MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Co z tą Polską? Będzie gdzie kiedyś wrócić?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 1321 z 1949 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 1320 | 1321 | 1322 ... 1947 | 1948 | 1949 ] - Skocz do strony

Str 1321 z 1949

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

agata10

Post #1 Ocena: 0

2019-01-20 14:45:31 (5 lat temu)

agata10

Posty: 128

Kobieta

Z nami od: 01-02-2016

Skąd: Southampton

Jak dla mnie TVN i tvp to teraz to samo każdy kłamie w swoją stronę, a ludzie wierzą w bajki.. 😵

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #2 Ocena: 0

2019-01-20 14:47:36 (5 lat temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Jarosław Wałęsa o Adamowiczu przed wyborami : "Niech Adamowicz wytłumaczy się z walizki pieniędzy".

,,Jarosław Wałęsa o Adamowiczu po jego śmierci : "Był moim mentorem, wiele mnie nauczył"

Pisałem Ci już dawno, że tv publiczna jest rządową tubą propagandy, niezależnie od tego jaka władza rządzi. Wiem, że odkryłeś to dopiero niedawno ale lepiej późno niż wcale.

Prywatne stacje również - jak ta tajnego współpracownika SB o pseudonimie ,,Mewa" czy Wejchert TW ,,Konarski" zatrudniający TW Stokrotka, co wódkę piła z Michnikiem i Kiszczakiem. Wystarczy zobaczyć, gdzie dziennikarze przenosza sie, gdy władza się zmienia. Jak wyreżyserowali ustawkę w lesie z pryncypałkowym nazi-torcikiem i na tle swastyki umieścili Brudzinskiegò (btw nie cierpie typa) to nie byla propaganda? Potem sie okazalo, ze z kosztujacego jedyne 20 tys spektaklu zaginela surówka a heilujacy dziennikarze dostali nagrody. Albo podrzicali puste butelki by zdyskredytowac pisosko policje a ciebie doprowadzic do stanu przedorgazmowego :)

Jest taki dziennikarz zagramaniczny co dostawal wiele nagrod, odkrywal spisgi i zpisegi - a potem sie okazywalo, ze albo artykuly zmyslal albo placil. I to tez byl niezalezny antypropagandzista. Albo jak cnn zebralo paru muzulmanow, zrobili odpowiedni kadr i muzulmanie masowo potepiaja ataki.

Media sa glownie od mieszania ludziom w glowie i jak mieszaja zalezy od tego, kto za tym stoi. Brawo ze odkryles to co widzi kazdy ogarniety nastolatek.
I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #3 Ocena: 0

2019-01-20 19:05:44 (5 lat temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Ze tvpis to propagandówka to wiadomo ale oszaleli z nienawiści antypislamiści, ktorzy reżimowej nie oglądają swoją wiedzę czerpią z neta, co nie neuron? Z twoich ulubionych stron ,,nienawidze pisu" i innych milosci i tolrancji pelnych sokow z buraka. Jak tutej:

Obrazek

Ci co robią te strony nakręcaja spirale nienawisci i manipuluja tymi mniej ogarnietymi i wydolnymi intelektualnie.
I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

abcd123

Post #4 Ocena: 0

2019-01-20 21:38:03 (5 lat temu)

abcd123

Posty: 118

Mężczyzna

Z nami od: 22-01-2014

Skąd: UK

Co z tą Polską ? Cenzura na portalach informacyjnych. Czy to news o dzikach, czy o jakichś zagranicznych wydarzeniach to nie można komentować, wszystko zablokowane. Tydzień bezczelnej cenzury pod płaszczykiem ''walki z hejtem i mową nienawiści'' nadal trwa. Jeszcze nie pamiętam żeby na tak długi okres wyłączono komentarze. Widać jak bardzo im zależy żeby uciszyć krytyczne głosy. Mam nadzieję, że jak im spadną obroty z ''klikania'', to pójdą po rozum do głowy i zrozumieją, że kneblowanie ust to droga donikąd, że to przyniesie skutek odwrotny od zamierzonego, czyli jeszcze bardziej podzieli i wkurzy ludzi. Największą hipokryzją jest to, że cenzurę uskuteczniają ci, którzy na sztandarach mają obronę konstytucji gwarantującej wolność słowa.

