MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Co z tą Polską? Będzie gdzie kiedyś wrócić?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 1397 z 1949 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 1396 | 1397 | 1398 ... 1947 | 1948 | 1949 ] - Skocz do strony

Str 1397 z 1949

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

staryznajomy

Post #1 Ocena: 0

2019-07-09 22:36:09 (5 lat temu)

staryznajomy

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-07-08 22:20:09, Konto usunięte napisał(a):
Podwójne roczniki to nie jest nic złego.

Zamiast uczyć się masturbacji samotnie, uczniowie będą to robić w parach.
no jeśli w wieku 14-15-tu lat dowiedziałeś się o masturbacji...to ja nie mam pytań
:-o

[ Ostatnio edytowany przez: staryznajomy 09-07-2019 22:37 ]

przesłodziutka, radośnie skacząca małpeczka... to jednak nie ja. i dodam jeszcze że: ?v=ZXNx4g960-I

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

unreal

Post #2 Ocena: 0

2019-07-11 02:53:58 (5 lat temu)

unreal

Posty: 310

Mężczyzna

Z nami od: 14-05-2014

Skąd: ?

GEneralnie,całą ta reforma szkolnictwa byłą bez sensu i do dzisiaj nie wiem jaki był jej powód.W ogóle nie podano powodu dla którego wracamy do 8 letniej szkoły podstawowej.

Natomiast,co do lamentów,wrzasków czy nawet jakiś prób samobójczych(!) nastolatków,którzy nie dostali się do liceum,to jestem wręcz wstrząśnięty tym co propaganda sukcesu i rodzice zrobili dzieciom z mózgu.

Wszyscy walą do Liceum i wszyscy chcą bezwzględnie studiować.Jeżeli nie idziesz do liceum to jesteś dzieckiem gorszego sortu,przygłupem i generalnie skończysz na kasie w Lidlu za 1500 zł.Tak myślą młodzi ludzie.Tak mówią im również ich rodzice.U was w Anglii też to tak wygląda,ze nikt nie chce się uczyć zawodu i chodzić do szkoły zawodowej?

CO gorsza młodzi ludzie wolą studiować jakąś gównianą socjologię i zarabiać potem w biurze 2 tys zł.Bycie hydraulikiem,albo spawaczem to obciach i wstyd do końca wszechświata.

Ja tego doświadczam do co dzień.Jako jedyny z rodziny nie mam studiów i jestem zwykłym autobusiarzem.Uj z tym,że zarabiam powyżej średniej krajowej,dostałem kredyt na mieszkanie,a nawet kupiłem sobie nowe auto z salonu(gówniane,bo gówniane,ale jednak),bo i tak jestem "głupim robolem" i przynoszę wstyd rodzinie.Nawet znajomi wytykają mi brak studiów i są zbulwersowani tym,że chcę sobie tak do emerytury wozić ludzi autobusem i nie studiować.To jest wręcz zboczone :-).Nic to,że oni studiują gównokierunek,i robią na czarno jako kelnerzy po knajpach-i to wielu ma po 28-29 lat i nadal nie może skończyć studiów.

Ech...rozpisałem się za bardzo.

CO do tych szkół.Przecież Liceum powinno być dla najlepszych z najlepszych,dla śmietanki intelektualnej i towarzyskiej i oczywiste jest,wielu się tam nie dostanie i wielu wręcz nie powinno nawet myśleć o studiowaniu.Gówniażeria myśli,ze będzie sobie wybierała szkołę jaką chce i generalnie będzie robić w życiu to co chce.Do liceum pójdą najlepsi a reszta zapraszam do technikum i zawodówek.Sorry winnetu-nie dostałeś się do liceum to teraz będziesz hydraulikiem i w dupie mam twoje gorzkie żale.

[ Ostatnio edytowany przez: unreal 11-07-2019 02:54 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

nEUROn

Post #3 Ocena: 0

2019-07-11 07:42:32 (5 lat temu)

nEUROn

Posty: 3102

Mężczyzna

Z nami od: 09-10-2015

Skąd: UK

Co nie znaczy, że zwalenie trzy razy więcej dzieciaków na jeden rok to wspaniała reforma.
Ale tak jest jak pis ma ciągoty do socjalizmu i prl.
Co do psychologii dziecięcej warto poczytać co się teraz dzieje i na któym miejscu jesteśmy w Europie w liczbie samobójstw.
Do tego ostatnie gwałty tam gdzie dzieciaków nie powinno być.
Ale jest reforma.

Teraz nowe paszporty wydane i nie spełniające ustawy bo chip nie ma danych które są wymagane.
I tłumaczenie że nie są wadliwe mają tylko problem. I szukają dywersanta .

Dać pisowi metalową kulkę to też zepsuje.

Becia nie ma szczęścia do liczby 27.
Jedyny kandydat i oblany.
A podobno liczą się z pisem na salonach PE.
Może tam nie dochodzi tvpis?

Obrazek

Osoby, które opuszczają Polskę na dłużej niż pół roku, muszą zgłosić swój wyjazd - zwraca uwagę Ministerstwo Cyfryzacji.


Czy paszport po powrocie mam zdać na komisariat milicji?

