MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Co z tą Polską? Będzie gdzie kiedyś wrócić?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 1940 z 1949 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 1939 | 1940 | 1941 ... 1947 | 1948 | 1949 ] - Skocz do strony

Str 1940 z 1949

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

iwona38

Post #1 Ocena: 0

2024-03-26 22:33:00 (miesiąc temu)

iwona38

Posty: 2220

Kobieta

Z nami od: 20-04-2007

Skąd: Anglia

Cytat:

2024-03-26 22:05:54, andyopole napisał(a):
Cytat:

2024-03-26 21:30:34, iwona38 napisał(a):
Cytat:

2024-03-26 21:08:54, andyopole napisał(a):
Cytat:

2024-03-26 20:00:53, iwona38 napisał(a):
No ja mam mieszane uczucia co do sposobu.
A po wystapieniu chorego Ziobry wielu ludzi stanie po jego stronie.
Tak samo zle oceniam wniosek o trybunal dla Glapinskiego, w ktorym powoluja sie na nie istniejace artykuly. Nie wiem, moze robia tak zeby bylo smieszniej.🙂
Naprawde jak juz robia cos takiego to najpierw mogliby odrobic lekcje.



"Chory" Ziobro po chemioterapii i ciezkiej operacji chirurgicznej dzis zameldowal sie "per pedes, ad liminas" swojej posiadlosci. Podobno (chyba Jaki tak powiedzial) przylecial z zagranicy.
Pozazdroscic "silnego" organizmu!
Ja po ciezkiej operacji chirurgicznej (nie cancer), ratujacej zycie (9 godzin, transfuzje i inne cuda) ale bez chemioterapii wyszedlem, a raczej wywiezli mnie ze szpitala do domu po dwoch tygodniach. Wrocilem do licealnej wagi 72 kg ze 105kg przed. Do pracy wrocilem po kolejnych dwoch tygodniach a i tak w czasie dniowki musialem pojsc polezec na godzinke lub wiecej.


Operacje mial 12-go marca. Nie kazdy jest takim cherlakiem jak ty. Wiem co mowie bo moja mama zmarla na raka i przeszla nie jedna operacje.
Kim trzeba byc zeby szydzic z czyjejs choroby, nawet jesli uznajesz go za swojego osobistego wroga?


12 marca? Raptem dwa tygodnie temu... Nie szydze z niego bo wiem jak ciezko sie przechodzi tego typu operacje i z autopsji wiem jak sie po nich wyglada i ile ma sie "pary". Juz wielu lekarzy na podstawie zdjecia mieli sporo watpliwosci co do "ciezkosci stanu" pacjenta.

Daj mu Boze zdrowia jak najwiecej bo musi miec sile na liczne przesluchania i rozprawy...


A postawiono mu jakies zarzuty?
Tak pytam bo chyba mi cos umknelo...

No takich mamy teraz "lekarzy", potrafia postawic diagnoze po zdjeciu. Dlatego tylu poslali do piachu w pandemii*ROFL*
Tylko ja mam wrazenie, ze prowadze dyskusje z 15-latkiem?
Nie kupuje w Amazonie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

daavid

Post #2 Ocena: 0

2024-03-26 23:02:24 (miesiąc temu)

daavid

Posty: 5735

Mężczyzna

Z nami od: 12-03-2007

Skąd: Birmingham

Cytat:

2024-03-26 21:18:41, admiralbibol napisał(a):
Czyli Ziobro udaje nowotwór?

Jak z takimi pisać?


Wiele zrobił żeby być sceptycznym. Oczywiście wszyscy życzą mu szybkiego powrotu do zdrowia. System penitencjarny nie może się doczekać....

