MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Wybory prezydenckie we Francji

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

Str 3 z 7

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

ChrisCov

Post #1 Ocena: 0

2017-04-28 06:54:19 (7 lat temu)

ChrisCov

Posty: 2733

Mężczyzna

Z nami od: 18-12-2008

Skąd: Coventry, West Midlands

Cytat:

2017-04-28 06:07:41, Jurny_Jurek napisał(a):
,,W ciągu trzech miesięcy po wybraniu mnie (na prezydenta) podjęta zostanie decyzja w sprawie Polski. Nie możemy tolerować kraju który narusza wszystkie zasady Unii. Nie możemy mieć takiej Europy, w której (...) gdy mamy do czynienia z państwem członkowskim zachowującym się tak jak Polska czy Węgry - w kwestiach dotyczących uniwersytetu, wiedzy, uchodźców, wartości fundamentalnych - to podejmuje się decyzje, aby nie robić nic. Chcę, aby przypadkowi Polski przyjrzano się w sposób całościowy. I aby w kwestiach dotyczących praw i wartości Unii Europejskiej wprowadzono sankcje. Nie ustąpię w żadnej kwestii. Ci, którzy tego nie zrozumieli, nie znają mnie".

Macron nie pozostawia watpliwosci. W imie zasad fundamentalnych czyli malowania kredkami po atakach terrorystycznych i plonacych przedmiesc Paryza bedzie walil w Polakow bo mu sie uniwerki nie podobaja. Zamiast produkowac tanie mieso robocze do mycia garow jak na postkolonialne panstewko przystalo to przekazuje wiedze (kryminal!). No i zamiast przyjac 100000 Somalijczykow, Tunezyjczykow i Afgancow z Allepo to przyjeli 10x tyle z Ukrainy. Caracali nie kupili zacofance w imie wspolnych wartosci przez co pareset robotnikow francuskich pracy nie dostalo, kryminal.

Straszna ta LePen. Normalnie faszystka.

Najgorsze jest to, że on plus nieogolony alkoholik bez matury z Niemiec będą teraz rządzić Europą. Ten ostatni to prawdziwy typ hardcore. Nie wróżę przez to nic dobrego, a Unia Europejska w ciągu kilku lat może się rozpaść.
A very unrealistic man who thinks his ass is like wine - the older the better

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

ie2ox4-2b

Post #2 Ocena: 0

2017-04-28 07:28:12 (7 lat temu)

ie2ox4-2b

Posty: 909

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 22-08-2016

Skąd: Oxford

..."Ci, którzy tego nie zrozumieli, nie znają mnie - dodał Macron"... czy on mówi tylko zrozumiale dla tych co go znają?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Googhaz

Post #3 Ocena: 0

2017-04-28 07:31:38 (7 lat temu)

Googhaz

Posty: 1034

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 10-02-2016

Skąd: Już Polandia

Warto w tym miejscu przytoczyć co o wyborach we Francji sądzi prezidą Tusk (z pochodzenia Polak) - Najbardziej proeuropejskim i takim chyba też najbezpieczniejszym z punktu widzenia polskich interesów, wydaje się Emmanuel Macron
Trzeba natychmiast żyć. Jest później, niż się wydaje. - Baptiste Beaulieu

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #4 Ocena: 0

2017-04-28 08:22:09 (7 lat temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Najbezpieczniejszym bo od ponad roku we Francji jest stan wyjatkowy. Jeszcze nigdy Francuzi nie byli tak bezpieczni. I fajnie jakby w Polsce tez byl taki stan gdzie obywatele mijajac na codzien uzbrojona po zeby policje i wojsko dziekowaliby Francji za Macrona.

Ten Macron to taki ichni Rysiu Petru podobno, niby niezalezny jak on. Z ta roznica ze juz jako nastolatek zbajerowal nauczycielke z 3 dzieci, ktora porzucilaa dla niego rodzine. Rysiu porzucil dla kolezanki. Europejskie wartosci...

,,Makaron grozi Polsce sankcjami bo ta łamie bliżej przez niego niesprecyzowane "zasady" UE.

Podczas gdy Francja od 10 lat nie stosuje się do kryteriów konwergencji wprowadzonych traktatem z Maastricht, między innymi odnośnie deficytu budżetowego i zadłużania się."

UE zdechnie raczej predzej niz pozniej i to dzieki takim idiotom.

