MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Stop Islamizacji Europy

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 435 z 439 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 434 | 435 | 436 | 437 | 438 | 439 ] - Skocz do strony

Str 435 z 439

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

ChrisCov

Post #1 Ocena: 0

2020-07-29 19:16:05 (4 lata temu)

ChrisCov

Posty: 2733

Mężczyzna

Z nami od: 18-12-2008

Skąd: Coventry, West Midlands

Cytat:

2020-07-29 11:13:09, Jurny_Jurek napisał(a):
7000 to nie były hurtowe ilości - to tylko 1 kwota a jasnym jest, że po zwyciestwie w 2015 twoi troszke socjalisci zaakceptowaliby kolejne kwoty.

Jacy są oni "moi"? Jestem byłym wyborcą PO i nie głosowałem na żadną partię od 2005. Podobnie nie brałem udziału w wyborach prezydenckich od 2005. Druga tura w tym roku to wyjątek. Wspomniałem o tym kilkakrotnie, lecz wciąż się czepiasz, strzelając kulą w płot.
Oczywiście, że brałem pod uwagę, że na 7000 się nie skończy, dlatego nie miałem ochoty głosować na PO.
W sprawie "uchodźców" stoimy po tej samej stronie barykady. Wciąż się jednak zachowujesz, jakby tak wcale nie było.
Cytat:

2020-07-29 11:13:09, Jurny_Jurek napisał(a):
No i oczywiscie - nie daliby im zasilkow tylko trzymali w obozie i kazali uprawiać kalarepe.

Eksperymentem byłoby wpuszczenie, danie polskich paszportów i by legalnie uciekli do Szwecji i Niemiec, gdzie jest większy socjal. Z resztą przygarnianie chrześcijańskich Syryjczyków przez nasz Kościół zakończyło się klapą, bo ci zwykli byli uciekać nocą do Niemiec.

Cytat:

2020-07-29 11:13:09, Jurny_Jurek napisał(a):
Oczywiscie, że kolejne pokolenia moga nic nie robic - wystarczy nie dawać zasilkow za nicnierobienie. Otoz przy 8 dzieci i 4.000 z 500+ nie wyzyjesz w PL.

Nie wyżyjesz może w Warszawie, Wrocławiu lub Gdańsku. W Burakowie Dolnym już tak. Miałem w Polsce takich sąsiadów, którzy w tym roku zmarli. Facet pracował na niskim stanowisku robotniczym w tartaku, a żona nie robiła nic, oprócz rodzenia dzieci. Mieli ich 11 sztuk i nie wyglądały one na wygłodzone.
Cytat:

2020-07-29 11:13:09, Jurny_Jurek napisał(a):
Polska nie przyjmuje muzułmanow gdy wie, że należeli do organizacji terrorystyvznej a potem ich pociecha wyprana w meczecie wysadza sie na koncercie.

Nie przyjmuje? Ten Uzbek, który rozjechał ludzi w Sztokholmie, był oskarżony w swoim rodzimym kraju o terroryzm.
Podobne debilizmy popełniała Wielka Brytania, ściągając wszystkich poszkodowanych przez dyktatury z Bliskiego Wschodu i Afryki. Podobnie było z oskarżonym o terroryzm w swoim kraju Libijczykiem, którego przygarnęła Wielka Brytania, a jego syn wysadził się na koncercie w Manchesterze.
Cytat:

2020-07-29 11:13:09, Jurny_Jurek napisał(a):
Otoz w tych 7000 moglo byc kilku takich a przy nastepnych kwotach nastepni - po prostu ci ludzie nie byli spraedzani. Poczytaj ilu Niemcom zginęło.

Nie muszę czytać, bo czytałem kilka lat temu. Dlatego nie głosowałem na PO. Powtarzam się po raz kolejny.
Cytat:

2020-07-29 11:13:09, Jurny_Jurek napisał(a):
Co do inflacji zgoda - ale nie jest ona tylko wynikiem 500+. W Czechach nie ma 500+ i maja wysoka inflację. Trzeba poczytać i obejrzec cos wievej niz GW czy tvn:

,,Wzrost inflacji w Polsce, w Czechach i na Węgrzech spowodowany jest wzrostem cen żywności, ale wpływ tego czynnika ten ma z czasem słabnąć – pisze w analizie Goldman Sachs.