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

daavid

Post #3 Ocena: 0

2024-03-26 23:20:32 (miesiąc temu)

daavid

Posty: 5735

Mężczyzna

Z nami od: 12-03-2007

Skąd: Birmingham

Cytat:

2024-03-26 22:33:00, iwona38 napisał(a):
Cytat:

2024-03-26 22:05:54, andyopole napisał(a):
Cytat:

2024-03-26 21:30:34, iwona38 napisał(a):
Cytat:

2024-03-26 21:08:54, andyopole napisał(a):
Cytat:

2024-03-26 20:00:53, iwona38 napisał(a):
No ja mam mieszane uczucia co do sposobu.
A po wystapieniu chorego Ziobry wielu ludzi stanie po jego stronie.
Tak samo zle oceniam wniosek o trybunal dla Glapinskiego, w ktorym powoluja sie na nie istniejace artykuly. Nie wiem, moze robia tak zeby bylo smieszniej.🙂
Naprawde jak juz robia cos takiego to najpierw mogliby odrobic lekcje.



"Chory" Ziobro po chemioterapii i ciezkiej operacji chirurgicznej dzis zameldowal sie "per pedes, ad liminas" swojej posiadlosci. Podobno (chyba Jaki tak powiedzial) przylecial z zagranicy.
Pozazdroscic "silnego" organizmu!
Ja po ciezkiej operacji chirurgicznej (nie cancer), ratujacej zycie (9 godzin, transfuzje i inne cuda) ale bez chemioterapii wyszedlem, a raczej wywiezli mnie ze szpitala do domu po dwoch tygodniach. Wrocilem do licealnej wagi 72 kg ze 105kg przed. Do pracy wrocilem po kolejnych dwoch tygodniach a i tak w czasie dniowki musialem pojsc polezec na godzinke lub wiecej.


Operacje mial 12-go marca. Nie kazdy jest takim cherlakiem jak ty. Wiem co mowie bo moja mama zmarla na raka i przeszla nie jedna operacje.
Kim trzeba byc zeby szydzic z czyjejs choroby, nawet jesli uznajesz go za swojego osobistego wroga?


12 marca? Raptem dwa tygodnie temu... Nie szydze z niego bo wiem jak ciezko sie przechodzi tego typu operacje i z autopsji wiem jak sie po nich wyglada i ile ma sie "pary". Juz wielu lekarzy na podstawie zdjecia mieli sporo watpliwosci co do "ciezkosci stanu" pacjenta.

Daj mu Boze zdrowia jak najwiecej bo musi miec sile na liczne przesluchania i rozprawy...


A postawiono mu jakies zarzuty?
Tak pytam bo chyba mi cos umknelo...

No takich mamy teraz "lekarzy", potrafia postawic diagnoze po zdjeciu. Dlatego tylu poslali do piachu w pandemii*ROFL*
Tylko ja mam wrazenie, ze prowadze dyskusje z 15-latkiem?


Póki co zarzuty są postawione dla pięciu osób . Ziobro musi poczekać, bo ma immunitet.

Obrazek

[ Ostatnio edytowany przez: daavid 26-03-2024 23:27 ]

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andyopole

Post #4 Ocena: 0

2024-03-27 00:21:15 (miesiąc temu)

andyopole

Posty: 12806

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Cytat:

2024-03-26 22:33:00, iwona38 napisał(a):
Cytat:

2024-03-26 22:05:54, andyopole napisał(a):
Cytat:

2024-03-26 21:30:34, iwona38 napisał(a):
Cytat:

2024-03-26 21:08:54, andyopole napisał(a):
Cytat:

2024-03-26 20:00:53, iwona38 napisał(a):
No ja mam mieszane uczucia co do sposobu.
A po wystapieniu chorego Ziobry wielu ludzi stanie po jego stronie.
Tak samo zle oceniam wniosek o trybunal dla Glapinskiego, w ktorym powoluja sie na nie istniejace artykuly. Nie wiem, moze robia tak zeby bylo smieszniej.🙂
Naprawde jak juz robia cos takiego to najpierw mogliby odrobic lekcje.



