MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Poprawnosc polityczna?

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 26 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 24 | 25 | 26 ] - Skocz do strony

Postów: 250

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

leinad85

Post #1 Ocena: 0

2019-05-04 07:57:43 (5 lat temu)

leinad85

Posty: 7

Mężczyzna

Z nami od: 04-05-2019

Skąd: A

Witam zainteresowanych polityka.
Pisze na tym portalu bo pewien portal zablokowal mnie i sie nie moge zalogowac ani odzyskac hasla i chce aby inne osoby wiedzialy ze tak dziala portal !! Nie mozna mowic prawdy (w komentarzach) tej politycznej a jedynie to co gora zaakceptuje. A dla czego moj komentarz zostal usuniety a ja usuniety ? Nie obrazilem nikogo, nie urzywalem wulgaryzmow a jedynie powiedzialem cos co mowia politycy z pewnej partii i wiekszosc ludzi tego raczej nie wie albo ukrywanej prawdy nie wie . Mianowicie pod jednym z artykulow napisalem o ustawie 447/Just

Opinia moderatora: Post edytowany z nazw do konkurencyjnego portalu. Na razie temat zostawiam, żeby sie przyjrzeć co dalej. Konefka

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #2 Ocena: 0

2019-05-04 11:28:08 (5 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Ale co ma być dalej, jeżeli nie wiadomo o co chodzi?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

leinad85

Post #3 Ocena: 0

2019-05-04 14:41:01 (5 lat temu)

leinad85

Posty: 7

Mężczyzna

Z nami od: 04-05-2019

Skąd: A

Nie rozumiem pana admina, to juz nie wolno podawac jaki portal blokuje i kasuje posty?? To w jaki sposob ludzie maja sie prawdy dowiadywac? W jaki sposob mamy zmieniac Polske na lepsze ,jak mowic o czyms co ktos moze nie wiedziec a moze byc wazne w podejmowaniu decyzji skoro w telewizji prawdy nie mowia! Jak np mechanika jakiegos nie bede polecac bo partoli robote to co tez nie mozna nikomu na forach mowic?? Skoro jakas strona internetowa jest nie uczciwa i kasuje posty nieprzychylne PiSowi i PO to trzeba o tym mowic bo mamy prawo do wyrazania swojego zdania a wybory tuz tuz i trzeba madrze glosowac zeby Polska byla lepsza i silniejsza tylko do tego trzeba dac szanse innej partii bo te ostatnie dwie sie nie sprawdzily.



Mam nadzieje ze administrator nie skasuje tego posta. Ponizej link do Ustawy pana Michalkiewicza ,warto obejzec cale bo tam pan Michalkiewicz mowi co planuje po cichu za plecami Polakow rzad czy nie rzad- sami zobaczcie i sobie ocencie.
https://www.youtube.com/watch?v=eQ1MJCCLzBg

Oraz link do konferencji w sprawie ustawy 447/Just ponizej:
https://www.youtube.com/watch?v=p3tJmF_4yik


Cytat:

2019-05-04 15:01:22, leinad85 napisał(a):
Kolejny portal kasuje posty podajac ze nie wolno linkow podawac w postach! To pytam jak ludzie maja sie dowiedziec o tym co POPiS planuje zrobic?? Bo w telewizji tego nie mowia! Jak ktos jest ciekawy to niech poszuka sobie w internecie nie powiem gdzie bo zaraz i to bedzie skasowane - o ustawie pana Michalkiewicza oraz konferencja w sprawie ustawy 447. pozdrawiam i zapraszam do komentowania bo nie wolno pisac postow pod postami.

Opinia moderatora: Post przeniesiony ze zdublowanego tematu Poprawność polityczna cdn. W tym temacie Poprawnosc polityczna został jedynie usunięty podwójny post oraz do jednej wypowiedzi został przeniesiony post, który był dopisany po 5 min ( post pod postem ). Na priv prosiłam o trzymanie się regulaminu. Konefka

