MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Korzenie UE

« poprzednia strona

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Str 2 z 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Jurny_Jurek

Post #1 Ocena: 0

2016-12-15 18:39:53 (7 lat temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Jakie zale wylewam?

Pisze, zupelnie jako ciekawostke, ze jeden z naczelnikow tworu o nazwie UE wychwala i oplakuje komunistycznego morderce, tyrana i homofoba. Czlowiek, ktory glosi, ze UE to twor ,,najwyzszych wartosci i tolerancji'' sklada hold opryszkowi, ktory homosi wsadzal do obozow koncentracyjnych. Nie jest to wazne i nie ukazuje jakiejs obludy? A moze nie jest wazne kto i z jakimi pogladami stoi na czele UE?

To tyle gdybys nie wiedzial ,,o co chodzi''. Dla mnie ma to duze znaczenie, tak samo jakby pezydent Polski plakal na twiterze po smierci jakiegos komunistycznego oprawcy.

,,Sama osoba junkersów mnie mało obchodzi, co mi sienie podoba to ze ktoś zaczyna negować UE bo ktoś coś powiedział''

A ten cytacik to esencja calego wywodu. Nie chcesz - nie komentuj. I wznies dyskusje na inny tor bo ten zalatuje poznym gimnazjum.
I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #2 Ocena: 0

2016-12-15 22:24:17 (7 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Jęzlei chodzi o UE europejską to idea i początki były piękne jak każda rewolucja, nawet ta paźdzernikowa.
Tylko LUDZIE te S@#$$ politycy się do tego dobrali i s@ ... zepsuli

UE to po poslsku zjednoczenie węga i stali. Czyli wspólny rynek i handel z innymi gigantami na rynkach handlowych, bo wiadomo, jak jeden przedaje wagony, a drugi wystawi taczki, to nikt poważny nie bedzie gadał i dawał dobrych cen temu co handluje na taczki.

Generalnie największą tragedią UE to jest to że wzieli się za to politycy, zwłaszcza ci co chcą zawsze dobrze "wypaść" i być poprawni. A to nijak się ma do codziennego życia w europejskiej dżungli . Gdyby tą kwestią rządzili tylko ekonomiści i przede wszystkim biznes, nie było by takich bzdur.
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

Post #3 Ocena: 0

2016-12-16 00:05:57 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

o0o0o0o

Post #4 Ocena: 0

2016-12-16 11:02:20 (7 lat temu)

o0o0o0o

Posty: 142

Mężczyzna

Z nami od: 16-12-2015

Skąd: God's Own County

Cytat:

2016-12-16 00:05:57, Tomalski napisał(a):
Największą tragedią UE jest to, że jest to komunistyczny twór nierealny, przeczący normalności, rzeczywistości i olbrzymim różnicom narodowym. Dlatego niedługo się rozpadnie.


Komunistyczny czy nie, jest jak najbardziej realny, do tego to kolektywnie najbogatszy rynek swiata,

zdefiniuj normalnosc? twoja rzeczywistosc jest rozna od mojej

olbrzymim roznicom narodowym - HAHAHAHAHA

wyjedz na dluzej poza Europe to zobaczysz dopiero co to sa roznice narodowe to raz,
po drugie twoje pojecie narodu jako panstwa to XVII wiek, ledwo od 300 lat mowi sie o panstwowosci w dzisiejszym rozumieniu, poczytaj historie wlasnego kraju, a nie pieprz o roznicach narodowych... To Polska jest etnicznie sztucznym tworem utworzonym w wyniku wojny i komuny jako jedno z niewielu panstw jednolitych etnicznie, przez wieksza czesc historii tak nie bylo.

Jak sie rozpadnie, to nie wiem czy tak dobrze, zwlaszcza dla tego forum, ktore w wiekszosci moze wyplakiwac zale na forum bo dostali szanse legalnego wyjazdu za granice. Powiedz mi geniuszu jak chcesz konkurowac z krajami jak Chiny czy USA jako malo znaczace panstewko?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

vlade

Post #5 Ocena: 0

2016-12-16 11:08:53 (7 lat temu)

vlade

Posty: 330

Mężczyzna

Z nami od: 01-04-2006

Cytat:

2016-12-15 18:39:53, Jurny_Jurek napisał(a):
Jakie zale wylewam?

Pisze, zupelnie jako ciekawostke, ze jeden z naczelnikow tworu o nazwie UE wychwala i oplakuje komunistycznego morderce, tyrana i homofoba. Czlowiek, ktory glosi, ze UE to twor ,,najwyzszych wartosci i tolerancji'' sklada hold opryszkowi, ktory homosi wsadzal do obozow koncentracyjnych. Nie jest to wazne i nie ukazuje jakiejs obludy? A moze nie jest wazne kto i z jakimi pogladami stoi na czele UE?

To tyle gdybys nie wiedzial ,,o co chodzi''. Dla mnie ma to duze znaczenie, tak samo jakby pezydent Polski plakal na twiterze po smierci jakiegos komunistycznego oprawcy.

