MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

PRZEGNIŁA BRYTANIA

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 78 z 125 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 77 | 78 | 79 ... 123 | 124 | 125 ] - Skocz do strony

Str 78 z 125

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Jurny_Jurek

Post #1 Ocena: 0

2021-01-23 14:53:50 (3 lata temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Obrazek
I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #2 Ocena: 0

2021-01-24 05:26:58 (3 lata temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

No i jest perełka. Uwaga powtarzamy - Zjednoczone Królestwo to państwo świeckie, otwarte światopoglądowo i nie faworyzujące żadnej religii. ŻADNEJ! Myśl, że tak nie jest jest zbrodnią:

,,W 2019 r. Brytyjczycy chcieli odłączyć 5-letnią dziewczynkę. Jej rodzice muzułmanie zdobyli orzeczenie islamskiego sądu, że nie można jej zabijać i po walce sądowej przenieśli ją do Włoch, gdzie stan dziewczynki się poprawił. Zaczęła oddychać samodzielnie."

Tutaj świecki sąd świeckiego państwa jednak się ugiął, no proszę jaki ten system sprawiedliwy. Ktoś sie tu słusznie zaśmiał, że gdyby był muzułmaninem to byłaby inna śpiewka. Dziwi, że w obawie o "rasizm" tyle lat hulały gangi pedofilskie?

Tak wygląda wielokulturowa postępowa świeckość.
I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Emeryt56

Post #3 Ocena: 0

2021-01-24 15:12:13 (3 lata temu)

Emeryt56

Posty: 1660

Mężczyzna

Z nami od: 15-01-2018

Skąd: Montreal (Bristol)

Cytat:

2020-12-24 00:11:03, Wielim napisał(a):
Nie dostalem zadnej przesylki , żadnego listu do mojej skrzynki pocztowej od 6 tygodni . W tym czasie m.in bank wysłał mi nowa kartę bankomatową, TFL list potwierdzający warunkowe przedluzenie licencji samochodu jako taxi przez covid ,bank statementy, gp listy , Basildon hospital listy , zwykli ludzie jak znajomi i rodzina kartki na święta, Thames Water, npower , Essex water rachunki , tfl nową licencje dla mnie ... zaden z listow nie doszedl , ubezpieczyciel taksówki chce anulować polise bo musi zobaczyc list przedłużający licencje samochodu , taki byl juz po moich telefonicznych interwencjach wyslany 3 razy , zaden nie doszedl , za 13 dni konczy mi sie licencja jako kierowcy, aplikowałem o nową we wrzesniu , pewnie została wyslana , dwie karty do bankomatu tsb wysłał, pewnie też kalendarz z mojej wyspy ... tydzien temu po 70 minutach czekania na infolinii Royal Mail koles powiedział ze moj kod pocztowy jest w strefie braku personelu i covid i swieta I sie rozłączył.. dzis odrazu po 90 minutach czekania na infolinii rm powiedziałem ze jak mnie nie wyslucha to popelnie samobójstwo, zaden list do mnie nie przychodzi od 6 tygodni , sasiedzi dostaja listy codziennie listonosz jest caly czas ten sam od 5 lat jak tu mieszkam i nie gubi listów, sam jest zdziwiony ze nic do mnie nia ma a wczesniej mialem kilka listów tygodniowo, nie ma opóźnień w moim rejonie , tlumacze pani ze za chwile bede bezrobotny , ubezpieczyciel pojazdu dal mi czas do konca roku po list , nie mam karty do bankomatu , mowi ze moze ktos kradnie listy .. ehhh odpowiadam jej ze od października czekam na wazny list dla mbie ,mieszkam na parterze , zona w oknie dzien w dzien obserwuje listonosza i odrazu po jego wizycie idzie do skrzynki, poza tym listonosz zna moją sprawe i zobowiązał sie kazdy list dostarczyć osobiscie do rąk, sasiwdzi dostają listy codziennie , tak wiec co do ku... z tą pocztą I tym krajem uwzieli sie na mnie? Dopiero dzis dostslem ref number i mają wyjaśniać , a ja zostane bez ubezpieczenia , pracy i nawet bez kalendarza z mw , czy ktos ma jakis pomysl co moze sie dziać???


Może przegapiłem ale nie widziałem jak z tym sobie poradziłeś.

Tak się dopytuję bo każdemu może się przydażyć.
.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kanonier30

Post #4 Ocena: 0

2021-01-24 15:31:22 (3 lata temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

Co do Polaka w stanie przedagonalnym (jeśli jeszcze żyje), to największą odpowiedzialność ponosi małżonka, która dała zgodę na odłączenie męża od aparatury... Koniec śpiewki.

