych/wyrzucanych z domow dzieci to pewnie jakis maly odsetek a nalezy im sie specjalne traktowanie? przywileje? tylko dlatego ze sa innej orientacji?
zaraz beda przyznawane renty hehe ze wzgledu na szykany w pracy ; )

jako ciekawostek mozna tez potraktowac ze podobno wykreslajac homoseksualizm z listy chorob nie byla to jakas jednoglosna decyzja tylko np sposrod kilkunastu tysiecy lekarzy 3/5 zadecydowalo ze nie jest to choroba
co jezeli nie mieli racji? bo najwidoczniej nie bylo to oczywiste

[ Ostatnio edytowany przez: cris82 11-06-2019 09:35 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 4 z 10 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ... 8 | 9 | 10 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,