MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Amber Gold

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 20 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 18 | 19 | 20 ] - Skocz do strony

Str 2 z 20

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Yvonne_67

Post #1 Ocena: 0

2012-08-31 12:59:44 (12 lat temu)

Yvonne_67

Posty: 599

Kobieta

Z nami od: 08-04-2011

Skąd: Tajlandia

Nie znam sie na polityce polskiej, bardzo dawno wypadlam, wiec pomine ten aspect.

Rozmawialismy juz o Amber Gold w watku, do ktorego probowal nas przeniesc Krakn, ale mu nie wyszlo.
Wspomnialam tam o naiwnosci i glupocie ludzkiej oraz o tym, jak na niej mozna zrobic pieniadze.
Bo jak naiwnym trzeba byc, by wierzyc w obiecywane zyski, kiedy sytuacja na rynku jest, jaka jest, a prezesem firmy jest osoba z wyrokami?
Ja nie moge zrozumiec, ze tysiace ludzi polecialo i ulokowalo bezmyslnie swoje oszczednosci, bo ktos cos obiecal.
Owczy ped.......

PS: Chyba o to chodzilo Catchowi.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Post #2 Ocena: 0

2012-08-31 13:30:00 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

nicado2

Post #3 Ocena: 0

2012-08-31 13:47:22 (12 lat temu)

nicado2

Posty: 1622

Mężczyzna

Z nami od: 26-05-2008

Skąd: preston

cytujesz slowa paranioka kóry widząc jakieś zdjęcie odrazu przypisuje mu układ zdjęcie które pokazał Pan Macierewicz pokazuje nie reklamę firmy Amber Gold a reklamę lotniska a raczej imprezy na nim się odbywającej.
proponuje zaklady czy Duda wywiaze sie ze swoich obietnic. Kto ze zwolenników Dudy ma odwage podjac wyzwanie? odwagi,to wasz prezydent...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Onieznajomy

Post #4 Ocena: 0

2012-08-31 15:51:42 (12 lat temu)

Onieznajomy

Posty: 4046

Mężczyzna

Z nami od: 02-09-2011

Skąd: Glasgow

Jak odsuniemy kaczynskiego od wladzy a Ziobre zdymisjonujemy z prokuratora generalnego to kraj miodem i mlekiem poplynie.

A ukrywanie niepowodzen znane jest nie od dzisiaj:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Po%C5%BCyteczny_idiota]

Wierzacy w zus, zapominaja ze emerytury mialy byc stopniowo wspomagane, no i moze nawet przejmowane przez II i III filar.
Okazalo sie ze na swiecie to dziala, tylko tu w Polsce sie to nie udalo, bo ludzie zawinili, i pewna elita sie na tym oblowila, a rzady udawaly ze tego nie widza.

[ Ostatnio edytowany przez: Onieznajomy 31-08-2012 15:53 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Onieznajomy

Post #5 Ocena: 0

2012-08-31 15:55:11 (12 lat temu)

Onieznajomy

Posty: 4046

Mężczyzna

Z nami od: 02-09-2011

Skąd: Glasgow

Nikado "cytujesz slowa paranoika" jest niegrzeczne, ale jezeli brakuje ci kultury i tego nie rozumiesz, wystarczy napisac - zrozumie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Post #6 Ocena: 0

2012-08-31 16:17:27 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

nicado2

Post #7 Ocena: 0

2012-08-31 16:24:25 (12 lat temu)

nicado2

Posty: 1622

Mężczyzna

Z nami od: 26-05-2008

Skąd: preston

dlaczego niegrzeczne uważam że większość wypowiedzi Pana Macierewicza jest paranoją bo jak można oglądając zdjecie dorabiać do niego historie opowidac te bzdury na mownicy sejmowej i brac kupe kasy to jest niegrzeczne a nie nazwanie go paranoikiem. takie jest moje zdanie i mam do niego prawo.
proponuje zaklady czy Duda wywiaze sie ze swoich obietnic. Kto ze zwolenników Dudy ma odwage podjac wyzwanie? odwagi,to wasz prezydent...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #8 Ocena: 0

2012-08-31 17:04:37 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

znowu-ciupek

Post #9 Ocena: 0

2012-08-31 19:45:37 (12 lat temu)

znowu-ciupek

Posty: 4642

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 19-02-2010

Skąd: hove

A ja wam powiem że ten cały wałek zwany Amber Gold wymyślił ktoś z duzym łbem do interesów.Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to nikt nie pójdzie za to siedzieć a prokurator tylko się ośmieszy.

Po mojemu (to tylko takie ciche spekulacje bo nie znam gości od AG) to ktos wymyślił jak tu prawie zgodnie z prawem wyłudzić ileś baniek od naiwnych ludzi.

Sprawa prosta.Obiecać ludziom najwyższe odsetki od kapitału ale zgodnie z umową za zerwanie lokaty przepada ileś procent nie zysku ale kapitąłu włożonego w lokatę.
Ludzie z chytrości zaczynaja lokowac oszczędnosci zycia.Teraz kwestia sposobu przekonania wiekszości z nich (najlepiej 90%) żeby postanowili te lokaty zerwać przed czasem.W tym celu warto zainwestować w coś duzego nie majacego prawa przynieść zysku i żeby to upadło z jak największym hukiem.Robiąc przy tym szum medialny na skalę krajowa.

Zakładamy ze się udało i ludzie w popłochu likwidują lokaty (byleby tylko mała część najlepiej 10% postanowiło te lokaty zachować).Wtedy te przykładowe 10% inwestorów dostaje hajs (kapitał+zysk wypracowany zgodnie z umową zawartą przez AG z inwestorami).
Na taką skalę na jaką udało się Amber Gold pozyskac funduszy to po wypłaceniu (kiedyś w przyszłosci jak już ogarna ten cały bajzel który sie wokół tego utworzył) po wypłaceniu tym którzy zdecydowali się zerwać lokatę wkładu-przewidziana umową kara oraz tym którzy zdecydowali się trzymać lokaty do końca kapitał+ wypracowany zysk zostanie ileśtam baniek czystego zysku.
Wtedy panu prokuratorowi przedstawia się dowody na to że nikt nie miał tu na celu nikogo oszukać.Firma zainwestowała pieniądze niewłaściwie.Tym którzy postanowili wycofać pieniądze zostały one wypłacone,tym którzy wytrwali zapewniono obiecane zyski i sprawa wyjaśniona.

Jak już wcześniej zauważyłem są to moje spekulacje jak ja bym to zrobił gdybym miał dojście i przede wszystkim taki łeb żeby to samemu wymyslić....

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosiaczek3006

Post #10 Ocena: 0

2012-08-31 19:47:48 (12 lat temu)

gosiaczek3006

Posty: 2554

Kobieta

Z nami od: 20-12-2010

Skąd: Crewe

w Interwencji leci reporaz o ojcu Plichty...chlopina mieszka na dzialkach a corka w najdrozszym apartamentowcu....Przy okazji Afery Amber Gold wychodzi wszystko na jaw...
...Jesli dozyjesz 100 lat,to ja chce zyc 100 lat minus jeden dzien,zebym nigdy nie musiala zyc bez Ciebie....

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 20 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 18 | 19 | 20 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,