MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Self employment w Polsce

 

Postów: 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

wesolutka

Post #1 Ocena: 0

2010-10-20 16:04:24 (14 lat temu)

wesolutka

Posty: 20

Kobieta

Z nami od: 08-04-2009

Skąd: Londyn

Witam. Mam pytanko,wracam do Polski a tu bylam samozatrudniona. Poniewaz nie wiem na pewno czy nie wroce do Anglii,czy ktos mi podpowie czy warto oplacac skladki z tytulu samozatrudnienia z Polski? I czy w ogole jest taka mozliwosc? Czy po prostu zakonczyc self employment? A jesli chcialabym za pare miesiecy znow je rozpoczac,nie bedzie problemu?
Z gory dziekuje.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

reivilo

Post #2 Ocena: 0

2010-10-20 21:29:59 (14 lat temu)

reivilo

Posty: 2314

Kobieta

Z nami od: 09-09-2007

Skąd: inąd

Cytat:

2010-10-20 16:04:24, wesolutka napisał(a):
Witam. Mam pytanko,wracam do Polski a tu bylam samozatrudniona. Poniewaz nie wiem na pewno czy nie wroce do Anglii,czy ktos mi podpowie czy warto oplacac skladki z tytulu samozatrudnienia z Polski? I czy w ogole jest taka mozliwosc? Czy po prostu zakonczyc self employment? A jesli chcialabym za pare miesiecy znow je rozpoczac,nie bedzie problemu?
Z gory dziekuje.

mozesz zawiesic, zamkanc dzialanosc ale tez mozesz oplacac NI i rozliczyc sie online na koniec roku podatkowego ......jak wrocisz masz ciaglosc ...
Ludzie myślcie ....to nie boli !!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

wesolutka

Post #3 Ocena: 0

2010-10-21 17:03:20 (14 lat temu)

wesolutka

Posty: 20

Kobieta

Z nami od: 08-04-2009

Skąd: Londyn

Dzieki za rade. Tylko wlasnie nie wiem jaka opcja jest najlepsza,jesli chcialabym zawiesic to na ile mozna?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,