MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Poprawnosc polityczna?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 26 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 24 | 25 | 26 ] - Skocz do strony

Str 2 z 26

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

daavid

Post #1 Ocena: 0

2019-05-07 03:18:49 (5 lat temu)

daavid

Posty: 5711

Mężczyzna

Z nami od: 12-03-2007

Skąd: Birmingham

Cytat:

2019-05-05 13:39:25, leinad85 napisał(a):
Ogolnie to nie chodzi tylko o wybory do euro parlamentu tam tez sie liczyc bedzie aby poslowie walczyli o dobro Polski ( jak zasiada tam ludzie z PiSPO to czy oni beda chcieli dobrze dla naszego kraju? ) ale pod koniec roku wybory w Polsce i bardziej o to mi chodzi. My z zagranicy nie wiem czy bedziemy mieli prawo glosu a ludzie w Polsce to po ciezkiej pracy wracaja do domu wlacza tv i tam np. nic prawdy o ustawie 447Just z tego co slyszalem, cos tam mowia i tylko zapewne zwodza Polakow ze wcale nam to nie grozi a nowa partia jasno mowi ze ma sprawozdanie ze pewna partia rzadzaca pracuje nad ustawa aby zydom pomoc w odzyskaniu nielegalnym mienia bez spadkowego , no z jakiej paki?? Wiem my tam nie mieszkamy ewentualnie jak sie to zdazy to nas nie dotknie bo zyjemy za granicami ale zyja nasi znajomi, rodziny , ktore moga sobie nie zdawac o tym sprawy co ich czeka skoro pracuje sie po cichu nad tymi ustawami. Wszystko mowi pan Stanislaw Michalkiewicz jak srawa wyglada. Czy rzadzaca partia pracuje czy nie to my szare ludziki i tak sie o tym nie dowiemy dopuki jej nie wprowadza (tej ustawy a jak wprowadza to bedzie za pozno na zmiane parti) i zyd albo jego adwokat zapuka na dzialke mieszkalna pana czy pani x i mu powie ze ziemia jest sadowo przyznana moja i jak chcesz pan tu mieszkac to musisz mi czynsz placic za moj grunt czy cos takiego. Ja nie jestem politykiem czy adwokatem i powinienem miec to gdzies ale ogladam duzo na kanale na y... i tam jest duzo roznych telewizji internetowych patriotycznych ,mowiacych jak zle sie dzieje w Polsce , jak za niedlugo kasy rzadowi braknie jak nas traktuja za granica osmieszaja a rzadzacy co robia ? czy w tv mowia o obrazaniu Polski w swiecie? a nawet jak coc mowia to tylko nabakna i czy ktos cos z tym robi?? glowa w piach i nie ma sprawy. Ludzie sie nie chca wychylac tracic czasu na te sprawy a rzadzacy sie ciesza ...oby tylko frekwencja na wyborach byla bo i tak wiedza ze nic im nie zagraza pewnie w wygranej. Oni tak sobie zyja za calkiem ladne pieniadze na miesiac ,rzuca ludziom 500+ ico? ludzie maja tez byc uradowani? co to jest 500zl ? Trzeba zmian a do tego twardej reki ludzi zeby sie zaangazowali ,zeby kazdy kolejny rzad sluchal ludu po wyborach a nie tylko przed wyborami przytakiwania.


K... ja pie... i milion innych wulgaryzmów.
Piszę tak żebyś zrozumiał.
Jak nie wiesz czy za granicą możesz głosować, czy nie bo nigdy tego nie robiłeś, jeśli masz tak słabe pojęcie o rzeczywistości to po się wypowiadasz? Usiądź, weź jakąś książkę do ręki i w ten sposób zdobywaj wiadomości. Najlepiej wyłącz smartfon i nie używaj social mediów do budowania opinii o świecie.

