MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Lewica - Prawica

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 4 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

Str 4 z 7

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Jurny_Jurek

Post #1 Ocena: 0

2018-01-04 14:20:35 (6 lat temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Cytat:

2018-01-04 01:11:03, andyopole napisał(a):
Cytat:

2018-01-03 21:37:29, Jurny_Jurek napisał(a):


P.S. nie sluchajcie andiego z opola z hameryki. Skoro taki lewicowy gospodarczo rzad zrobil lepsze wyniki w 2 lata niz jego liberaly w 8 - to znaczy, ze to on nie ma racji.




Gdybyś miał choć odrobinę pojęcia o gospodarce to nie powtarzalbys ekonomicznych bzdur za Morawieckim czy swoim guru, naczelnikoprezesem.
Nowe drogi, które ochoczo otwierają obecni ministrowie czy jakieś tam okręty wojenne woduja i chrzczą nie powstały dzięki obecnemu rządowi lecz zostały rozpoczęte dużo wcześniej. Chyba z grubsza kumasz jak skomplikowaną inwestycja jest taka budowa. Zaczyna się dużo wcześniej niż wykopie się pierwsza łopatę. Jedyna drogowa inwestycja rozpoczęta i zakończone za obecnego rządu to kawałek asfaltu do domu byłem Pani premier szerzej znanej jako "broszka".

Nadzwyczajna roznica we wplywach z VATu to nie jedynie z powodu (dobry ruch) polepszenia sciagalnosci ale głównie z powodu sztuczki księgowej. W 2016 roku masowo i przed terminem wypłacił firmom należny im VAT, w związku z czym w 2017 była tak duża nadwyżka VAT wpłaconego do budżetu nad tym, który trzeba było firmom zwrócić. Kto ma pojęcie o zasadach VAT ten zrozumie o co chodzi, nieuswiadomionym tłumaczył nie będę, a fundamentalisci i tak wierzą
SWOIM, szkoda czasu.

Efekty działań tego rzadu beda za rok, trzy. Wszystko zależy od tego jak dlugo potrwa hossa gospodarcza u tych, którzy z Polski importują. Gdy klapnie u nich, klapnie i tu. Oby jak najpozniej a najlepiej wcale.
Acha, nie odpowiadaj mi bo i tak dyskutować nie mam ochoty z cytatami z PiSowskich mężów stanu.
Mam jedynie cichą nadzieje ze tak dlugo się beda grzebać z pomysłem na Centralny Port Lotniczy że nie uda im się tam utopić zbyt wiele kasy. To jeden z najbardziej poronionych pomysłów.


Agencja Reuters jeszcze nie potwierdzila zdemolowanej polowy Zakopanego, moze dasz jakies zrodla tych rewelacji? Bo na rszie to wyglada na zwykle klamstwo napisane w trakcie leczenia kaca.

No i tak, wiadomo ze lepsze wskazniki gospodarcze to zasluga PO i oszustwa pisu. Tak powiedzieli w amerykanskiej tv czy na jakims antypisowskim forum? Moze tak podyskutujemy o faktach: liczbach, danych a nie o twoich frustracjach?
I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2018-01-05 00:47:00 (6 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Cytat:

2018-01-04 00:47:22, andyopole napisał(a):
Cytat:

2018-01-04 00:23:45, KatyD napisał(a):
A czytales kiedys o polskich zamyslach kolonialnych? Jesli wierzysz ze Polacy byli anty kolonialistami to ja rowniez moge polecic lektury. Po prostu zabraklo zaplecza logistycznego, wojennego.

Kiedys moja Mama wspomniala swojemu gosciowi z Afryki ze Polacy kiedys pisali o przejeciu Madagaskaru. Madagascar? Chlopak zrobil wielkie oczy. Ale dlaczego, przeciez tam nic nie ma? A my na to - Naprawde? Moze dlatego chcielismy jechac bo bylo mniej chetnych...



Mało tego, już po wojnie pewien Polak władał Madagascarem przez wiele lat.


Drogi Andyopole a to dowcip? ... :) Bo ja powaznie napisalam powyzsze.

