MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Stop Islamizacji Europy

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 406 z 439 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 405 | 406 | 407 ... 437 | 438 | 439 ] - Skocz do strony

Str 406 z 439

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Kanonier30

Post #1 Ocena: 0

2017-08-18 22:20:06 (7 lat temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

SweetLiar. Jednak mowimy roznymi jezykami, totez przepychanki koncze. Nie po to jest ten watek. Twoja racja jest najtwojsza :)

JurnyJurek...skad wiesz co sie wydarzy (mam na mysli forum i wpis innego uzytkownika). Z calym szacunkiem dla Twojej wiedzy, postow przeczytanych przeze mnie z zainteresowaniem o Powstaniu Warszawskim (co wcale nie oznacza, ze we wszystkim sie zgadzam w ocenie), to nie umniejszaj wiedzy innych. Wcale nie zamierzalbym usprawiedliwiac muzulmanow zabijajacych przypadkowych ludzi. Do tego przykladem...IRA? Skad taki pomysl? *DONT_KNOW*

IRA - otworz watek. Chetnie podyskutuje w ogole na temat stosunkow irlandzko-angielskich czy irlandzko-brytyjskich :-T[.

Jest masa przykladow lewackich ruchow terrorystycznych z lat 70/80...Czerwone Brygady i kompania. Wiec wybor znacznie wychodzacy poza IRA. Jesli juz na sile mamy dyskutowac o historii terroryzmu w Europie.

Napisalem "moze sie zdarzyc" - tryb domyslny, przyszly. Nie umiem "wrozyc z fusow", ale Polacy (oczywiscie setki setnych procenta) krecily sie kolo ISIS. Co komus kiedys wpadnie do glowy...*DONT_KNOW* Gdy okazuje sie, ze nie trzeba tworzyc w garazu bomby, bo wystarczy autko do staranowania pieszych?

Konwertytow jest coraz wiecej...ludzi szukajacych swojego miejsca, niezrealizowanych, zawiedzionych...przeciez wiemy ogolnie, jak dziala mechanizm werbowania.

Takze w koncu temat zszedl na jakies meandry, ktore staja sie coraz wieksze i niebawem nic nie beda mialy wspolnego z haslem "Stop islamizacji Europy".
W pewnym sensie temat upadly, bo islamizacja jest faktem. Tyle, ze dopiero od kilku lat zaczyna docierac do czesci Europejczykow :-M].

Stad tez tylko powtorze - z osiadlymi od pokolen wyznawcami Islamu zaden rzad, KE (bez wzgledu na sklad) nie zrobi nic. Nie ma mozliwosci neutralizacji tych srodowisk. Mozemy pisac na forach, tworzyc grupy na FB (typu stop Islamowi, Wielka Polska, Polska dla Polakow...do wyboru do koloru)...wrzucac patriotyczne filmiki, deomtywatory i zakladac patriotyczna odziez (nie mam nic przeciw, uwazam nawet ze pobudza swiadomosc historyczna) - I hmmm, wlasciwie...nic poza tym.

A z drugiej strony mamy - dziejacy sie wlasnie teraz - problem ukrainskiej nawaly na Polske, ale o tym sza. Dlaczego? Bo PiS prowdzi polityke jak PO?*CRAZY*
Ukraincy nam moga zrobic niemila niespodzianke, jak muzulmanie krajom zachodnim. Nie wiem czy w sensie doslownym, ale nie bedzie to mile doswiadczenie. Wspolny mianownik, to fakt, ze rowniez bedzie "po ptakach".

[ Ostatnio edytowany przez: Kanonier30 18-08-2017 22:25 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zuczek2246

Post #2 Ocena: 0

2017-08-18 22:53:48 (7 lat temu)

zuczek2246

Posty: 1422

Mężczyzna

Z nami od: 24-07-2015

Skąd: City

Cytat:

2017-08-18 22:20:06, Kanonier30 napisał(a):
SweetLiar. Jednak mowimy roznymi jezykami, totez przepychanki koncze. Nie po to jest ten watek. Twoja racja jest najtwojsza :)


A z drugiej strony mamy - dziejacy sie wlasnie teraz - problem ukrainskiej nawaly na Polske, ale o tym sza. Dlaczego? Bo PiS prowdzi polityke jak PO?*CRAZY*
Ukraincy nam moga zrobic niemila niespodzianke, jak muzulmanie krajom zachodnim. Nie wiem czy w sensie doslownym, ale nie bedzie to mile doswiadczenie. Wspolny mianownik, to fakt, ze rowniez bedzie "po ptakach".

