MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Giełda tematów wakacyjnych

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 62 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 60 | 61 | 62 ] - Skocz do strony

Postów: 612

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

EFKAKONEFKA33

Post #1 Ocena: 0

2018-02-10 22:28:27 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Obrazek

Sporo o podobnych zagadnieniach mówimy, ale w różnych wątkach i pod różnymi hasłami.

Dobrze byłoby to zjednoczyć, a naczelną ideą byłoby to, aby sobie pomóc, w miarę możliwości. Zwłaszcza w dobie szaleńczo rosnących cen.

Szczególnie pomóc rodzinom, które przymuszone są do wywalania strasznej kasy, jeżeli chcą dzieci wziąć na ich wolne, zgodnie z tutejszym prawem.

Pomysł nie jest skomplikowany, ani rozbudowany.

W tym wątku będzie chodzić o wyszukiwanie ciekawych ofert na urlop i dzielenie się tymi ofertami tutaj. Nie tylko tanie loty ale i tanie noclegi, parkingi itp. Urlopy all inclusive i te organizowane na własną rękę. Niedrogie self catering , bed&breakfast itp. Fajne miejscówki dla całej rodziny czy dla grupy przyjaciół. Ale nie tylko. Bardzo ważne są porady, wskazówki, ostrzeżenia itp. Porady typu : które lokale polecacie czy co najlepiej zwiedzić. Jakimi środkami transportu się poruszać.Inny przykład - obchodzenie się z gotówką . Jak najlepiej sobie radzić z wymianą i co przewozić? Takie przykłady można mnożyć.


Wpisy dotyczące poszczególnych miejsc ( Amsterdam, Tajlandia, Gran Canaria itp.) oraz oferty z nimi związane będą zamieszczane w watkach dotyczących tych miejsc. Pomoże to nam mieć informacje gromadzone w jednym miejscu, bez konieczności szukania poszczególnych wypowiedzi po całym temacie. Łatwiej też będzie je znaleźć.

Jeśli ktoś będzie chciał, żeby jego wpis potem znalazł się w wątku Giełda tematow wakacyjnych podlinkuje swój wpis to tego tematu, żeby było wiadomo o który chodzi. Jeśli ktoś będzie miał z tym problem, proszę zgłosić się do mnie na priv. Chętnie pomogę.



Raz nakwartał autora najciekawszej oferty będziemy wyróżniać nagrodą.

Nagrody będą dla jednej kategorii:
Najciekawsza oferta lub najciekawsza porada/wskazówka.

1 miejsce - £ 25
2 miejsce - £ 15
3 miejsce - £ 10


1 etap - wklejanie przez Was ofert
2 etap - głosowanie
3 etap - ogłoszenie wyników.

W tym dniu zamieszczę w wątku wszystkie Wasze wiadomości z oddanymi głosami, żeby każdy mógł sprawdzić czy jego głos nie został pominięty.

Najlepsze prace wyłonią forumowicze. Każdy forumowicz zarejestrowany przed rozpoczęciem konkursu będzie mógł zagłosować na trzy wybrane przez siebie prace.

Głosujecie na 3 prace i przyznajecie im odpowiednio 3,2 lub 1 punkt.
Przykładowo praca nr 1 - 3 pkt, 2 - 2 pkt, 3 - 1 pkt.
Swoje glosy wysyłacie na priv do mnie
Nie można głosować na siebie. Tylko głosy przesłane na priv będą akceptowane.


Uwaga: jedna osoba może wygrać tylko jedną nagrodę. Oznacza to, że jeśli jedna osoba otrzyma głosy uprawniające ją do dwóch nagród, wybiera jedną, a następna przypada kolejnej osobie z największą liczbą głosów.

Nagrody w konkursie ufundował sponsor - firma Paczki do Polski
Są to vouchery One4All
One 4 all

Zapraszamy do udziału w zabawie

Posty muszą być zgodne z regulaminem naszego forum
Regulamin
Publikacja postu konkursowego oznacza automatyczną akceptację tego regulaminu oraz zgodę na wykorzystanie wpisów wraz z fotografiami do publikacji w portalu MOJA WYSPAi na FANPAGE MOJA WYSPA


Ponieważ to wątek eksperymentalny zastrzegamy sobie prawo do zmian dotyczących zasad w tym wątku.



Wątek został otworzony dzięki pomysłowi jednemu z naszych forumowiczów.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #2 Ocena: 0

2018-02-11 12:27:33 (6 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Na początek ujawnię deal, z którego skorzystam jutro.
Otóż udaję się do Amsterdamu. Statkiem.

