MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Co z tą Ukrainą?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 114 z 803 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 113 | 114 | 115 ... 801 | 802 | 803 ] - Skocz do strony

Str 114 z 803

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2014-07-21 21:18:55 (10 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Onieznajomy

Post #2 Ocena: 0

2014-07-21 21:36:59 (10 lat temu)

Onieznajomy

Posty: 4046

Mężczyzna

Z nami od: 02-09-2011

Skąd: Glasgow

Cytat:


Fajny tekst prof.Rybińskiego :

Jak towariszczy rozwalili samolot z najwyższymi polskimi władzami państwowymi, to ryży oddał śledztwo tymże towariszczom. Ale jak zginęli turyści z Niderlandów, to śledztwo będzie międzynarodowe, i będą sankcje. Czy życie turysty z Niderlandów jest więcej warte od życia polskiego Prezydenta?




nawet Obama czerwony sie zrobil ze zlosci i domaga sie wyjasnienia katastrofy;
Amerykański przywódca podkreślił, że teraz najważniejsze jest to, by międzynarodowi eksperci i obserwatorzy uzyskali dostęp do miejsca katastrofy. - Na miejscu są gotowi eksperci, ale popierani przez Rosję separatyści wciąż nie dopuszczają ich do miejsca tragedii. Co próbują ukryć? - pytał retorycznie. Oskarżył rebeliantów, że usuwają z miejsca katastrofy dowody, a zwłoki ofiar traktują bez "należytej opieki i dbania o szczątki ludzkie".

ale jak my mielismy i mamy problem z wyjasnieniam naszej katastrofy, to tylko troche zbladl i udawal Greka

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Post #3 Ocena: 0

2014-07-21 22:23:40 (10 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Markywee

Post #4 Ocena: 0

2014-07-21 22:26:46 (10 lat temu)

Markywee

Posty: 3883

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 29-03-2013

Skąd: ul. Wiejska 4/6/8 00-902 Warszawa

Prezydent Ukrainy Petro Poroszenko powiedział w wywiadzie dla amerykańskiej stacji telewizyjnej CNN, że nieprawdą jest, iż ukraiński samolot wojskowy leciał w czwartek w pobliżu malezyjskiego samolotu pasażerskiego, który się rozbił. Podkreślił, że w dniu katastrofy wszystkie ukraińskie samoloty wojskowe pozostawały na ziemi.

????

a przeciez separatysci tego dnia walneli niby dwa samoloty?

Jeżeli nie odpowiadam/ignoruje posty skierowane do mnie, oznacza to po prostu, ze żal mi czasu na komentowanie bzdur.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Onieznajomy

Post #5 Ocena: 0

2014-07-21 22:55:38 (10 lat temu)

Onieznajomy

Posty: 4046

Mężczyzna

Z nami od: 02-09-2011

Skąd: Glasgow

powiem tylko tak ze po tym co ruscy pokazali w Smolensku to jestem pewny, ze gdyby to oni chcieli stracic pasazerski samolot, to wszystko by wskazywalo na Ukraincow

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Post #6 Ocena: 0

2014-07-22 08:35:32 (10 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Onieznajomy

Post #7 Ocena: 0

2014-07-22 11:00:04 (10 lat temu)

Onieznajomy

Posty: 4046

Mężczyzna

Z nami od: 02-09-2011

Skąd: Glasgow

sorry za przedruk, ale mysle ze ciekawe slowa
zastanawiajace jest zdanie, ze ta nasza dzisiejsza pomoc Ukrainie moze byc kiedys pretekstem dla Rosji
z pomagania Poroszence nie mamy i niebedziemy nic mieli, a wyjdzie nam to bokiem predzej czy pozniej
nawet z Niemcami i Francuzami sie przez to poroznimy

