MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Giełda tematów wakacyjnych

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 11 z 62 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 10 | 11 | 12 ... 60 | 61 | 62 ] - Skocz do strony

Str 11 z 62

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

ZlotaPerla1

Post #1 Ocena: 0

2019-04-06 12:16:55 (5 lat temu)

ZlotaPerla1

Posty: n/a

Konto usunięte

Jak mam latać z siatami w czasie urlopu za granicą, robiąc i spędzając 3/4 czasu w kuchni na przygotowywaniu posiłków dla 4 osób, to ja osobiście dziękuję, nawet w Pl. wybieramy pobyt z wyżywieniem.

a, jeszcze połowa sukcesu jak sklep jest lokalnie nie dalej jak 30 min. drogi :-/ - co daje min. godzinę straconego czasu na samym dojeździe do sklepu. Zamiast smażyć się na plaży, człowiek smaży się na betonie, w samochodzie itp.


... i jeszcze, nie to żeby nie przerabiać wyjazdów tak i siak ;-)

Ps. Po jednym z ostatnich wyjazdów do Portugalii i lokalnych lokalach - bleeee, mega sukcesem okazała się knajpka chińska.
Trzech nas w jednym ciele: Anioł, Diabeł i JA

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #2 Ocena: 0

2019-04-06 12:39:03 (5 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Cytat:

2019-04-06 11:11:05, queenOfChocolate napisał(a):
odswieze temat.
gdzie sie wybieracie w tym roku? szukam jakiegos pomyslu na ostatni tydzien maja - by bylo cieplo, tak by mozna bylo powylegiwac sie na plazy i moze zamoczyc cztery litery w morzu, ale i tez gdzie jest co robic by aktywnie spedzic czas na lonie natury...


Ja lecę właśnie w ostatnim tygodniu maja do Grecji. Mam tyle już zapisane co zobaczyć, że tygodnia zabraknie.
Mimo wszystko wzięłam all inclusive, bo różnica nie była aż taka duża do HB, a stwierdziłam że na kolacje i tak będziemy wracać. Opinie hotelu o jedzeniu bardzo pozytywne i kuchnia grecka co mnie przekonało do pełnego wyżywienia.
Wyspa Rodos. Juz się nie mogę doczekać :-]
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

ZlotaPerla1

Post #3 Ocena: 0

2019-04-06 13:47:50 (5 lat temu)

ZlotaPerla1

Posty: n/a

Konto usunięte

Coraz więcej dobrych hoteli serwuje lokalne potrawy na obiado-kolacje, jak by to nie było, to przyciąga klienta ;-) śniadania tak bardziej standardowo bufet jajeczno, parówkowo, serowy ;-)

Na Malcie mieliśmy tak bogaty wybór potraw mięsnych i rybnych, że kolacja to była jedna z lepszych atrakcji :-)
Trzech nas w jednym ciele: Anioł, Diabeł i JA

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #4 Ocena: 0

2019-04-06 14:10:13 (5 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Cytat:

2019-04-06 12:16:55, ZlotaPerla1 napisał(a):
Jak mam latać z siatami w czasie urlopu za granicą, robiąc i spędzając 3/4 czasu w kuchni na przygotowywaniu posiłków dla 4 osób, to ja osobiście dziękuję, nawet w Pl. wybieramy pobyt z wyżywieniem.

a, jeszcze połowa sukcesu jak sklep jest lokalnie nie dalej jak 30 min. drogi :-/ - co daje min. godzinę straconego czasu na samym dojeździe do sklepu. Zamiast smażyć się na plaży, człowiek smaży się na betonie, w samochodzie itp.


... i jeszcze, nie to żeby nie przerabiać wyjazdów tak i siak ;-)

Ps. Po jednym z ostatnich wyjazdów do Portugalii i lokalnych lokalach - bleeee, mega sukcesem okazała się knajpka chińska.


Jakie latanie z siatami, jakie 3/4 czasu w kuchni? Tzn., że jak ci nie dadzą w hotelu, to już innych opcji nie ma?

Rano, owszem śniadanie jemy w apartamencie (lubię świeże pieczywo z lokalnej piekarni) - kiedy się obudzimy po prostu. Kawę najczęściej mamy z sobą.
A jak się obudzimy odpowiednio wczas, to idziemy do pobliskiej knajpki brytyjskiej na Full British, za 2 euro w g. 9-10 (czy jakoś tak).
A lunch, czy obiad, to w knajpie - ciągle innej, co samo w sobie jest interesujące (tzn. czasami wracamy do ulubionych).

