MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Co z tą Ukrainą?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 184 z 803 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 183 | 184 | 185 ... 801 | 802 | 803 ] - Skocz do strony

Str 184 z 803

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

DADAM1986

Post #1 Ocena: 0

2017-11-11 01:45:23 (6 lat temu)

DADAM1986

Posty: 403

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 26-09-2017

Skąd: Waterlooville

Żuczek, mnie akurat ojciec Morawieckiego uczył analizy matematycznej na Polibudzie.
Jeśli syn jest jak stary Kornel z poglądami to na pewno ma jakiś powód z JPM. Tak prywatnie to bardzo ciekawi ludzie i zaryzykuję stwierdzenie, że krzywdy dla Polski to nigdy nie chcieli.
Pamiętaj Żuczek, że młody Morawiecki robi/mówi nie tylko to co myśli, ale wręcz w głównej mierze podporządkowuje się kaczce.
Jednak na pewno nie na tyle, żeby zniszczyć samego siebie. Pamiętajmy, że młody już dawno się dorobił, jest kumaty, raczej niepodatny na korupcję.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #2 Ocena: 0

2017-11-11 11:31:02 (6 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Tak jak Zuczek wspomniał na Wołyniu tez wszystcy żyli w zgodzie , pili razem wódkę , pracowali razem w gospodarstwach, Polacy żeński się z ukrainkami i na odwrót a gdy przyszło co do czego sąsiad zabijal sąsiada, mąż żonę , żona męża ba nawet rodzic dziecko gdy było z takiego związku !

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zuczek2246

Post #3 Ocena: 0

2017-11-11 13:02:03 (6 lat temu)

zuczek2246

Posty: 1422

Mężczyzna

Z nami od: 24-07-2015

Skąd: City

Cytat:

2017-11-11 01:45:23, DADAM1986 napisał(a):
Żuczek, mnie akurat ojciec Morawieckiego uczył analizy matematycznej na Polibudzie.
Jeśli syn jest jak stary Kornel z poglądami to na pewno ma jakiś powód z JPM. Tak prywatnie to bardzo ciekawi ludzie i zaryzykuję stwierdzenie, że krzywdy dla Polski to nigdy nie chcieli.
Pamiętaj Żuczek, że młody Morawiecki robi/mówi nie tylko to co myśli, ale wręcz w głównej mierze podporządkowuje się kaczce.
Jednak na pewno nie na tyle, żeby zniszczyć samego siebie. Pamiętajmy, że młody już dawno się dorobił, jest kumaty, raczej niepodatny na korupcję.



Zadaje proste pytania , na które Polacy powinni dostać odpowiedzi .

Nie interesuje Cię , czemu wprowadza się JP Morgan na polski rynek i czemu ma to służyć?

Wystarczyłoby kilka zdań wytłumaczenia tego ludziom i nie było by problemu.

Dla mnie ród Morganów jest tym samym co Sachsowie , Rockeffelerowie , Rotschildowie i ich sługus Soros.

Można byłoby napisać , że piszę o jakiś teoriach spiskowych , gdyby nie :
" Według nieoficjalnych informacji bank JP Morgan Chase zapłaci 13 mld dolarów w ramach kar i odszkodowań na rzecz władz Stanów Zjednoczonych. Ta największa w dziejach Ameryki grzywna nie uchroni go przed zarzutami kryminalnymi.

W ostatnich miesiącach rekordzistą pod względem kar i pozasądowych odszkodowań jest bank JP Morgan Chase. Tylko w poprzednim kwartale musiał wyłożyć blisko miliard dolarów za machlojki jednego ze swych traderów, zwanego „londyńskim Wielorybem”.

Afera „wielorybnicza” to jednak tylko wierzchołek góry lodowej. Bankierzy JP Morgana mają na karku już chyba wszystkie agendy amerykańskiego Departamentu Sprawiedliwości, które zajmowały się kwestią ustawiania stawek LIBOR, manipulacjami na rynku energii i surowców. Ale najbardziej kosztowne dla banku mogą się okazać „nieprawidłowości” w segmencie kredytów hipotecznych.

