MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Poznaj podróżnika Jacky Chen z Tajwanu

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

4ary

Post #1 Ocena: 0

2018-07-17 22:45:04 (rok temu)

4ary

Mężczyzna

Z nami od: 01-09-2007

W najbliższą sobote do UK dotrze Tajwański podróżnik rowerzysta Jacky Chen. Jacky wyruszył w swoją podróż w 2015 roku a zakończenie planuje na 2022. Odwiedził juz 44 kraje i przejechał 36tys.km.

Obrazek

Miesiąc temu na swoim szlaku odwiedził Polskę
https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Rowerowy-podroznik-z-Tajwanu-z-wizyta-w-Trojmiescie-n124771.html , https://www.facebook.com/JackyChenGoOrDie/videos/2018107091771932/ i bardzo miło wspomina te dni. Po odwiedzeniu krajów nadbałtyckich postanowił rozciągnąć swoją europejską część trasy i zahaczyć również o Wielką Brytanie.
Obrazek

Jacky wyląduje 21/07 o 8.50 na lotnisku London Stansted. Dalsze jego kroki to tradycyjny "spontan". Wszédzie gdzie zatrzymuje sie w swojej podróży korzysta z pomocy nowych przyjaciół.
I tu przejdę do sedna tego tematu. Szukam osób chętnych do spotkania z Jacky i udzielenia mu jakiejkolwiek wsparcia w jego podróży. Może to być pomoc w odebraniu go wraz z rowerem i bagażami z lotniska, może zaprosić na jakiś posiłek albo zaoferować miejsce na nocleg. Wiem ,że ugoszczenie kogoś obcego w domu może być wyzwaniem ale nie często zdaża sie okazja spotkania kogoś podróżującego dookoła świata. Nie tylko okolice Londynu ale inne miejsca w pobliżu trasy Londyn - Holihead wchodzą w grę. Jacky zapewne zjedzie trochę mil po Anglii. Kolejna na liście jest wizyta w Irlandii. Ja mam zamiar przyjąć go w trakcie tej drogi kiedy zawita do Derbyshire.
Kontaktować można sie bezpośrednio z Jacky Chen na facebooku Jackie CHen Go or Die lub można podesłać informację do mnie.

[ Ostatnio edytowany przez: 4ary 17-07-2018 23:08 ]

To pierwszy dzien reszty mojego zycia

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWWNumer Skype

littleflower

Post #2 Ocena: 0

2018-07-18 07:21:35 (rok temu)

littleflower

Kobieta

Z nami od: 15-07-2008

Ja moge zooferowac posilek w Birmingham jak bedzie mu po drodze
"Take a chance because you never know how absolutely perfect something could turn out to be."

Do góry stronyOffline

Numer SkypeNumer MSN MessengerNumer gadu-gadu

EFKAKONEFKA33

Post #3 Ocena: 0

2018-07-18 10:59:17 (rok temu)

EFKAKONEFKA33

Kobieta

Administrator

Z nami od: 30-04-2009

Podbijam. Ja już się cieszę na jego przyjazd i zastanawiam się co ugotować :-)
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOnline

Strona WWW

4ary

Post #4 Ocena: 0

2018-07-18 23:41:33 (rok temu)

4ary

Mężczyzna

Z najnowszych wiadomości od Jacky ,to że ma zabookowany hotel na pierwszą noc w okolicy doków w Londynie. Myślał tylko, że leci do Londynu a okazało sie że to jednak Stansted :). Postaram sie go jakoś przetransferować do hotelu. Przydalby sie tylko ktoś kto w sobotnie popołudnie pokazałby mu kawałek miasta.

Do góry stronyOffline

Strona WWWNumer Skype

4ary

Post #5 Ocena: 0

2018-07-21 22:45:36 (rok temu)

4ary

Mężczyzna

Z najnowszych wiadomości to Jacky dziś rano doleciał z Oslo na wyspę i dostarczyłem go osobiście do Londynu. Ze spraw związanych z jego wyprawą to Ryanair włączył sie aktywnie i postanowił podnieść Jackyemu poprzeczkę. Co to za wyzwanie jazda rowerem dookoła świata. Jacky bedzie pierwszym cyklistą ,który objechał świat rowerem ale bez roweru. :-]
Zapomniano zapakować roweru do samolotu. Mam nadzieję ,że sprawy sie do jutra wyjaśnią i nie trzeba będzie kombinować nowego roweru. W całym tm zamieszaniu zapomniałem nawet pstryknąć jakieś zdjęcie. Ale na to bedą jeszcze okazje.

Do góry stronyOffline

Strona WWWNumer Skype

4ary

Post #6 Ocena: 0

2018-07-22 23:13:17 (rok temu)

4ary

Mężczyzna

Sprawa dostarczenia roweru przeciága sie do jutra i mam nadziejé ,że bedzie miała pozytywne zakończenie. Chwilowo Jacky został ponad plan w Londynie. I tu pytanie do dobrych samarytan z Londynu. Czy ktoś awaryjnie bylby w stanie udostepnić kawałek podłogi (pon/wt) gdyby problem się przeciągnął o kolejny dzień?
Na trasie przejazdu i jej okolicach Londyn-Luton-Milton Kanes- Northampton-Leicester również mile widziane osoby chętne na spotkanie czy oferujące kawałek podłogi lub miejsce w ogrodzie.

[ Ostatnio edytowany przez: 4ary 22-07-2018 23:14 ]

Do góry stronyOffline

Strona WWWNumer Skype

4ary

Post #7 Ocena: 0

2018-07-24 19:31:12 (rok temu)

4ary

Mężczyzna

Rower odnaleziony i dostarczony wczoraj wieczorem. Jacky ruszyl rano na północ i jest w tej chwili w okolicy Northampton. Zastanawia sie czy ciągnąć dalej czy rozbijać sie gdzieś w okolicy.

Do góry stronyOffline

Strona WWWNumer Skype

littleflower

Post #8 Ocena: 0

2018-07-24 21:00:49 (rok temu)

littleflower

Kobieta

Moja oferta dalej aktualna gdyby postanowil zawitac do Birminham
"Take a chance because you never know how absolutely perfect something could turn out to be."

Do góry stronyOffline

4ary

Post #9 Ocena: 0

2018-07-24 22:08:38 (rok temu)

4ary

Mężczyzna

Dzieki ,bedé pamietał. Jutro jak dojedzie do nas będę wiedział coś wiecej jakie ma plany zanim ruszy w kierunku Irlandi. Nie ma ściśle określonej trasy.

Do góry stronyOffline

Strona WWWNumer Skype

littleflower

Post #10 Ocena: 0

2018-07-25 07:36:44 (rok temu)

littleflower

Kobieta

Pracuje do piatej, potem jestem wolna ( po za piatkiem) w weekend tez kolo domu bede jakby cos

Do góry stronyOffline

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Tanie promy Anglia- Francja

Najtańsza linia promowa UK-Francja! Kliknij żeby sprawdź ceny...

Tylko £16.70 za paczkę UK-Polska

Paczki do Polski - Najniższa cena, solidny serwis od drzwi do drzwi, ubezpieczenie w cenie

Ogłoszenia

• Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,