MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Byly prezydent grozi wyjazdem z Polski

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

Str 2 z 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2009-04-01 07:27:02 (15 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

nicado2

Post #2 Ocena: 0

2009-04-01 08:03:46 (15 lat temu)

nicado2

Posty: 1622

Mężczyzna

Z nami od: 26-05-2008

Skąd: preston

[ a co do ostatniej publikacji dot. Pana Walesy...czytales? Jak mozesz zweryfikowac co prawda a co falsz?


nie czytalem i wlasnie w poprzednich postach pisalem ze nie potrafie ocenic co prawda a co falsz wiem tylko ze 24-letni pisarz korzystal z wypowiedzi anonimowych swiadkow wiec to zadne dowody pozatym mam wrazenie ze chce zrobic kariere piszac to co bylo juz napisane w poprzednich publikacjach pochodzacych z IPN wiec ciekawe kto jeszcze napisze ksiazke o tym samym chcac pojezdzic sobie na dobrym imieniu pana Walesy moze juz starczy albo poszukajmy niepodwazalnych dowodow albo dajmy juz spokoj
proponuje zaklady czy Duda wywiaze sie ze swoich obietnic. Kto ze zwolenników Dudy ma odwage podjac wyzwanie? odwagi,to wasz prezydent...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2009-04-01 08:19:29 (15 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

anna69

Post #4 Ocena: 0

2009-04-01 08:44:45 (15 lat temu)

anna69

Posty: 6324

Kobieta

Z nami od: 06-08-2008

Skąd: W Yorkshire

ja takze nie czytalam tej ksiazki..mam zamiar..ale to nie zmienia faktu ze naszym hobby narodowym jest chanbienie samych siebie..pokazywanie swiatu ze jestesmy taki zli, straszni, ze ciagle klamiemy i nie umiemy utrzymac pozadku na naszym podworku!!

jesli nie byloby p. Walesy to bylby inny prosty czlowiek z ludu bo lud tylko takiego zrozumie...to wiadomo nie od dzisiaj ze Lech Walesa nie myslal do konca sam, nie wszytki jego wypowiedzi i slowa sa jego wlasnymi....mial "doradcow" i to oni przez niego przemawiali..ale ON JEST SYBOLEM do cholery!! az mnie krew zalewa jak sie niszczy sybole dla samego niszczenia..nic tym sie nie wskora, nic nie osiagnie..tylko namiesza i napluje...bo juz za dobrze ludzie o nim mysla, bo za dobrze mowia...to taka nasza zasr****a natura polakow ze trzeba innych zmieszac z blotem to sie lepiej czujemy!!

Lepiej sie poczyjecie jak zmieszacie jakis symbol z blotem...??

P. Lech Walesa jest prostym czlowiekiem czesto najpierw mowi pozniej mysli...juz nie uczestniczy w scienie politycznej bezposrednio, niech wyjezdza jak chce a jak zmieni zdanie to tez dobrze...

A czy ktos z was byl kiedykolwiek na mszy u Jankowikiego?? to niespoelniony ambicjonalnie polityk i nazista...jego kazania potepiaja zydow i ich wysmiewaja...nie jest wart nawet o nim mowiec...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Post #5 Ocena: 0

2009-04-01 08:48:18 (15 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

anna69

Post #6 Ocena: 0

2009-04-01 09:01:50 (15 lat temu)

anna69

Posty: 6324

Kobieta

Z nami od: 06-08-2008

Skąd: W Yorkshire

Cytat:

2009-04-01 08:48:18, vicealigator napisał(a):
I kolejna osoba, ktora nie potrafi sie odniesc do zarzutow - tylko reaguje histerycznie i emocjonalnie.
anna69, nie tedy droga !


nie reaguje histerycznie..tylko mnie to az trzesie, a ty jestes taki nieskazitelny i masz idealn przeslosc?

ja wiem ze on byl wykreowany na symbol i to wiado nie od dzis, przeczytam ksiazke ale to jest jedna z wielu ktore obalaja pewne legendy...ale po co?? nie widze w tym sensu...On zostal tworzony symbolem tak jak syrenka w warszawie...po co go mieszac z blotem?? dla zabawy?? bo co to teraz zmieni?? wszyscy politycy to marionetki..przywdocami sa nieliczni a reszta robi co im sie kaze i tak jest polityka stworzona...

djcie walesie odejsc na emeryture i sie nie wychylac...on byl dobrym symbolem nie przywodca..dotarl do ludzi - nie wazne czyimi slowami -
ja rozumiem ze ludzie powinni znac prawde, ale prawd bedzie tyle ile ksiazek, kazdy sie poprze wierygodnymi swiadkami i dokumentami...

a my jako polacy prze tyle lat bylismy tym,i gorszymi - tak na wmawiano - tymi nieudacznikami, ze do teraz sami sobie na kazdym kroku to stramy udowodnic, dajemy tym pozywke tym co lubia afery i skandale, zeby cos namieszac zeby sie dzialo, zeby za dobrze inni o innych nie mysleli...ot takie nasze hobby - ponizmy blizniego bedziemy czuli sie lepsi...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Post #7 Ocena: 0

2009-04-01 09:07:36 (15 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #8 Ocena: 0

2009-04-01 09:28:06 (15 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #9 Ocena: 0

2009-04-01 09:29:06 (15 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

jarek_jan

Post #10 Ocena: 0

2009-04-01 09:30:18 (15 lat temu)

jarek_jan

Posty: 340

Mężczyzna

Z nami od: 11-03-2009

Skąd: coventry

Cytat:

2009-03-31 23:59:24, anatol_w napisał(a):
to nie jest obrazanie... ja napisalem tylko to co Pan Walesa zapowiada!


Nie mowilem, ze obrazales. Chodzilo mi tylko, ze rozumiem powod dlaczego niektore publiczne osoby chcialyby z kraju wyjechac bo sa codziennie obrazane. Jest takie radio w Polsce, ktore kazdego obraza i mimo wszystko KRRiTV nic z tym nie robi. Nie wiem czy to jest normalne.
Jarek

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,