MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

PRZEGNIŁA BRYTANIA

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 20 z 125 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 19 | 20 | 21 ... 123 | 124 | 125 ] - Skocz do strony

Str 20 z 125

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Emeryt56

Post #1 Ocena: 0

2018-09-11 14:02:30 (6 lat temu)

Emeryt56

Posty: 1660

Mężczyzna

Z nami od: 15-01-2018

Skąd: Montreal (Bristol)

Cytat:

2018-09-11 05:23:17, daavid napisał(a):

To Twoja ocena. Możliwe, że innym po prostu ręce opadają i może coś więcej, podczas czytania takich argumentów.


Też tak uważam że w tym wątku większości czytelnikom ręce opadają i nie chcą się wypowiadać bo zaraz zostanie zakrzyczany i się mu wmówi że jest takim a takim co by należało sprostować ale poco się szarpać?

Kiedyś jak byłem w szkole podstawowej to mi mój dziadek tak powiedział: Ci co siedzą w ostatniej ławce to na przerwie zakrzyczą wszystkich szkoda im przedstawiać argumenty, lepiej przeczekać , a życie to i tak zweryfikuje.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #2 Ocena: -1

2018-09-11 15:13:22 (6 lat temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Cytat:

2018-09-11 11:56:17, Konto usunięte napisał(a):
Kolejny raz nie mam pojęcia co kolega przyjmuje, ale to musi być mocne.

Nikt nikogo nie ma zamiaru karać.




A chlopiec jak te bzdury o 95% nozownikow ,,co se noszom a nie uzywajom" mimo calkowicie sprzecznych statystyk policji.

Wiec napisze jeszcze raz bo byc moze chlopcu ciezko zrozumiec bo twojej edukacji nie chce mi sie weryfikowac:

,,Black students 50% more likely to drop out of university, new figures reveal

'Bold proposals' required to end disparity for black students after figures show more than one in 10 drop out before finishing their degrees, says shadow minister Dawn Butler

The figures have been described as “very disappointing” by the shadow minister for diverse communities, Dawn Butler, who has urged the Government to bring forward “urgent” proposals to end disparity for black students."

https://www.independent.co.uk/news/uk/home-news/black-students-drop-out-university-figures-a7847731.html

Najnowszy propozycje sa takie by nawet karac uniwerki (sam se znajdz zrodlo bo wszystkiego na tacy ci nie dam).

Jak widzisz nic tu nie ma o dostepie tylko o juz studiujacych. Spierasz sie tradycyjnie nie znajac zrodla, danych, statystyk i sedna problemu. Oj Stasiu, Stasiu, moze czas zapisac sie na jakis uniwerek? Albo odstawic co Stasiu lyka, wacha lub wstrzykuje? Przeciez na trzezwo nawet 8-latek zrozumie, o czym pisalem, tylko nie Stasiu. ZA MALO BLACK STUDENTS KONCZY STUDIA I TRZEBA ROZWIAZAC TO KARAJAC UNIWERKI! panimajet?

[ Ostatnio edytowany przez: Jurny_Jurek 11-09-2018 15:26 ]

I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #3 Ocena: -1

2018-09-11 15:24:54 (6 lat temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Cytat:

2018-09-11 14:02:30, Emeryt56 napisał(a):
Cytat:

2018-09-11 05:23:17, daavid napisał(a):

To Twoja ocena. Możliwe, że innym po prostu ręce opadają i może coś więcej, podczas czytania takich argumentów.


Też tak uważam że w tym wątku większości czytelnikom ręce opadają i nie chcą się wypowiadać bo zaraz zostanie zakrzyczany i się mu wmówi że jest takim a takim co by należało sprostować ale poco się szarpać?

Kiedyś jak byłem w szkole podstawowej to mi mój dziadek tak powiedział: Ci co siedzą w ostatniej ławce to na przerwie zakrzyczą wszystkich szkoda im przedstawiać argumenty, lepiej przeczekać , a życie to i tak zweryfikuje.



Kiedys jak bylem w szkole podstawowej to stara profesorka polonistka, co juz powinna byc ze 15 lat na emeryturze mowila, ze najgorsi uczestnicy dyskusji to tacy, co siedza i milczac udaja manekiny a po wszystkim marudza, ze poziom dyskusji sie nie podoba.

Wiec nim zaczniemy po raz kolejny wylewac zale o tym jaki swiat jest be i zly i jak mnie tu zakrzycza to zapraszam sprobowac. Moze temat jest delikatny bo jest przeciwaga dla naszych polonofobow, ktorzy krzycza jaka Polska be a jak tu fajnie - ale na argumenty z checia pogadam. Poparte statystykami, danymi, faktami z prasy a nie okazjowymi kwasnymi bakami o 95% itp.