obiektywnie patrząc to nasz wielki "przyjaciel" Obama po katastrofie tupolewa nawet się nie zająkną że trzeba coś wyjaśnić, że jakieś wątpliwości, nie zgadzają się zapisy skrzynek, że mógł być zamach, to były teorie spiskowe do wyśmiania teraz takie teorie są w pełni racjonalne logiczne i nikt się nie śmieje, ale trzeba pamiętać że to działa w dwie strony sankcje na ruskich = sankcje na amerykanów, więc poza pokazowym cłem na kawior Obama może co najwyżej groźnie pokiwać palcem, separatyści na Ukrainie niczym się nie różnią od tych w Syrii, Putin i Obama dobrze wiedzą że wystarczy zakręcić im kurek z kasą i walki się skończą w jednej chwili, a Ukraina nie ma nic do określania odnośnie własnej przyszłości to sztuczny twór który nie jest w stanie sam za siebie decydować jest tak związany z Rosją zarówno gospodarczo jak i kulturowo że nie pasuje do Europy i była by zbyt wielkim obciążeniem finansowym, szkoda że prezydent USA nie dał takiego wyboru ludności z krajów bliskiego wschodu, czy może o czymś nie wiem i w Iraku Afganistanie i Libii było referendum czy chcą najazdu amerykanów? nie miejcie złudzeń jedynie atomówka jest jakimkolwiek gwarantem bezpieczeństwa a Ukraina oddała swój arsenał atomowy za gwarancje nietykalności od USA i widać jak USA się wywiązuje z umowy, postuluję budowę 10 metrowego muru na naszej wschodniej granicy i odcięcie się od tego bajzlu, niech sobie robią co chcą my nie mamy tam żadnego interesu, a jak jakiś Sikorski będzie machał szabelką w imieniu amerykanów robiąc sobie z Polski tarczę to go spakować i wysłać albo do Putina niech mu powie to w twarz albo do Obamy niech on mu płaci jak ma reprezentować jego interesy nie nasze, po smoleńsku był czas na rozgrywki polityczne z Rosją wypadek czy zamach można było sporo ugrać, ale zamiast tego Tusk wolał się ściskać z misiem i wtedy byli naszymi wielkimi przyjaciółmi, oto jak media robią wam wodę z mózgu kraj który nieustannie w przeszłości chciał nas podbić który wyzyskiwał nas ekonomicznie podczas komuny nagle porzucił swoje imperialne plany? pamiętajcie kto szczekał najwięcej żeby w razie biedy wiedzieć kto jest za to odpowiedzialny, osobiście wiem że Polsce nic nie grozi bo był by to atak na kraj NATO i mimo iż pewnie nikt by nam nie pomógł Rosja raczej się boi że mogli by pomóc bo w końcu dla UE Polska to dojna krowa i szkoda ją oddawać sąsiadowi, jednocześnie brak działań = automatyczny rozpad NATO jako papierowego sojuszu, jednak niepokoi mnie że w Rosji jest propaganda typu że Polacy tam walczą co może być pretekstem do czegoś w przyszłości, a nasze MSZ nic z tym nie robi

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Onieznajomy

Post #8 Ocena: 0

2014-07-22 11:09:21 (10 lat temu)

Onieznajomy

Posty: 4046

Mężczyzna

Z nami od: 02-09-2011

Skąd: Glasgow

ktos sie pytal co stany zyskuja na wojnie w Europie
tu jest odpowiedz
znowu kopiuj - wklej ale po co mam przepisywac i udawac ze ja to wymyslilem
to wymyslil ktos inny, ja sie z tym zgadzam bo idealnie mi to pasuje do tej wiedzy jaka do tej pory mamy w tym temacie