"Chory" Ziobro po chemioterapii i ciezkiej operacji chirurgicznej dzis zameldowal sie "per pedes, ad liminas" swojej posiadlosci. Podobno (chyba Jaki tak powiedzial) przylecial z zagranicy.
Pozazdroscic "silnego" organizmu!
Ja po ciezkiej operacji chirurgicznej (nie cancer), ratujacej zycie (9 godzin, transfuzje i inne cuda) ale bez chemioterapii wyszedlem, a raczej wywiezli mnie ze szpitala do domu po dwoch tygodniach. Wrocilem do licealnej wagi 72 kg ze 105kg przed. Do pracy wrocilem po kolejnych dwoch tygodniach a i tak w czasie dniowki musialem pojsc polezec na godzinke lub wiecej.


Operacje mial 12-go marca. Nie kazdy jest takim cherlakiem jak ty. Wiem co mowie bo moja mama zmarla na raka i przeszla nie jedna operacje.
Kim trzeba byc zeby szydzic z czyjejs choroby, nawet jesli uznajesz go za swojego osobistego wroga?


12 marca? Raptem dwa tygodnie temu... Nie szydze z niego bo wiem jak ciezko sie przechodzi tego typu operacje i z autopsji wiem jak sie po nich wyglada i ile ma sie "pary". Juz wielu lekarzy na podstawie zdjecia mieli sporo watpliwosci co do "ciezkosci stanu" pacjenta.

Daj mu Boze zdrowia jak najwiecej bo musi miec sile na liczne przesluchania i rozprawy...


A postawiono mu jakies zarzuty?
Tak pytam bo chyba mi cos umknelo...

No takich mamy teraz "lekarzy", potrafia postawic diagnoze po zdjeciu. Dlatego tylu poslali do piachu w pandemii*ROFL*
Tylko ja mam wrazenie, ze prowadze dyskusje z 15-latkiem?


Już go tak nie broń.
Ja oglądając zepsuty samochód potrafię postawić przynajmniej wstępna diagnozę bo sie troche na tym znam. Doświadczony lekarz na podstawie zdjęcia pacjenta i rurek do niego podłączonych też potrafi wiele powiedzieć, przyjdzie czas na Ziobre to w razie potrzeby, jeśli będzie się migał od odpowiedzialności, komisja lekarska określi jego stan zdrowia.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

iwona38

Post #5 Ocena: 0

2024-03-27 05:40:37 (miesiąc temu)

iwona38

Posty: 2220

Kobieta

Z nami od: 20-04-2007

Skąd: Anglia

Przeciez on sam zaproponowal zeby sie takiej komisji poddac. Ale ty wolisz wierzyc wrozbitom ze szklana kola, a przepraszam ze szklanym ekranem tv:-]

A na temat Glapinskiego sie nie wypowiecie? Czy moze wolicie rzucic zaslone milczenia na glupote jaka soba reprezentuja reprezentanci obecnej wladzy?
Nie kupuje w Amazonie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andyopole

Post #6 Ocena: 0

2024-03-27 06:03:13 (miesiąc temu)

andyopole

Posty: 12806

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Cytat:

2024-03-27 05:40:37, iwona38 napisał(a):
Przeciez on sam zaproponowal zeby sie takiej komisji poddac. Ale ty wolisz wierzyc wrozbitom ze szklana kola, a przepraszam ze szklanym ekranem tv:-]

A na temat Glapinskiego sie nie wypowiecie? Czy moze wolicie rzucic zaslone milczenia na glupote jaka soba reprezentuja reprezentanci obecnej wladzy?


Łaskawca, zaproponował. Człowiek co do którego są podejrzenia o kryminalne przestępstwa to sobie może proponować...