Zdaniem ekonomistów Goldman Sachs, zaskakujący wzrost inflacji zasadniczej w trzech państwach Grupy Wyszehradzkiej jest przede wszystkim spowodowany rosnącymi cenami żywności – głównie mięsa i owoców".

A czemu mieso jest drogie, czemu nie oplaca sie hodowac tylko sprowadzac z Danii - a to juz dyskusja nie ma ten watek.

To w innych krajach naszego regionu nie ma wzrostu cen żywności? Tak się zastanawiam, jak jest to możliwe.
Siędzę teraz w domu ojca w Polsce i mam może 30m do Netto. Nie widzę żadnego zagranicznego mięsa. Wszystko zostało wyprodukowane w Polsce.
A very unrealistic man who thinks his ass is like wine - the older the better

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

SweetLiar

Post #2 Ocena: 0

2020-08-23 11:36:07 (4 lata temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Obrazek

Australijska straż przybrzeżna, dosłownie, miażdży statki z migrantami próbujący wpłynąć do portu... Migranci odesłani, załoga aresztowana, statek na złom 👍. Można?....
Europa , niemiecki statek "Sea-Watch” bezprawnie wpływa do portu na Lampeduzie a kapitan, Carola Rackete pozywa Matteo Salviniego - za to, że szerzył „przesłanie nienawiści”. Można?. W nagrodę pani ta w Parlamencie Europejskim witana jest oklaskami na stojąco, sąd we Włoszech po pół rocznym areszcie oddaje statek niemieckiej fundacji - a "casting" w Libijskim porcie na podróż do Europy trwa w najlepsze 😎👏👏👏. ( foto: przykład zatrzymania statku, stosowany przez marynarki wojenne całego świata)
Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #3 Ocena: 0

2020-08-25 12:32:28 (4 lata temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Z Danii to przyjeźdzają połówki, w Polsce sa rozbierane i przetwarzane i robi sie made in Poland.

A ostatnio jakiś inżynier w Niemczech wpadł na genialny pomysł powodowania wypadków na autostradzie w imie akbara.
I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #4 Ocena: 0

2020-09-01 08:58:18 (4 lata temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

W szwedzkim Malmö duńczycy z jakiejś antyislamskiej org. spalili publicznie koran i drwili ze szwedzkiej policji, że boi się imigrantów. A jakaś kobita w Norwegii z tamtejszej stop islamizacji norwegii pod parlamentem publicznie podarła koran. W obu przypadkach wybuchły zamieszki.

Ah ten nienawistny polski katolicyzm i brak tolerancji.

(By było jasne - nie popieram takich czynów czy to biblia czy koran).
I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #5 Ocena: 0

2020-09-06 20:17:46 (4 lata temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

,,Szwecja - W całym kraju działa co najmniej 40 imigranckich gangów rodzinnych, ich członkowie przybyli wyłącznie w celu prowadzenia działalności przestępczej. Dyskusja o integracji imigrantów wydaje się być naiwna - mówi zastępca komendanta głównego policji Mats Loefving."
źródło: Radio Zet

A jak pare lat temu było to mówione to krzyki były o rasiźmie...
I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #6 Ocena: 0

2020-09-06 20:28:54 (4 lata temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

dalej sa krzyki : )