Historyczne doświadczenie dowodzi, że wojny w Europie były najważniejszym źródłem wzrostu gospodarczego i politycznej potęgi USA. Te ostatnie stały się supermocarstwem w wyniku I Wojny Światowej i II Wojny Światowej, które to wojny spowodowały gigantyczny odpływ kapitałów i mózgów z wojujących pomiędzy sobą krajów, do Ameryki. III Wojna Światowa, pozostającą wojną zimną, zakończyła się rozpadem światowego systemu socjalistycznego co dało USA napływ ponad tryliona dolarów i setek tysięcy specjalistów, ton plutonu i innych cennych materiałów oraz mnóstwa unikalnych technologii. Wszystkie te wojny były wywoływane przy udziale amerykańskiej „piątej kolumny” w rodzaju kontrolowanych, finansowanych i wspieranych przez amerykańskie służby specjalne szpiegów, oligarchów, dyplomatów, urzędników, biznesmenów, ekspertów i działaczy społecznych. I dzisiaj, zderzając się z kłopotami gospodarczymi, USA próbują rozniecić w Europie kolejną wojnę w celu osiągnięcia następujących celów: 1-oskarżenie Rosji o agresję pozwala wprowadzić finansowe sankcje w celu zamrożenia (anulowania) amerykańskich zobowiązań wobec rosyjskich wierzycieli w wielkości setek miliardów dolarów ażeby zmniejszyć gigantyczny ciężar swojego zadłużenia. 2-zamrożenie rosyjskich aktywów w dolarach i euro pociągnie za sobą niezdolność ich właścicieli do obsługi swoich zobowiązań wobec, głównie, banków europejskich co wyrządzi tym ostatnim poważne trudności kończące się bankructwami niektórych z nich. Destabilizacja europejskiego systemu bankowego będzie stymulować odpływ kapitałów do USA aby wesprzeć dolarową piramidę ich dłużnych zobowiązań. 3-sankcje przeciwko Rosji wyrządzą szkodę krajom Unii Europejskiej na kwotę około tryliona euro co pogorszy, i bez tego, zły stan europejskiej gospodarki, osłabi jej położenie w konkurencyjnej walce z USA. 4-sankcje przeciwko Rosji ułatwiają wyparcie z rynku europejskiego rosyjskiego gazu w celu zastąpienia go amerykańskim gazem łupkowym. To samo dotyczy wielomiliardowego, wschodnioeuropejskiego rynku elementów paliwowych dla elektrowni jądrowych, które technologicznie są zorientowane na dostawy z Rosji. 5-wciąganie krajów europejskich do wojny z Rosją zwiększy praktycznie ich zależność od USA co ułatwi tym ostatnim rozwiązanie zadania narzucenia Unii Europejskiej strefy wolnego handlu na korzystnych dla USA warunkach. 6-wojna w Europie daje pretekst do zwiększania wydatków wojskowych w interesie kompleksu militarno-przemysłowego USA. Same USA z powodu rozniecanej przez siebie wojny w Europie prawie nic nie tracą. W przeciwieństwie do krajów europejskich USA z Rosją handlują niewiele i ich rynki prawie nie są zależne od rosyjskich dostaw. Tak jak w innych europejskich wojnach będą one na wygranej pozycji. W ten sposób szczując nazistowską juntę na Rosję USA niczym nie ryzykują a z pewnością zyskują.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Post #9 Ocena: 0

2014-07-22 12:14:18 (10 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Markywee

Post #10 Ocena: 0

2014-07-22 23:07:32 (10 lat temu)

Markywee

Posty: 3883

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 29-03-2013

Skąd: ul. Wiejska 4/6/8 00-902 Warszawa

lapy opadaja.

USA-nie-ma-dowodow-na-bezposrednie-zaangazowanie-Rosji-w-katastrofe-boeinga-777

wiedza, oskarzaja, itd itp, a potem pekaja jak przekluty balon... gdzie te foty z satelity?
Jeżeli nie odpowiadam/ignoruje posty skierowane do mnie, oznacza to po prostu, ze żal mi czasu na komentowanie bzdur.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 114 z 803 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 113 | 114 | 115 ... 801 | 802 | 803 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,