MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Clinton czy Trump?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 36 z 68 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 35 | 36 | 37 ... 66 | 67 | 68 ] - Skocz do strony

Str 36 z 68

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

sqlserver

Post #1 Ocena: 0

2021-01-12 10:34:57 (3 lata temu)

sqlserver

Posty: 4355

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 07-01-2019

Skąd: yorkshire

Cytat:

2021-01-12 09:36:28, Kanonier30 napisał(a):
Jak żyć bez Twittera czy Facebooka? No chyba już nie można. Nie mam konta w żadnym ze wspomnianych... a więc już znak, że jestem 'dinozaurem'.


Obawiam się ze niedługo będziesz ( ja z tego powodu tez) uznany za element wywrotowy, nie mieć konta w mediach społecznościowych to tak jak nie wywiesić bialo- czerwonej flagi na 1 maja, jeśli nie mandat to utrudnione życie wirtualne
moje wpisy to artystyczny performance, dyskutując wyrażasz zgodę na udział w happeningu, który po przez użycie nadużycia ma skłonić do myślenia artysta nie ponosi odpowiedzialności za nadinterpretacje głoszonych tez

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

daavid

Post #2 Ocena: 0

2021-01-12 10:39:06 (3 lata temu)

daavid

Posty: 5711

Mężczyzna

Z nami od: 12-03-2007

Skąd: Birmingham

Politykom obligatoryjnie zabronilbym używania tt. Uprawiać politykę za pomocą 160 znaków....
Duch czasów?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #3 Ocena: 0

2021-01-12 10:40:02 (3 lata temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

David, bogaty darczyńca jest i może ok - ale nie spółka, która jest bogatsza niż wiekszosc panstw i wedlug widzimisie zamyka serwery jednym bo nie lubi co pisza.

Nazisci palili kasiazki.

Cris, ten sam deutsche bank który łapowkami wlradl sie na rynek azjatycki, głównie chiński?

,,Deutsche Bank płaci 100 mln USD, aby rozwiązać chiński skandal dotyczący korupcji. Czołowi chińscy politycy i członków ich rodzin otrzymywali hojne prezenty za lukratywne transakcje biznesowe.

NYT połączył strategię przekupywania urzędników publicznych z Josefem Ackermannem, wieloletnim prezesem DB, który opuścił bank w 2012 roku. Ackermann był mózgiem wejścia DB na międzynarodowe rynki w USA, Azji i innych krajach. To właśnie ta agresywna pogoń za wzrostem za wszelką cenę skłoniła bank do nawiązania interesów z Donaldem Trumpem, który wciąż jest winien DB 300 mln dolarów za swoją wieżę w Chicago."

Interesy z prominentnymi komunistami chinskimi nie smierdza, z trumpem już tak...




I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #4 Ocena: 0

2021-01-13 09:47:23 (3 lata temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

,,Joe Biden umieścił na stanowisku Rzecznika Praw Obywatelskich Kristen Clarke - rasistkę o antynaukowych urojeniach, która na pdst zawartości melaniny przekonywała o genetycznej przewadze czarnych, którzy w jej mniemaniu są lepsi "umysłowo, fizycznie i duchowo".

A to syn sedziego-demokraty, który pierwszy raz był na marszu trumpa za to kilka razy na blm:

Obrazek

Dżoł Bajden spłaca długi wobec bigtecha, przecież go ma sens, c'nie?

Obrazek

[ Ostatnio edytowany przez: Jurny_Jurek 13-01-2021 10:21 ]

I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kanonier30

Post #5 Ocena: 0

2021-01-13 11:17:13 (3 lata temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

Nie mam kont na FB, TT, Amazon... raduję się zatem. No tak mam konto Google, bo adres skrzynki...
Jestem zarejestrowanym użytkownikiem Mojej Wyspy i to mi wystarcza. To chyba na Forum jesteśmy taką formą rezerwatu? Czyż nie?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

daavid

Post #6 Ocena: 0

2021-01-13 12:10:00 (3 lata temu)

daavid

Posty: 5711

Mężczyzna

Z nami od: 12-03-2007

Skąd: Birmingham

Apropo Trumpa, wspominałem o tym, że o LGBT nie mówi to samo co choćby PiS w Polsce.

