MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Jezus Królem?

 

Brak odpowiedzi

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Alberto_Rivera

Post #1 Ocena: 0

2006-12-21 19:15 (17 lat temu)

Alberto_Rivera

Posty: 10

Konto zablokowane

Z nami od: 12-03-2006

Skąd: Jasnogrud

Czas przedwigilijny więc nieśmiało pomyślałem o tym co jest teraz priorytetem w kraju...
No to będziem mieć Nowego Króla.. Gdzieś czytałem, że Maria stała się i jest królem Polski już od kilku wieków i że zamieszany był w to król Jan Kazimierz ze swoimi słynnymi Ślubami Lwowskimi. Może teraz jakby nastąpiła jakaś odmiana; gdyby Najświętsza nie byłą tą Najważniejszą [ www.alberto.pl/polityka.php ] a nastał nowy Król Jezus, a panowie Kaczyńscy nawet zadeklarowaliby się solennie: TOTUS TUUS JEZUS! albo AVE JEZUS!, to może wreszcie zaczęło by się jakieś Nowe Millenium dla Polski a i może dopiero stałoby się normalnie. Przecież nie można mówić wprost, że Jezus był Synem Marii, gdyż w Ew. Jana w r. IX, a w wersecie 58 - powiedział do niechętnych mu Żydów, że zanim urodził się Abraham (co kiedyś żył - ponad 1000 lat temu p.n.e.) - On już istniał, tzn. On - Jezus...! Albo czy pamiętacie o "narzucanych" wypracowaniach dla uczni pod miej/więcej takim pytaniem: "Kto jest największym autorytetem naszych czasów i dlaczeho jest nim JPII"? Więc myślę, że nie byłoby chyba tak źle, wykorzystać tę jakże wyjątkową sytuację, która spadła jak grom z jasnego nieba na ten K-raj. Wydaje się mi, że byłoby to czymś niezwykle pożytecznym i wskazanym gdyby "stare bogi" poszły do lamusa a nastałby Ten, który wierzę, że jest wart szczególnych względów jeśli wierzyć ewangelii...
zepsute media emitują koszmary, o samochodach które zżarły Pary-ż

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,