Albo mozna zwiesic rece i sie poskarzyc, cos czego kiedys w szkole nie uczono. Poza tym nie przypominam sobie, zeny Wasc jakos udzoelal sie w watku wiec skad ten wylew zalu?
I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

daavid

Post #4 Ocena: +2

2018-09-12 14:47:49 (6 lat temu)

daavid

Posty: 5711

Mężczyzna

Z nami od: 12-03-2007

Skąd: Birmingham

Cytat:

2018-09-11 15:24:54, Jurny_Jurek napisał(a):
Cytat:

2018-09-11 14:02:30, Emeryt56 napisał(a):
Cytat:

2018-09-11 05:23:17, daavid napisał(a):

To Twoja ocena. Możliwe, że innym po prostu ręce opadają i może coś więcej, podczas czytania takich argumentów.


Też tak uważam że w tym wątku większości czytelnikom ręce opadają i nie chcą się wypowiadać bo zaraz zostanie zakrzyczany i się mu wmówi że jest takim a takim co by należało sprostować ale poco się szarpać?

Kiedyś jak byłem w szkole podstawowej to mi mój dziadek tak powiedział: Ci co siedzą w ostatniej ławce to na przerwie zakrzyczą wszystkich szkoda im przedstawiać argumenty, lepiej przeczekać , a życie to i tak zweryfikuje.



Kiedys jak bylem w szkole podstawowej to stara profesorka polonistka, co juz powinna byc ze 15 lat na emeryturze mowila, ze najgorsi uczestnicy dyskusji to tacy, co siedza i milczac udaja manekiny a po wszystkim marudza, ze poziom dyskusji sie nie podoba.

Wiec nim zaczniemy po raz kolejny wylewac zale o tym jaki swiat jest be i zly i jak mnie tu zakrzycza to zapraszam sprobowac. Moze temat jest delikatny bo jest przeciwaga dla naszych polonofobow, ktorzy krzycza jaka Polska be a jak tu fajnie - ale na argumenty z checia pogadam. Poparte statystykami, danymi, faktami z prasy a nie okazjowymi kwasnymi bakami o 95% itp.

Albo mozna zwiesic rece i sie poskarzyc, cos czego kiedys w szkole nie uczono. Poza tym nie przypominam sobie, zeny Wasc jakos udzoelal sie w watku wiec skad ten wylew zalu?


Bez urazy, ale nie pomyślałeś, że nikt nie chce z Tobą dyskutować? Nie pomyślałeś, że jak poszukasz zaczepki i swoich adwersarzy zwyzywasz od "lewaków" to po prostu Ciebie zignorują?


W tym wątku toczysz bój sam ze sobą....

[ Ostatnio edytowany przez: daavid 12-09-2018 14:48 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #5 Ocena: 0

2018-09-12 15:39:08 (6 lat temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Buuuu, mamoooo, a on sie przezywa :)

Jak lewaki wyzywaja od prawakow to ci tak strasznie nie placza, co z wami? Coraz gorzej z tym pokoleniem i feel offended.

A w ktorym watku i gdzie ,,wyzwalem" cie od lewakow?
I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

daavid

Post #6 Ocena: +1

2018-09-12 16:55:06 (6 lat temu)

daavid

Posty: 5711

Mężczyzna

Z nami od: 12-03-2007

Skąd: Birmingham

Cytat:

2018-09-12 15:39:08, Jurny_Jurek napisał(a):
Buuuu, mamoooo, a on sie przezywa :)

Jak lewaki wyzywaja od prawakow to ci tak strasznie nie placza, co z wami? Coraz gorzej z tym pokoleniem i feel offended.

A w ktorym watku i gdzie ,,wyzwalem" cie od lewakow?

W szkole nie uczono, że "cię", "ciebie" ect grzecznie jest napisać z wielkiej litery?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #7 Ocena: -1

2018-09-12 17:39:15 (6 lat temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Czyli, ze nie ,,wyzwalem" cie od lewaqw ani prawakow, tak tylko toczysz boj w imieniu innych.

Oh, takie rycerskie tylko czy warto sie tak przejmowac?
I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #8 Ocena: +2

2018-09-15 19:42:29 (6 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

50lat jeszcze minie i są dwa scenariusze albo będzie można legalnie strzelać do tego ku... a
albo czeka nas powrót do średniowiecza

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Theraphosa_blon

Post #9 Ocena: 0

2018-09-16 08:35:12 (6 lat temu)

Theraphosa_blondi

Posty: n/a

Konto usunięte

Jaka ewolucja? Darwin był marzycielem...stado wyperfumowanych drapieżników przy wodopoju.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #10 Ocena: 0

2018-09-16 12:07:24 (6 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 20 z 125 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 19 | 20 | 21 ... 123 | 124 | 125 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,