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #4 Ocena: 0

2019-05-04 15:38:13 (5 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Podoba mi się się to zacietrzewienie i ta naiwność.
I na deser p. Michalkiewicz. Polecam!
Zdaje się, że wiem, na jaką partię osoba głosowała.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

leinad85

Post #5 Ocena: 0

2019-05-04 16:03:28 (5 lat temu)

leinad85

Posty: 7

Mężczyzna

Z nami od: 04-05-2019

Skąd: A

Naiwnosc do czego??bo nie rozumiem. Jeszcze nie glosowalem ale napewno bede , kazda partia cos deklarowala. Ty tez na jakas partie glosowales (chyba)jak ci co glosowali, tez sie kierowales czyms, jakimis nadziejami oby na lepsze dla Polski a jak wychodzilo ?? kradzieze, afery bez wylapanych zlodzieji, ludzie potracili oszczednosci. Gdzie spelnienie deklaracji obecnych wladz?Raport do WSI np? Wiem ze 500+ jest fajne dla ludzi z niskimi zarobkami albo brakiem zarobkow ale jak rzad wprowadzi ustawe amerykanska 447/Just to nawet 1000+ obywatelom w Polsce nie pomoze bo jak zapuka zyd amerykanski do polskiego domu z sadowym nakazem ze ta ziemia jest sadowo przyznana jemu to co wtedy z twojego 1000+ nawet?? Moze to naiwnosc wierzyc ze nowa partia powstrzyma przed tym , ale ja nie mowie jak ktos ma glosowac tylko przytoczylem to co sam zobaczylem i uslyszalem odnosnie notatek ukrytych. Rzadzila jedna partia poprzednio byly afery dostala kopa i slusznie ja uwazam. Rzadzi obecnie inna partia dala obywatelom cos na zachente wiecej niz poprzednia ale to co planuje zrobic to jak pan Michalkiewicz mowi zdrada narodu. Widze ze ty masz az 6311 postow, no to sie pewnie znasz na wszystkim i nie jestes tak naiwny jak ja... Ja sie nie udzielalem nigdy wczesniej po za jeszcze szczepionkami niby tak cudownie dzialajacymi co pewien portal pisal. Na skorze mojego wlasnego dziecka wyszlo jakie to one cudowne wiec i w tamtym temacie sie odezwalem bo bylem w stanie podac moj konkretny przyklad.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

daavid

Post #6 Ocena: 0

2019-05-05 02:46:01 (5 lat temu)

daavid

Posty: 5711

Mężczyzna

Z nami od: 12-03-2007

Skąd: Birmingham

Code:
 

Cytat:

2019-05-04 16:03:28, leinad85 napisał(a):
Naiwnosc do czego??bo nie rozumiem. Jeszcze nie glosowalem ale napewno bede , kazda partia cos deklarowala. Ty tez na jakas partie glosowales (chyba)jak ci co glosowali, tez sie kierowales czyms, jakimis nadziejami oby na lepsze dla Polski a jak wychodzilo ?? kradzieze, afery bez wylapanych zlodzieji, ludzie potracili oszczednosci. Gdzie spelnienie deklaracji obecnych wladz?Raport do WSI np? Wiem ze 500+ jest fajne dla ludzi z niskimi zarobkami albo brakiem zarobkow ale jak rzad wprowadzi ustawe amerykanska 447/Just to nawet 1000+ obywatelom w Polsce nie pomoze bo jak zapuka zyd amerykanski do polskiego domu z sadowym nakazem ze ta ziemia jest sadowo przyznana jemu to co wtedy z twojego 1000+ nawet?? Moze to naiwnosc wierzyc ze nowa partia powstrzyma przed tym , ale ja nie mowie jak ktos ma glosowac tylko przytoczylem to co sam zobaczylem i uslyszalem odnosnie notatek ukrytych. Rzadzila jedna partia poprzednio byly afery dostala kopa i slusznie ja uwazam. Rzadzi obecnie inna partia dala obywatelom cos na zachente wiecej niz poprzednia ale to co planuje zrobic to jak pan Michalkiewicz mowi zdrada narodu. Widze ze ty masz az 6311 postow, no to sie pewnie znasz na wszystkim i nie jestes tak naiwny jak ja... Ja sie nie udzielalem nigdy wczesniej po za jeszcze szczepionkami niby tak cudownie dzialajacymi co pewien portal pisal. Na skorze mojego wlasnego dziecka wyszlo jakie to one cudowne wiec i w tamtym temacie sie odezwalem bo bylem w stanie podac moj konkretny przyklad.


