MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Stop Islamizacji Europy

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 429 z 439 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 428 | 429 | 430 ... 437 | 438 | 439 ] - Skocz do strony

Str 429 z 439

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

daavid

Post #1 Ocena: 0

2019-02-19 03:33:11 (5 lat temu)

daavid

Posty: 5729

Mężczyzna

Z nami od: 12-03-2007

Skąd: Birmingham

Ktoś się orientuje na jakiej podstawie prawnej zabrania się wrócić do UK tym co przyłączyli się do Isis/Daesh? Jeśli są obywatelami UK to chyba ciężko ich pozbawić obywatelstwa o ile nie posiadają innego. Moim zdaniem, jeśli trzymać się prawa, to powinni wrócić i powinni stanąć przed sądem. Tak poza tym to mi ich nie szkoda bo sami sobie wybrali takie los.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #2 Ocena: 0

2019-02-19 09:15:21 (5 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Jeśli chodzi o tą nastolatkę to ona nie ma żadnych dokumentów. Rodzina domaga się wydania dla niej paszportu, ale formalnie nikt takiego obowiązku nie ma. Więc moim skromnym zdaniem niech sobie siedzi tam gdzie jest bo tak naprawdę oglądając z nią wywiad ani przez chwile nie miałam wrażenia, że zmądrzała


Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #3 Ocena: 0

2019-02-19 12:03:49 (5 lat temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

null
Cytat:

2019-02-19 03:33:11, daavid napisał(a):
Ktoś się orientuje na jakiej podstawie prawnej zabrania się wrócić do UK tym co przyłączyli się do Isis/Daesh? Jeśli są obywatelami UK to chyba ciężko ich pozbawić obywatelstwa o ile nie posiadają innego. Moim zdaniem, jeśli trzymać się prawa, to powinni wrócić i powinni stanąć przed sądem. Tak poza tym to mi ich nie szkoda bo sami sobie wybrali takie los.


Jak wrócą to nic im się nie stanie. Posiedzą parę lat na wakacjach skarżąc sie do Strasbourga jak to robił Abu Hamza czy jak temu pokojowemu .....było. Gdyby za to co zrobiła groził stryczek - sprawa nie istniałaby w ogóle - zdrada, przyłączenie się do wrogiego państwa z którym toczy sie wojnę. Ona wie, że Brytole i ich prawo to mięciutkie pipki, socjal dadzą, chatę i jeszcze ukarają tych, co będą temu przeciwni.

Gdzieś było, że na teren UK wróciło więcej niż 500 jihadystów. Służby ich zgubiły no bo przecież nie wrócili w mundurach i z maczetami wciąż ociekającymi krwia odcinanych głów. Ci ludzie w bezwzględności osiągnęli level master, niczym naziści czy bohaterowie bandery - odetną głowę niemowlęciu bez zmrużenia okiem i zjedzą kebaba oblizując palce. ISIS wojnę o terytorium przegrało to nie znaczy, że wojna ideologiczna się skończyła. Teraz troche posiedza w ukryciu, popracuja w jakims take awayu, wlepia sie w tlum i poczekaja na sygnal. Tak to wygląda niestetu.

[ Ostatnio edytowany przez: Jurny_Jurek 19-02-2019 12:18 ]

I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2019-02-19 12:12:12 (5 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #5 Ocena: 0

2019-02-19 12:27:05 (5 lat temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Nie kwestionuje praw tego panstwa prawa, ktore latami ukrywalo gangi pedofilskie w obawie o rasizm. Ponad 20 lat wiedziano o gwałtach na dzieciach przez gwiazde BBC Savilla. I nic, wszystko bylo ok, prawò działało. Pisze, ze chce wrocic bo wie, ze to prawo jest pipkowate i ona to wykorzysta.

Polskie państwo podziemne karało kolaborantów śmiercią i to było prawo. To państwo zapewnia zdrajcom luksusowe wakacje i opieke, pod warunkiem ze sa z tej odpowiedniej religii bo jak sa np. bylymi zolnierzami i zyja na ulicy to niech zdychaja. I wszystko w literze prawa a wlaściwie garstki ludzi je tworzących.