[ Ostatnio edytowany przez: <i>Kanonier30</i> 18-08-2017 22:25 ]




*BRAVO**BRAVO**BRAVO**BRAVO**BRAVO*

Dokładnie to samo myślę.

Problemem terażniejszym dla Polski są Ukraińcy , tak samo jak dla Zachodu Europy połowa Afryki , która z premedytacją przepływa na nasz kontyngent.



Mędzymorze = Judeopolonia = Usrael i nic nam ze strony tej arabskiej choroby nie grozi , ale z za pleców czai się inny wróg i trzeba być czujnym.

A która władza patrzy się za plecy?

Pomagamy , wysyłamy , a Polacy dostają wkur... Pisiory ...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kanonier30

Post #3 Ocena: 0

2017-08-18 23:30:39 (7 lat temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

Otoz...tez otworzylismy drzwi. Bo pracuja, bo trzeba pomagac w integracji...argumentacja, jak niegdys Zachodu (zamiast muzulmanie wystarczy podstawic Ukraincy)

Dla Polski to jest problem, jesli przyjmujemy ludzi otwarcie kultywujacych OUN-UPA, S.Bandere, R.Szuchwycza, 14 SS Galizien...

Tymczasem MSZ Ukrainy wzywa ambasadora RP, bo w projekcie paszportu na 100 lecie odzyskania niepodleglosci w 1918, wsrod propozycji jest grafika Cmentarza Orlat Lwowskich? Czy to sa zbyt niejasne sygnaly z jakim "panstwem" mamy do czynienia?

Bedziemy tak samo lamentowac i grac larum, jak teraz "stara" Europa. Na forach i w grupach FB sie o tym nie mowi, bo przeciez "dobra zmiana" rzadzi w Polsce, a wiec byloby to bardzo niepoprawne. Pisane oczywiscie przez agentow z Kremla :)
Grunt, ze mamy "dobra zmiane"... szkoda, ze tylko w braniu sie za lby w Polsce.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kanonier30

Post #4 Ocena: 0

2017-08-21 11:08:37 (7 lat temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

A tu mam z dzisiejszego serwisu. Wypowiedz premiera Wloch, z ktorej wynika, ze w kwestii "polawiania" imigrantow na Morzu Srodziemnym rzad wloski bedzie kontynuowal proceder. Tym samym nie sa to jedynie dzialania organizacji pozarzadowych (lewackich)...Pytanie to, dlaczego inne kraje maja brac odpowiedzialnosc za dzialania rzadu wloskiego. W tej kwestii Wlosi nie konsultuja sie z krajami chocby V4, gdzie planowana jest relokacja wylowionych z Morza Srodziemnego migrantow ekonomicznych *CRAZY*.

Widocznie Wlosi nie dosc zostali ubogaceni kulturowo przez Islam :-]. Ale, aby takich typow - jak premier Wloch - odsunac od wladzy jest konieczne swiadome glosowanie Wlochow w wyborach parlamentarnych. Nikt za nich tego nie zrobi.

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/premier-wloch-paolo-gentiloni-o-ratowaniu-imigrantow-i-uchodzcow,765948.html


Tymczasem w Hiszpanii muzulmanie rozpoczeli protesty (zachecam do obejrzenia dolaczonego w materiale filmiku), aby nie utozsamiac Islamu z terroryzmem *ROFL*

Ponadto mam hasla, ze policja "zamorodowala" niewinne dziecko (czyli 17-letniego bandydte)...bezczelnosc ich nie zna granic. Tak wlasnie muzulmanie wykorzystuja europejska demokracje, korej nie tworzyli, nie wniesli zadnego dorobku do europejskiej cywilizacji.
W ich krajach pochodzenia te protestujace baby w chustach zostalyby ukamieniowane - to jest ich model "demokracji". Najchetniej - gdyby to tylko bylo mozliwe - to wszystkich do wagonow i nazad, tam skad przyjechali, aby siac zamet w Europie.

