MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Stop Islamizacji Europy

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 418 z 439 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 417 | 418 | 419 ... 437 | 438 | 439 ] - Skocz do strony

Str 418 z 439

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2018-03-28 07:33:53 (6 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #2 Ocena: 0

2018-03-28 09:03:17 (6 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

To cie juz twoja wlasna pamiec zawodzi, szukasz ciagle tanich prowokacji przypisujac innym swoje bolaczki i kombinujac tekstami, zeby wywolac burze. Marnujesz dar pisania na plytkie prowokacje.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #3 Ocena: 0

2018-03-28 09:58:39 (6 lat temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Co dla Ciebie jest marna prowokacja niekoniecznie jest dla innych. To, ze jako pracownikowi panstwowej instytucji pasuje ukrywanie sprawcow przestepstw przez innych pracownikow panstwowych instytucji jest sprawa zupelnie drugo a nawet 10-ciorzedna.

Ja pisze tutaj o faktach, podpierajac to tekstami zrodlowymi jak i zdjeciami i nawet jesli zainteresuje to tylko 1 osobe to i tak spelni role na publicznym forum, niezaleznie czy pozostale 500 uzna to za prowokacje.

Nieudolna prowokacja nazwalbym raczej probe przypisywania mi manipulacji i wlasna ocene tego, jakie tematy sa wazne.

Dla mnie wazne jest, ze panstwo zwalcza ekstremistow jednej strony podczas gdy druga macha sobie transparentami o obcinaniu glow zupelnie bezkarnie. A potem wszyscy strugaja jarzabka jak kolejnemu Lee Rigbyemu obetna na ulicy glowe z inspiracji nienawiscia religijna. Albo kolejny salafita zdetonuje sie na koncercie dla dzieci, bo wczesniej bezkarnie palil czerwone maki i machal napisami o policji- terrorystach.

Dla mnie to tematy wazne a nie marne. Tanimi prowokacjami sa chyba tylko dlatego, ze niektorzy postrzegaja prawo i funkcjonowanie tego kraju jakk przykladne dla innych i niemal doskonale. A dobrze wiemy, ze tak nie jest i zadne zmowy milczenia dla naszego dobra tego nie zmienia.

[ Ostatnio edytowany przez: Jurny_Jurek 28-03-2018 10:16 ]

I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #4 Ocena: 0

2018-03-28 10:42:37 (6 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Jakimi dokumentami zrodlowymi sie poslugiwales? Masz dar pisania, ale Gutenberg to sie w grobie przewraca co ty z tym darem robisz. Az tak potrzebujesz byc w swietle czy na piedestale, ze bronisz przestepcow?

Mozesz plesc glupoty o mojej pracy, a masz zerowe pojecie o tym (ale nigdy nie przeszkadzal ci brak wiedzy pisac co ci sie podoba i udawac poinformowanego). Poparcie dla rasistowskich przestepstw, niezaleznie kto jest ich obiektem moze jest twoim hobby, tylko ciekawe ze niby broniac dzieci przed pedofilami, nie oprzeszkadza ci ze twoi idole napastuja niczemu winne dzieci, tylko dlatego, ze nie odpowiada im kolor skory, czy kraj pochodzenia i poppluciem w Poalkow tez nie gardza.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #5 Ocena: 0

2018-03-28 11:07:07 (6 lat temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Oho, ,,poparcie dla rasistowskich przestepstw ... moze jest twoim hobby" jako argument w dyskusji i to udostepniony przez moderatora, ktory zarzuca mi manipulacje a gdy przytoczylem wypowiedz samego sedziego - biegniemy w tematy o czytaniu akt.

Tak jakbym mial analizowac akta spraw w kazdym wyroku wydawanym w UK. Jasne.

A analizowalas akta sprawy, w ktorej zabito Polaka w Harlow za ,,rozmawianie po polsku" i z poczatkowych zarzutow ,,rasizmu" sad zakwalifikowal czyn jako rozboj?