Ciekawe, gdyby w wyniku brexitu i zmian na scenie politycznej postanowiono wykopać stasia z uk wraz z calym jego dobytkiem. Do najblizszego portu bo drugiej stronie kanalu. W ciagu 48h. Oj stasiu juz takiego prawa by nie lubial.


[ Ostatnio edytowany przez: Jurny_Jurek 19-02-2019 12:29 ]

I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

daavid

Post #6 Ocena: 0

2019-02-19 13:39:14 (5 lat temu)

daavid

Posty: 5729

Mężczyzna

Z nami od: 12-03-2007

Skąd: Birmingham

Cytat:

2019-02-19 09:15:21, SweetLiar napisał(a):
Jeśli chodzi o tą nastolatkę to ona nie ma żadnych dokumentów. Rodzina domaga się wydania dla niej paszportu, ale formalnie nikt takiego obowiązku nie ma. Więc moim skromnym zdaniem niech sobie siedzi tam gdzie jest bo tak naprawdę oglądając z nią wywiad ani przez chwile nie miałam wrażenia, że zmądrzała





Mi chodzi właśnie o aspekt moralny. Zgłaszasz się do polskiej ambasady i wydaje mi się, że jeśli jesteś obywatelem to muszą Ci pomóc, w tym przypadku wydać niezbędne dokumenty.
Do tego ona nie została skazana w więc, stosując zasadę domniemania niewinności, jest niewinna.
Dla mnie też niech sobie siedzi tam gdzie jest skoro jej się to podoba (zdaje się, że powiedziała o tym iż nie żałuje swojej decyzji o wyjedzie do Syrii).

[ Ostatnio edytowany przez: daavid 19-02-2019 13:40 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #7 Ocena: 0

2019-02-19 13:54:18 (5 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Cytat:

2019-02-19 13:39:14, daavid napisał(a):
Cytat:

2019-02-19 09:15:21, SweetLiar napisał(a):
Jeśli chodzi o tą nastolatkę to ona nie ma żadnych dokumentów. Rodzina domaga się wydania dla niej paszportu, ale formalnie nikt takiego obowiązku nie ma. Więc moim skromnym zdaniem niech sobie siedzi tam gdzie jest bo tak naprawdę oglądając z nią wywiad ani przez chwile nie miałam wrażenia, że zmądrzała





Mi chodzi właśnie o aspekt moralny. Zgłaszasz się do polskiej ambasady i wydaje mi się, że jeśli jesteś obywatelem to muszą Ci pomóc, w tym przypadku wydać niezbędne dokumenty.
Do tego ona nie została skazana w więc, stosując zasadę domniemania niewinności, jest niewinna.
Dla mnie też niech sobie siedzi tam gdzie jest skoro jej się to podoba (zdaje się, że powiedziała o tym iż nie żałuje swojej decyzji o wyjedzie do Syrii).

[ Ostatnio edytowany przez: <i>daavid</i> 19-02-2019 13:40 ]



Jeśli się zgłosi do ambasady to nie mają prawa odmówić jej pomocy ani tym bardziej nie oni są od osądzania, ale najpierw musi tam dotrzeć, jak to zrobi to już jej sprawa i jej problem. Nikt po nią taksówki nie wyśle ani brygady antyterrorystów, żeby ją odbić bo nikt jej nie porwał, sama tam pojechała
Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #8 Ocena: 0

2019-02-19 16:56:03 (5 lat temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Do ambasady niech podrzuci ją jeden z setek Hummerow, które amerykanie jakimś cudem utracili na półn Iraku a którymi potem jeździli jihadysci z napisami smierc niewiernym.

W ambasadzie niech powie - sorry resory, wojna przegrana, co bylo a nie jest nie pisze sie w rejestr, god save the queen, dawajta chata i benefity. Bo jak nie to koledzy z nabojki znowu odetna glowy jakims turystkom.
I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #9 Ocena: 0

2019-02-19 19:31:05 (5 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Obrazek

Obrazek

[ Ostatnio edytowany przez: SweetLiar 19-02-2019 20:13 ]

Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #10 Ocena: 0

2019-02-19 21:34:16 (5 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 429 z 439 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 428 | 429 | 430 ... 437 | 438 | 439 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,