MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Poznaj podróżnika Jacky Chen z Tajwanu

« poprzednia strona

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Str 2 z 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

EFKAKONEFKA33

Post #1 Ocena: 0

2018-07-25 19:48:31 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Podróżnik już u nas w domu :-) Wykąpany i nakarmiony :-) Troche rozmawiamy o jego podróży i zaraz jedziemy na mały spacer po okolicy :-)
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Maverick-2018

Post #2 Ocena: 0

2018-07-25 19:58:55 (6 lat temu)

Maverick-2018

Posty: n/a

Konto usunięte

Super gość! Pozdrów go ode mnie Efka:)
Żyj i pozwól żyć innym.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

4ary

Post #3 Ocena: 0

2018-07-27 00:08:59 (6 lat temu)

4ary

Posty: n/a

Konto usunięte

Jacky byl a wieczór i dzień nam zbyt szybko uleciały. Aktualnie dojechał już do kolejnej miejscówki w Manchester. Dzieki za oferte pomocy dla niego. Dalej szukam chętnych na trasie Manchester- Newcastle- Edinburgh.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
To pierwszy dzien reszty mojego zycia

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

4ary

Post #4 Ocena: 0

2018-07-28 23:13:09 (6 lat temu)

4ary

Posty: n/a

Konto usunięte

Jacky koniecznie chciał dotrzeć do Manchesteru przed piątkiem więc trzeba było go kawałek podwieżć zahaczając o Peak District.
Obrazek
Obrazek

Do Manchesteru przyleciała na turniej drużyna piłkarska juniorów z Taiwanu. Jednym z młodych piłkarzy jest chłopiec z rodziny Jacky-ego.Cały piątek spedzili na meczu a później słuchając opowieści o podróży dookoła świata. :-]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Po małych problemach noclegowych Jacky postanowił zostać w Manchester do poniedziałku aby przeczekać deszcze i wiatry. Niestety nie wiem dokładnie gdzie się przyczaił. Oczywiście wszyscy chętni do jakiejkolwiek pomocy wciąż mile widziani.

[ Ostatnio edytowany przez: 4ary 28-07-2018 23:19 ]

To pierwszy dzien reszty mojego zycia

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

4ary

Post #5 Ocena: 0

2018-08-12 01:31:14 (6 lat temu)

4ary

Posty: n/a

Konto usunięte

Jeszcze małe wspomnienie po wizycie Jacky-ego


Jacky obecnie pedałuje przez Irlandie.Ostatnią wiadomość miałem z Dublina. Za około tydzień bedzie starał sie wrócić do Oslo do swojego przyjaciela, który przechowuje mu resztę sprzętu. Potem ruszy na południe Europy by jesienią zaatakować Afrykę.Może uda mi sie jeszcze go spotkać za kilkanaście miesięcy gdzieś w Azji. Przypomnę tylko ,że jego podróż opiera się na życzliwości i pomocy przypadkowych ludzi, których spotyka na swojej drodze. Rola sponsorów ogranicza sie do jego roweru i koszulek.
Sledząc jego trasę widziałem mnóstwo pomocy i gościny jaką okazywali mu przypadkowi ludzie. Często wizyta Jacky-ego była okazją do zaproszenia rodziny i przyjaciół na uroczyste choć czasem skromne biesiadowanie z niecodziennym gościem.
W trakcie mojego krótkiego spotkania z nim, trochę ruszyło mnie w chwili kiedy przypadkowo spotkane Angielki,które usłyszały historię jego podróży spytały które z 51 dotychczas odwiedzonych krajów szczególnie miło wspomina. Jackie bez dłuższego namysłu wymienił Meksyk i Polskę.

Podsumowując jego dni spedzone w UK, wiedziałem że łatwo mu tutaj nie będzie ale takiej bezdusznej tragedi to sie nie spodziewałem.
Ja wiem że to nie wizyta Froome-go z ekipy SKY rozreklamowana w BBC ale żeby tak zupełnie nikogo nie interesował gość który się wyłamał z tego komercyjno-korporacyjnego świata i to w kraju gdzie tylu rowerzystów i wszelkiej maści podróżników spotykam w weekendy. Ja wiem,że wakacje i zakupy trzeba robić, może czas samochód wymienić albo przynajmniej umyć, może telewizor wiekszy. No i znajomi w pubie czekają. Ale,że aż tak.
Obrazek

Rozesłałem kilka informacji o podróży Jacky z prośbą o jakąś pomoc na polskie oraz angielskie fora i grupy. Odzew kompletnie zerowy. Utwierdzam sie coraz bardziej w tym, że mimo wszystkich plusów czas się jeszcze raz zebrać i ruszyć szukać swego Pacanowa bo nie dość, że funt spada to posiadam zupełnie inną mentalność.
To pierwszy dzien reszty mojego zycia

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

4ary

Post #6 Ocena: 0

2019-01-06 20:15:30 (5 lat temu)

4ary

Posty: n/a

Konto usunięte

Odswieżę trochę temat gdyż podróż Jacky-ego wciąż trwa. Można obserwować aktualne neewsy na jego facebooku. Jacky zmienił nieco planowaną trasę i postanowił przezimować na południu Europy w Albani i Chorwacji. W uboższych krajach ludzie bardziej otwarci i chętni do pomocy wedrowcowi.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Ostatnio edytowany przez: 4ary 06-01-2019 20:19 ]

To pierwszy dzien reszty mojego zycia

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

4ary

Post #7 Ocena: 0

2019-06-23 22:23:24 (5 lat temu)

4ary

Posty: n/a

Konto usunięte

Jacky dopedałował do Israela. Obecnie Kręci się po Jerusalem.
Obrazek
Dookoła świata w siedem lat
To pierwszy dzien reszty mojego zycia

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #8 Ocena: 0

2019-06-23 22:47:58 (5 lat temu)

galadriel

Posty: 14700

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

cool. Ladny chlopak tak poza tym; )
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wilki2

Post #9 Ocena: 0

2019-12-30 21:03:21 (4 lata temu)

Wilki2

Posty: 526

Mężczyzna

Z nami od: 15-12-2019

Skąd: gdzieśtu

Przypomné naszego cyklisté . Jacky dalej jest w swojej niekończącej się wędrówce. Obecnie przemierza Afrykę a Święta spędził w Ugandzie.
Jacky zmienił ostatnio trochę swój image.:)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jacky Christmas film

[ Ostatnio edytowany przez: Wilki2 30-12-2019 21:05 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,