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

ZlotaPerla1

Post #5 Ocena: 0

2019-04-06 14:26:36 (5 lat temu)

ZlotaPerla1

Posty: n/a

Konto usunięte

2 EU za śniadanie x 4 + jakieś kawy, herbaty to tanio? Trzeba jeszcze jeść cały dzień - również x 4.
Do bułki z piekarni też trzeba jakieś dodatki, a to już wycieczka do sklepu i to raczej codziennie - chyba że wozicie ze sobą masło i konserwy ... ... ...

Dla mnie osobiście to nie urlop, to udręka, ale jak kto lubi, są i zwolennicy np. namiotów ;-)
Trzech nas w jednym ciele: Anioł, Diabeł i JA

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #6 Ocena: 0

2019-04-06 14:39:38 (5 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Też nie wyobrażam sobie jadąc na urlop siedzieć w kuchni. Mam to na codzień, więc w urlop nawet śniadania nie robię.
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

andypolo

Post #7 Ocena: +1

2019-04-06 15:34:12 (5 lat temu)

andypolo

Posty: 2980

Mężczyzna

Z nami od: 27-03-2010

Skąd: C-L-S

Cytat:

2019-04-06 14:26:36, ZlotaPerla1 napisał(a):
Do bułki z piekarni też trzeba jakieś dodatki, a to już wycieczka do sklepu i to raczej codziennie...


I tak codziennie trzeba iść do sklepu po alkohol. Przy okazji kupić coś na śniadanie to chyba nie problem. 😁

Cytat:

A co do apartamentów w Hiszpanii - teraz to już troche późno na bukowanie na lato (a w ogóle to czemu tam lecieć w lecie?).
Może jakieś ochłapy zostały. Ale co lepsze - to pobrane

Oj zdziwiłbyś się.
Wyślę ci na priva namiary na apartament Minicaba. Co za lokalizacja! I ceny przystępne.

[ Ostatnio edytowany przez: andypolo 06-04-2019 15:40 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla1

Post #8 Ocena: 0

2019-04-06 15:58:09 (5 lat temu)

ZlotaPerla1

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-04-06 15:34:12, andypolo napisał(a):
Cytat:

2019-04-06 14:26:36, ZlotaPerla1 napisał(a):
Do bułki z piekarni też trzeba jakieś dodatki, a to już wycieczka do sklepu i to raczej codziennie...


I tak codziennie trzeba iść do sklepu po alkohol. Przy okazji kupić coś na śniadanie to chyba nie problem. 😁

Cytat:

A co do apartamentów w Hiszpanii - teraz to już troche późno na bukowanie na lato (a w ogóle to czemu tam lecieć w lecie?).
Może jakieś ochłapy zostały. Ale co lepsze - to pobrane

Oj zdziwiłbyś się.
Wyślę ci na priva namiary na apartament Minicaba. Co za lokalizacja! I ceny przystępne.


Ale bez wyżywienia :-]:-]:-]:-]:-]

Po alkohol to nie trzeba świtem się zrywać - jak po bułeczki do piekarni :-8 - owszem przy okazji wycieczki jakiej i tak trzeba co nieco sobie dokupić ;-)


Aaa, przepraszam, jak bym była singielką, to owszem TAK!!! apartament bez wyżywienia jak najbardziej też poproszę :-p "rząd się wyżywi" :-8

[ Ostatnio edytowany przez: ZlotaPerla1 06-04-2019 16:06 ]

Trzech nas w jednym ciele: Anioł, Diabeł i JA

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #9 Ocena: 0

2019-04-06 16:54:32 (5 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Nie trzeba się świtem zrywać po bułki. Są o 8,9, 10...
2 Euro to dużo? To jak wytam żyjecie. Przecież to mniej niż piwo... Gałka lodów - albo i mniej.
I jakie "siedzenie w kuchni"? Przecież mówię, że chodzimy do knajp.
A co do tego co do bułek - to kupujemy raz w markecie na tydzień. Do którego i tak byśmy poszli. Po: wina, piwa, napoje, chorizo, fuet, oliwki itp. itd.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Adacymru

Post #10 Ocena: +1

2019-04-06 16:57:57 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Jak komuś przygotowanie dwóch posiłków 3/4 dnia zajmuje, to chyba powinien sobie gotowanie zupełnie w życiu odpuścić. Hotelowe jedzenie mało kiedy pozwala zasmakować lokalnego jedzenia, ale jak kto woli. Dla innych leżenie plackiem na plaży to męka...
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 11 z 62 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 10 | 11 | 12 ... 60 | 61 | 62 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,