MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Program Żona+ czyli incel z bólem d...

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Postów: 20

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: +1

2019-01-11 11:27:37 (5 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

lulilu1

Post #2 Ocena: 0

2019-01-11 14:52:10 (5 lat temu)

lulilu1

Posty: 767

Kobieta

Z nami od: 03-09-2016

Skąd: Wales

O Matko...nie wiadomo-śmiać się czy płakać...?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Severance_

Post #3 Ocena: 0

2019-01-11 15:26:42 (5 lat temu)

Severance_

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-01-11 14:52:10, lulilu1 napisał(a):
O Matko...nie wiadomo-śmiać się czy płakać...?


Ja sie poplakalam.. ze smiechu!

[ Ostatnio edytowany przez: Severance_ 11-01-2019 15:27 ]

Mind your own biscuits and life will be gravy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #4 Ocena: +1

2019-01-11 17:06:23 (5 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Jurek? Jak tam?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Severance_

Post #5 Ocena: 0

2019-01-11 17:21:59 (5 lat temu)

Severance_

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-01-11 17:06:23, stanislawski napisał(a):
Jurek? Jak tam?


..no i kto by sie spodziewal takiego przyjemnego i rozesmianego popoludnia! *THUMBS UP*
Mind your own biscuits and life will be gravy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

NightFury

Post #6 Ocena: +1

2019-01-11 18:42:20 (5 lat temu)

NightFury

Posty: 1311

Kobieta

Z nami od: 25-01-2012

Skąd: Liversedge

Poczułam nagły zryw patriotyzmu i uświadomiłam sobie moje wszystkie poprzednie błędy i wypaczenia. Biorę również pełna odpowiedzialność za fakt ze mężczyźni nie lubią wchodzić w związki z kobietami innych narodowości aczkolwiek nie umiem powiedzieć z czego to wynika. Za swój brak wiedzy stokrotnie przepraszam. Jutro rozwiodę się z mężem i pierwszym dostępnym samolotem wrócę do kraju żebym jak najszybciej mogła wrócić na matrymonialny market i oddać się jakiemuś polskiemu samcowi w wieku produkcyjnym.
Music leads me through my life

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #7 Ocena: 0

2019-01-11 19:05:27 (5 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

hehe zarty zartami ale jezeli spojrzymy na fakty to jestes w mniejszosci moze Polki nie dorosly do tego zeby wchodzic w powazne i trwale zwiazki mieszane bo jak mieszkam tu 5lat i w leicester znam sporo osob to nie znam zadnej rodaczki zwiazanej na stale z hindusem wiec ta kwestia nawet dla tego "krejzolka" od artykulu nie powinna byc problemem w Polsce bo taka mamy chyba mentalnosc ze romnas jak najbardziej zwiazek na cale zycie juz nie bardzo oczywiscie jest jakis procent u ktorych milosc przezwyciezy roznice kulturowe i beda juz na zawsze razem : )

w Polsce odbierala mnie ostatnio znajoma z lotniska we wrocku ktora mieszka tam na co dzien mielismy okazje troche pogadac w drodze do mojego miasta z jej opinii bardziej wynikalo takie zniechecenie do ukraincow i obawa o bezpieczenstwo ogarnieta osoba zeby nie bylo glosujaca na PO : )

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

vlade

Post #8 Ocena: 0

2019-01-11 19:18:35 (5 lat temu)

vlade

Posty: 330

Mężczyzna

Z nami od: 01-04-2006

To są poniekad efekty życia bez wojen i czemu od razu założenie że szukają kobiet, a to kolejny argument za wojna.
A pomarzyć można tylko że za chwilę trzeba wracać do kuchni bo się ziemniaki przypala ;)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

NightFury

Post #9 Ocena: 0

2019-01-11 21:27:48 (5 lat temu)

NightFury

Posty: 1311

Kobieta

Z nami od: 25-01-2012

Skąd: Liversedge

Widzisz ja tam zawsze uważam ze mała różnica kulturowa nie jest zła. W końcu każdy z nas jest inny i na tym polega urok. Nie wszyscy jesteśmy tacy sami.
Ale w momencie gdy mamy odczynienia z kompletnie inna kultura (np azjatycka czy afrykańska) to tutaj rzeczywiście trzeba wykazać się tolerancja, szacunkiem i elastycznością do której nie każdy jest zdolny. Egzotyka się wcześniej czy później rozwieje a zostanie proza życia. Od dojrzałości obu osób zależy czy taki związek przetrwa czy nie.
Przechodząc do sedna sprawy...dlaczego to panowie maja problem z polskimi kobietami wchodzącymi w związki z obcokrajowcami? Przecież nikt im nie broni wziąć sobie za żonę Ukrainki, Wietnamki czy innej Francuzki. Gdyby odwrócić powyższy artykuł tak żeby dotyczył on panów to, uwierz mi, mało by mnie to obeszło z kim oni się wiążą i jaki jest stosunek płci do narodowości czy jakieś inne trele morele.
Skoro Polki nie są na tyle dojrzałe żeby wytrzymać z obcokrajowcami to jak można określić Polaków skoro oni nawet nie próbują?
Music leads me through my life

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Severance_

Post #10 Ocena: 0

2019-01-11 22:11:05 (5 lat temu)

Severance_

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-01-11 21:27:48, NightFury napisał(a):

Skoro Polki nie są na tyle dojrzałe żeby wytrzymać z obcokrajowcami to jak można określić Polaków skoro oni nawet nie próbują?


W samym tekscie znajdziesz odpowiedz na swoje pytanie:

Cytat:
Polscy mężczyźni mają ograniczone zasoby kobiet w kraju


Skoro "zasoby" sa skromne to za bardzo nie maja jak probowac, zgadza sie?
Autor podpowiada jakie "zasoby" bylyby kompatybilne z Polskim mężczyzna:

Cytat:
Napływ kobiet z takich krajów jak Filipiny czy Wenezuela z pewnością pomógłby zarówno we wzroście polskiego PKB jak i polepszenia demografii.


..i do tego:

Cytat:
Dzieci, których ojcem jest Polak prawdopodobnie o wiele szybciej zasymilują się ze społeczeństwem niż dzieci obcokrajowca i Polki, o z reguły obcobrzmiącym nazwisku.


Tylko co dalej? Loteria imigracyjna? Rzad przysponsoruje tanie latanie (wakacyjne), a pozniej 500+ oraz losowanie specjalnych nagrod za kazda przywieziona zone? KK tez sie rozumiem przylaczy do akcji, w koncu autor nie bez kozery wybral Wenezuele i Filipiny :-]


No to sie posmialam, a teraz na powaznie : ten tekst jest zwyczjnie obrzydliwy, traktuje kobiety w sposob przedmiotowy a mezczyzn kreuje na bezmyslne zwierzeta : /
Mind your own biscuits and life will be gravy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,