MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Ciuciubabka

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 13 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 11 | 12 | 13 ] - Skocz do strony

Postów: 129

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

niebieskieucho

Post #1 Ocena: -1

2020-09-06 01:08:55 (4 lata temu)

niebieskieucho

Posty: 2443

Mężczyzna

Z nami od: 24-11-2008

Skąd: Folkestone

Wracajac na brytyjskie smieci, zalozylem sobie na szyje na czerwonej wstazce ksiazke “Falszywa pandemia” w przezroczystej koszulce - jadac bez maski autobusem na lotnisko. Sporo ludzi witalo pomysl entuzjastycznie. Przechodzac przez odprawe nakazano mi sie zamaskowac wiec zalozylem szmatke pod nos. Podchodzc do bramki wykrywajacej metal polecono mi wlozyc ksiazke do pojemnika razem z bagazem. Wchodzac do leciadla sciagnalem ksiazka na siebie uwage zalogi, która polecila mi zalozyc maske. Jak tylko usiadlem, natychmiast zdjalem szmatke, ale czujna pasazerka siedzaca obok mnie zwrócila mi uwage. Odpowiedzialem jej co o tym mysle, ale jej to nie przekonalo i widzac, ze nie mam zamieru sie zakneblowac, zadenuncjowala mnie. Natychmiast zjawil sie czlonek zalogi i zagrozil wyproszeniem mnie z samolotu, jak nie zaloze kaganca. Babsko triumfowalo widzac szmatke na mojej gebie. Nie trwalo to dlugo. Jak tylko ruszyl wózek z napojami poprosilem o dwie mikrobutelencje wódki po 50 g. I w tym momencie zdjalem szmatke i przez caly lot pilem gorzalke po pare kropelek. Druga byla na wypadek, gdyby mi sie pierwsza za szybko skonczyla. Wystarczyla jedna na caly przelot! Kosztowaly mnie 16 fu, ale dalbym nawet i wiecej, by sie nie dusic. Denuncjatorka byla bezradna i udawala, ze tego nie widzi/spi. Tak oto dezaktywuja sie wirusy w samolotach, gdy tylko zaczniesz cos pic lub jesc. :D
Obrazek
Bierz sprawy w swoje ręce... i w nogi

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer Skype

daavid

Post #2 Ocena: +2

2020-09-06 03:16:01 (4 lata temu)

daavid

Posty: 5698

Mężczyzna

Z nami od: 12-03-2007

Skąd: Birmingham

Nie łatwiej założyć maseczkę i nie robić zamieszania?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #3 Ocena: 0

2020-09-06 08:18:49 (4 lata temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

a nie uwazasz david ze to idiotyczne? mamy super hiper smiertelna pandemie ale jak zamowisz pringelsy to restrykcje przestaja obowiazywac?

ja robilem tak samo tylko ze z kawa
zaloga nie ma wyjscia musi sie stosowac do przepisow jakbys mial wyrozumiala sasiadke to nie robiliby afery jak lecialem to z 80% isob mialo maski na brodzie lub przynajmniej wystawaly nosy
i nikt nie robil afery ludzie zafowolen8 byli ze istnieje taka opcja

[ Ostatnio edytowany przez: cris82 06-09-2020 08:20 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #4 Ocena: 0

2020-09-06 09:33:11 (4 lata temu)

galadriel

Posty: 14697

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Mozna sie nie zgadzac z tym wszystkim, ale jesli takie sa wymagania w samolotach/ autobusach, to nie podskakuj, tylko maske zaloz. Albo idz na piechote:8

Z drugiej strony alkohol zaija wirusa, wiec w sumie na ta podroz najlepszym wyborem na dzien dzisiejszy jest absynt (70 volt) :-8
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andypolo

Post #5 Ocena: 0

2020-09-06 09:38:04 (4 lata temu)

andypolo

Posty: 2980

Mężczyzna

Z nami od: 27-03-2010

Skąd: C-L-S

Do Niebieskiucho.
Pandemia pandemią. Ja wiem, że jest to w jakimś celu rozdmuchany twót.
Ale to, że nie zakładasz maski przy innych osobach tylko świadczy o Tobie. O twoim braku szacunku do innych ludzi, nie respektowania innych przekonań.
Jeśli chciałeś ujawnić światu swoje przekonania, mogłeś to zrobić paradując na lotnisku z uwiązaną książką na szyi ale w masce. A nie czekać aż ktoś zwróci Ci uwagę.