[ Ostatnio edytowany przez: abcd123 20-01-2019 21:41 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

nEUROn

Post #5 Ocena: 0

2019-01-20 21:48:45 (5 lat temu)

nEUROn

Posty: 3102

Mężczyzna

Z nami od: 09-10-2015

Skąd: UK

Jurek litosci.
Takich fotek z jajami na temat tvpis i jego paska w necie sa dziesiatki . Ludzie robia sobie podsmiehujki z poziomu paskowego i ty myslisz ze to dla przeciwnika pisu prawda objawiona?
Tam nawet trzcionki odroznic nie mozna.


No taka sytuacja....

[ Ostatnio edytowany przez: nEUROn 20-01-2019 22:22 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #6 Ocena: 0

2019-01-20 22:45:50 (5 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Cytat:

2019-01-20 21:48:45, nEUROn napisał(a):
Takich fotek z jajami na temat tvpis i jego paska w necie sa dziesiatki . Ludzie robia sobie podsmiehujki z poziomu paskowego i ty myslisz ze to dla przeciwnika pisu prawda objawiona?

Niestety zdziwiłabyś się dla jak wielu JEST to prawda objawiona. I to po obu stronach nie brakuje takich. Znam np jednego, który dziś jest Starostą, a jeszcze nie tak dawno całkiem serio jako newsy wrzucał w świat linki z ASZ Dziennika...


Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

4ary

Post #7 Ocena: 0

2019-01-20 23:16:05 (5 lat temu)

4ary

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-01-20 21:38:03, abcd123 napisał(a):
Co z tą Polską ? Cenzura na portalach informacyjnych. Czy to news o dzikach, czy o jakichś zagranicznych wydarzeniach to nie można komentować, wszystko zablokowane. Tydzień bezczelnej cenzury pod płaszczykiem ''walki z hejtem i mową nienawiści'' nadal trwa. Jeszcze nie pamiętam żeby na tak długi okres wyłączono komentarze. Widać jak bardzo im zależy żeby uciszyć krytyczne głosy. Mam nadzieję, że jak im spadną obroty z ''klikania'', to pójdą po rozum do głowy i zrozumieją, że kneblowanie ust to droga donikąd, że to przyniesie skutek odwrotny od zamierzonego, czyli jeszcze bardziej podzieli i wkurzy ludzi. Największą hipokryzją jest to, że cenzurę uskuteczniają ci, którzy na sztandarach mają obronę konstytucji gwarantującej wolność słowa.

[ Ostatnio edytowany przez: <i>abcd123</i> 20-01-2019 21:41 ]




Cenzura to blokowała kiedyś rozpowszechnianie jakiegoś przekazu intelektualnego ,który niezgodny był z myślą przewodnią władzy. Komentarze(w większości anonimowe) do artykułów to w 99% fala wymiocin nie mająca żadnej wartości. Ktoś ludziom wmówił ,że to wolność słowa a to tylko możliwość zaistnienia dla różnych flustratów, oszołomów czy małolatów, to tylko anarchia wypowiedzi.Jak dla mnie każdy portal czy gazeta powinny zablokować możliwość komentarzy dla przypadkowych osobników. Podpisuję sie pod tym fragmentem wypowiedzi Hołowni :
"jeśli coś naprawdę ma się zmienić w naszym życiu, a nie wrócić, po otarciu łezek, w stare koleiny, trzeba naprawdę zmienić coś w sposobie w jakim się ze sobą komunikujemy. Napisałem już wcześniej, jak będę się teraz jeszcze bardziej gryźć w język, by - nie zgadzając się z czyimiś poglądami - nie przekroczyć granicy POGARDY dla niego samego. To oznacza również jeszcze bardziej zdecydowane blokowanie hejterów. Od razu, bez ostrzeżenia. Dość już wziętej z końca pleców tezy, że każdy ma święte prawo uczestniczyć w debacie, nawet jeśli potrafi w niej tylko puszczać bąki. Jego wolność kończy się tam, gdzie zaczyna moja. Hejt to nie jest opinia, pomówienie czy insynuacja (z gatunku: "no, ja nie wiem jak jest, ale różnie o nim mówią";) to nie jest żadna prawda, hejtowi i trollingowi trzeba po prostu odciąć tlen, którym jest dawanie mu pola do wypowiedzi. A że to kogoś wykluczy? To co? To wykluczy. Ja też jestem wykluczony od udziału w operacjach kardiochirurgicznych oraz lotach kosmicznych, bo nie mam kompetencji, nie umiem, nie wiem, nie znam się, to proste. Nie wiem, kto nam wmówił, że uczestnictwo w publicznej debacie to jest coś, co się każdemu z racji posiadania dostępu do netu domyślnie należy. I że dogmatem jest "prawdopośrodkizm", intelektualne kołtuństwo w myśl którego równe prawa do wyrażenia swoich poglądów ma sprawca i ofiara. A z takiego właśnie myślenia bierze się później taki jak widzimy internet i takie właśnie "dziennikarstwo"