Wszelkie akcje, jak również te na Forum, są już w tej chwili bezskuteczne. Miast pisać jedynie, to można w kilka osób podjąć działanie - dziwi mnie, że nikt z tutaj piszących nie zaproponował konkretnych posunięć...
W innym przypadku - pobitego w szkole chłopca - sam znalazłem dane, napisałem do lokalnego MP. Reakcja jakaś była. W tym wypadku, w zamkniętej grupie, można było wymienić się personaliami, aby podpisać petycję do lokalnych MP. Nikt NIC NIE ZROBIŁ - oprócz produkowania się w postach na Forum. Moi Drodzy, to czasem nie wystarcza.
Jesteśmy niewielkim Forum, ale znamy się z nicków i z wielu wątków. Za nickami jesteśmy prawdziwymi ludźmi, którzy mogą wesprzeć jeden drugiego, podjąć konkretne działania. Poddaję pod rozwagę na przyszłość...Tomek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #5 Ocena: 0

2021-01-24 15:49:59 (3 lata temu)

karjo1

Posty: 20605

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Wszystko ladnie, tylko na czym to konkretne dzialanie mialoby sie opierac?
Metoda jest powszechnie zaakceptowana i uzywana w UK.
Rozwiazania prawne sa takie, a nie inne, stad zaangazowanie rzadu/ambasady, ktore maja pewne wieksze mozliwosci niz forumowi ludzie.
Pojawil sie ktos (chyba z PL) z pomyslem zbiorowej wycieczki pod szpital, przy czym sam sie raczej tam nie wybieral.
Jakie skutek odnioslby taki pomysl?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #6 Ocena: 0

2021-01-24 16:01:54 (3 lata temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Jakie jeszcze posunięcia można zaproponować, oprócz tych, podjętych przez rząd?
Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Emeryt56

Post #7 Ocena: 0

2021-01-24 16:47:41 (3 lata temu)

Emeryt56

Posty: 1660

Mężczyzna

Z nami od: 15-01-2018

Skąd: Montreal (Bristol)

Cytat:

2021-01-24 15:31:22, Kanonier30 napisał(a):
Co do Polaka w stanie przedagonalnym (jeśli jeszcze żyje), to największą odpowiedzialność ponosi małżonka, która dała zgodę na odłączenie męża od aparatury... Koniec śpiewki.

Wszelkie akcje, jak również te na Forum, są już w tej chwili bezskuteczne. Miast pisać jedynie, to można w kilka osób podjąć działanie - dziwi mnie, że nikt z tutaj piszących nie zaproponował konkretnych posunięć...
W innym przypadku - pobitego w szkole chłopca - sam znalazłem dane, napisałem do lokalnego MP. Reakcja jakaś była. W tym wypadku, w zamkniętej grupie, można było wymienić się personaliami, aby podpisać petycję do lokalnych MP. Nikt NIC NIE ZROBIŁ - oprócz produkowania się w postach na Forum. Moi Drodzy, to czasem nie wystarcza.
Jesteśmy niewielkim Forum, ale znamy się z nicków i z wielu wątków. Za nickami jesteśmy prawdziwymi ludźmi, którzy mogą wesprzeć jeden drugiego, podjąć konkretne działania. Poddaję pod rozwagę na przyszłość...Tomek.


Bądźmy ostrożni w pisaniu na publicznym forum.
Czytając : "największą odpowiedzialność ponosi małżonka, która dała zgodę na odłączenie męża od aparatury... ". " Miast pisać jedynie, to można w kilka osób podjąć działanie ".
Ktoś nawiedzony może to odebrać jako nawoływanie do krucjaty aby małżonka zmieniła zdanie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #8 Ocena: 0

2021-01-24 19:14:04 (3 lata temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Niech przejdzie na islam a opinie wyda sad islamski, którego nie zakwestionuje sad brytyjski (ciekawe, co? państwo wyznaniowe). Mając na uwadze pozycje kobiet w tej religii sad islamski odrzuci decyzję kobiety.
I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

sqlserver

Post #9 Ocena: 0

2021-01-24 23:28:22 (3 lata temu)

sqlserver

Posty: 4355

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 07-01-2019

Skąd: yorkshire

Kiedyś była taka akcja społeczna, sprawdź co robi twoje dziecko w internecie
home-schooling programme
moje wpisy to artystyczny performance, dyskutując wyrażasz zgodę na udział w happeningu, który po przez użycie nadużycia ma skłonić do myślenia artysta nie ponosi odpowiedzialności za nadinterpretacje głoszonych tez

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #10 Ocena: 0

2021-01-25 02:00:14 (3 lata temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Może Ada wytłumaczy, dlaczego sąd brytyjski przychylił się opinii religijnego tworu i zgodził na wydanie dziecka do Włoch by miała szansę walczyć o życie?

Bo ja np.znalazłem taką opinię (znowu te cholerne internety i bzdury):

,,Koncept "śmierci mózgowej" został wypracowany przez komitet w Harvardzie w 1968 r. czyli w czasie lewackiej rewolucji ogarniającej uczelnie na Zachodzie. Tak się składa, że pacjenci wytypowani do eutanazji są lepszymi donorami niż ofiary wypadków, bo organy są mniej uszkodzone".

No bo wszystko to biznes, jak np. ten:

,,"250 kg dziecięcego mięsa dla fabryki kremów" – czyli o biznesie aborcyjnym w Hiszpanii"
I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 78 z 125 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 77 | 78 | 79 ... 123 | 124 | 125 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,