MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Settle status, a więc bezprawie w brytyjskim wydaniu

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 8 z 13 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 7 | 8 | 9 ... 11 | 12 | 13 ] - Skocz do strony

Str 8 z 13

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

ZlotaPerla1

Post #1 Ocena: 0

2019-09-13 13:53:23 (5 lat temu)

ZlotaPerla1

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-09-13 11:06:01, malben1 napisał(a):
"...rząd stosuje politykę strachu wobec obywateli EU: „Strach przed utratą domów, pracy, prawa do życia w kraju, który jest ich domem”"

www.mojawyspa.co.uk/artykuly/37549/Rekordowa-liczba-aplikacji-o-status-osoby-osiedlonej

...widac dziala:

www.mojawyspa.co.uk/forum/42/64851/Settled-status-aplikacja,70

[ Ostatnio edytowany przez: <i>malben1</i> 13-09-2019 11:59 ]




I to wszystko DZIĘKI MOJEJ WYSPIE *ROFL**ROFL**ROFL**ROFL**ROFL**ROFL**ROFL**ROFL**ROFL**ROFL**ROFL**ROFL**ROFL**ROFL**ROFL**ROFL**ROFL**ROFL*
Trzech nas w jednym ciele: Anioł, Diabeł i JA

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

camilius

Post #2 Ocena: +1

2019-09-14 00:21:49 (5 lat temu)

camilius

Posty: 646

Mężczyzna

Z nami od: 23-08-2015

Skąd: Nottingham

Jak informuje The Independent UE podjęła uchwałę mającą na celu zmuszenie UK do likwidacji aktualnego systemu przyznawania statusu osiedlonego obywatelom UE w UK !!!
Niepokój UE budzi zbyt wiele nieprawidłowości i przyznawanie statusu tymczasowego mimo,że aplikujący stosowali się do wymogów Home Office.
Gdyby rząd UK nie zgodził się na zmianę systemu na obiektywny i przyjazny dla imigrantów z krajów unijnych,to UE może podjąć bardziej drastyczne decyzje wobec obywateli UK mieszkających w krajach wspólnoty !!!
Tak więc może się okazać,że perspektywa powrotu kilkuset tysięcy brytyjskich emerytów z powrotem do kraju skłoni rząd-nierząd UK do zmiany dyskryminującego systemu rejestracji obywateli UE....

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #3 Ocena: 0

2019-09-14 10:10:36 (5 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Tak trzymać. Po tamtej stronie Kanału też są zakładnicy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

dominikana36

Post #4 Ocena: 0

2019-12-21 17:12:57 (4 lata temu)

dominikana36

Posty: 3057

Kobieta

Z nami od: 21-03-2016

Skąd: Quinton

Takie retoryczne pytanie: jako, ze SS jest wg oficjanego stanowiska HO " domestic regulation status not protected under 2004/38/EC", to jesli UK kiedykolwiek zdecyduje o wymogu wiz wjazdowych dla obywateli EU innych niz "visa on arrival", w jakiz to sposob "settled" obywatele EU udowodnia poza granicami kraju, ze maja prawo wjechac do UK...chodzi np o sytuacje na lotnisku gdziekolwiek na swiecie: "prosze pokazc passport", "o EU, prosze o wize do UK" "nie mam, nie potrzebuje, mam SS"," bardzo mi przykro obywatele EU potrzebuja, nie moge zweryfikowac SS bo nie ma dokumentu, nie moze pan/pani wsiasc do samolotu". Brzmi ciekawie :)

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #5 Ocena: 0

2019-12-21 18:11:13 (4 lata temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Teoretycznie to sam papier nie pomoze jak system nie potwierdzi, czyli jak zaskakują paszport, to będą wiedzieć, czy dana osoba ma status czy nie. Teoretycznie ...
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

dominikana36

Post #6 Ocena: 0

2019-12-21 19:46:43 (4 lata temu)

dominikana36

Posty: 3057

Kobieta

Z nami od: 21-03-2016

Skąd: Quinton

Tak tylko weryfikacja SS nie polega nawet teoretycznie na skanowaniu paszportu. Trzeba miec dostep do maila, na ktory dostaje sie kod dostepu do linku dla potwierdzajacego status. Ciezko sobie to wyobrazic przy jakiejkolwiek odprawie paszportowej

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #7 Ocena: 0

2019-12-21 23:54:33 (4 lata temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Status dostalas w odniesieniu do twojego paszportu. Jak mialam bezterminowe prawo pobytu, to nawet jak pieczatki w kolejnych paszportach nie mialam, to i tak po zeskanowaniu paszportu mieli potwierdzenie, ze mam prawo pobytu, ja nie musialam potwierdzac. Dlatego teoretyzuje, ze tym samym sposobem beda weryfikowc status.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #8 Ocena: 0

2019-12-22 00:10:41 (4 lata temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Wchodzisz na swoje konto settle status I tam jest wszystko co trzeba , możesz dodać nowy dokument do swojego statusu np jak wyrobisz nowy paszport to możesz go przypisać do swojego konta , myślę że przy odprawie na granicy celnikowi się pokaże Twój status przy skanowaniu dokumentu

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

NightFury

Post #9 Ocena: 0

2019-12-22 00:19:36 (4 lata temu)

NightFury

Posty: 1311

Kobieta

Z nami od: 25-01-2012

Skąd: Liversedge

Cytat:

2019-12-22 00:10:41, Wielim napisał(a):
Wchodzisz na swoje konto settle status I tam jest wszystko co trzeba , możesz dodać nowy dokument do swojego statusu np jak wyrobisz nowy paszport to możesz go przypisać do swojego konta , myślę że przy odprawie na granicy celnikowi się pokaże Twój status przy skanowaniu dokumentu


Hmmm....to czemu ja w mailu mam poniższe stwierdzenie?

You will be able to view your application for the next 70 days. After 70 days you will not be able to access your application. This is to keep your information safe. This will not affect our decision on your application.

Zgłupiałam już zupełnie...
Music leads me through my life

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

dominikana36

Post #10 Ocena: 0

2019-12-22 12:57:06 (4 lata temu)

dominikana36

Posty: 3057

Kobieta

Z nami od: 21-03-2016

Skąd: Quinton

Ciezko mi sobie wyobrazic, ze celnikowi w Senegalu, Chinach czy jakimkolwiek innym kraju pokaze sie brytyjski “domestic” status emigracyjny po zeskanowaniu polskiego paszportu😁. Ciekawa tez jestem kto zaplaci za ten swiatowy system dostepu do brytyjskiej bazy danych... pewnie UK sie o to zatroszczy😁

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 8 z 13 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 7 | 8 | 9 ... 11 | 12 | 13 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,