MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Mam pomysł....

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 4 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

Str 4 z 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Webmaster

Post #1 Ocena: 0

2009-03-17 00:38:39 (15 lat temu)

Webmaster

Posty: 3343

Mężczyzna

Z nami od: 18-04-2003

Skąd: Yorkshire

Cytat:

2009-03-17 00:14:29, Rrrr napisał(a):
[do pana admina - cos te nagle polepszenia pod postem mi sie gryza z Opera. ale zeby tak znienacka wprowadzac zmiany? mam nadzieje ze jak klikne na wyslij to mi kompa nie wysle w kosmos :-] - kazde klikniecie na bbc code mnie wywala ze strony... hmmm]

Już poprawione. O tej porze na forum jest już dość mało osób, więc dodałem zmiany i modyfikowałem je na bieżąco. Jak dobrze pójdzie, to jeszcze się wyśpię 8-)
Nie odpowiedziano na Twój post? Zrób literówkę, zobaczysz ile osób się odezwie ;)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer gadu-gadu

Post #2 Ocena: 0

2009-03-17 00:47:10 (15 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Ggogell

Post #3 Ocena: 0

2009-03-17 00:48:42 (15 lat temu)

Ggogell

Posty: 59

Mężczyzna

Z nami od: 17-04-2008

Skąd: Manchester

Moi mili wyobrazcie sobie sytuacje ze do Polski nagle zjezdzaja ukraincy,rumuni,gruzini itd..itd..Są chetni do pracy np za 4 zlote.....Kilka lat póżniej zaczynaja "maszerować" i domagać sie wiecej pracy ,wyzszej stawki itd...No niewydaje mi sie ze Nasz Naród by takie zachowanie przyjezdnych tolerował ....

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Webmaster

Post #4 Ocena: 0

2009-03-17 00:53:16 (15 lat temu)

Webmaster

Posty: 3343

Mężczyzna

Z nami od: 18-04-2003

Skąd: Yorkshire

Cytat:

2009-03-17 00:47:10, wiedza napisał(a):
a to juz zalezy od tego o ktorej Webmaster musi wstac!Mam nadzieje ze w poludnie.

W południe to już będę dawno na nogach. Staram się przestawić na tryb dzienny pracy, choć i tak wciąż siedzę po nocach. OK, dość offtopu, wracamy do głównego tematu, na temat zmian na forum można dyskutować w dziale MojaWyspa.co.uk.

Podzielam zdanie większości osób wypowiadających się w tym temacie. Manifestacją osiągnęlibyśmy skutek przeciwny do oczekiwanego. Lepiej prezentować się w sposób pozytywny, jak to zauważył smieszny_mis - jakoś nie widać Polaków na wyborach ani wśród wybieranych kandydatów... a nie jest nas przecież aż tak mało. Nie lepiej wypowiedzieć się właśnie w ten sposób?
Nie odpowiedziano na Twój post? Zrób literówkę, zobaczysz ile osób się odezwie ;)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer gadu-gadu

Post #5 Ocena: 0

2009-03-17 02:07:15 (15 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #6 Ocena: 0

2009-03-17 07:28:42 (15 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #7 Ocena: 0

2009-03-17 07:30:38 (15 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Doris_Day

Post #8 Ocena: 0

2009-03-17 07:59:34 (15 lat temu)

Doris_Day

Posty: 163

Kobieta

Z nami od: 02-04-2008

Skąd: Londyn

"...jestem wykfalifikana osoba z biegla znajomoscia jezyka...". - to jest bossskie. Zakrztusilam sie poranna kawa :-]:-]:-]
Pomysl z manifestacja wedlug mnie nie ma sensu. Tak naprawde niewiele mnie obchodzi co pisza w gazetach, zwlaszcza w Daily Mail. Zyje uczciwie, robie swoje a jak mam problemy finansowe to cala energie poswiecam na ich rozwiazanie. Gazety moga sobie nawolywac do czego chca.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

chinczyk

Post #9 Ocena: 0

2009-03-17 08:08:52 (15 lat temu)

chinczyk

Posty: 2935

Mężczyzna

Z nami od: 09-07-2008

Skąd: najpiekniejsze miasto na wyspach!!!!

Cytat:

2009-03-17 00:13:23, marciniak napisał(a):
Cytat:

2009-03-16 23:51:38, smieszny_mis napisał(a):
Polacy są na Wyspach jeszcze młodą i nieokrzepłą imigracją. Widać to po profilu wykonywanych prac, prawie zerowej reprezentacji we władzach lokalnych czy udziale w wyborach. Brak niestety zaplecza polityczno administracyjnego skutkuje brakiem znaczącego głosu w mediach i publicznej dyskusji. Polską "kartą" się niestety tutaj gra, zamiast zabiegać o głos i poparcie np. w wyborach.
Wystarczy spojrzeć na listę radnych gminy Ealing. Tylko jedno polskie nazwisko na 68!


Polacy asymilują się już w drugim pokoleniu a pierwsze nie pozna języka, więc zaplecza nigdy nie będzie. Spójrz na inne kraje gdzie jest wiele osób polskiego pochodzenia i Polaków, emigracja znacznie starsza i żadnego zaplecza. Takim przykładami mogą być Niemcy, Holandia czy nawet USA gdzie organizacji polskich jest dużo i są skłócone ze sobą, to samo w Niemcach.

tez myslalem o tym gdzie sa nasi przedstawiciele bo np. w malych miejscowosciach wystarczy 100-150 glosow.o te glosy trzeba generalnie zabiegac u rodakow.
tylko czy rodacy zaglosuja?
czy oleja wybory bo to "nie ich kraj",lub "po co ma sie mu udac".
dziwi troche ze w dosc duzych skupiskach nowej emigracji mozna znalezc przedstawicieli zwiazkow zawodowych a nie politykow
moze jeszcze za wczesnie?
yyy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWWNumer gadu-gadu

Post #10 Ocena: 0

2009-03-17 09:34:47 (15 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 4 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,