MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Stop Islamizacji Europy

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 390 z 439 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 389 | 390 | 391 ... 437 | 438 | 439 ] - Skocz do strony

Str 390 z 439

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Wielim

Post #1 Ocena: 0

2017-01-03 22:02:57 (7 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Tusosna moze i znasz jezyk angielski , ale cos ciezko u Ciebie z rozumowaniem. Napisalas ze dane dotyczace populcji wiezien sa dostepne w raportach rzadowych no i co z tego ? Dlaczego trafilem kula w plot? Bo w latwy sposob wykazalem dlaczego Polacy stanowia najwieksza grupe skazanych wsrod obcokrajowcow? Z tego samego powodu dlaczego najwiecej skazanych w UK to Anglicy . Wiec co jeszcze chcesz pokazac? Chcialas zablysnac ale Ci sie nie udalo.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

hants

Post #2 Ocena: 0

2017-01-03 22:04:14 (7 lat temu)

hants

Posty: 522

Mężczyzna

Z nami od: 28-03-2006

Skąd: Solent

Tusosna, kolega Wielim bardzo dobrze objasnił te zależności...
Chcieć to znaczy móc!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWW

Jurny_Jurek

Post #3 Ocena: 0

2017-01-03 22:42:06 (7 lat temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Gdy przestepstwo popelni Jamajczyk z brytyjskim paszportem nie jest klasyfikowany jako obcokrajowiec. Po drugie Polakow w wiezieniach za cos powazniejszego niz boczek w meczecie jest 1100. Muzulmanow 12000. Polakow 1.000.000. Muzulmanow 4.000.000. Bylo walkowane przy okazji Mariana. Leczcie kompleksy ludzie.

Francuskie MSW sie cieszy, ze w trakcie sylwestrowych rozrob, urzadzanych glownie przez muzulmanskie mniejszosci na przedmiesciach miast splonelo jedynie 600.samochodow a w zeszlym roku 850. Ogolna liczba zdemolowanych aut przekracza 1000 bo w dane wliczay sie celowe podpalenie. Tylko w 2016 r w calych Niemczech dokonano 800 atakow na ,,kebaby" wynikajace z niecheci do imigrantow. Dokonano ponad 100 atakow na osrodki dla uchodzcow. Na popularnosci zyskuje Front Narodowy i AfD.

A my kompleksy leczymy na sile udowadniajac jacy to jestesmy rasisci bo sebki w dresach zajumaly cole a pracownikowi odj, za co rycerze zdemolowali mu lokal (jumanie coli ciezko nazwac odruchem rasistowskim). U nas to taki rasizm, ze jakis pajac musi malowac pysk pasta do butow by go pobili na marszu faszystow 11 listopada. A tu ani nie pobili ani nie byl jedynym czarnym bo jest taki jeden ktory dla tych faszystow jest ziomasem.i sam lazi na marsz w szaliku z orlem. Polska jest oficjalnie najbezpieczniejszym krakem dla kobiet w EU wedlug badan Eurostatu. Polecam leczyc kompleksy i zapomniec, jakimi to jestesmy antysemitami bo niemieccy nazisci napuscili paru volksdojczow w jedwabnem - Polacy ratowali Zydow tysiacami mimo ze w PL grozila kara smierci i ukrywajacy czesto przyplacali to zyciem. Zupelnie inaczej niz bohaterscy francuzi z vichy, ktorzy sami organozowali lapanki byle przypodobac sie hitlerowi. Obecnie Polacy przyjeli ponad milion ukraincow a ci nie sa masowo ganiani za banderyzm ani nikt nie idzie podpalic im domow bo jakis pijany ukrainiec zabil dwie nastolatki w jeleniej gorze jadac autem.

Leczyc kompleksy i cieszyc sie, ze jestesmy Polakamk.

[ Ostatnio edytowany przez: Jurny_Jurek 03-01-2017 22:43 ]

I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Severance_

Post #4 Ocena: 0

2017-01-03 22:49:37 (7 lat temu)

Severance_

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2017-01-03 16:37:02, Jurny_Jurek napisał(a):
Tzn. tak, niektorym nie jest zal ofiary bo byl kryminalista, ktory nigdy nie siedzial w pierdlu ale byl notowany i przesluchiwany.

A jakby byl grzeczny i nigdy nie rozrabial a raz pijany wzialby cole dla jaj by wku arabow to juz byscie zalowali?



Byl karany. Dlaczego nie siedzial? Prawdopodobnie nie zdazyl- pewnie lepiej by bylo dla niego zeby go zamkneli zanim po raz kolejny zdecydowal sie sterroryzowac sasiedzctwo. Nie dowiemy sie juz jaki bylby z niego dobry chlopak poniewaz zdecydowal sie ukrasc tylko dwie butelki coca coli za duzo. Mial zapewne chlopak postanowienie noworoczne: " ostatnie dwie butelki od arabusow i sie zresocjalizuje", nie udalo sie- tak to juz bywa z postanowieniami noworocznymi.

Zawsze jest mi przykro kiedy umieraja niewinni ludzie, ale on nie byl niewinny. Nie chce tez zebysmy zaczeli wymierzac kary strzelajac do siebie na ulicy, ale prawda jest taka, ze nawet pokazujac komus srodkowy palec na ulicy mozesz juz nie wrocic zywy do domu (czy to w Polsce, czy gdzie indziej). Ja juz napisalam to wczesniej i powtorze: chlopak mial pecha, trafil na wiekszego agresora od siebie. Morderca/mordercy dostana zapewne dozywocie, wiec czego jeszcze chcecie? Publiczne obdarcie ich ze skory byloby wystarczajaca kara w katolickiej i rasistowskiej Polsce?


