MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Poprawnosc polityczna?

« poprzednia strona

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Str 2 z 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

daavid

Post #1 Ocena: 0

2019-05-07 03:18:49 (4 miesiące temu)

daavid

Z nami od: 12-03-2007

Cytat:

2019-05-05 13:39:25, leinad85 napisał(a):
Ogolnie to nie chodzi tylko o wybory do euro parlamentu tam tez sie liczyc bedzie aby poslowie walczyli o dobro Polski ( jak zasiada tam ludzie z PiSPO to czy oni beda chcieli dobrze dla naszego kraju? ) ale pod koniec roku wybory w Polsce i bardziej o to mi chodzi. My z zagranicy nie wiem czy bedziemy mieli prawo glosu a ludzie w Polsce to po ciezkiej pracy wracaja do domu wlacza tv i tam np. nic prawdy o ustawie 447Just z tego co slyszalem, cos tam mowia i tylko zapewne zwodza Polakow ze wcale nam to nie grozi a nowa partia jasno mowi ze ma sprawozdanie ze pewna partia rzadzaca pracuje nad ustawa aby zydom pomoc w odzyskaniu nielegalnym mienia bez spadkowego , no z jakiej paki?? Wiem my tam nie mieszkamy ewentualnie jak sie to zdazy to nas nie dotknie bo zyjemy za granicami ale zyja nasi znajomi, rodziny , ktore moga sobie nie zdawac o tym sprawy co ich czeka skoro pracuje sie po cichu nad tymi ustawami. Wszystko mowi pan Stanislaw Michalkiewicz jak srawa wyglada. Czy rzadzaca partia pracuje czy nie to my szare ludziki i tak sie o tym nie dowiemy dopuki jej nie wprowadza (tej ustawy a jak wprowadza to bedzie za pozno na zmiane parti) i zyd albo jego adwokat zapuka na dzialke mieszkalna pana czy pani x i mu powie ze ziemia jest sadowo przyznana moja i jak chcesz pan tu mieszkac to musisz mi czynsz placic za moj grunt czy cos takiego. Ja nie jestem politykiem czy adwokatem i powinienem miec to gdzies ale ogladam duzo na kanale na y... i tam jest duzo roznych telewizji internetowych patriotycznych ,mowiacych jak zle sie dzieje w Polsce , jak za niedlugo kasy rzadowi braknie jak nas traktuja za granica osmieszaja a rzadzacy co robia ? czy w tv mowia o obrazaniu Polski w swiecie? a nawet jak coc mowia to tylko nabakna i czy ktos cos z tym robi?? glowa w piach i nie ma sprawy. Ludzie sie nie chca wychylac tracic czasu na te sprawy a rzadzacy sie ciesza ...oby tylko frekwencja na wyborach byla bo i tak wiedza ze nic im nie zagraza pewnie w wygranej. Oni tak sobie zyja za calkiem ladne pieniadze na miesiac ,rzuca ludziom 500+ ico? ludzie maja tez byc uradowani? co to jest 500zl ? Trzeba zmian a do tego twardej reki ludzi zeby sie zaangazowali ,zeby kazdy kolejny rzad sluchal ludu po wyborach a nie tylko przed wyborami przytakiwania.

K... ja pie... i milion innych wulgaryzmów.
Piszę tak żebyś zrozumiał.
Jak nie wiesz czy za granicą możesz głosować, czy nie bo nigdy tego nie robiłeś, jeśli masz tak słabe pojęcie o rzeczywistości to po się wypowiadasz? Usiądź, weź jakąś książkę do ręki i w ten sposób zdobywaj wiadomości. Najlepiej wyłącz smartfon i nie używaj social mediów do budowania opinii o świecie.

Przepraszam, byłem trochę brutalny, ale czasami inaczej nie można.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Tanie promy Anglia- Francja

Najtańsza linia promowa UK-Francja! Kliknij żeby sprawdź ceny...

Tylko £16.70 za paczkę UK-Polska

Paczki do Polski - Najniższa cena, solidny serwis od drzwi do drzwi, ubezpieczenie w cenie

Ogłoszenia

• Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,