*THUMBS UP*

[ Ostatnio edytowany przez: Kanonier30 21-08-2017 11:30 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #5 Ocena: 0

2017-08-21 17:51:25 (7 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Hm, Gdy wylądowałem na Lotnisku w południowych włoszech byłem niezwykle bardzo przetrzepany. Pyatnia jak na granicy DDR-RFN ile masz pieniędzy przy sobie...
-KUFA NIGDY NIE WIEM... powiedziałem GARŚĆ bo bo nie wiem :)) może 100, może 400 funtów.
Mam też karty... kazał mi położyć mój bagaż... chcę go otworzyć, nie pozawala mi... kazał mi się odsunąć, co masz w srodku.
Aparat fotograficzny... I co jeszcze?
No aparat...
W koncu się wk, mimo jego ruchu który chyba miałmi zablokować możliwość otwarcia torby... pokazuje... no kufa sprzęt foto... i majtki :> Autentycznie mój ponad 10kgh bagaż podręczny to aparat :)) trochę go zbiłem z tropu widziałme po minie że mu nie pasowałem do profilu jaki dostał na szkoleniu... czyli polak musi być przemytnik... nie wiem co nasi tam wożą? kiełbasę, dziwki czy fajki :> ale wyraźnie mu spadło powietrze i pozwolił odejść. Chodząc w nocy i nad ranem po misteczkach południowych włoch, widać masę afrykańczyków. Mniej azjatów, praktycznie nie widać bezdomnych arabów. Za to widziałem różnego rodzaju rytuały dla bogów, np podskakując plucie wodą na wszystkie strony świata, czy rozlewanie wody czy innych napojów w rytualnym tańcu. No ale z drugiej strony... gdyby dać mu robotę...
To niech sobie pluje wodą.... Gdyby nie musiał nie opuszczał by swojej wioski czy miastka i rodziny.
SZczerze mówiąc... emigracja gdy się chce ... jest super, bo wiąże się z rozwojem, nauką, poznaniem nieznanego od środka.
Emigracja gdy się musi... to zerwanie więzi, to poniewierka po świecie. gdy się musi, po najczęściej jest nielegalna, czyli tak jak myśmy emigrowali zaledwie kilkanaście lat temu i dawniej.
Spanie pod mostami, liczenie na pomocną rękę, ktora okazywała się z brzytwą...
i takie tam chrześcijańskie miłosierdzia...
Sorry , ale tak mi sie to kojarzy ...
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

SweetLiar

Post #6 Ocena: 0

2017-08-21 19:08:15 (7 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Cytat:

2017-08-21 17:51:25, krakn napisał(a):
nie pasowałem do profilu jaki dostał na szkoleniu... czyli polak musi być przemytnik...

Nie wiem jakie dostają profile na szkoleniach, ale raczej napewno nie mamy tam opinii przemytników. Coś mu się musiało w tobie nie spodobać i raczej nie był to polski paszport... nie żebym jakieś przytyki robiła :-]

To właśnie w Italii po raz pierwszy zetknęłam się z islamem i jego wyznawcami w Europie i już wtedy jako małolata widziałam, że taki eksperyment na małą skalę to no problem, ale na większą to się nie może udać


Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kanonier30

Post #7 Ocena: 0

2017-08-21 23:13:09 (7 lat temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

To mnie krakn zaskoczyles historia z Wlochami. Kolejny kraj, ktory na razie lepiej omijac. Rowniez ze wzgledu na "ubogacanie kulturowe"...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zuczek2246

Post #8 Ocena: 0

2017-08-22 01:40:39 (7 lat temu)

zuczek2246

Posty: 1422

Mężczyzna

Z nami od: 24-07-2015

Skąd: City

Cytat:

2017-08-21 23:13:09, Kanonier30 napisał(a):
To mnie krakn zaskoczyles historia z Wlochami. Kolejny kraj, ktory na razie lepiej omijac. Rowniez ze wzgledu na "ubogacanie kulturowe"...