Zazwyczaj dobrze poinformowana gazeta „The Wall Street Journal” donosi, że JP Morgan osiągnął w tej sprawie porozumienie z Departamentem Sprawiedliwości. W ramach ugody bank ma ponoć zapłacić 13 mld dolarów kar i odszkodowań, z tego 4 mld USD na rzecz Federalnej Agencji Finansowania Mieszkalnictwa (FHFA). Według agencji Bloomberga porozumienie mieli negocjować osobiście prezes JP Morgan Jamie Dimon oraz prokurator generalny Stanów Zjednoczonych Eric Holder."


I artykuł z 2012 roku :

"JPMorgan Chase, największy z amerykańskich banków, kilka dni temu ujawnił 2 miliardy dolarów straty na działalności handlowej, która jest wynikiem zbyt ryzykownej polityki hedgingowej."

http://www.coslychacwbiznesie.pl/gielda/jpmorgan-ujawnia-2-miliardy-dolarow-straty

Jeżeli wprowadza się ten bank tłumacząc jak Morawiecki , że 2 tysiące osób będzie miało pracę , to jest to słaby argument , jeżeli Morganowie będą wyprowadzać miliardy złotych , żeby odbić sobie straty z tych 13 miliardów dolarów .

Z tego co czytałem , to mają zając się m.in. kredytami konsolidacyjnymi , czyli będą ściągać kasę od ludzi , którzy nabrali kilka kredytów i nie mogą ich spłacić , biorąc następne kredyty.

Następny pośrednik jakim będzie JP Morgan będzie musiał zarobić , dzięki czemu ludziom łatwiej nie będzie się spłacało kredytów.

Pożyjemy zobaczymy , ale nigdy nie ufałem i nie będę ufał banksterom , tym bardziej z taką historią jak Morganowie, Sachsowie ...
Każdy jeden ...
A z polskiego podwórka przykład Belki i wprowadzony przez niego podatek , gdzie musiałem z siostrą czekać cały dzień , po wcześniejszym lataniu po urzędach - miasta, skarbówce , notariuszu , żeby wypłacić pieniądze zaoszczędzone przez mamę , która zmarla.
Kobieta miała fundusze , to z tego co sobie ciułała i zarobiła na funduszach musieli jeszcze 20 procent ściągnąć , bo taki wynalazek prawny wprowadził bankster będący politykiem.

Drugi przykład .
Mieszkanie po rodzicach i problem ze spłatą połowy wartości tego mieszkania , bo trzeba odczekać 5 lat , żeby nie płacić od wartości transakcji następnych 20 procent tzw. podatek od darowizny .

W Polsce walą w ludzi podatkami na każdym kroku , energia , gaz , ceny w sklepach na takim samym poziomie albo droższe niż w UK czy Niemczech , a ludzie dalej żyją nadzieją , że to Ci wybrani teraz zmienią wszystko na lepsze i będzie żyło się jak na zachodzie.:-]


Co do Morawieckiego .


Możliwe , że jest już ustawiony do końca życia w tak młodym wieku , dzięki rozporządzaniu pieniędzmi zwykłych ludzi,dlatego
z dystansem traktuję każdą władzę , tym bardziej byłego prezesa banku , który - Twoje słowa Pamiętajmy, że młody już dawno się dorobił, jest kumaty, i nagle z pensji prezesa wartej rocznie pewnie ... miliony złotych , przerzucił się na pensję wartą ... naście tysięcy złotych miesięcznie ???

Niech rządzi i zobaczymy co z tego wyjdzie, tylko przypominam , że od lat 90 tych ludzie wierzyli w tamtym czasie , że Wałęsa da im po 100 milionów i zrobi drugą Japonię .

Wierzyli w Akcję Wyborczą Solidarność , w socjal SLD , w POpaprańców , bo tacy europejscy , że w premii dostali 8 lat rządzenia , a teraz PISiory , gdzie ich prezes zarządzający całą Polską mówi ponad 10 lat wcześniej , że nie można dopuścić do władzy UGRUPOWAŃ SZCZEROPOLSKICH :-o


Czas pokaże o co w tym dymie POPISowskim chodzi, bo jak narazie to kopią się po kostkach robiąc z tego teatrzyk .

