MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

PRZEGNIŁA BRYTANIA

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 125 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 123 | 124 | 125 ] - Skocz do strony

Postów: 1247

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

darraj

Post #1 Ocena: -1

2018-02-23 22:30:02 (6 lat temu)

darraj

Posty: n/a

Konto usunięte

Jako tytuł wątku,wykorzystałem tytuł felietonu Rafała Ziemkiewicza.
Z poglądami autora można się zgadzać lub nie(ja często nie),ale ograniczanie wolności słowa,jest nie do przyjęcia.Jak sądzicie,przegieli czy nie?Link do felietonu

[ Ostatnio edytowany przez: darraj 23-02-2018 22:32 ]

"We're all mad here" Mad Hatter

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #2 Ocena: 0

2018-02-23 22:45:41 (6 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Nie lubię go, ale tutejsze podejście do wolności sowa też mi się nie podoba.

Natomiast Ziemkiewicz już w 3. akapicie swojego tekstu popełnia manipulację. W jednym zdaniu jest, że baba "przekazała ostrzeżenie policji", a już w następnym, że "przekazała jej polecenie".

Co do "Guardiana", czytam, jak i kilka innych periodyków - z obu stron barykady. Zaś ów powód "szmatałtowatości" niestety można przypisać większosci z nich - opluwają i nie dają możliwości odpowiedzi. Abstrahując od tego, że popełniają teksty, w których dają się wypowiedzieć tylko jednej stronie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Jurny_Jurek

Post #3 Ocena: 0

2018-02-24 00:25:19 (6 lat temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Nie wpuszczono Ziemkiewicza bo jest faszysta i antysemita a UK wiadomo tolerancyjny kraj, wolny od uprzedzen, taki neutralny ze ho ho. W ogole caly zachod jest taki tolerancyjny i wyzwolony, ze mam nadzieje iz Polska nigdy nie bedzie go nasladowac. Dlaczego?

Antysemityzm 2017 w Europie na podstawie zgloszonych przestepstw:

1. Niemcy -1400 (spoko spoko, to nie dziwi)
2. UK ponad 1000 (luzik, u nas jest spoczko. Na szczescie zabicie Polaka w Harlow za mowienie po polsku udalo nam sie podpiac pod zwykla chuliganerke wiec statsy sie zgadzaja)
3. Francja ponad 800 (silwuple, nasz rzad Vichy na ochotnika organizowal lapanki i wywozki ale jak co to ci cho sza)
.
.
.
.
.
.
Gdzies w dole
.
.
.
Polska - 100. Antysemicki kraj, katofaszolski oszolomski Watykan II, w ktorym antysemityzm wySSysa sie z mlekiem matki, w ktorym wedlug jakis debili kosciol uczy nienawisci do innych ludzi tylko 100. 1/12 tego co w jukejoskim raju dla niereligijnych uchodzcow z Polski.

I w kraju tysiecy rasistowskich przestepstw rocznie, tysiecy antysemickich przestepstw, obcinania glow na ulicy i zabijania dzieci na koncercie w imie jihadu, pedofilskich gangow ukrywanych przez wladze a ktorych ofiary liczone sa w tysiace - Ziemkiewicza uznaje sie za prawicowego radykala i faszyste bo smie obnazac te gowniana zgnilizne i oblude tego multikulturowego tygla.

Tu sie jeszcze faszyzm nie umacnia jak we Wloszech. Tam sad najwyzszy uniewinnil dwoch faszystow za publiczne heilowanie stwierdzajac, ze jak heiluje sie dla uczczenia pamieci a nie nawolujac do przemocy - to w ojczyznie faszyzmu sobie mozna do woli. Nie przypadkiem Wlosi tez wyzej od nas w konkursie ,,Antysemityzm w Europie".

No ale prawdziwy problem to Polska, Ziemkiewicz i grupka debili chowajaca sie po lasach.

I wasza nowa zajefajna i ukochana ojczyzna z godlem nowych banknotow funtowych jest klasycznym przykladem tego, jak niewygodnych dziennikarzy traktowac cenzura i zakazami po faszystowsku, niby z faszyzmem walczac. Kiedys ten kraj stanie na granicy wojny domowej, z wami w samym srodku.


