MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Marsz dla zycia i rodziny (cos innego od genderowych gej prajdow) ?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 10 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ... 8 | 9 | 10 ] - Skocz do strony

Str 3 z 10

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: +1

2019-06-10 19:57:26 (5 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Maverick_foreve

Post #2 Ocena: 0

2019-06-10 20:13:34 (5 lat temu)

Maverick_forever1

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-06-10 19:57:26, Konto usunięte napisał(a):
Koleżanko moderatorko, informuje, że jedynie słowo pedał jest rozpoznawalne przez polską prawicę, a jakieś gej to to dotyczy chudych chłopców w rurkach.
Jestem tradycjonalistą, i niech moderacja to uszanuje.

Pedał to pedał, część roweru. Homosie sobie pedałują , a hetero robią dzieci i mają rodziny. LGBT zazdrości i chce to co normalni ludzie czyli kobieta i mężczyzna mają naturalnie. Nie lubię nachalnej manifestacji swojej inności seksualnej. Wśród moich znajomych w pracy są geje i stwierdzili, że te wszystkie manifestacje i marsze , to tylko szkodzą ich środowisku.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #3 Ocena: 0

2019-06-10 20:17:02 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Ciekawe ile osób walczących, również tutaj, o tradycyjne wartości rodzinne i krytykujace np związki gejów sami żyją w mało tradycyjnych związkach partnerskich?
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

4ary

Post #4 Ocena: 0

2019-06-10 20:18:27 (5 lat temu)

4ary

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-06-10 19:57:26, Konto usunięte napisał(a):
Koleżanko moderatorko, informuje, że jedynie słowo pedał jest rozpoznawalne przez polską prawicę, a jakieś gej to to dotyczy chudych chłopców w rurkach.
Jestem tradycjonalistą, i niech moderacja to uszanuje.


Jeśli domagasz się szacunku dobry człowieku musisz się wykazać odrobiną wysiłku i ten szacunek okazywać wszystkim innym po prawej czy lewej stronie.


Cytat:

2019-06-10 20:17:02, Adacymru napisał(a):
Ciekawe ile osób walczących, również tutaj, o tradycyjne wartości rodzinne i krytykujace np związki gejów sami żyją w mało tradycyjnych związkach partnerskich?


Akceptacja zwiázków gejów nie ma nic wspólnego z akceptacją tych szopek na ulicy ,których przesłaniem nie jest na pewno tolerancja wobec innych.
Nikt nie jest doskonały ale ja ze swoją niedoskonałością nie latam po ulicy i nie szydzę z wszystkich niedoskonałych inaczej.
To pierwszy dzien reszty mojego zycia

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Maverick_foreve

Post #5 Ocena: 0

2019-06-10 20:22:48 (5 lat temu)

Maverick_forever1

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-06-10 20:17:02, Adacymru napisał(a):
Ciekawe ile osób walczących, również tutaj, o tradycyjne wartości rodzinne i krytykujace np związki gejów sami żyją w mało tradycyjnych związkach partnerskich?

Też jestem ciekaw, bo ja jestem w związku małżeńskim od 1991-roku i wychowaliśmy wspólnie wspaniałego i wartościowego syna.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

DanutaLato

Post #6 Ocena: 0

2019-06-10 20:48:55 (5 lat temu)

DanutaLato

Posty: 41

Kobieta

Konto zablokowane

Z nami od: 27-05-2019

Skąd: Bamberg

Ja osobiscia do tych wszystkich gejoprajdow nic zech nigdy nie miala. Ale ostatnimi czasy to zaczeli wypelzac z kazda dziura jak glisdy na wiosna i po ulicach na tych szmatomanifach w skorzanych stringusiach z dildolami na czolach i plastikowe paly se obciagajali pyskami w tancu. To od tego prostej babje jak jo sie rzygnuc az zachciewa, a i dziecioki paczom na to sodomegomorje az wstyd. W domach to se kazden jeden moze w pupa pakowac jak lubi nic nikomu do tego, ale na ulica z tem paskuctewm wychodzic po co komu. Takie moje zdanie.