,,Sama osoba junkersów mnie mało obchodzi, co mi sienie podoba to ze ktoś zaczyna negować UE bo ktoś coś powiedział''

A ten cytacik to esencja calego wywodu. Nie chcesz - nie komentuj. I wznies dyskusje na inny tor bo ten zalatuje poznym gimnazjum.


no widzisz laczysz jedno z drugim, dzis w kraju mamay PIS, wczoraj PO u wladzy, ale nikt nagle nie kwestionuje ze Polske trzeba rozwiazac, ty wrzucasz cytacik, I zalisz sie I bijesz do EU. o to mi chodzi, jak nie rozumiesz to moge wytlumaczyc szezej, chodz wczesniej juz chyba napisalem ze w histori kazdego tworu/kraju sa czarne owce.
ja sie zapytalem za czym jestes, jak nie UE to co, podalem przyklady czy moze tesknisz za wczesniejszymi tworami w ktorym Polska byla, swego czasu nie wiem czy pamietasz Polska byla podzielona na dzielnice, moze az tak glebokiego podzialu oczekujesz.
moj punkt widzenia jest taki, ze EU jest porzytecznym tworem, ze bede uzywaj tej terminologii, a ze jest relatywnie mlodym to musza sie scierac rozne wizje, I bardzo dobrze, problem jest w tym ze niektorych ponosi, jednych by chcieliby miec super panstwo, co osobiscie jestem przeciwnym bo partnerstwo powinno byc tylko na poziomie gospodarczym, inni nie chca go, ale jak sie pytam co w zamian, to woda w usta, wiesz ja nie musze sie samego siebie przekonywac do pozostania I praca nad EU, ja bym z checia poslucha odmiennego zdania bo zawsze moge czegos nie dostrzegac, lub interpretowac w innaczej.
Ale to ze ktos zabil , albo pochwalil zabojce to jest argument za czym? aby rozwiazac EU?, moze rozwiaza tez Luksemburg, I miasteczko z ktorego pochodzi ten junker, troche myslenia.
Ja dostrzegam plusy I minusy ale na koniec przewazaja u mnie plusy.
tyle w temacie na razie bo nie chce zbyt wiele watkow zaczynac na raz.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

vlade

Post #6 Ocena: 0

2016-12-16 11:25:43 (7 lat temu)

vlade

Posty: 330

Mężczyzna

Z nami od: 01-04-2006

Cytat:

2016-12-16 00:05:57, Tomalski napisał(a):
Cytat:

2016-12-15 22:24:17, krakn napisał(a):
Jęzlei chodzi o UE europejską to idea i początki były piękne jak każda rewolucja, nawet ta paźdzernikowa.
Tylko LUDZIE te S@#$$ politycy się do tego dobrali i s@ ... zepsuli

UE to po poslsku zjednoczenie węga i stali. Czyli wspólny rynek i handel z innymi gigantami na rynkach handlowych, bo wiadomo, jak jeden przedaje wagony, a drugi wystawi taczki, to nikt poważny nie bedzie gadał i dawał dobrych cen temu co handluje na taczki.

Generalnie największą tragedią UE to jest to że wzieli się za to politycy, zwłaszcza ci co chcą zawsze dobrze "wypaść" i być poprawni. A to nijak się ma do codziennego życia w europejskiej dżungli . Gdyby tą kwestią rządzili tylko ekonomiści i przede wszystkim biznes, nie było by takich bzdur.


Największą tragedią UE jest to, że jest to komunistyczny twór nierealny, przeczący normalności, rzeczywistości i olbrzymim różnicom narodowym. Dlatego niedługo się rozpadnie.

Ok zgoda z krakn,
Tomalski ale jak sie rozpadnie ja bym chcial wiedziec czy masz jakas wizje, jakis plan co dalej, historycznie patrzac wszystko sie rozpada, bedziemy mieli wojny, kiedys spadnie na nas meteor I wszytko zaczniemy od nowa. Ale chyba lepiej byloby popracowac nad jakas wizja rozwoju, w miare naszych mozliwosci. oczywiscie pisanie ze w grupie bezpiecznej I mozna wiecej to dla ciebie nie argument. Ja nie jestem za, ani przeciw nikomu I niczemu, ale mowienie, bedzie zle, rozpadnie sie , albo chce aby sie rozpadlo ale nie ma planow na dalsze dzialanie to troche slabe. ma prawo ci sie nie podobac, jak wiele innych rzeczy w zyciu, ale dlaczego chcesz zeby sie rozpadlo, nie wszystko co ci sie nie podoba chcesz zniszczyc chyba. Dla mnie mialo by sens jak bys mial plan na zmiane, albo alternatywe, I fajnie by bylo jak bys uchylil rabka tajemnicy co dalej. chcialem tylko odniesc sie do twoich slow. bo generalnie wskoczylem na ten watek jak Jurek zabral glos.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,