Czemu nie ma relacji w TVPIS , z tych probanderowskich defilad ?

Czemu nie informuje się ludzi o dodatkach dla przedsiębiorców za Ukraińców , za ich 500plus , mimo że nie są w UE , o gazie wysyłyanym za darmo , o linii kredytowej dla Ukrainy na wieczne oddanie itd ... ?

Nie ufam banksterom i politykom , którzy w pierwszej kolejności dbają o święta i naród izraelsko - chazarsko - ukraiński .

Morawiecki zaapelował do "Solidarności" o wsparcie w otwieraniu polskiej gospodarki na pracowników ze Wschodu

http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017-10-28/morawiecki-zaapelowal-do-solidarnosci-o-wsparcie-w-otwieraniu-polskiej-gospodarki-na-pracownikow-ze-wschodu/

[ Ostatnio edytowany przez: zuczek2246 11-11-2017 13:46 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #4 Ocena: 0

2017-11-11 13:42:32 (6 lat temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Oj tam, oj tam, oficjalne obchody, to nic tam, to nic tam, trzeba z ukraincami dobrze zyc bo rosja:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

DADAM1986

Post #5 Ocena: 0

2017-11-11 16:11:37 (6 lat temu)

DADAM1986

Posty: 403

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 26-09-2017

Skąd: Waterlooville

Żuczek ja się z Tobą zgadzam i fajnie, ze to opisujesz.
A co powiemy o barclays banku? Ostatnio zapłacił 1(!) milion z należnych 500 milionów funtów podatku. Reszta wyprowadzona. Mam nawet w barclays konto i co mam zrobić? Zmienić na inny jak lloyds czy pieprzony santander?!
Wlasnie tak samo traktuję JPM. Nie są gorsi od każdego innego banku. Wypychają sobie kieszenie ponad miarę, unikają podatków od kolosalnych zysków, wycyckają nas do gołej dupy, aż nie zostanie nam nic.

Ja czekam na jakaś rewolucje, bunt, wojnę totalna bo inaczej nic się nie zmieni a będzie tylko gorzej.
Żadne śmieszne ustawy i opowieści polityków tak samo sprzedajnych nic tutaj nie zmienia.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zuczek2246

Post #6 Ocena: 0

2017-11-11 17:47:35 (6 lat temu)

zuczek2246

Posty: 1422

Mężczyzna

Z nami od: 24-07-2015

Skąd: City

Od 27:30 do 31:40 i w końcówce tego fragmentu Duda zaczyna mówić konkretnie .




Jeżeli prawdą jest to co krąży w necie , to możliwe , że zaczął się rozbiór Ukrainy na kilka części i Polska na swoje plecy jak to mówił Żyrynowski musi przyjąć banderowców , bo taka jest polityka usraela.

A co polityki amerykańców względem Polski , Ukrainy i nie tylko zapraszam do wątku " Co z tą Polską ? "

[ Ostatnio edytowany przez: zuczek2246 11-11-2017 18:27 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

darraj

Post #7 Ocena: 0

2017-11-11 18:53:41 (6 lat temu)

darraj

Posty: n/a

Konto usunięte

Piszesz że czekasz na wojne totalna, zapewne siedząc w cieplutkim domu,przed tobą komputer,przy pomocy którego czeszesz grubą kase. Obok bawi się twoje ukochane dzieciątko,w sąsiednim pokoju zona plotkuje z koleżankami.Sielsko anielsko.I nagle zmiana,nadeszla twoja oczekiwana,wytęskniona wojna totalna. Ty umierasz powolna śmiercią w skutek choroby popromiennnej,na twojch oczach,kilku nacipanych żołdaków gwalci zone,w kącie lezy martwe dziecko.Tego pragniesz,na to czekasz,a może myslisz że mieszkam sobie na wyspie,mnie to nie dotknie,gdzieś tam niech zabijają,gwałcą,niech krew się leje,bo to oczyszcza i uzdrawia.I pisze o wojnie totalnej człowiek który ukończył studia,prawie został pracownikiem naukowym.
Prosze poczytaj troche o skutkach wojen totalnych i tych lokalnych.W wyniku wojen bogacą się bogaci,zwykły szary człowiek ginie,jest gwłcony,umiera z głodu.Ale co tam. Twoja chata z kraja,Ciebie to nie dotknie. I tak,wkurwiają mnie ludzie którzy bezmślnie tęsknią za wojną.
"We're all mad here" Mad Hatter