:-]

Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andyopole

Post #3 Ocena: 0

2018-01-05 01:35:23 (6 lat temu)

andyopole

Posty: 12803

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Cytat:

2018-01-05 00:47:00, KatyD napisał(a):
Cytat:

2018-01-04 00:47:22, andyopole napisał(a):
Cytat:

2018-01-04 00:23:45, KatyD napisał(a):
A czytales kiedys o polskich zamyslach kolonialnych? Jesli wierzysz ze Polacy byli anty kolonialistami to ja rowniez moge polecic lektury. Po prostu zabraklo zaplecza logistycznego, wojennego.

Kiedys moja Mama wspomniala swojemu gosciowi z Afryki ze Polacy kiedys pisali o przejeciu Madagaskaru. Madagascar? Chlopak zrobil wielkie oczy. Ale dlaczego, przeciez tam nic nie ma? A my na to - Naprawde? Moze dlatego chcielismy jechac bo bylo mniej chetnych...



Mało tego, już po wojnie pewien Polak władał Madagascarem przez wiele lat.


Drogi Andyopole a to dowcip? ... :) Bo ja powaznie napisalam powyzsze.

:-]




Jeszcze chyba w XIII wieku niejaki Beniowski. Natomiast po drugiej wojnie to jakiś watazka i awanturnik, nazwiska nie wspomnę. Z tego co pamiętam niespecjalnie mu tam poszło.
A Beniowski, chyba Maurycy to ma tam swoja ulicę i chyba nawet pomnik.*BRAVO*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Post #4 Ocena: 0

2018-01-05 10:33:19 (6 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Cytat:

2018-01-05 01:35:23, andyopole napisał(a):
Cytat:

2018-01-05 00:47:00, KatyD napisał(a):
Cytat:

2018-01-04 00:47:22, andyopole napisał(a):
Cytat:

2018-01-04 00:23:45, KatyD napisał(a):
A czytales kiedys o polskich zamyslach kolonialnych? Jesli wierzysz ze Polacy byli anty kolonialistami to ja rowniez moge polecic lektury. Po prostu zabraklo zaplecza logistycznego, wojennego.

Kiedys moja Mama wspomniala swojemu gosciowi z Afryki ze Polacy kiedys pisali o przejeciu Madagaskaru. Madagascar? Chlopak zrobil wielkie oczy. Ale dlaczego, przeciez tam nic nie ma? A my na to - Naprawde? Moze dlatego chcielismy jechac bo bylo mniej chetnych...



Mało tego, już po wojnie pewien Polak władał Madagascarem przez wiele lat.


Drogi Andyopole a to dowcip? ... :) Bo ja powaznie napisalam powyzsze.

:-]




Jeszcze chyba w XIII wieku niejaki Beniowski. Natomiast po drugiej wojnie to jakiś watazka i awanturnik, nazwiska nie wspomnę. Z tego co pamiętam niespecjalnie mu tam poszło.
A Beniowski, chyba Maurycy to ma tam swoja ulicę i chyba nawet pomnik.*BRAVO*


No prosze. :)
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #5 Ocena: 0

2018-01-05 11:27:44 (6 lat temu)

karjo1

Posty: 20606

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Beniowski i Madagaskar, to XVIIIw., no i z tym wieloletnim wladaniem niezupelnie tak bylo.
Tubylcy obwolali go krolem, ale zbyt dlugo i szczesliwie nie porzadzil, za bardzo go nosilo po swiecie :).

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #6 Ocena: 0

2018-01-05 11:34:49 (6 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Ale polskiego nie znali, z polskim krolem... Bo po niemiecku gdzies tam mowia, czy nie w Tanzanii albo Mozambiku?
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #7 Ocena: 0

2018-01-05 11:38:18 (6 lat temu)

karjo1

Posty: 20606

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

To juz zalezy, gdzie czyja kolonia byla.
Madagaskar, to glownie wplywy francuskie bodajze, wlacznie z pomyslami Beniowskiego ;).

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #8 Ocena: 0

2018-01-05 11:51:28 (6 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Cytat:

2018-01-05 11:38:18, karjo1 napisał(a):
wplywy francuskie bodajze, wlacznie z pomyslami Beniowskiego ;).