[ Ostatnio edytowany przez: nEUROn 11-07-2019 07:44 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Mireczek35

Post #4 Ocena: 0

2019-07-11 08:39:27 (5 lat temu)

Mireczek35

Posty: 280

Mężczyzna

Z nami od: 25-02-2019

Skąd: Lisburn

Cytat:

2019-07-11 07:42:32, nEUROn napisał(a):
Osoby, które opuszczają Polskę na dłużej niż pół roku, muszą zgłosić swój wyjazd - zwraca uwagę Ministerstwo Cyfryzacji.


W UK...

You must tell HM Revenue and Customs (HMRC) if you’re either:
- leaving the UK to live abroad permanently
- going to work abroad full-time for at least one full tax year

https://www.gov.uk/tax-right-retire-abroad-return-to-uk

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

nEUROn

Post #5 Ocena: 0

2019-07-11 10:42:00 (5 lat temu)

nEUROn

Posty: 3102

Mężczyzna

Z nami od: 09-10-2015

Skąd: UK

To mam opóźnienie 17lat.

Jak sprawdzilem to ja jestem starej daty to jest od 2011.

Ciekawe ile osób o tym wie w samym uk jak robią wypad z Anglii.

[ Ostatnio edytowany przez: nEUROn 11-07-2019 10:50 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

admiralbibol

Post #6 Ocena: 0

2019-07-11 13:38:57 (5 lat temu)

admiralbibol

Posty: 2209

Mężczyzna

Z nami od: 29-03-2015

Skąd: Warszawa

Licze ze Pelo wygra, ze najlepszy minister bedzie mogl dokonczyc budowe elektrowni atomowej na ktorej dorobil sie juz pewnie paru baniek.
Kazdy donosik na moj avatar daje hemoroida lewakowi.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #7 Ocena: 0

2019-07-11 13:56:30 (5 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Nie powiem, bardzo trafne podsumowanie programu w kontekście całych ich rządów *THUMBS UP*

Obrazek

Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #8 Ocena: 0

2019-07-11 14:02:32 (5 lat temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Dzięki pis nawet neuron odwrócił oczy od islamizacji europy i szwedzkich feministek i zajął się reformami w PL a także liczbą samobójstw za który odpowiedzialny jest pis.

Ta troska o kraj do którego i tak nie ma zamiaru wracać jest na poziomie Ntrasa i Arłukowicza. Musisz neuron jechać do Brukseli i donieść na Kaczyńskiego, że zabija nastolatki za pomocą samobójstwa. Jak donosić poinstruuje cię będący tam na miejscu donosiciel Boni, byly minister cyfryzacji.

Powodzenia
I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

nEUROn

Post #9 Ocena: 0

2019-07-11 14:21:14 (5 lat temu)

nEUROn

Posty: 3102

Mężczyzna

Z nami od: 09-10-2015

Skąd: UK

Mów za siebie.
Ja wracam na starość.
Nie po to robię remont by dulary szły na statystykę gus.
A ty?
Wciąż czekasz na reformę sądownictwa ala pis by można było wrócić?
Nadal apelacyjna jest do wrogiego przejęcia, to nic nie można nadal z góry ustawić.

Wolfgangowa z TW Wolfgang na obiadku "niezależnym TK" ustalą co jak.


A tak w sekrecie poparłem rząd Włoski że zajął statki które niby ratują a tak naprawdę podbierają z wód terytorialnych Libii od przemytników nielegalnych imigrantów.
I to mimo że Putin płaci włoskiej Lidze która rządzi i koleguje się z Kaczyńskim.

Wcześniej Orban, potem Le Pen teraz Salwinii.
Co tam wyjdzie w przyszłości z pisem i Antkiem?
Ciekawe.

[ Ostatnio edytowany przez: nEUROn 11-07-2019 14:30 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #10 Ocena: 0

2019-07-11 14:33:18 (5 lat temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Cytat:

2019-07-11 14:21:14, nEUROn napisał(a):
Mów za siebie.
Ja wracam na starość.
Nie po to robię remont by dulary szły na statystykę gus.
A ty?
Wciąż czekasz na reformę sądownictwa ala pis by można było wrócić?
Nadal apelacyjna jest do wrogiego przejęcia, to nic nie można nadal z góry ustawić.

Wolfgangowa z TW Wolfgang na obiadku "niezależnym TK" ustalą co jak.

[ Ostatnio edytowany przez: <i>nEUROn</i> 11-07-2019 14:21 ]




Czekam, aż znowu wygra PO i wszystko wróci do ładu składu i raju sprzed 2015 roku. ,,Polacy zaczną masowo wracać z emigracji, leczyć nas będą dobrze zarabiające pielęgniarki i lekarze a porządku będą strzegli dobrze zarabiający policjanci''- jak to obiecał ten, ile nikt inny nie jet w stanie obiecać.

Więc pomóż peło w kampanii, jedź do Brukseli, donieś na Kaczyńskiego, powiedz o Wolfgangowej w TK. Bo na razie twoi idole wyszli do zwykłych ludzi i robią sobie z nich bekę - co da pisowi kolejne parę % poparcia więcej.

Tu trzeba kogoś z charyzmą jaką niewątpliwie posiadasz. Za skromną fuchę ministra lotnictwa kosmicznego i pierwszego polskiego kosmodromu oraz doradcy ministra obrony dostaniesz ze 40 tysiaków na rękę i limuzynę z kierowcą. Należy ci się.
I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1397 z 1949 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 1396 | 1397 | 1398 ... 1947 | 1948 | 1949 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,