MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Czy loty z Anglii do Polski są odwoływane?

 

Postów: 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Rivamaor

Post #1 Ocena: 0

2020-10-23 12:07:19 (4 lata temu)

Rivamaor

Posty: 93

Kobieta

Z nami od: 31-05-2020

Skąd: vicino oxford

Dopiero wróciłam z Polski,ale sytuacja mnie zmusza lecieć z powrotem początkiem listopada.Czytałam że kilka lotów na koniec pażdziernika było odwołanych? nie wiem czy bukować bilety/ wiecie coś?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #2 Ocena: 0

2020-10-23 12:39:10 (4 lata temu)

Richmond

Posty: 28851

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Loty sa odwolywane z wyprzedzeniem co najmniej 2 tygodni i tanie linie zrobily juz czyszczenie rozkladu. Nie tanie tez odwoluja co najmniej na 2 tygodnie przed lotem, zeby nie placic odszkodowan.

Wyszukaj sobie w Google informacje o odwolywaniu lotow danej lini, znajdziesz mnostwo biezacych informacji.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

dominikana36

Post #3 Ocena: 0

2020-10-24 14:57:17 (4 lata temu)

dominikana36

Posty: 3054

Kobieta

Z nami od: 21-03-2016

Skąd: Quinton

Jest zarys nowego roporzadzenia (PL) kt ma obowiazywac od nastepnej srody do bodajze 10/11- nie ma w planie zakazu lotow w obrebie Shengen, EU and EOG. Nie spodziewam sie, zeby taki zostal wydany przed grudniem, jak minister transportu okreslil- pazdziernik i listopad to i tak miesiace martwe. Ponadto sytuacja moze sie dramatycznie zmienic na niekorzysc UK 01/01, takze jak ktos chcialby sie zobaczyc z np rodzina bez koniecznosci tluczena sie dobe samochodem, to raczej niech sie pospieszy- kwarantanny i tak nie zniosa przed nowym rokiem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,