Obrazek

[ Ostatnio edytowany przez: daavid 13-01-2021 12:10 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

sqlserver

Post #7 Ocena: 0

2021-01-13 13:04:44 (3 lata temu)

sqlserver

Posty: 4355

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 07-01-2019

Skąd: yorkshire

kupie ponton, transatlantycki, tanio

tak się robi żeby nie było już stanów gdzie przegrała demokracja
Kamala Harris zapowiada wielką reformę imigracyjną
Automatyczne zielone karty, zalegalizowanie pobytu dla 11 milionów osób, uproszczenie drogi do obywatelstwa

No to teraz niech angole nas proszą żebyśmy tu zostali

Obrazek

:-]
moje wpisy to artystyczny performance, dyskutując wyrażasz zgodę na udział w happeningu, który po przez użycie nadużycia ma skłonić do myślenia artysta nie ponosi odpowiedzialności za nadinterpretacje głoszonych tez

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #8 Ocena: 0

2021-01-13 13:36:59 (3 lata temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Bedzie sie działo, granica z Meksykiem przeżyje kolejne oblężenie a stamtąd wedrują biedni ludzie i pacyfiści, żadnych łobuzów, kryminalistów i dragów. Floydy beda miały wiecej towaru na ulicach.

A, byl sobie jeden gosc o przreladowanym kolorze skóry w usa. Wrzucil na fb filmik z pistoletem o tym jak zamierza odstrzelić kilka osób. Mimo zgłaszania fb nie znalazl tresci niezgodnej ze standardami cukierberga wiec przesladowany gosc chwycil za giwere i zaczal randomowo strzelac do ludzi. 2 chyba nie żyje, 4 walczy w stanie krytycznym i klika lżej rannych. Zwyrodnialec strzelał nawet do 81-letnich staruszków, broń nielegalna w stanie z zakazem posiadania. CNN przezornie milczy bo to i tak wina trumpa.

[ Ostatnio edytowany przez: Jurny_Jurek 13-01-2021 13:39 ]

I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

daavid

Post #9 Ocena: 0

2021-01-14 03:59:08 (3 lata temu)

daavid

Posty: 5711

Mężczyzna

Z nami od: 12-03-2007

Skąd: Birmingham

Ad vocem Trumpa i social mediów.

Nie jest przypadkiem tak, że Facebook i spółka zachowuje się tak jak wielu byłych współpracowników Trumpa a więc odchodzą od kogoś kto lada chwila nie będzie prezydentem a może być balastem? Wcześniej Trump im nie przeszkadzał (pomijam, że czasami go banowano, ale przed kampanią wyborczą żyli razem w najlepsze). Mało tego mogę przypomnieć jak Trump sprowadził Borysa na ziemię kiedy ten zaczął tupać nogą, że Facebook, Amazon i reszta powinni płacić podatki w UK.

Oczywiście, że sytuacja przestaje być komfortowa - amerykańscy giganci szpiegują nas cały czas i mają bardzo duże możliwości, które wynikają z ich uprzywilejowanej pozycji. Mogą wpływać na wyniki wyborów bo mogą dowolnie kształtować obraz rzeczywistości. Sporo ludzi wie tyle ile zobaczy na Facebooku, bez czytania czy wchodzenia w poszczególne topiki.
Pamiętacie może lewicującą (choć niektórzy mogą twierdzić, że wcale nie byli z lewej strony) młodzież, tzw. alterglobalistów? O coś im chodziło i często mieli rację. Widać to szczególnie dzisiaj.
Ostatnio gdzieś słyszałem taką tezę, może u Wróblewskiego, że ktoś (wielkie korporacje) celowo wspierał całą tą wywrotową akcje z LGBT na czele, aby młodzi czymś innym się zajęli. Czymś co najczęściej ich nie dotyczy. No bo jeśli gejów jest na świecie np. 2% a trans i całego dalszego czegoś 0.000 coś tam to o czym tak naprawdę mówimy?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

admiralbibol

Post #10 Ocena: 0

2021-01-14 06:29:36 (3 lata temu)

admiralbibol

Posty: 2209

Mężczyzna

Z nami od: 29-03-2015

Skąd: Warszawa

Cytat:

2021-01-14 03:59:08, daavid napisał(a):
Ad vocem Trumpa i social mediów.

Nie jest przypadkiem tak, że Facebook i spółka zachowuje się tak jak wielu byłych współpracowników Trumpa a więc odchodzą od kogoś kto lada chwila nie będzie prezydentem a może być balastem?


Zapomniales dolaczyc w tym zdaniu watku o nierownosciach rasowych i "THE WALL" z meksykiem !
Kazdy donosik na moj avatar daje hemoroida lewakowi.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 36 z 68 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 35 | 36 | 37 ... 66 | 67 | 68 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,