[ Ostatnio edytowany przez: andypolo 06-09-2020 09:38 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #6 Ocena: 0

2020-09-06 10:23:19 (4 lata temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Zgadzam się z andypolo i gal.
Przepisy mimo że czasami są idiotyczne, to nie są po to, żeby je łamać. Sama odkrywam nos, ale tylko wtedy jak nie ma ludzi w okręgu 2 m. Szacunek, nawet dla tych którzy mają inną opinie /zdanie należy się. Nigdy nie wiesz, jaką ludzie mają sytuację.
Mozna swoje przekonania demonstrować w inny sposób, nie stresując przy tym ludzi
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

cris82

Post #7 Ocena: 0

2020-09-06 10:34:48 (4 lata temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

Cytat:

2020-09-06 10:23:19, gosian napisał(a):
Zgadzam się z andypolo i gal.
Przepisy mimo że czasami są idiotyczne, to nie są po to, żeby je łamać. Sama odkrywam nos, ale tylko wtedy jak nie ma ludzi w okręgu 2 m. Szacunek, nawet dla tych którzy mają inną opinie /zdanie należy się. Nigdy nie wiesz, jaką ludzie mają sytuację.
Mozna swoje przekonania demonstrować w inny sposób, nie stresując przy tym ludzi



gosian ale serio?
"To jest przygotowanie ludzi do czegoś... Ale do czego? Do wojny?
Rząd manipuluje ludźmi, ludzie słuchają rząd. I o to chodzi. Teraz cokolwiek stanie,co niektórzy ludzie pójdą w kolejce jak owieczki na rzeź"

ty jestes ta owieczka idaca na rzez albo w lewo albo w prawo zastanow sie *ROFL*


czepiacie sie ucha a on nic zlego nie zrobil zamowil kielonka i saczyl go przez 2godziny glupi przepis ale
dostosowal sie w 100%

[ Ostatnio edytowany przez: cris82 06-09-2020 10:38 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tesstickle

Post #8 Ocena: 0

2020-09-06 10:58:56 (4 lata temu)

tesstickle

Posty: 4129

Mężczyzna

Z nami od: 19-01-2020

Skąd: Dolna szuflada

Wchodze do knajpy na moje ulubione żeberka długo gotowane.
Stoję w kolejce do "rozsadzacza" aż przydzieli nam stolik. Za mną kilka osób i wszyscy (ja też) w maseczkach. Bo pandemia.
W momencie gdy siadamy przy stoliku - automatycznie maseczki przestają obowiązywać.
Te same osoby w tym samym pomieszczeniu co przed chwila.
Czujecie absurd!?:-?
btw. jak to ktoś już napisał - na stacji benzynowej stojąc w kolejce do kasy musisz się omaseczkować, ci co siedzą pół metra od ciebie alejedzą parówke w bułce - już nie!
ps. nosze maseczkę wszędzie gdzie jest to wymagane.

[ Ostatnio edytowany przez: tesstickle 06-09-2020 11:00 ]

- Jurandzie, powiedziałeś, żebym wydał wszystkie pieniądze, bo umrę w maju. A mamy wrzesień. - Ale pieniądze wydałeś? - Tak - Czasem moje przepowiednie sprawdzają się tylko w połowie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andypolo

Post #9 Ocena: 0

2020-09-06 11:11:51 (4 lata temu)

andypolo

Posty: 2980

Mężczyzna

Z nami od: 27-03-2010

Skąd: C-L-S

Cytat:

2020-09-06 10:58:56, tesstickle napisał(a):
Wchodze do knajpy na moje ulubione żeberka długo gotowane.
Stoję w kolejce do "rozsadzacza" aż przydzieli nam stolik. Za mną kilka osób i wszyscy (ja też) w maseczkach. Bo pandemia.
W momencie gdy siadamy przy stoliku - automatycznie maseczki przestają obowiązywać.
Te same osoby w tym samym pomieszczeniu co przed chwila.
Czujecie absurd!?:-?



Nie musisz używać maseczki przy stoliku, bo tam pod stołami są zainstalowane destruktory wirusów lub nad stołami wiszą pochłaniacze skażonego powietrza. To są tak zwane strefy przyjazne.

Tak na marginesie te urządzenia zaprojektował nasz rodak, Marek Podlecki, któwy wymyślił Deparchator.

[ Ostatnio edytowany przez: andypolo 06-09-2020 11:22 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #10 Ocena: 0

2020-09-06 11:38:36 (4 lata temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

destruktory wirusow o : )
a oni zamykaja szkoly na calym swiecie a tu takie proste rozwiazanie na allegro jak znam zycie pewnie po 100zl chodza

widocznie sa za drogie dla lini lotniczych

[ Ostatnio edytowany przez: cris82 06-09-2020 11:39 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 13 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 11 | 12 | 13 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,