[ Ostatnio edytowany przez: Jurny_Jurek 28-04-2017 08:44 ]

I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Mustafa1975

Post #5 Ocena: 0

2017-04-28 12:42:46 (7 lat temu)

Mustafa1975

Posty: 754

Mężczyzna

Z nami od: 30-01-2010

Skąd: Birmingham

Ten Macron to ma cos z lbem nie tak jak mozna miec zone o 25 lat starsza. Jakis nekrofil pier... No ale jak wygra to Francja bedzie miala pierwsza dame pedofilke he he. W normalnych krajach by siedziala a tu prezydentowa bedzie. Nie wiem czy ktos go bedzie bral na powaznie taki Trump to go pewnie wysmieje i reki mu nie poda. Francuzi juz upadli wybierajac do drugiej tury takich kandydatow.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kanonier30

Post #6 Ocena: 0

2017-04-29 17:23:24 (7 lat temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

Panowie, zdanie każdy ma swoje. "Plucie" na Francje, bo Trump "ręki mu nie poda"...powiedz to przeciwnikom Trumpa, których w US wcale jest niemało. Głosów dostał mniej od Clinton, ale głosy elektorskie ze stanów rozłozyły się korzystnie dla Niego.

Szacunek mam dla obu Panów (Trumpa i Macrona). Wielki szacunek dla Francji, która jest naszym sojusznikiem *THUMBS UP*, a uwagi Macron ma co do postępowania obecnego rządu polskiego. Mam własne doświadczenia, gdzie od ponad roku (na odegłość, korespondencyjnie - z racji niepełnosprawności)walczę z ministerialną biurokracją o potwierdzenie moich kwalifikacji w innym państwie EEA. Listy otrzymywane przeze mnie to koszmarny bełkot ludzi, którzy posady dostali z klucza partyjnego. Po prostu głupoty. Taka jest rzeczywistość w Polsce i wcale nie dziwię się irytacji części krajów na Polskę, która kreuje się na jakieś lokalne mocarstwo z trzema starymi okrętami podwodnymi itd. Gdyby nie "wredni" Niemcy nie mielibyśmy nawet Leopardów.
Przy okazji Schulz nie będzie kanclerzem. Niemcy wiedzą kto zacz i wybiorą mniejsze zło, a więc Makrelę.

Wracając do Polski: będziemy mieli miesięcznice i pomniki smoleńskie w każdym mieście. Moja siostra w ubiegłym roku była dwa albo trzy razy w Polsce i powiedziała mi, że nasze rodzinne miasto się zmienia. Owszem, na gorsze. Gdyby nie inwestycje współfinansowane przez Unię, to wstyd byłoby wjeżdżać, bo jak za lat osiemdziesiątych - tylko wówczas ludzie mieli pracę.

Nepotyzm, kumoterstwo, korupcja w urzędach na wszystkich szczeblach władzy. Zatrudnianie "krewnych i znajomych królika". Policja gnębiąca zwykłych obywateli za niedopałek pepierosa, a spieprzająca przed gangsterką. Legalne burdele na co drugim rogu, zasilone Paniami ze Wschodu. Na drugim kościół.
Francuzi upadli? Jesteście pewni? Francuzi tułają się po Europie szukając jakiegokolwiek zajęcia? Tak?

Francuska armia jest zdolna do samodzielnych zadań bojowych w każdym rejonie świata. Jak w Sahelu/Serval. Sama Legia Cudzoziemska, gdzie 13 Półbrygada stoi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. 3 Regiment w Gujanie Francuskiej z kosmodromem dla rakiet Ariane. 2 Regiment Cudzoziemski w Calvi to elita, przy której nasze jednostki powietrzno-desantowe to druga liga. Nie wspominając o lotnictwie i marynarce. Trochę więc rozsądku Panowie i spojrzenia z większym krytycyzmem na Polskę.

Zapyziały kraj w sercu Europy, który podnosi się dzięki wsparciu Unii. Słaby gospodarczo i okaleczony militarnie. Z ogromnymi podziałami politycznymi i z wysokim wskaźnikiem ubustwa. Honor w Unii ratują nam Rumunia i Bułgaria, bo już Estonia czy Słowenia są o wiele wyżej i lepiej postrzegane.

Założe z szafy mundur z naszywkami legijnymi i oznaczeniami z Francji. Mogę wejść do najgorszej mordowni (pubu). Będzie spoko i spotkam brata z legio. Wy idzcie i zacznijcie rozmawiać po polsku, to Was wyniosą. Tyle w kwestii upadku Francji *ROFL*

PS. Jeszcze mnie odwiozą do domu, mimo, że powiem o pochodzeniu z Polski. Wystarczy, że byłem we Francji, jako żołnierz (dla niektórych najemnik, mam to gdzieś). Francja dała mi więcej za służbę dla tego kraju niż moi koledzy doczekali się w Polsce. A pytania czemu jestem w UK? Bo mam tu jedyną rodzinę, a nie jestem już sprawny. Ale Francja nie wyrzuciła mnie na śmietnik, dlatego kicham na socjale i mogę się wyprowadzić do Szkocji (o czym pisałem w wątku o Szkocji) nie patrząc, gdzie jest najbliższa fabryka.