I tyle mam do powiedzenia w temacie.
To pierwszy dzien reszty mojego zycia

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

abcd123

Post #8 Ocena: 0

2019-01-20 23:36:06 (5 lat temu)

abcd123

Posty: 118

Mężczyzna

Z nami od: 22-01-2014

Skąd: UK

Wiele osób zwyczajnie nie odróżnia hejtu od krytyki i dla nich każda krytyka to hejt. Masz inne zdanie niż ja, to od razu jesteś nazywany hejterem. To najprostszy sposób żeby zamknąć się na krytykę, żeby wykluczyć każdego kto się ośmielił nie zgodzić z moimi poglądami, kto np. za pomocą archiwalnego nagrania/wywiadu/cytatu przypomniał mi, że mówię jedno a robię drugie. To wszystko jest dzisiaj hejtem, nie krytykuj, tylko się zgadzaj, wychwalaj, przytakuj, bo jeśli nie to jesteś hejterem i należy cię zepchnąć na margines i odebrać głos.

[ Ostatnio edytowany przez: abcd123 20-01-2019 23:39 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

4ary

Post #9 Ocena: 0

2019-01-20 23:49:58 (5 lat temu)

4ary

Posty: n/a

Konto usunięte

Jak dla mnie to kazdy hejter ma poczucie ,ze to co "wydala" z siebie to jest jakas krytyka a to tylko nakręcanie hejtera o innych poglądach. Finalnie pod każdym artykułem mamy morze g.... Na możliwość publicznej wypowiedzi trzeba sobie zapracować ,zdobyć autorytet i firmować ją własną twarzą wtedy będzie miało to jakąś wartość.
To pierwszy dzien reszty mojego zycia

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #10 Ocena: 0

2019-01-20 23:53:13 (5 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

Forum gazety wyborczej straciloby 80% uzytkownikow gdyby wykluczali hejterow swoja droga to bylby najpiekniejszy prezent dla pisu gdyby to uregulowac jak sie tak czyta komentarze
Stop mowie nienawisci slyszymy teraz ciagle ale na kaczynskiego mozna wylewac tony szamba i to jest mowa milosci a jak

I ten nieszczesny drugi sort pamietam ten wywiad w calosci z republiki tv mowil o komunie i donosicielach z tamtych czasow ale po co podawac prawde lepiej wyciac "drugi sort" wkleic w tle protestujacych w obronie tk i mamy obraz chama nad chamow made by tvn komedia ciagnaca sie juz trzy lata jezeli ktos widzial ten wywiad to sobie mysli co jest k... jak mozna tak parszywie lgac?
Nic sie nie zmieni i po co ma sie zmieniac? Jak kogos boli to niech wylaczy kompa wezmie banke z kompotem i idzie sobie posiedziec na lace w stanach kazdy jedzie po kazdym mozna lgac niszczyc sie w telewizjach jedne sa prawicowe inne lewicowe taki mamy klimat na swiecie ale lepiej to podpiac pod pis... w Polsce kaczystan a we francji przykladna demokracja

Dzieki internetowi jest jakies minimum kontroli spolecznej
Zapracowac? To nie telewizja ani parlament juz nawet nie mozna wyrazic niezadowolenia nie bedzie mozna taka nam zafunduje opozycja rzeczywistosc... taki sikorski z niesiolowskim to pewnie pierwsi do cenzurowania swoich grzeszkow nie widzac
Przyklad jezyka milosci "wy tez mozecie pokonac bolszewikow" dno dna..

[ Ostatnio edytowany przez: cris82 20-01-2019 23:59 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1321 z 1949 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 1320 | 1321 | 1322 ... 1947 | 1948 | 1949 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,