Ale co ewentualne afery i pięćset plus ma do wyborów europejskich?
W UK wszyscy są w szoku bo okazuje się, że ewentualne wybory do parlamentu europejskiego wygra partia Faraga. Ostatnie też wygrał Farage. Mam tylko jedno pytanie do tych wszystkich jego wyborców. Co Farage i jego ludzie załatwili dla UK? Dla siebie to wiem, że mają diety, uposażenia, pieniądze na biura i wypłaty dla członków rodzin zatrudnionych w biurach.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ROTAREDOM

Post #7 Ocena: 0

2019-05-05 07:34:26 (5 lat temu)

ROTAREDOM

Posty: 3519

Mężczyzna

Z nami od: 05-02-2011

Skąd: 英國

Opinia moderatora: Temat wyczyszczony z off topów. Konefka

______________________________________________________________ گاو نر اینترنتی

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

leinad85

Post #8 Ocena: 0

2019-05-05 13:39:25 (5 lat temu)

leinad85

Posty: 7

Mężczyzna

Z nami od: 04-05-2019

Skąd: A

Ogolnie to nie chodzi tylko o wybory do euro parlamentu tam tez sie liczyc bedzie aby poslowie walczyli o dobro Polski ( jak zasiada tam ludzie z PiSPO to czy oni beda chcieli dobrze dla naszego kraju? ) ale pod koniec roku wybory w Polsce i bardziej o to mi chodzi. My z zagranicy nie wiem czy bedziemy mieli prawo glosu a ludzie w Polsce to po ciezkiej pracy wracaja do domu wlacza tv i tam np. nic prawdy o ustawie 447Just z tego co slyszalem, cos tam mowia i tylko zapewne zwodza Polakow ze wcale nam to nie grozi a nowa partia jasno mowi ze ma sprawozdanie ze pewna partia rzadzaca pracuje nad ustawa aby zydom pomoc w odzyskaniu nielegalnym mienia bez spadkowego , no z jakiej paki?? Wiem my tam nie mieszkamy ewentualnie jak sie to zdazy to nas nie dotknie bo zyjemy za granicami ale zyja nasi znajomi, rodziny , ktore moga sobie nie zdawac o tym sprawy co ich czeka skoro pracuje sie po cichu nad tymi ustawami. Wszystko mowi pan Stanislaw Michalkiewicz jak srawa wyglada. Czy rzadzaca partia pracuje czy nie to my szare ludziki i tak sie o tym nie dowiemy dopuki jej nie wprowadza (tej ustawy a jak wprowadza to bedzie za pozno na zmiane parti) i zyd albo jego adwokat zapuka na dzialke mieszkalna pana czy pani x i mu powie ze ziemia jest sadowo przyznana moja i jak chcesz pan tu mieszkac to musisz mi czynsz placic za moj grunt czy cos takiego. Ja nie jestem politykiem czy adwokatem i powinienem miec to gdzies ale ogladam duzo na kanale na y... i tam jest duzo roznych telewizji internetowych patriotycznych ,mowiacych jak zle sie dzieje w Polsce , jak za niedlugo kasy rzadowi braknie jak nas traktuja za granica osmieszaja a rzadzacy co robia ? czy w tv mowia o obrazaniu Polski w swiecie? a nawet jak coc mowia to tylko nabakna i czy ktos cos z tym robi?? glowa w piach i nie ma sprawy. Ludzie sie nie chca wychylac tracic czasu na te sprawy a rzadzacy sie ciesza ...oby tylko frekwencja na wyborach byla bo i tak wiedza ze nic im nie zagraza pewnie w wygranej. Oni tak sobie zyja za calkiem ladne pieniadze na miesiac ,rzuca ludziom 500+ ico? ludzie maja tez byc uradowani? co to jest 500zl ? Trzeba zmian a do tego twardej reki ludzi zeby sie zaangazowali ,zeby kazdy kolejny rzad sluchal ludu po wyborach a nie tylko przed wyborami przytakiwania.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

robek666

Post #9 Ocena: +1

2019-05-05 15:29:20 (5 lat temu)

robek666

Posty: 3

Mężczyzna

Z nami od: 05-04-2019

Skąd: Aberdeen

Wow, proponuje koledze skontaktowac sie z lekarzem specjalista.

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Przyspieszenie_myślenia

[ Ostatnio edytowany przez: robek666 05-05-2019 15:30 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #10 Ocena: 0

2019-05-05 16:44:59 (5 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Tak, to jest jednak inny przypadek. On nawet przerasta stronnictwo partii rządzącej, przy całej jej fantazji.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Strona 1 z 26 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 24 | 25 | 26 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,