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zuczek2246

Post #8 Ocena: 0

2017-11-11 19:25:59 (6 lat temu)

zuczek2246

Posty: 1422

Mężczyzna

Z nami od: 24-07-2015

Skąd: City

Damy i wieśniaczki robią polsko - ukraińskie .*ROFL*
TTV cyfrowy polsat 103

Nawet w takie programy już pchają ukrów i pokazują w polskiej TV.

Przy takiej ilości ukrów w Polsce będzie większa oglądalność programu *BRAVO*:-o

[ Ostatnio edytowany przez: zuczek2246 11-11-2017 19:27 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

DADAM1986

Post #9 Ocena: 0

2017-11-11 21:11:57 (6 lat temu)

DADAM1986

Posty: 403

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 26-09-2017

Skąd: Waterlooville

darraj nie Tobie mnie oceniac. Oczywiscie, ze nie chce zadnych zbrojnych wojen ani bomby atomowej w ogrodku. Mialem na mysli po prostu PRZEWROT. Moze byc bankowy, polityczny etc

Nie tesknie za wyzynaniem ludzi i gwaltami - daleko mi do tego.

Nie wiem czy szydziles ze mnie z tym komputerem i czesaniem kasiory, czy tam z cieplutkim domem.
Zarabiam jak zarabiam, nie chwale sie i nigdy nie pajacowalem. Nigdy tez nie szpanowalem drogimi zabawkami ani innymi gadzetami dla popisowy .
Dobra materialne nie maja dla mnie zadnego znaczenia poza tym ze zapewniaja byt mnie i rodzinie. Tylko tyle i az tyle bo bez nich neistety sie nie da.

Ale system jaki nas otacza jest juz tak parszywy, ze ja szansy na wydostanie sie z niego nie widze.
Ja mam czarna wizje jak w filmach science fiction.
Wybrani beda sie bawic jak bogowie a cala reszta bedzie walczyc o przetrwanie. Jesli nic sie nie zmieni w systemie to mam tylko nadzieje znalezc sie po drugiej stronie barykady. Nie zeby sie bawic, ale zeby wiesc spokojne zycie i co najwazniejsze dla mnie "ROBIC CO I KIEDY MAM OCHOTE A NIE TO CO MI KAZA", rozumiesz juz?

Do kariery naukowej nie wracajmy, to bardzo bolesny temat dla mnie.



Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

darraj

Post #10 Ocena: 0

2017-11-11 22:19:48 (6 lat temu)

darraj

Posty: n/a

Konto usunięte

Piszac na forum musisz sie liczyc z tym ze, bedziesz oceniany w ten czy inny sposob. Nie interesuje mnie w jaki sposob zarabiasz na zycie, czy tez zasoby ktore posiadasz. Oceniam tylko Twoje slowa-Ja czekam na jakaś rewolucje, bunt, wojnę totalna-zdanie z Twojego posta ktore, brzmi dosc jednoznacznie. Taki poglady, zwlaszcza u ludzi wyksztalconych, zdawaloby sie inteligetnych, budzi we mnie sprzeciw.Zyjemy od dwoch pokolen w miare spokojnych czasach (mam na mysli nasza czesc Europy) i niech tak pozostanie.Wole wizyte skarbowki niz gestapo,widok usmiechu na twarzy dziecka,niz widok rozkladajacych sie cial.Jeszcze raz,czlowiek teskniacy za wojna to ktos bardzo prymitywny lub niespelna rozumu. To tyle z mojej strony,przepraszam za brak polskich znakow.
"We're all mad here" Mad Hatter

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 184 z 803 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 183 | 184 | 185 ... 801 | 802 | 803 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,