MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Czy Cygan, to Polak...?

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Postów: 15

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Kanonier30

Post #1 Ocena: 0

2017-08-12 13:24:11 (7 lat temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

Otoz pojawiala sie informacja rzekomo dotyczaca Polakow skazanych za "wspolczesne niewolnictwo". W komentarzach natomiast uzytkownicy okreslaja Panow, jako Romow, a wiec Cyganow...*CRAZY*

Jesli tak jest to chyba nazywac ich mozna najwyzej obywatelami polskimi, bo Polakami nie sa.

Ma ktos jakies biezace informacje na temat tego procesu i kto zacz Ci ludzie?

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/newcastle-czterech-polakow-skazanych-za-handel-ludzmi,744566.html

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2017-08-12 13:34:45 (7 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

http://blog.cps.gov.uk/2017/05/four-men-convicted-of-people-trafficking.html hmm u zrodla nie widze ich pochodzenia etnicznego. Ale powiem Ci, Kanonier, ze w dzisiejszych czasach juz okresla sie ludzi mianem kraju z ktorego maja paszport. Wielu Brytyjczykow tez to wkurza niemilosiernie.

-------
Sebastian Mandzik was sentenced to 12 years
Robert Majewski was sentenced to 8 years
Pawel Majewski was sentenced to 7 years
Seweryn Szymt was sentenced to 5 years

http://www.itv.com/news/tyne-tees/2017-05-30/four-men-sentenced-to-32-years-for-slavery-conspiracy/

[ Ostatnio edytowany przez: KatyD 12-08-2017 13:52 ]

Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #3 Ocena: 0

2017-08-12 13:43:26 (7 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Jeżeli mają paszporty polskie to są uznawano jako obywatele Polscy , moj syn ma paszport angielski bo się urodził w Londynie ale to żaden Anglik ale Polak i g... mnie polityka obchodzi . To że szczur urodzi się w stajni nie znaczy ze jest koniem ? Cyganie , co zresztą widać bo wyglądzie (bez podtekstów rasistowskich) pochodzą z Indii gdzie zaczęli swoją wędrówkę do Europy . Większość z nich zatrzymała się w Rumunii czy Bułgarii , część doszła do Polski , Słowacji czy Czech . Charakteryzują się tym że poprzez swój wedrowniczy tryb życia jaki mieli wcześniej nie nadają się do żadnej pracy a raczej nie chce im się pracować. Zazwyczaj coś kombinują , kradną albo siedzą na zasilkach. To są fakty a nie moje zdanie . W Polsce obecnie coraz mniej gdyż po otwarciu granic unii europejskiej większość wyjechała na socjal do Niemiec albo Wielkiej Brytanii. W Londynie na przykład wystarczy pojechać na dzielnice East Ham i przejść się po deptaku i zobaczyć ilu ich tam jest. W swoim życiu spotkałem wielu Cyganów , naprawdę setki i tylko jeden pracował , pochodził ze Słowacji , nawet kiedyś przez kilka tygodni mieszkałem u Cyganów gdzie ściągnęła mnie moja ex bliska koleżanka. Nie mogłem złego słowa powiedzieć o ich zachowaniu w stosunku do mnie , silnie związani rodzinnie , bardzo religijni .

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #4 Ocena: 0

2017-08-12 14:27:43 (7 lat temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Gdzies w Polsce przeznaczono milion czy dwa na ich aktywizacje bo na dzielni zaden nie pracowal. 2 miliony pozniej i tak zaden nie podjal pracy. Ten typ tak ma.
I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

WybitnieWrednyW

Post #5 Ocena: 0

2017-08-12 14:54:12 (7 lat temu)

WybitnieWrednyWerdew

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2017-08-12 13:43:26, Wielim napisał(a):
... moj syn ma paszport angielski bo się urodził w Londynie ale to żaden Anglik ale Polak i g... mnie polityka obchodzi .
To że szczur urodzi się w stajni nie znaczy ze jest koniem...


*THUMBS UP**THUMBS UP**THUMBS UP*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #6 Ocena: 0

2017-08-13 18:03:33 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

FireWire

Post #7 Ocena: 0

2017-08-13 19:58:04 (7 lat temu)

FireWire

Posty: 346

Mężczyzna

Z nami od: 13-05-2016

Skąd: Inverness

To trochę jak "polskie obozy zagłady"... Kto trochę historii zna, ten wie. Media karmią nas tym, co lepiej się sprzedaje.

P.S.
Prawdziwych cyganów już nie ma - jest Zenon Martyniuk ;)
Wybierasz się do UK - potrzebujesz numer UK? wyślę Ci kartę sim za darmo do PL. Kontakt PW.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

keramczak

Post #8 Ocena: 0

2017-08-13 20:57:38 (7 lat temu)

keramczak

Posty: 5981

Mężczyzna

Z nami od: 09-02-2010

Skąd: U.K

Pracowałem kiedyś z cyganami że Słowacji i oni też mówili że z naszymi (polskimi)cyganami się nie da....patrzą tylko jak tu kogoś wykiwać,nie zapłacic,ciągnąć benefity....

Widać że kombinują nawet wtedy kiedy mogą normalne żyć i pracować .... "ten typ tak ma".
#MajsterNaStulecie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Kanonier30

Post #9 Ocena: 0

2017-08-13 23:04:05 (7 lat temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

Cygan ma obywatelstwo, ale nie ma wpisanej narodowosci polskiej. Ta polityczna poprawnosc na szczescie w Polsce nie zrobi takiej kariery, jak w Europie Zachodniej....

Tez pamietam te na sile wbijane do glowy slogany,ze Rom (nigdy w zyciu Cygan), to tak samo utalentowany, rozumny czlowiek. Bedacy jedynie ofiara wykluczenia spolecznego...

Nie przecze, ze utalentowani sa glownie do robienia przekretow, kradziezy itp. Wszelkie programy i kampanie spoleczne na wielkich bilbordach - za przeproszeniem - szlag trafil. Szkoda kasy, ktora mogli otrzymac naprawde potrzebujacy... ale poprawnosci politycznej stalo sie zadosc.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #10 Ocena: 0

2017-08-14 16:05:33 (7 lat temu)

galadriel

Posty: 14700

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Wyglada jak nasza Noc Kupaly...



:-8
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,