MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Pomysł na zimowy wypad,Szkocja,Finlandia,Norwegia?

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Postów: 13

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

xxxemi

Post #1 Ocena: 0

2018-09-16 15:00:54 (6 lat temu)

xxxemi

Posty: 714

Kobieta

Z nami od: 28-12-2011

Skąd: kto wie?

Już wybiegamy planami do przodu i zastanawiamy się jak spędzić zimowy czas z dzieciakami...Czy są moze gdzies w Szkocji fajne ośrodki do jazdy na nartach,dla osób które zaczynają dopiero? Rozwazamy tez Laponię we Finlandii ale nie wiem jak z lotami...Może ktos rzuci jakimś pomysłem? I żeby to nie kosztowało miliony:-]
Dzieki za wszelkie uwagi :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Richmond

Post #2 Ocena: 0

2018-09-16 15:07:14 (6 lat temu)

Richmond

Posty: 28849

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Zobacz czy TUI nie ma jakis wyjazdow zorganizowanych. Oni lataja do Lapland https://www.tui.co.uk/flight/lapland-flights

Niedaleko Ivalo jest resort narciarski Saariselka, ale ceny nie sa niskie i Japonczycy oblegaja to miejsce.

Poza tym pare tanich i normalnych lini lata do Rovaniemi, ale nie wiem jak z jezdzeniem na nartach w tamtej okolicy. Easy Jet chyba dodal te trase niedawno i mieli tanie bilety na poczatku sprzedazy.

Norwegia bedzie drozsza niz Finlandia. O ile mozesz znalezc tanie loty, to ceny wszystkiego na miejscu sa wysokie. Mozna poleciec w rejony Narviku i stamtad jezdzi pociag w strone Kiruny, ktory zatrzymuje sie w resorcie narciarskim w Szwecji http://riksgransen.se/en/
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

minicab

Post #3 Ocena: 0

2018-09-16 15:22:40 (6 lat temu)

minicab

Posty: 1509

Mężczyzna

Z nami od: 08-05-2009

Skąd: U.K.

Cytat:

2018-09-16 15:00:54, xxxemi napisał(a):
Już wybiegamy planami do przodu i zastanawiamy się jak spędzić zimowy czas z dzieciakami...Czy są moze gdzies w Szkocji fajne ośrodki do jazdy na nartach,dla osób które zaczynają dopiero? Rozwazamy tez Laponię we Finlandii ale nie wiem jak z lotami...Może ktos rzuci jakimś pomysłem? I żeby to nie kosztowało miliony:-]
Dzieki za wszelkie uwagi :)


W Szkocji masz dwa rejony narciarskie: Ben Nevis z baza noclegowa w Fort William oraz Park narodowy Cairngorns z kilkoma mniejszymi osrodkami. Niestety ze sniegiem roznie bywa dlatego jadac do Szkocji trzeba danego dnia sprawdzac czy wyciagi sa czynne. Osobiscie nie bylem, ale jako zapalony narciarz sporo sie naczytalem na forach oraz stronach osrodkow narciarskich.
Nigdy sie nie zdecydowalem i pewnie nie zdecyduje jako ze jakosc/cena + brak gwaracji ze pozjezdzam przegrywaja z wyjazdem w Alpy (drozszym niestety, aczkolwiek z gwarancja udanego wyjazdu).

O osrodkach narciarskich w Laponii czytalem w przewodnikach/katalogach i niestety drogie loty, a tez malo tras narciarskich. miejscowka unikatowa :-)

[ Ostatnio edytowany przez: minicab 16-09-2018 15:24 ]

"One day you'll leave this world behind So live a life you will remember."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

xxxemi

Post #4 Ocena: 0

2018-09-16 15:44:30 (6 lat temu)

xxxemi

Posty: 714

Kobieta

Z nami od: 28-12-2011

Skąd: kto wie?

Hm,a wykluczając narty,jakiś wyjazd w okresie poświątecznym? W sumie to szukamy narazie jakis pomysłów,nie napalamy sie na nic. Po prostu szukamy inspiracji...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Richmond

Post #5 Ocena: 0

2018-09-16 15:59:27 (6 lat temu)

Richmond

Posty: 28849

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Jak bez nart to zainteresuj sie Rovaniemi, jak pisalam wyzej, jest torche lotow w tamta strone, a noclegi nie sa tak tragicznie drogie jak w innej czesci Skandynawii.

A moze Alpy niemieckie lub Austria?
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

xxxemi

Post #6 Ocena: 0

2018-09-16 16:07:20 (6 lat temu)

xxxemi

Posty: 714

Kobieta

Z nami od: 28-12-2011

Skąd: kto wie?

Cytat:

2018-09-16 15:59:27, Richmond napisał(a):
Jak bez nart to zainteresuj sie Rovaniemi, jak pisalam wyzej, jest torche lotow w tamta strone, a noclegi nie sa tak tragicznie drogie jak w innej czesci Skandynawii.

A moze Alpy niemieckie lub Austria?


Szczerze to jakos w ogole nie myslam o tych kierunkach ale moze to byc fajna sprawa.A w Alpach niemieckich co mozesz polecic?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

minicab

Post #7 Ocena: 0

2018-09-16 17:15:56 (6 lat temu)

minicab

Posty: 1509

Mężczyzna

Z nami od: 08-05-2009

Skąd: U.K.

Cytat:

2018-09-16 16:07:20, xxxemi napisał(a):
Cytat:

2018-09-16 15:59:27, Richmond napisał(a):
Jak bez nart to zainteresuj sie Rovaniemi, jak pisalam wyzej, jest torche lotow w tamta strone, a noclegi nie sa tak tragicznie drogie jak w innej czesci Skandynawii.

A moze Alpy niemieckie lub Austria?


Szczerze to jakos w ogole nie myslam o tych kierunkach ale moze to byc fajna sprawa.A w Alpach niemieckich co mozesz polecic?


Zugspitze. Ale bedac w Alpach niemieckich to zal nie pojechac kawalek dalej w Alpy austriackie - bez porownania lepsze, ale i troche drozsze.
"One day you'll leave this world behind So live a life you will remember."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

littleflower

Post #8 Ocena: +1

2018-09-16 17:37:09 (6 lat temu)

littleflower

Posty: 7681

Kobieta

Z nami od: 15-07-2008

Skąd: birmingham

Ja lece do Burgarii, miejscowosc Bansko- w sumie narty sa zaplanowane ale to pierwszy raz dla mnie.
"Take a chance because you never know how absolutely perfect something could turn out to be."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer MSN MessengerNumer gadu-gadu

xxxemi

Post #9 Ocena: 0

2018-09-17 20:05:32 (6 lat temu)

xxxemi

Posty: 714

Kobieta

Z nami od: 28-12-2011

Skąd: kto wie?

Cytat:

2018-09-16 17:37:09, littleflower napisał(a):
Ja lece do Burgarii, miejscowosc Bansko- w sumie narty sa zaplanowane ale to pierwszy raz dla mnie.


Hej Kwiatuszku,ta Bułgaria wygląda imponująco i nigdy nie przypuszczałam ze tam sie jeżdzi na narty*DONT_KNOW*

Musze tylko pogrzebac,czy oprócz nart sa tez inne atrakcje dla dzieciaków:-)
Dzieki za podsuwanie ciekawych pomysłów*THUMBS UP*:-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

stanislawski

Post #10 Ocena: 0

2018-09-17 20:28:12 (6 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Jeździ się nawet na Cyprze.

Co rozumiesz przez "poświąteczny"?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,