Mind your own biscuits and life will be gravy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Tusosna

Post #5 Ocena: 0

2017-01-03 23:08:37 (7 lat temu)

Tusosna

Posty: 120

Kobieta

Z nami od: 22-10-2015

Skąd: Croydon

Nie, nie miałam na myśli, że trafiłeś kula w płot, bo zinterpretowales dane, tylko, że sobie z góry założyłes, że czytam tabloidy, albo ich przedruki. Czy następne w kolejce byłoby stwierdzenie, że zacytuję się w prasie, która nienawidzi Polaków? Nie wiem skąd takie wnioski. Masz 100% racji jeśli chodzi o statystyki, tyle, że się nie zrozumieliśmy. Dziwnie mi się czytało ostatnie parę stron nt. zabójstwa w Ełku. To, że ten, który dzgal nożem tego chłopaka, powinien za to odpowiedzieć, to jasne. To, że zasztyletowanie, kogoś za ewentualną kradzież i wrzucanie petard, to niewspółmierna odpowiedź, też. Chodzi mi o ton wypowiedzi. Nazywanie emigrantów z Afryki i Azji dzikusami itd. Wskazywanie, że Polacy nie są tak źli, bo nie latają z nożami w UK itd. Za coś chyba jednak naszych do puszki zamykają.

[ Ostatnio edytowany przez: Tusosna 03-01-2017 23:09 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #6 Ocena: 0

2017-01-03 23:25:36 (7 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

Jeszcze kilka postow i dojda do wniosku ze dobrze ze go zabili bo chociaz nie mual zadnego wyroku krysztalowa kula podpowiada ze do 3 przesluchan sztuka koles sialby terror w okolicy policja bylaby bezradna do tego zamawial 2tonowe kebaby ktore robilo sie kilka godzin a on w tym czasie wyzywalby obsluge
Niekatolicka czesc Polski wydala werdykt

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

GhostDogg

Post #7 Ocena: 0

2017-01-03 23:38:57 (7 lat temu)

GhostDogg

Posty: 90

Mężczyzna

Z nami od: 22-12-2015

Skąd: Switzreland

Ludzie czy Wy macie swoje zycie? Macie prace, swoja rodzine? Rzadko bardzo tu zagadam, ale poczta przypomniala mi o forum i zyczeniach noworocznych, Widze. ze nie trzeba byc w PL zeby zyc zyciem innych...troche popatrzylem i wydaje mi sie jest chore takie emocjonalne sledzenie polskiej polityki, kiedy zyje sie tak daleko i ma sie raczej inne problemy...ja wiem o czym mowie, bo tam bylem rok i serdecznie podziekowalem. Wiec dobrej zabawy Panstwu :) Polecam dystans do siebie, otoczenia i naprawde polecam zycie wylacznie wlasnym zyciem, to dziala naprawde :)
O ile ktos takie posiada :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #8 Ocena: 0

2017-01-03 23:47:45 (7 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

wydaje mi sie ze jest tu sporo ludzi z 10 lub 20tys postow i moga miec ciekawsze zycie od ciebie to chyba ty niepotrzebnie sie emocjonujesz
chyba ze wszystkich tu znasz osobiscie? i wiesz jak spedzaja czas ale najwazniejsze ze poczules sie dowartosciowany:)

uwielbaim te wpisy pod tytulem "ooo 6rano a ty juz piszesz?na pewno nie masz przyjaciol a net to cale twoje zycie" ;)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #9 Ocena: 0

2017-01-03 23:57:12 (7 lat temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

,,Zawsze jest mi przykro kiedy umieraja niewinni ludzie, ale on nie byl niewinny."

No jasne, ukradl dwie puszki coli. Czyli kazdy zlodziej z marketu, wliczajac w to 67- letnia staruszke ktora kiedys ukradla i zjadla batonika za 69gr tez ochrona mogla zadzgac? Czy miala szczescie bo ochrona to nie byli kozaki wieksze od niej? A moze jakby ktos chcial wziac i cos ukrasc ze sklepu to lepiej zeby mial przy sobie swiadectwo o niekaralnosci, zeby nie padl ofiara uzasadnionego samosadu?

Doprawdy top trolling. Jakims cudem czesto trafia na takich co w skrobaniu nienarodzonych dzieci nie widza nic zlego a w zabijaniu karpi na wigilie to juz widza kolejny holocaust. Najczesciej tez na tych, ktorych nie spotkala osobista tragedia a empatia wynika z czytanych naglowkow. Z tego zlodzieja media juz zrobily zloczynce wiec - puszka coli, batonik, chrupki - niech sie wuj uczy ze sa kozaki wieksze od niego. Ja tym czasem sobie poprawdopodobnuje na mojejwyspie. Zaiste wzniosle.

[ Ostatnio edytowany przez: Jurny_Jurek 04-01-2017 00:10 ]

I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

GhostDogg

Post #10 Ocena: 0

2017-01-04 00:04:00 (7 lat temu)

GhostDogg

Posty: 90

Mężczyzna

Z nami od: 22-12-2015

Skąd: Switzreland

Ty to to do mnie napisales?

Przeciez mnie tu jakkby nie ma :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 390 z 439 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 389 | 390 | 391 ... 437 | 438 | 439 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,