MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 12 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 10 | 11 | 12 ] - Skocz do strony

Postów: 112

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

piekar10

Post #1 Ocena: 0

2010-10-08 19:07:13 (14 lat temu)

piekar10

Posty: 1861

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 08-06-2006

Skąd: Moja Wyspa

Witam
Czy juz po recesji , czy może nadciąga druga fala , co wy myslicie o obecnej sytuacji gospodarczej w uk , o zamiarach wielkich cięć ze strony nowego rzadu , ceny nieruchomości we wrzesniu sporo spadły , banki maja znowu kłopoty i chcą pożyczać pieniadze od rzadu- co bedzie dalej waszym zdaniem?
1) Prawdziwi fceci nie jedzą miodu , prawdziwi faceci żują pszczoły ............2) Ponosze pełną odpowiedzialność za porady udzielane przez Richmond.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #2 Ocena: 0

2010-10-08 19:17:11 (14 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

nie wiem,
ale dostałem wyliczanie mojej wypłaty z Francji i cholera spodziewałem się znacznie więcej ;{
nie wiem czy "dywany" mi uratują tyłek ;>
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

Post #3 Ocena: 0

2010-10-08 20:28:17 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

koniokrad

Post #4 Ocena: 0

2010-10-08 20:44:29 (14 lat temu)

koniokrad

Posty: 1035

Mężczyzna

Z nami od: 28-04-2010

Skąd: St Albans

W środę w wiadomościach się podniecali, że recesja już mija bo TESCO zanotował 12,5 % wzrost sprzedaży. Ogólnie mówi się, że recesji już nie będzie, ale wzrost gospodarczy w UE ma być najniższy wśród krajów rozwiniętych. Eksperci wyrażają również obawę, że oszczędności w UK będą czynnikiem hamującym i tak wątły wzrost.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

piekar10

Post #5 Ocena: 0

2010-10-09 08:20:44 (14 lat temu)

piekar10

Posty: 1861

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 08-06-2006

Skąd: Moja Wyspa

Osobiscie uważam ,że nadejdzie nastepny krach na rynku mieszkaniowym , dlatego ze: wszystko drożeje , za wyjatkiem pensji , sytuacja na rynku pracy nie jest stabilna , dostać kredyt w banku nie tak łatwo jak ludzie nie maja dpozytu , rzad zapowiada ciecia wiec wszyscy bedą sie bali kupować , bedą czekać aż sytuacja sie unormuje a to może wywołać tylko ponowne załamanie rynku , nie wiem może sie myle ale taki scenariusz widze .
W lipcu kupiliśmy dom na nowo powstałym osiedlu i powiem wam ,że stoi pełno gotowych domów juz wykończonych pod klucz i nikt ich nie kupuje , nie ma chetnych , mało tego obok mnie jet biuro sprzedaży tych domów i nie widze nawet oglądających te domy.Wiem że inna sytuacja jest w Londynie gdzie zwłaszcza nowe domy schodzą jak ciepłe bułeczki , ale to tylko w Londynie a co z resztą kraju ?
1) Prawdziwi fceci nie jedzą miodu , prawdziwi faceci żują pszczoły ............2) Ponosze pełną odpowiedzialność za porady udzielane przez Richmond.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #6 Ocena: 0

2010-10-09 09:18:12 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

piekar10

Post #7 Ocena: 0

2010-10-09 09:23:30 (14 lat temu)

piekar10

Posty: 1861

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 08-06-2006

Skąd: Moja Wyspa

Cytat:

2010-10-09 09:18:12, Isskaa napisał(a):
W reszcie kraju nie kupilabym w zyciu nowego domu ;-)
Oczywiscie to tylko moja opinia ;-)
Znajomi kupili nowy dom i zaluja.
Kumpela zaczela przybijac obrazki w pokoju syna ,ktory graniczyl z lazienka,plytki na scianie w lazience zaczely odpadac,kafelki na podlodze byly polozone nie na kleju,a na jakies farbie chyba,bo po pierwszej kapieli woda im sie lala do salou,lazienka cala zalana i salon tez.
Kaloryfery ledwo sciany sie trzymaly,pokoje to jak boxy 2x2.Po dwoch latach mieszkania tam maja juz popekane sciany...
Kupywalismy teraz dom to ogladalismy dwa nowe domy i podziekowalam.
Kupilsmy dom.....ale nie nowy i mysle,ze czeka mnie tam mniej remontow niz w tych nowych.
Ale tak jak mowie,to tylko moja opinia.




Isskaa nie pytałem czy lepszy jest stay dom cz lepszy nowy , pytałem sie o recesje ? co ty myślisz o obecnej sytuacji w uk ?
1) Prawdziwi fceci nie jedzą miodu , prawdziwi faceci żują pszczoły ............2) Ponosze pełną odpowiedzialność za porady udzielane przez Richmond.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #8 Ocena: 0

2010-10-09 09:41:43 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

WinstonSmith

Post #9 Ocena: 0

2010-10-09 10:11:49 (14 lat temu)

WinstonSmith

Posty: 1546

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 01-12-2009

Skąd: aa

Oczywiscie ze to nie koniec,
juz kiedys to przerabiałem, bedzie coraz gorzej aż w koncu pojawi sie zamordyzm, ten system tak ma i już

i wcale nie chodzi o to ze niby eurokomunizm jest niereformowalny, można go reformować w nieskończoność, czyli do samego końca,
Ihr Präsident, unser Premierminister, Ваш премьер-министр, наш президент, czy m

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

piekar10

Post #10 Ocena: 0

2010-10-09 10:13:54 (14 lat temu)

piekar10

Posty: 1861

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 08-06-2006

Skąd: Moja Wyspa

Pisałem , że u nas stoi pełno pustych domów i tych pustych domów jest tak naprawde pełno wszedzie poza Londynem , wiem bo jak szukalismy domu do kupna to bywalismy w różnych miejscach w essex i kent , tych starych domów też nikt nie kupuje , tzn. cięzko sprzedać dlatego ceny ponownie spadają .
Wiemy już ze ceny gazu pradu znowu wzrosna , czyli wszystkie ceny tak naprawde wzrosną ponieważ koszty produkcji też wzrosną , czy nadal myslicie że sytuacja na rynku mieszkaniowym sie poprawi w najbliszym czasie?

[ Ostatnio edytowany przez: piekar10 09-10-2010 10:16 ]

1) Prawdziwi fceci nie jedzą miodu , prawdziwi faceci żują pszczoły ............2) Ponosze pełną odpowiedzialność za porady udzielane przez Richmond.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 12 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 10 | 11 | 12 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,