Papuga Europy...
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

daavid

Post #9 Ocena: 0

2018-01-06 11:36:57 (6 lat temu)

daavid

Posty: 5711

Mężczyzna

Z nami od: 12-03-2007

Skąd: Birmingham

Cytat:

2018-01-04 14:20:35, Jurny_Jurek napisał(a):
Cytat:

2018-01-04 01:11:03, andyopole napisał(a):
Cytat:

2018-01-03 21:37:29, Jurny_Jurek napisał(a):


P.S. nie sluchajcie andiego z opola z hameryki. Skoro taki lewicowy gospodarczo rzad zrobil lepsze wyniki w 2 lata niz jego liberaly w 8 - to znaczy, ze to on nie ma racji.




Gdybyś miał choć odrobinę pojęcia o gospodarce to nie powtarzalbys ekonomicznych bzdur za Morawieckim czy swoim guru, naczelnikoprezesem.
Nowe drogi, które ochoczo otwierają obecni ministrowie czy jakieś tam okręty wojenne woduja i chrzczą nie powstały dzięki obecnemu rządowi lecz zostały rozpoczęte dużo wcześniej. Chyba z grubsza kumasz jak skomplikowaną inwestycja jest taka budowa. Zaczyna się dużo wcześniej niż wykopie się pierwsza łopatę. Jedyna drogowa inwestycja rozpoczęta i zakończone za obecnego rządu to kawałek asfaltu do domu byłem Pani premier szerzej znanej jako "broszka".

Nadzwyczajna roznica we wplywach z VATu to nie jedynie z powodu (dobry ruch) polepszenia sciagalnosci ale głównie z powodu sztuczki księgowej. W 2016 roku masowo i przed terminem wypłacił firmom należny im VAT, w związku z czym w 2017 była tak duża nadwyżka VAT wpłaconego do budżetu nad tym, który trzeba było firmom zwrócić. Kto ma pojęcie o zasadach VAT ten zrozumie o co chodzi, nieuswiadomionym tłumaczył nie będę, a fundamentalisci i tak wierzą
SWOIM, szkoda czasu.

Efekty działań tego rzadu beda za rok, trzy. Wszystko zależy od tego jak dlugo potrwa hossa gospodarcza u tych, którzy z Polski importują. Gdy klapnie u nich, klapnie i tu. Oby jak najpozniej a najlepiej wcale.
Acha, nie odpowiadaj mi bo i tak dyskutować nie mam ochoty z cytatami z PiSowskich mężów stanu.
Mam jedynie cichą nadzieje ze tak dlugo się beda grzebać z pomysłem na Centralny Port Lotniczy że nie uda im się tam utopić zbyt wiele kasy. To jeden z najbardziej poronionych pomysłów.


Agencja Reuters jeszcze nie potwierdzila zdemolowanej polowy Zakopanego, moze dasz jakies zrodla tych rewelacji? Bo na rszie to wyglada na zwykle klamstwo napisane w trakcie leczenia kaca.

No i tak, wiadomo ze lepsze wskazniki gospodarcze to zasluga PO i oszustwa pisu. Tak powiedzieli w amerykanskiej tv czy na jakims antypisowskim forum? Moze tak podyskutujemy o faktach: liczbach, danych a nie o twoich frustracjach?


Fakty są takie, że przez harce PiSu Polskę wyrzucą z UE, lub powstanie UE dwóch prędkości. Polska wiadomo gdzie się znajdzie.

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #10 Ocena: 0

2018-01-06 12:34:58 (6 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

pis byl zawsze za eu nigdy nawet nie zajakneli sie za wyjsciem a te harce i glowny problem z pisem to nic innego jak niechec do przyjmowania imigrantow to jest powod calego cyrku

jakie sa teraz glosy w niemczech? ze beda przelewac mniej kasy bo kraje jak Polska czy wegry nie chca ich przyjmowac ale kto wygenerowal ten problem? to jest zwykly szantaz sytuacja w ktorej ja robie impreze w bloku i kaze sasiadom pomagac w porzadkach u mnie w mieszkaniu bo jak nie to nie dorzuce sie do naprawy dachu...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 4 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,