[ Ostatnio edytowany przez: Jurny_Jurek 24-02-2018 00:30 ]

I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Emeryt56

Post #4 Ocena: 0

2018-02-24 01:36:50 (6 lat temu)

Emeryt56

Posty: 1660

Mężczyzna

Z nami od: 15-01-2018

Skąd: Montreal (Bristol)

Po prostu Brytyjczycy nie chcą aby jakiś Guru mącił w głowach Polonii. Chcą aby obce nacje jak najszybciej się zasymilowały.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #5 Ocena: +1

2018-02-24 02:16:26 (6 lat temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Moze dlatego niech lepiej skupia sie na proboszczach z lokalnych meczetow, ktorzy potrafia tak wyprac mozg brytyjczykom w 2 pokoleniu, ze ci wysadzaja sie na koncertach dla dzieci.

A asymiliacja to bajka dobra dla grzecznych dzieci i lewicowej doktryny. Rosnaca liczba utracomych dzielnic miast w wyniku nieodwracalnej dynamiki zmian demograficznych najlepiej to dowodzi. Jak i wspomniany terrorysta, urodzony w tym kraju brytyjski obywatel, ktory przeciez powinien juz byc zasymilowany.

Nawet zakaz posiadania i uzywania materialow wybuchowych go nie powstrzymal.
I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #6 Ocena: +1

2018-02-24 03:51:16 (6 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Nie tak dawno napisałem na Facebooku pod jakimś artykułem nt rosnącej fali zabójstw z użyciem noża i przestępstw w Londynie po prostu prawdę - ze za 90% takich przypadków odpowiadają czarne gangi w stolicy . Zostałem zbruzgany z błotem , nawyzywany od rasistów , mój komentarz usunięto i dostałem 30 dni blokady na konto ... a ja tylko napisałem fakty jak jest naprawdę . Bez żadnych przekleństw czy obrażania kogokolwiek. Ba nawet policja w Londynie przestała wyrywkowo kontrolować ludzi w mieście czy nie posiadają noży i innych niebezpiecznych narzędzi tylko dlatego lewackie organizacje zaczęły protestować ze policja zatrzymuje do kontroli w większości czarnych . To jakaś paranoja

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #7 Ocena: 0

2018-02-24 06:05:14 (6 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

jezeli ktos taki jak ziemkiewicz nie moze wjechac do anglii tzn ze rownie dobrze kazdy z nas pod podobnym pretekstem moglby pocalowac klamke z niego jest taki faszysta jak z koziej dupy trabka : )

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

darraj

Post #8 Ocena: 0

2018-02-24 06:29:42 (6 lat temu)

darraj

Posty: n/a

Konto usunięte

Chińczycy powiadają: jeden obraz zastępuje tysiąc słów.

Obrazek
"We're all mad here" Mad Hatter

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Severance_

Post #9 Ocena: 0

2018-02-24 10:45:56 (6 lat temu)

Severance_

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-02-23 22:45:41, stanislawski napisał(a):

Co do "Guardiana", czytam, jak i kilka innych periodyków - z obu stron barykady. Zaś ów powód "szmatałtowatości" niestety można przypisać większosci z nich - opluwają i nie dają możliwości odpowiedzi.


Masz racje, zadne czasopismo (periodyk jak kto woli, dziennik, gazeta itd), w GB nie pozwoliloby R.Ziemkiewiczowi "dyskutowac" na ich lamach. Nie mniej jednak, zainteresowani mogli przeczytac o reakcji Ziemkiewicza na lamach The Guardian: Ziemkiewicz odwoluje wizyte .... Autorka felietonu zamieszcza tweet RZ (za Rupa Huq), wiec kazdy moze zapoznac sie z jego opinia/opiniami i przeniesc do dyskusji na tweeterze Rupy Huq.

Na brak wolnosci slowa w UK (sic! ) chyba wiec narzekac nie mozna?
Nawet to forum jest tego przykladem! ; )
Mind your own biscuits and life will be gravy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

darraj

Post #10 Ocena: +1

2018-02-24 11:11:36 (6 lat temu)

darraj

Posty: n/a

Konto usunięte

Na brak wolnosci slowa w UK (sic! ) chyba wiec narzekac nie mozna?

Nie wiem jak inni,ale ja zwracałem uwagę na ograniczanie wolności słowa.Bo czymże jest zatrzymanie i zawrócenie Jacka Miendlara na lotnisku,prewencyjne rozmowy policji z właścielem,wynajętego na spotkanie z R.Ziemkiewiczem,lokalu.Daleko mi do poglądów obu panów,szczególnie J.Mięndlara,ale skoro jest grono osób o podobnym światopoglądzie i zaprasza swoich idoli,na spotkanie,a państwo,za pomocą swoich organów uniemożliwia im to,więc jak nazwać taką sytuację?

[ Ostatnio edytowany przez: darraj 24-02-2018 11:13 ]

"We're all mad here" Mad Hatter

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 125 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 123 | 124 | 125 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,