[ Ostatnio edytowany przez: DanutaLato 10-06-2019 20:51 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #7 Ocena: 0

2019-06-10 21:51:10 (5 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

ja rowniez jestem w zwiazku malzenskim : P

mam prawicowe poglady dodam ze w dzisiejszych czasach prawicowe dla mnie znaczy zdroworozsadkowe mowienie o "pedalach" nie wazne w jakim konteksciem jest zwyklym chamstwem nie moze byc tolerowane

a to ze mam prawicowe poglady nie znaczy ze mam cos przeciwko samym homoseksualistom mam coreczke ostatnio nawet myslalem co zrobilbym w takiej sytuacji a jeszcze bardziej pod katem np syna bo to wydaje sie byc jeszcze bardziej hardcorowe dla heteroseksualnego rodzica

wiadomo mysli myslami zycie zyciem ale jestem na 99% pewny ze pogodzilbym sie z tym szybko majac na uwadze szczescie dziecka zaakceptowalbym taki stan rzeczy ale chcialbym zeby sam do tego doszedl jak to mialo miejsce od tysiecy lat a nie zeby ktos mu sugerowal od dzieciech lat ze ma rozne opcje wyboru...
to nie zmieniloby faktu ze dla mnie nie sa to naturalne zwiazki

zawsze podobalo mi sie zapytanie czy gdybys ty i twoja zona/maz zgineli w wypadku nie majac zadej blizszej rodziny i osierocili dziecko to czy wtedy wolelibyscie zeby trafilo do pary heteroseksualnej czy homoseksualnej? warto sie nad tym zastanowic chwile bo jesli dochodzisz do wniosku ze obojetnie to -nie masz zadnych uprzedzen jestes teczowo tolerancyjny do szpiku kosci i uzalezniony od gazety wyborczej : P

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #8 Ocena: 0

2019-06-10 22:02:44 (5 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Cytat:

2019-06-10 20:17:02, Adacymru napisał(a):
Ciekawe ile osób walczących, również tutaj, o tradycyjne wartości rodzinne i krytykujace np związki gejów sami żyją w mało tradycyjnych związkach partnerskich?

Nie wiem jak walczący, ale jeśli miałabym się wypowiedzieć w imieniu osób tutaj komentujących to ja osobiście żyję w związku małżeńskim.

[ Ostatnio edytowany przez: SweetLiar 10-06-2019 22:04 ]

Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #9 Ocena: 0

2019-06-11 01:04:14 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Ja też żyje w tradycyjnym małżeńskim związku, ale nie przeszkadza mi to być tolerancyjną osoba w oďniesieniu do mniej tradycyjnych,ale nie ceniących źle innym...

Cytat:
Nikt nie jest doskonały ale ja ze swoją niedoskonałością nie latam po ulicy i nie szydzę z wszystkich niedoskonałych inaczej.


Nie dawniej jak kilkadziesiąt lat temu był taki co do komór gazowych zadganiał osoby niepełnosprawne, dzisiejszy podział na odmienności nie wydaje się być nowością.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

daavid

Post #10 Ocena: 0

2019-06-11 02:55:18 (5 lat temu)

daavid

Posty: 5711

Mężczyzna

Z nami od: 12-03-2007

Skąd: Birmingham

Cytat:

2019-06-10 20:13:34, Maverick_forever1 napisał(a):
Cytat:

2019-06-10 19:57:26, Konto usunięte napisał(a):
Koleżanko moderatorko, informuje, że jedynie słowo pedał jest rozpoznawalne przez polską prawicę, a jakieś gej to to dotyczy chudych chłopców w rurkach.
Jestem tradycjonalistą, i niech moderacja to uszanuje.

Pedał to pedał, część roweru. Homosie sobie pedałują , a hetero robią dzieci i mają rodziny. LGBT zazdrości i chce to co normalni ludzie czyli kobieta i mężczyzna mają naturalnie. Nie lubię nachalnej manifestacji swojej inności seksualnej. Wśród moich znajomych w pracy są geje i stwierdzili, że te wszystkie manifestacje i marsze , to tylko szkodzą ich środowisku.


Nie wydaje mi się. Co prawda nie jestem wielkim znawcą, tak się złożyło, że np. geje z którymi pracuję to osoby dość słabo obdarzone rozumem w związku z tym nie wdaję się z nimi w polemiki, ale zastanawia mnie teza jakoby to, że geje są bardziej widoczni w przestrzeni społecznej przez co sobie szkodzą. Choćby w UK do nie tak dawna stosunki homoseksualne były piętnowanie a nawet były nielegalne. Dzięki temu, że sporo gejów odważyło się walczyć o swoje prawa to dzisiaj mają pełne prawa z możliwością zawierania związków małżeńskich włącznie. Gdyby siedzieli cicho to by się nic nie zmieniło.
Do niedawna żyłem w błogiej nieświadomości i nie wiedziałem, że w moim mieście (Birmingham) odbywają się jakieś gejowskie imprezy, które są jedne z największych na świecie. Nie wiedziałem bo mnie to nie interesuje. Interesują mnie np. koncerty w mieście a do gejowskich parad mam stosunek obojętny. Nie gorszą mnie bo mnie to nie obchodzi.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 10 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ... 8 | 9 | 10 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,