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

daavid

Post #7 Ocena: 0

2020-09-06 23:36:42 (4 lata temu)

daavid

Posty: 5732

Mężczyzna

Z nami od: 12-03-2007

Skąd: Birmingham

Integracja - pamiętam znajomego Anglika który powiedział, że muzułmanie się nie integrują z brytyjskim społeczeństwie. Zapytałem go co by powiedział gdyby usłyszał od muzułmanina z Pakistanu, że jest Brytyjczykiem a jeszcze lepiej Anglikiem.
Uściskiem pytanie i zapytałem czy by nie parsknął śmiechem. Uśmiechnął się i nic nie powiedział.
Także to też tak z drugiej strony wygląda.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

admiralbibol

Post #8 Ocena: 0

2020-09-07 10:15:30 (4 lata temu)

admiralbibol

Posty: 2209

Mężczyzna

Z nami od: 29-03-2015

Skąd: Warszawa

Sir Mohamed Farah swietnie sie zintegrowal :>
Kazdy donosik na moj avatar daje hemoroida lewakowi.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #9 Ocena: 0

2020-09-15 13:35:32 (4 lata temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Kto usłyszał njusa o tym?:

,,Włochy. Nielegalny migrant z Tunezji zadźgał 51-letniego księdza Roberto Malgesini który zajmował sie pomocą dla ubogich i rozdawał każdego ranka śniadanie dla bezdomnych w mieście Como. Ekumenicznego oburzenia i protestów raczej nie będzie. Ty tylko biały katolicki ksiądz."

A gdyby tak biały katolik zabił szyickiego imama - kto by o tym nie usłyszał?
I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kanonier30

Post #10 Ocena: 0

2020-09-15 16:05:15 (4 lata temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

Nie czytam i nie oglądam w nadmiarze wiadomości, a więc nie spotkałem się z nowością od @Jurka. Natomiast jest po latach oczywiste, że poszczególne rządy i poszczególne państwa są odpowiedzialne za ochronę swoich granic zewnętrznych i za bezpieczeństwo własnych obywateli.
W tym względzie Unia Europejska jest zupełnie bezwolna, gdyż ogromną nadreprezentację w Parlamencie Europejskim (co za tym w poszczególnych instytucjach Unii) mają zachodnioeuropejskie ugrupowania lewicowe. Stąd żadnej wspólnej i spójnej ochrony granic zewnętrznych nie będzie... .

Zadziwiające, że państwa najbardziej narażone na fale imigrantów z Azji i Afryki, jak Grecja, czynią niewiele, aby intruzów przepędzić. Przykład rozwiązań dały Węgry i Premier Viktor Orban. Obecnie na bieżąco opinia publiczna jest informowana o sytuacji uchodźców na greckiej wyspie Lesbos. Tonacja i argumentacja znana od lat... w myśl politycznej poprawności nie idą tylko niektóre serwisy, jak tvp.info i chwała za to. Mnie natomiast bardziej interesowałoby, jak żyją i próbują normalnie funkcjonować mieszkańcy Lesbos. Grecy, którzy na cmentarzach, grobach swoich bliskich mają obozowiska nachodźców ... . A takie obrazki widziałem w materiałach BBC bodajże. Nie tylko cmentarz jest wygodnym miejscem do odpoczynku, leżakowania, ale również załatwiania potrzeb fizjologicznych...Ech, nie chcę kontynuować.

Obrazek

Rząd Grecji pozostaje zastraszająco bezwolny wobec tych imigranckich tłumów i w ten sposób staje się łatwym celem do dalszej wędrówki 'uchodźców'. Tymczasem należałoby towarzystwo deportować na teren Syrii, a pasażerów łodzi, pontonów natychmiast odstawiać do 'portu wyjściowego' w Turcji.
Oczywiście na przeszkodzie są tradycyjnie złe relacje Ankary i Aten. Teraz jeszcze spotęgowane przez spór o dostęp do złóż podmorskich. Najpewniej Turcja będzie stymulować imigrantów do wyprawy na greckie wyspy (granica lądowa jest już raczej chroniona). Zostaje więc porozumienie z - którymś z wielu - lokalnych watażków w Syrii i odstąpienie mu całego towarzystwa.

*DONT_KNOW*

[ Ostatnio edytowany przez: Kanonier30 15-09-2020 16:08 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 435 z 439 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 434 | 435 | 436 | 437 | 438 | 439 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,