A Glapinski jawnie, wbrew prawu finansował budżet Państwa. To jest poważne złamanie Konstytucji. Decydując o Trybunale Stanu dla niego może mają jeszcze coś o czym nie wiemy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

iwona38

Post #7 Ocena: 0

2024-03-27 06:12:39 (miesiąc temu)

iwona38

Posty: 2220

Kobieta

Z nami od: 20-04-2007

Skąd: Anglia

I dlatego podpieraja sie nie istniejacymi artykulami. Brawo wy🤣
Nie kupuje w Amazonie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

admiralbibol

Post #8 Ocena: 0

2024-03-27 06:13:12 (miesiąc temu)

admiralbibol

Posty: 2209

Mężczyzna

Z nami od: 29-03-2015

Skąd: Warszawa

Jego chroni immunitet wiec wara, jest nietykalny tak samo jak prawdziwy przestepca - kopertfield.

Napisz jeszcze prosze analize tego jak udaje chorobe, bo na tym zdaje sie, znasz sie bardzo dobrze.
Kazdy donosik na moj avatar daje hemoroida lewakowi.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

xxxx1234

Post #9 Ocena: 0

2024-03-27 06:21:38 (miesiąc temu)

xxxx1234

Posty: 691

Mężczyzna

Z nami od: 27-03-2020

Skąd: ...

Cytat:

2024-03-26 20:00:53, iwona38 napisał(a):
No ja mam mieszane uczucia co do sposobu.
A po wystapieniu chorego Ziobry wielu ludzi stanie po jego stronie.
Tak samo zle oceniam wniosek o trybunal dla Glapinskiego, w ktorym powoluja sie na nie istniejace artykuly. Nie wiem, moze robia tak zeby bylo smieszniej.🙂
Naprawde jak juz robia cos takiego to najpierw mogliby odrobic lekcje.



Teraz jest grzanie tematów zastępczych bo ze stu konkretów na 100 pierwszych dni dowieźli 6 w tym "telefon zaufania".

Co do samego wniosku o trybunał stanu dla Glapinskiego to jest żenada i brak kompetencji (tak samo jak przesłuchanie Kaczyńskiego) pada w nim np. stwierdzenie, że obniżał stopy procentowe w momencie kiedy rozkręcała się inflacja, chyba każdy człowiek który w minimalnym stopniu interesuje się polityką monetarną, że taką decyzję podejmuje rada polityki pieniężnej.
Osobiście uważam Glapinskiego za słabego bankiera centralnego jedną dobrą decyzję jaką podjął to zakupy złota.
Tuskowi i przydupasom tak zależy, żeby się go pozbyć bo blokuje wprowadzenie euro.

Moim zdaniem w tak ważnej sprawie powinno być przeprowadzone referendum, ale znając obecną władze im wystarczy uchwała.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

xxxx1234

Post #10 Ocena: 0

2024-03-27 06:30:10 (miesiąc temu)

xxxx1234

Posty: 691

Mężczyzna

Z nami od: 27-03-2020

Skąd: ...

Cytat:

2024-03-27 06:03:13, andyopole napisał(a):
Cytat:

2024-03-27 05:40:37, iwona38 napisał(a):
Przeciez on sam zaproponowal zeby sie takiej komisji poddac. Ale ty wolisz wierzyc wrozbitom ze szklana kola, a przepraszam ze szklanym ekranem tv:-]

A na temat Glapinskiego sie nie wypowiecie? Czy moze wolicie rzucic zaslone milczenia na glupote jaka soba reprezentuja reprezentanci obecnej wladzy?


Łaskawca, zaproponował. Człowiek co do którego są podejrzenia o kryminalne przestępstwa to sobie może proponować...

A Glapinski jawnie, wbrew prawu finansował budżet Państwa. To jest poważne złamanie Konstytucji. Decydując o Trybunale Stanu dla niego może mają jeszcze coś o czym nie wiemy.


Andy tak z ciekawości zapytam. Czy przeszkadza Ci skupowanie obligacji, przez bank centralny? Czy przeszkadza skupowanie obligacji przez bank centralny bo jest niezgodne z prawem?

[ Ostatnio edytowany przez: xxxx1234 27-03-2024 06:31 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Strona 1940 z 1949 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 1939 | 1940 | 1941 ... 1947 | 1948 | 1949 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,