[ Ostatnio edytowany przez: Kanonier30 29-04-2017 17:50 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #7 Ocena: 0

2017-04-30 07:27:30 (7 lat temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Kanonier, ma do obecnego? O czym ty piszesz? Ten czlowiek juz dawno temu byl anyypolski jako czlowiek Hollandea.

,,Macron obiecał Francuzom sankcje wobec Polski*. Ma w tym już doświadczenie. Jako minister Hollanda był on autorem Loi Macron, czyli prawa, które objęło sankcjami polską branżę transportową, była to forma francuskiego protekcjonizmu, która naruszała fundamentalna ideę unijną jaką miała być swoboda przepływu usług. Wbrew temu co trąbią gazety Francja nie ma żadnego prounijnego kandydata na prezydenta. Macron nie chce UE jako projektu unii równych państw. Macron chce w Europie nowego cesarstwa frankijskiego, czyli tandemu Francja-Niemcy, który rządzi kontynentalną Europą.

* Chodziło o to, ze Polska ściąga do siebie inwestycje, a logika kolonialna jest taka, że dochodowe fabryki powinny być na Zachodzie, nie może Polska robić konkurencji Francji."

A prezida tej unii niemiecko-francuskiej, ktora podbija kolejne kolonie na wschodzie i balkanach jest oszust, klamca i populista co wygral z pisem 27-1. Imponujace.
I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kanonier30

Post #8 Ocena: 0

2017-04-30 12:15:58 (7 lat temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

Ok, Jurek. To o Macronie wiesz więcej w tym względzie ode mnie, choć nie przypatrywałem się Jego sylwtce i jego uprzedniej działalności politycznej. Zwracam honor.
Inni kandydaci - w tym Fillon - padli. Zostaje wybór mniejszego zła, bo Pani Le Pen zrobi "burdel" nie tylko we Francji, ale w Europie. Każdy logicznie myślący i nie posługujący się ideologią narodową z naleciałościami nazizmu (przykrywanego przez gładkie słówka) o tym wie.

Tam kilkumilionowa mniejszość muzułmańska, głównie Algierczycy z francuskim obywatelstwem, nie będą spokojnie patrzeć na rządy i marsze Frontu Narodowego. Może z pochodniami...*CRAZY* ? Zaczną się jatki i to na sporą skalę. Znowu zginie masa przypadkowych ludzi.

Moja ogólna uwaga, aby nie pluć na Francję, jak to się pogrzebała i jaki to jest "upadły" kraj. Spokojnie. Szybciej Polska - bez imigrantów - stanie się krajem upadłym, a nie Francja. Vive La France *THUMBS UP*

[ Ostatnio edytowany przez: Kanonier30 30-04-2017 12:20 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ie2ox4-2b

Post #9 Ocena: 0

2017-04-30 12:51:13 (7 lat temu)

ie2ox4-2b

Posty: 909

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 22-08-2016

Skąd: Oxford

Francja powinna ogrodzić się murem i poprosić resztę świata o zrobienie czystek. Nie mówię o czystkach etnicznych... Ale meczety powinni odkupić lub znacjonalizować i przeznaczyć... wg potrzeb.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #10 Ocena: 0

2017-04-30 13:07:26 (7 lat temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Cytat:

2017-04-30 12:15:58, Kanonier30 napisał(a):


Moja ogólna uwaga, aby nie pluć na Francję, jak to się pogrzebała i jaki to jest "upadły" kraj. Spokojnie. Szybciej Polska - bez imigrantów - stanie się krajem upadłym, a nie Francja. Vive La France *THUMBS UP*

[ Ostatnio edytowany przez: <i>Kanonier30</i> 30-04-2017 12:20 ]




A niby dlaczego? Bo rzadzi pis i nie kupil caracali i chce oblozyc francuskie dyskonty w PL takim samym podatkiem jak placa polskie, wiec juz Polska jest be a Francja, ktorej finanse wygladaja jak ich linia Maginota w 1940 i w ktorej od roku panuje stan wyjatkowy i plona przedmiescia Paryza w strefach no-go jest juz taka fajna?

I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,