Zabicie kogos na ulicy za ,,po polsku" to nie rasizm a naglosnienie, ze gwalciciel jest muzulmaninem to juz jest rasizm?

E:
Prosze wybaczyc, to zaden personalny atak, nikt z nas nie jest nieomylny ani fajny, tym bardziej trzeba rozmawiac i o niektorych rzeczach sobie dyskutowac.


Britain first to nacjonalisci, ktorzy w islamie upatruja katastrofy i najgorszego zla.

Czy slusznie to sprawa dyskusyjna aczkolwiek bledna ze wzgledu na zbytnie generalizowanie i uproszczonie. Zagrozeniem sa ci wszyscy radykalni muzulmanie, machajacy transparentami sharia for uk i obciac glowy oraz ci, co radykalizuja innych muzulmanow w meczetach a ci potem wysadzaja sie na koncertach.

Ci nacjololo rlaza wiec po ulicach i krzycza, ze islam zabija, islam jest niedomkratyczny, islam was wszystkich pozbawi praw, islam to terroryzm, slowem - krzycza ze islam jest zagrozeniem bo to religia, ktora uczy nienawisci do innego czlowieka.

I za to sa rasistami, i do wiezienia i do pudla i jest ok, tak nie wolno.

I wszystko byloby cacy, gdyby nie tak zwane podwojne standardy, ktore praktykowane sa na przyklad tutaj.

W watku o aborcji jeden z uzytkownikow napisal, ze ,,ludzie sa zli (w PL), bo kosciol katolicki uczy nienawisci do drugiego czlowieka''.

Po zgloszeniu tej wypowiedzi nikt inny jak Ada w wiadomosci prywatnej poinstruowala mnie, zebym nie presadzal bo w tej wypowiedzi nie ma nic zlego! Wiec posadzanie nauk kk o uczenie nienawisci jest ok i sianiem nienawisci wobec katolikow nie jest - ale jesli chodzi o islam - no to juz Ada popiera zapuszkowanie tych nienawistnikow.

Zamienic ,,kosciola katolickiego''z islamem - i mamy perfekcyjny przyklad hejtu o podlozu religijnym wobec muzulmanow, dokladnie za to dostali wyrok nacjonalisci.

A tutaj? No tak, ten uzytkownik nie jest nacjonalista i popiera zdanie moderatora w kwestii aborcji - mozna wiec uznac, ze obrazanie katolikow takim generalizowaniem nie jest niczym zlym.

I zamiast jako moderator uznac tamta wypowiedz za marna prowokacje, ktora faktycznie wyczerpuje znamiona bezmyslnego hejtu i usunac - to lepiej isc w zaparte, ze byla okej a za chwile potepiac tych, co mowia to samo o muzulmanach.

[ Ostatnio edytowany przez: Jurny_Jurek 28-03-2018 11:56 ]

I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #6 Ocena: 0

2018-03-28 16:32:08 (6 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Czego jeszcze nie wymyslisz dla poparcia swoich fabrykacji, nie tylko wtym temacie. To, ze ktos ma inne zdanie niz ty o kosciele katolickim, to nie znaczy ze jego wypowiedz musi byc usunieta, i to ci wyjasnilam. A tak ogolnie sie dziwie, ze ty "obronca wolnosci wypowiedzi" nawolujesz do uswania wypowiedzi innych uzytkownikow, ktorzy smia ci wytknac twoja manipulacje informacja (i nie mam na mysli siebie, bo jakbym ja napisala ze ogien jest goracy, to ty i tak poskarzysz sie, ze o temperaturze lodu nie napisalam). Nie podoba mi sie twoj ton naskakiwania na innych uzytkownikow ktorzy maja odmienne zdanie, i ten styl powoduje, ze ludziom odechciewa sie dyskutowac, zeby nie byc zdeptanym. To jest forum publiczne, nie tylko twoja prawda jest prawdziwa.