Przepraszam, byłem trochę brutalny, ale czasami inaczej nie można.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #2 Ocena: 0

2020-04-18 11:34:34 (4 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Wpisy przeniesione z tematu świruso parodia, którego założeniem było pokazywanie nonsensów związanych z wprowadzaniem niejasnch przepisów dotyczących koronawirusa. Mam nadzieję, że to właściwe miejsce


Cytat:

2020-04-17 20:36:16, andyopole napisał(a):
Cytat:

2020-04-17 16:48:44, Adacymru napisał(a):
Macie temat o Polsce w polityce, to sobie politykujcie tam, bez osobistych wycieczek gdziekolwiek. Wywołujecie się jak dzieci z kątów placu zabaw, a potem jest płacz i skargi z każdej strony.

PS Mala wojenka pomidzy Andyopole i Jurny_Jurek wycieta z tematu.



Moze napisalem nieprawde, albo nie bylo o Polsce?

Niech kazdy "mod" poda ile razy sie do niego skarzylem na cokolwiek na PW. No prosze, odwagi! Mozna zacytowac publicznie moje skargi!
Forum to jest forum, dyskusja publiczna a nie wymiana PW.

Robcie tak dalej to zostanie tutaj samo Biuro Polityczne i balwochwalcy. :-U


Cytat:

2020-04-17 21:37:24, andyopole napisał(a):
Good luck.



Cytat:

2020-04-17 22:54:36, Misia13 napisał(a):
Cytat:

2020-04-17 21:37:24, andyopole napisał(a):
Good luck.

A ja lubie czytac jak inni pisza....


Cytat:

2020-04-17 23:32:40, Jurny_Jurek napisał(a):
Forum jest miejscem na przepychanki, pod warunkiem ze nie łamią regulaminu. Wulgaryzmy, obrażanie innych od idiotów czy chorych umysłowo - zgoda.

Nie raz Ada zupełnie słusznie i dosadnie komuś dałaś po rajtuzach - i można było sie przyczepić o urażanie uczuć innych użytkowników, estetykę, znieważanie - ale wszystko było ok. Jak to na forum.

Co wam przeszkadza, ze andyopole popisze o cyrku na okeciu a ja w riposcie o ciaganiu samolotu w Gdansku? Przepychanka forumowa, nikt nikogo nie obrazil, wkladaki z szyszkami to aluzja na wizy i wypastowane gumofilce.

Dajcie spokój ludziska, niech to forum żyje.



Cytat:

2020-04-18 00:06:26, Wielim napisał(a):
Nie mam nic do Andiegow ,w końcu to nasz rodak . Ale juz do kraju zamieszkania tak. Proszę o nie kasowanie mojego posta jeżeli nie w temacie a o ewentualne przeniesienie. Zaczęło się dawno dawno temu , europejscy kolonizatorzy wypłynęli w morze szukając szybszych szlaków do Indii . Natrafili na ziemię Ameryki Północnej. Nie było to tak dawno patrząc na historię ludzkości ... Wybili indian ,rdzennych mieszkańców , już wtedy zachowywali się jak spuszczone ze smyczy psy ... Później ściągali do siebie setki , tysiące , dziesiątki tysięcy niewolników z Afryki , jakby oni sami byli lepsi , ale od kogo ? Byli tylko zwykłymi imigrantami z Europy ... Porzućmy historię tego "narodu" czy "państwa" czy jak ich nazwac? Ja nie zbyt bardzo wiem , nazywam ich po prostu najeźdźcami na indiańską ziemię... Mijają lata , dziesiątki lat , jedną wojna światowa , druga , właśnie po tej drugiej wyrastają na potęgę , już wcześniej uformowały się tam takie nazwiska jak Rotschild , Morgan , Goldman czy podobne, wszyscy pochodzenia żydowskiego przybyli do USA w XIX i w początkach XX w . Połowa z nich finansowała dojście Hitlera do władzy , Hitler był zbrodniarzem , ale nie głupim , wiedział jakie jest jedyne zagrożenie ... Po wojnie rośli w siłę , potęgi UK ,Francji , Austrii czy Niemiec upadły , zostały się USA i Rosja . I plan , żydowski plan Rotschildow by zapanować nad światem . Mając już w dokonaniach bomby na Japonię kontynuowali pożyczki dla upadłych państw po wojnie . Dzięki temu w latach 90 banki centralne w 99% państwach świata podlegały jednym bankowi centralnemu żydoUSA... Ale nie wszystkie , na liście były jeszcze m.in Irak , Iran,Syria . Oprócz tego obawiali się nowego tworu po wojnie mianowicie Uni europejskiej . Wreszcie uderzają samoloty w dwie bliźniacze wieże , jest powód , atakują Irak , przecież tam jest broń biologiczna , atomowa , gazowa i co jeszcze tak wymyśla.. Irak zdobyty , UE pomaga na ślepo , to był istny cyrk , ale to mało , następuje arabska wiosna , ginie Kadafi którego ludność kochała , napaść na Syrie , wybicie ludności cywilnej ,kobiet i dzieci , może część z forumowiczów czyta książki , komentarze , artykuły , ogląda zakłamane zy... BBC , ja od dwóch lat rozmawiam , z bogatymi Irakijczykami , Syryjczykami , i każdy mówi o tym samym , nie Husain nie Assad byli problemami , bo były sklepy , szpitale , szkoły , biznesy , młode małżeństwa dostawali mieszkania po ślubie , nikt złego słowa nie powoe na swoich przywódców nawet po śmierci , tego nie usłyszycie w telewizji , większość z nich ma pieniądze , wcale nie chcą być w UK , niektórzy są biedni ,tym UK pomogło ale mają nawet taksówki zagwarantowane z muzułmańskiej szkoły do domu , ale... Nie chcą tu mieszkać , niejeden miał sklep , biznes w Syrii , dopóki żydoUSA tego nie zniszczyło... No i te miliony uchodźców do UE ... To miało zniszczy Unię jednak oderwało tylko jej czesc, trzeba iść zA ciosem , najbardziej teraZ zagraża gospodarka Chin , nie ma co do tego wątpliwości, USA nie dake rady , tania siłą roboczą setek milionów Chińczyków. Coś trzeba zrobić, taka sama świnie jak zawsze ... Padło na wirus , za jednym zamachem unicestwienie gospodarki Chin , wyeliminowanie Iranu jako wroga , zagubiona Rosja , dalszy i ostateczny rozpad Unii Europejskiej, dla niepoznaki jak w 11.09 zabijemy też kilka kilkanaście tysięcy swoich obywateli , żydoUSA , hmm w sumie jakiego to kraju ? Przecież to sami uchodźcy ...


Cytat:

2020-04-18 00:31:42, Adacymru napisał(a):
Jak ktos chce znalezc miejsce na chwile antysemityzmu, to wiadomo na kogo liczyc jako wodzireja, ale moze jednak załóż sobie prywatnego bloga do prywatnych takich refleksji.


Cytat:

2020-04-18 02:54:43, Jurny_Jurek napisał(a):
Silne lobby żydowskie w USA to mit a jak się o tym mówi - to antysemityzm. No, i nie pisz na forum tylko kasuj konto i załóż se bloga. A pptem fora puste bo fejzbuki.

A poza tym Rotschildy to poważnie przedsiębiorczy ludzie i faktycznie mają sporo kasy i kontaktów. Mogą zmienić rząd w jakims kraju gdzie wyczują interes. Hitler nie brał pieniedzy z drzew rosnących pod kancelarią rzeszy, jego przygotowania do wojny finansowali min. bogaci bankierzy ale nie napisze jacy bo to antysemityzm.

Niezle - ,,kosciol katolicki uczy nienawisci do onnych ludzi" - spoko, to prywatna opinia, nic zlego
,,zydoUSA" - antysemickie wywody, spadaj na bloga.

A jak ktos napisalby ,,islam uczy ....." to bylby krzyk o islamofobii edycje i bany. Znam to, na forum od 2007 roku.


Cytat:

2020-04-18 08:32:58, Wielim napisał(a):
To nie był post antysemistyczny. Napisane jest żydoUSA bo tym państwem rządzą Rotschildy, Morgsny , Goldsmithy , to chyba logiczne że to Żydzi a nie Niemcy czy Francuzi


Cytat:

2020-04-18 09:19:30, stanislawski napisał(a):
Francuzi niezbyt, ale już Niemcy - tak. Wiesz ilu Amerykanów ma niemieckie korzenie? Plus Holendrzy. Garstka już tylko - ale wysoko.




Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

keramczak

Post #3 Ocena: 0

2021-03-07 19:47:33 (3 lata temu)

keramczak

Posty: 5981

Mężczyzna

Z nami od: 09-02-2010

Skąd: U.K

Brawo Szwajcaria za Zakaz noszenia burek.
My jadąc do kraju arabskiego musimy przestrzegać ich prawa ,oni przyjeżdżając do nas ,chcą nam narzucić swoje średniowieczne prawa...
#MajsterNaStulecie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Jurny_Jurek

Post #4 Ocena: 0

2021-03-07 23:01:12 (3 lata temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Amnesty International potępia decyzje bo niehumanitarna.

Czyli humanitarne jest zrobienie z kobiety kury domowej od rodzenia i wychowywania dzieci, zabronienie prowadzenia samochodu, pojscia na stadion, na dyskotekę - i by tego było mało żadnych fajnych ciuchów tylko burka.

W amnesty international opinie wydają przygłupy i manipulanci.
I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tesstickle

Post #5 Ocena: 0

2021-03-07 23:44:54 (3 lata temu)

tesstickle

Posty: 4131

Mężczyzna

Z nami od: 19-01-2020

Skąd: Dolna szuflada

Cytat:

2020-04-18 09:19:30, stanislawski napisał(a):
.. Wiesz ilu Amerykanów ma niemieckie korzenie? Plus Holendrzy. Garstka już tylko - ale wysoko.


Masz na myśli Brazylie, Paragwaj czy może Argentyne?
- Jurandzie, powiedziałeś, żebym wydał wszystkie pieniądze, bo umrę w maju. A mamy wrzesień. - Ale pieniądze wydałeś? - Tak - Czasem moje przepowiednie sprawdzają się tylko w połowie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

daavid

Post #6 Ocena: 0

2021-03-07 23:49:33 (3 lata temu)

daavid

Posty: 5711

Mężczyzna

Z nami od: 12-03-2007

Skąd: Birmingham

Cytat:

2021-03-07 19:47:33, keramczak napisał(a):
Brawo Szwajcaria za Zakaz noszenia burek.
My jadąc do kraju arabskiego musimy przestrzegać ich prawa ,oni przyjeżdżając do nas ,chcą nam narzucić swoje średniowieczne prawa...



Narzucanie komuś jak ma się ubierać nie jest samo w sobie prawem wyjętym z średniowiecza?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

admiralbibol

Post #7 Ocena: 0

2021-03-08 06:23:53 (3 lata temu)

admiralbibol

Posty: 2209

Mężczyzna

Z nami od: 29-03-2015

Skąd: Warszawa

Z wywiady z megad dowiadujemy sie ze wsrod rodziny krolewskiej sa rasisci.
Niesamowite LOL
Kazdy donosik na moj avatar daje hemoroida lewakowi.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Gwontownik

Post #8 Ocena: 0

2021-03-08 08:02:45 (3 lata temu)

Gwontownik

Posty: 5108

Mężczyzna

Z nami od: 29-09-2020

Skąd: North East

Cytat:

2021-03-08 06:23:53, admiralbibol napisał(a):
Z wywiady z megad dowiadujemy sie ze wsrod rodziny krolewskiej sa rasisci.
Niesamowite LOL

To wywiad pod publikę, dla zdobycia poklasku i poparcia. Jednak jedynym który wyjdzie zwycięsko z tej potyczki będzie TV.
Nie wierz nikomu, nie wierz w nic, patrz na fakty i wyciągaj wnioski.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Maat17

Post #9 Ocena: 0

2021-03-08 08:13:07 (3 lata temu)

Maat17

Posty: 5845

Kobieta

Z nami od: 18-02-2021

Skąd: New Kingdom

"Skradli" uwage... kiedy oglosza ta smierc?

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

admiralbibol

Post #10 Ocena: 0

2021-03-08 08:20:13 (3 lata temu)

admiralbibol

Posty: 2209

Mężczyzna

Z nami od: 29-03-2015

Skąd: Warszawa

To ogloszenie smierci zgasi ten wywiad jak peta.
Kazdy donosik na moj avatar daje hemoroida lewakowi.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 26 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 24 | 25 | 26 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,