MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Gdzie na wakacje z dwulatkiem?

« poprzednia strona

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Str 2 z 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

karjo1

Post #1 Ocena: 0

2018-04-25 16:44:47 (6 lat temu)

karjo1

Posty: 20614

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Nie jest to dobry pomysl, narzucac starszym ludziom male, wymagajace sporo zaangazowania, dziecko.
Chyba, ze sami zaoferuja taka opcje.
A Grecja we wrzesniu jest fajna, nie jest za goraco, woda wciaz ciepla, mniej tlumow.
Innym pomyslem jest hotel z cyklu pobytow rodzinnych, z animacjami dla dzieci, wieczorami dla rodzin.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #2 Ocena: 0

2018-04-26 00:23:37 (6 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Co do dziadkow w Polsce , ja już rodziców niestety nie mam, ale mieszkam w malowniczym mieście nad jeziorem a i do morza niedaleko . Później jedziemy do żony , na drugi koniec Polski , ja tam długo nie będę , uroki pracy Self employed; ) , ale mały z zoba zostanie na dwa tygodnie jeszcze a tam to co lubi czyli wiejskie życie - duży plac do biegania i zabawy i zwierzęta wiejskie no i dziadkowie ale jak już ktoś wspomniał nie jazdy ma czas i siły w pewnym wieku na upilnowanie rozbieganego dwulatka.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Twinkle

Post #3 Ocena: 0

2019-01-04 23:08:36 (5 lat temu)

Twinkle

Posty: 1021

Kobieta

Z nami od: 18-12-2011

Skąd: Somerset

My z naszymi lobuzami od zawsze jezdzimy wszedzie,zwiedzamy,bawimy sie i zawsze jak planujemy wakacje czy nawet 3 dniowy wypad to sprawdzam teren pod katem dzieci czyli basen,place zabaw itd...i pod naszym czyli ciekawe miejsca warte zobaczenia.Na dluzesze wyprawy musi byc spacerowka bo czasem sa to kilometry.Morze kochamy i nasze dzieciaki takze😁A tak jak wczesniej ktos wapomnial ze wszystkimi najlepszymi wycieczkami wygrywaja dziadkowie,mieszkaja ma Mazurach,nad jeziorem,wiec od rana bieganina w samych koszulkach i majtach,dziadek zrobil plaze,mozna sie brudzic do woli,z podworka prosto biegiem do jeziora,sa psy,koty,babcia gotuje,dziadek zabierze do lasu pokaze dzika,jelenia,no po prostu nic sie nie rowna z wakacjami u dziadkow😀😁
lake...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #4 Ocena: 0

2019-01-05 00:26:10 (5 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Jak już wspomniałem pochodzę z miasta pięknie położonego nad jeziorem. W tamtym roku mały świetnie się bawil na plaży , do tego wielki park z placami zabaw dla dzieci , przejażdżka pociągiem elektrycznym po parku czy samochodzikami dla dzieci które można wypożyczyć , albo dmuchane zamki .
Po tygodniu wyjazd nocnym pociągiem w wagonie sypialnym jakieś 12 godzin i jesteśmy u dziadków , rodziców mojej żony . Jeziora nie ma , ale jest gospodarstwo . Psy , koty , kury , te ostatnie najlepsze , mały z babcią co dzień rano jak wstawał to tylko krzyczał "baba jaja" i ciągnął babcie do kurnika , mały basenik dla dzieci , piaskownica i był w siódmym niebie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Twinkle

Post #5 Ocena: 0

2019-01-05 00:43:17 (5 lat temu)

Twinkle

Posty: 1021

Kobieta

Z nami od: 18-12-2011

Skąd: Somerset

Ojaaa kurki😁ale musialy miec frajde😀moi to cieszyly sie z ryb i dzikow.Ogladaly lornetka z ambony.
Dlatego mowie Grecja,Hiszpania i wszelkie inne piekne zakatki cudne,ale wakacje u dziadkow nie maja sobie rownych.Aaa jeszcze grzyby w lesie,jagody😁
Ja bedac w Polsce staram sie zawsze pojechac nad nasze ukochane morze Gdynia i Gdansk,mam wielki sentyment do Polskiego morza.
lake...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,