PS To, co mowi sedzia na sali, a to co pisza w gazetach co niby mowil sedzia, to dwa rozne swiaty bardzo czesto. Ja przynajmniej mam okazje oryginalnej wesji "co mowil sedzia" posluchac. Media czesto wybiora co im apsuje i w jakim chca nastroju to ujac.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #7 Ocena: 0

2018-03-28 16:48:21 (6 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #8 Ocena: 0

2018-03-29 12:17:28 (6 lat temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

No dobra, tylko ty znasz prawde bo masz dostep do akt a media pisza bzdury.

Niczym w Rosji Putina.

Napisz nam uzasadnoenie wyroku z akt, porownamy z tym co napisala BBC. Jak bedzie inaczej to przyznam, ze manipulowalem i publicznid przeprosze Ciebie i reszte.

Jak sie okaze, ze uzasadnienie pokrywa sie z tym co pisze BBC a co ja uzywam jako zrodla - przeprosisz mnie (moze byc pw) za to, ze manipulowalas.

Wtedy tez opowiem ci, ze wolnosc slowa jak kazda wolnosc jest ograniczona prawem a nie twoja sobieinterpretacja.

Jako ciekawostke ci podam, ze zamienilem kosciol katolicki z islamem i zglosilem do ISB oraz MCB z zapytaniem, czy to zle. Poprosili o detale chcac ciagnac to sami i zaoferowali pomoc prawna gdybym chcial to takze zglosic prywatnie. Jako ze cenie sobie wolnosc slowa, nie mam czasu a takze znam pozycje kosciola wzgledem islamu w tym kraju - temat sobie odpuscilem.
I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #9 Ocena: 0

2018-03-31 20:13:05 (6 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Obrazek
Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #10 Ocena: 0

2018-04-14 10:21:37 (6 lat temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Partia Islamska startuje w wyborach w Belgii. Na razie lokalnych bo przeciez na razie w wiekszych miastach jest ich najwiecej. Partia Islamska deklaruje, ze jej celem jest utworzenie ,,stuprocentowego" panstwa islamskiego.

Na razie i poki jest ich mniej nie zdradzaja swojego programu (sharia wiadomo) - ale maja kilka ciekawych pomyslow:

,,Niezwykłe kontrowersje może wywołać pomysł muzułmanów na reorganizację transportu publicznego. Zdaniem Partii Islamskiej, w autobusach powinny znaleźć się osobne miejsca dla kobiet oraz osobne dla mężczyzn. Przedstawiciele partii zapewniają, że nie jest to pomysł religijny, ale ma związek z chęcią zwiększenia bezpieczeństwa w komunikacji miejskiej."

https://www.westmonster.com/politicians-look-to-ban-belgiums-islamic-party-redouane-ahrouch-islamic-state-europe-belgium-sharia-law-no-go-zones-theo-francken/

Ach te prawdziwe zagrozenie europy czyli biali heteroseksualni mezczyzni w wierze chrzescijanskiej dyskryminujacy kobiety.

Kiedys po Wawce jezdzily tramwaje w ktorym byly wagony tylko dla Niemcow, oczywiscie dla ich bezpieczenstwa. Muzulmanie biale kobiety w spodniczkach i dekoltach maja za uosobienie piekna i kobiecosci, obawiaja sie ze zaczna flirtowac i je podrywac denerwujac swoje zazdrosne i zaborcze zony - dla wlasnego bezpieczenstwa oraz kobiet postanowili odseparowac.

Za 30-40 lat jak pojedziecie na wycieczke do Brukseli (ktora bedzie jednym Molenbeek) to nie pomylcie wagonow, inaczej urazicie uczucia a kara za to...

Ci co przestrzegali przed takim scenariuszem pare lat temu byli wysmiewani i obrazani islamofobami i faszolami-pisolami. Ja tam chce zobaczyc te feministki broniace dzisiaj salafitow kiedys upchane w takim wagonie.



I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 418 z 439 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 417 | 418 | 419 ... 437 | 438 | 439 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,