Żeby żyć normalnie wrócimy do Polski .

Normalnie - możliwie , że biednie , ale nie będziesz bał się wyjść na mecz , na autobus na przystanek , na koncert , czy do WC na mieście , bo może Cię islamski piorun walnąć z ... strony

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #9 Ocena: 0

2017-08-23 10:34:11 (7 lat temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Obrazek


,,Na tym zdjęciu zawarta jest odpowiedź na pytanie, dlaczego świat zachodu przeżywa kryzys. Pani ze zdjęcia to Aqueda Banon, jedna z najważniejszych urzędniczek miasta Barcelony. Nawet pewnie o tym nie pomyśleliście na początku. Dla normalnego człowieka ta Pani sprawia raczej wrażenie pacjentki szpitala bez klamek, a w rzeczywistości jest ona osobą publiczną, reprezentującą mieszkańców największego miasta Katalonii. Teraz postawmy się na miejscu rodziny muzułmańskiej, która przyjeżdża do Europy. Od urodzenia jesteście wychowywani w pewnym kanonie wartości. Ba! W zasadzie wszystko co was otacza dotyczy tego właśnie kanonu. Może sobie z tego zdajecie sprawę, może nie, ale wszystko dotyczy religii. Jesteście w niej wychowywani, macie ją wpajaną od dziecka, Koran reguluje każdy aspekt waszego życia, a wy się temu podporządkowujecie, bo po prostu to jest wasze życie. I w końcu przybywacie do Europy. Znacie ją z filmów i seriali, wydaje się wam ona rajem. Ok, jest zdecydowanie więcej bogactwa, ale już w pierwszych tygodniach dostrzegacie, że coś tu nie gra. Mężczyźni nie zachowują się jak mężczyźni, spotykacie na ulicy paradę równości, coś co według was jest traktowane jak zbrodnia. Mało tego, ci właśnie rozpustni panowie i panie się do was uśmiechają, witają i zapraszają do swojego kraju, nie pojmując, że dla waszych współwyznawców stoją oni w pierwszym szeregu do potępienia. Mijając kościół katolicki widzicie grupę ludzi organizujących w nim dyskotekę. W świętym dla nich miejscu! Nawet nie jesteście w stanie sobie wyobrazić czegoś takiego w meczecie. W telewizji słyszycie, że morderca, który wystrzelał ludzi na wyspie lub zgwałcił i zabił małe dzieci, dostaje raptem kilkanaście lat więzienia, żyjąc w nim jak w pięciogwiazdkowym hotelu. A przełączając program słyszycie prezydenta Francji, który stwierdza, że trzeba przyzwyczaić się do terroryzmu. Widząc to wszystko dochodzicie do wniosku, że ta cywilizacja nie ma prawa istnieć. To wy reprezentujecie lepszy świat, oparty na zasadach, świat, który powinien zwyciężyć. Tak właśnie rozumują przedstawiciele świata muzułmańskiego. I wiecie co? Oni mają racje. Dla nich islam jest słuszny, dla nas to niezrozumiała religia, a także system polityczno-społeczny, ale to nie ma teraz znaczenia. Oni w coś wierzą, są temu wierni i stanowi to dla nich najwyższą wartość. Europejczycy stracili swój system wartości. Odwrócili się od tradycji, od religii, od zasad. Świat zachodni się poddał, nie potrafi już zawalczyć o swoje, dał się zniewolić. Czy da się to odwrócić? Wątpię w to bardzo. Być może tak ma właśnie być. Kiedyś upadł Rzym, właśnie dlatego, że przez lata zżerała go od wewnątrz gangrena i postępujący upadek filarów, na którym został zbudowany. Być może historia musi zatoczyć koło."


Jak to ma byc ta lewicowa nowoczesnosc i wyzwolenie to juz wole byc ciemnogrodzkim katotalibem. Powinna dostac wysoka kare: za oddawanie moczu w miejscu publicznym i sianie zgorszenia.

[ Ostatnio edytowany przez: Jurny_Jurek 23-08-2017 10:40 ]

I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #10 Ocena: 0

2017-08-24 12:17:05 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 406 z 439 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 405 | 406 | 407 ... 437 | 438 | 439 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,