MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Stop Islamizacji Europy

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 425 z 439 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 424 | 425 | 426 ... 437 | 438 | 439 ] - Skocz do strony

Str 425 z 439

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2018-11-02 09:14:55 (6 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #2 Ocena: 0

2018-11-02 10:01:46 (6 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Nie wiem co bierzesz ale musi być mocne . Zalo czytać te twoje wypociny . Mając 11-16 lat zwykle jest się jeszcze dzieckiem , naiwnym dzieckiem które dopiero wkracza w dorosłe życie . Gang zboczonych muzułmanów szukał właśnie takich dziewczynek od 11 do 16 lat z biednych rodzin albo domów dziecka . Takich dzieci którymi nikt się nie interesuje , takimi dziećmi które już były pokrzywdzone przez los i które tak bardzo naiwne mogą omamić. W wielu przypadkach stosowane były pigułki gwałtu albo twarde narkotyki by pozbawić dzieci świadomości . Raz skrzywdzone dalej w to brnely gdyż były zastraszane i bite a także niektóre uważały to nawet za normalne gdyż nigdy nie doznały niczego dobrego od życia . Sprawcy dobrze wiedzieli kogo wybierają , mlode zagubione osoby które nie mają rodziny a jak mają to rodzina bardziej interesuje się benefitami na poczcie niż własnymi dziećmi. Bogaci Azjaci mieli samochody i pieniądze a takie dwunastoletnie dziewczynki były tym zafascynowane. Tylko nie odróżniały dobra od zła . Upajane alkoholem i faszerowane narkotykami robiły wszystko . Niektóre wywożono do lasu i gwałcono grupowo. A jak czytam te twoje wypociny to aż mi się krew gotoje. Nie zasługujesz na dyskusję, masz tylko to szczęście że jesteś tu anonimowy

[ Ostatnio edytowany przez: Wielim 02-11-2018 10:02 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2018-11-02 10:33:30 (6 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #4 Ocena: 0

2018-11-02 11:37:53 (6 lat temu)

karjo1

Posty: 20614

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Prosze 3 razy przeczytac i zastanowic sie nad sensem swoich slow.
Nie wiem, czy ma to na celu podgrzanie dyskusji, czy faktycznie cos z wypowiedzi jest punktem widzenia. Jesli to ostatnie, to przykro czytac...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #5 Ocena: 0

2018-11-02 11:58:57 (6 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Ja nawet nie mam zamiaru dyskutować . To jakiś troll , szkoda czasu

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #6 Ocena: 0

2018-11-02 13:13:34 (6 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Z takim podejsciem do wykorzystywania seksualnego dzieci (tak nawet jak wymalowane to tez dalej sa dzieci, bo od szminki nikt jeszcze dojrzalosci nie nabyl), trzeba wlasnie walczyc.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #7 Ocena: 0

2018-11-02 13:25:04 (6 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

slabo sie tu znamy moze jurek pisze w zartach nazywajac kogos adwokatem diabla ale nie wiadomo kto siedzi po drugiej stronie takie splaszczanie tematu moze byc celowa propaganda chpciaz mam nadzieje ze to tylko stawianie sie okoniem w kontrze do tego co pisze jurny tak dla zasady...

jak byla mowa o polanskim to tez teksty lecialy ze to juz stara doopa byla a poza tym to byla wina jej matki i inne bzdety
ja rozumiem ze glosujemy inaczej ale sa jakies granice i nie ma co bronic polanskiego tylko dlatego ze nienawidzi pisu

[ Ostatnio edytowany przez: cris82 02-11-2018 13:27 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #8 Ocena: 0

2018-11-02 13:52:06 (6 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #9 Ocena: 0

2018-11-04 18:19:09 (6 lat temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Brawo moderacja, brawo Ada. Jak ja uzyje slowa ,,dupa" jestem od razu edytowany i nu nu.

A tu Stasiu zarzuca mi ,,szerzenie pedofilii" co lamie regulamin w kilku punktach - i jest piatunia, nawet moderacji to nie wzburzylo.

No chyba ze Ada, Lucy i Konefka rowniez twierdzucie, ze ,,szerze pedofilie" to wtedy odpowiem wam wszystkim.

2 dni wisi sobie post posadzajacy mnie o szerzenie pedofili - i nic. Jak odpisalem Stasiowi, ktory wine zrzucal na dzieci ze staje sie ich adwokatem - Ada wyrazila swoje oburzenie pare godzin pozniej.

A jak ktos cos na moderacje - to kazdy obiektywny, zajefajny i swiety.

Oczywiscie - co miesiac pojawiaja sie w PL mediach artykuly o zorganizowanych bandach pedofilskich, ktore wykorzystuja i gwalca dzieci przy biernosci sluzb czy policji.

[ Ostatnio edytowany przez: Jurny_Jurek 04-11-2018 18:39 ]

I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

darraj

Post #10 Ocena: 0

2018-11-04 18:47:45 (6 lat temu)

darraj

Posty: n/a

Konto usunięte

Nie płacz, Jey'Jey, bo tu miejsca brak na twe babskie łzy
Po portalu MW, hula wiatr wśród rozbitych szyb
Patrz, poeci śliczni prawdy sens roztrwonili w grach
W półlitrówkach pustych SOS wysyłają w świat

Żegnaj nas, już wiesz
Nie załatwisz wszystkich pilnych spraw
Idź sam, właśnie tam, gdzie czekają cię
Tam przyjaciół kilku masz od lat
Dla nich zawsze śpiewasz, dla nich grasz
Proza życia to przyjaźni kat, pęka cienka nić
Telewizor, meble, mały flat: oto marzeń szczyt
Hej, prorocy twoi z gniewnych lat, obrastają w tłuszcz
Już ich w swoje szpony dopadł szmal, zdrada płynie z ust

[ Ostatnio edytowany przez: darraj 04-11-2018 18:50 ]

"We're all mad here" Mad Hatter

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 425 z 439 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 424 | 425 | 426 ... 437 | 438 | 439 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,