Próbowałem coś znaleźć na ferie... Ale, że i do Polski bilety kosztowały tragicznie i do Hiszpanii (nie mogę cholera, jechać do siebie!), zaś Marakesz, to było... 500 funtów na ososbę za bilet - więc wróciłem do starego tematu.

No i wyszło 218 funtów w kabinie z widokiem na morze dla 5-ososbowej rodziny. A kiedy zabrałem się do płacenia... dostałem "rebate" 50%. Czyli 109 funtów.
To co zyskałem, przeznaczyłem na restaurację.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Adacymru

Post #3 Ocena: 0

2018-02-15 21:25:56 (6 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Czekamy na relacje i detale okazji wyjazdu do Amsterdamu.

Podlinkuje moja wypowiedz w watku o transporcie z Aten do portu i o promie z Pierusu w Grecji- Prom-z-Pireusu
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AgentOrange

Post #4 Ocena: 0

2018-02-15 21:41:30 (6 lat temu)

AgentOrange

Posty: 2362

Mężczyzna

Z nami od: 17-05-2015

Skąd: Twickenham

Cytat:

2018-02-11 12:27:33, stanislawski napisał(a):
Na początek ujawnię deal, z którego skorzystam jutro.
Otóż udaję się do Amsterdamu. Statkiem.


Statkiem czy promem?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #5 Ocena: 0

2018-02-15 22:20:31 (6 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Prom to statek. A ten "prom" ma 11 pokładów...

De facto coś, co kursuje na stałej trasie, o stałych porach, między dwoma portami na przeciwległych brzegach morza, nazywają tu "promem".

Ale takim samym "promem" płynąłem również kiedyś na 4 dni po fiordach Norwegii.

A oto i mój prom/statek:
Obrazek

Na początek, zamiast relacji, taka uwaga.

Nie jest zbyt korzystnie jeździć tam, kiedy pojawiają się "zbyt dobre promocje", zwłaszcza, kiedy robiona jest jakaś akcja promocyjna wśród ludności Newcastle.

Cała impreza uległa pauperyzacji, zwłaszcza poza sezonem. Wtedy pojawiają się jakieś lokalne rednecki, w dresach, które z całkiem dobrej klasy dansingu w Columbus Club robią posiadówę przy browarze w podrzędnym brytolskim pubie.
Dlatego cenię sobie momenty, kiedy ich na to nie stać.

Poza tym jest OK.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Melanija

Post #6 Ocena: 0

2018-02-15 23:02:45 (6 lat temu)

Melanija

Posty: n/a

Konto usunięte

To skoro ma być na temat oszczędności to ja polecam kartę kredytową z 0 opłat i ogólnie 0 kosztem utrzymania, na płatności zagraniczne: Halifax Clarity Mastercard. Jak wiadomo przelicznik funt - euro jest w zasadzie 1:1 - płatność taką kartą na bilansie wygląda tak, że z ceny którą wydało się w EU trzeba spłacić 3/4 w F.
Trzech nas w jednym ciele - Anioł, Diabeł i Ja.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andyopole

Post #7 Ocena: 0

2018-02-16 01:47:39 (6 lat temu)

andyopole

Posty: 12806

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Efkakonefka wulkanem pomysłów! Skąd Ci się to bierze?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

EFKAKONEFKA33

Post #8 Ocena: 0

2018-02-16 07:08:27 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-02-16 01:47:39, andyopole napisał(a):
Efkakonefka wulkanem pomysłów! Skąd Ci się to bierze?


Cytat:

2018-02-10 22:28:27, EFKAKONEFKA33 napisał(a):



Wątek został otworzony dzięki pomysłowi jednemu z naszych forumowiczów.




Staram sie sluchac ludzi i korzystac z ich kreatywnosci :-)Jesli ktokolwiek ma jakies pomysly to ja chetnie sie z nimi zapoznam :-)
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #9 Ocena: 0

2018-02-16 08:38:54 (6 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Cytat:

2018-02-15 23:02:45, Melanija napisał(a):
To skoro ma być na temat oszczędności to ja polecam kartę kredytową z 0 opłat i ogólnie 0 kosztem utrzymania, na płatności zagraniczne: Halifax Clarity Mastercard. Jak wiadomo przelicznik funt - euro jest w zasadzie 1:1 - płatność taką kartą na bilansie wygląda tak, że z ceny którą wydało się w EU trzeba spłacić 3/4 w F.


Dorzucę kartę prepaidową Swap Mastercard. Zero opłat miesięcznych, wymieniają również walutę (i na tym pewnie zarabiają). Niemniej wciąż jesteśmy do przodu, bo na miejscu płacimy w miejscowej walucie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

dominikana36

Post #10 Ocena: +1

2018-02-16 16:33:33 (6 lat temu)

dominikana36

Posty: 3057

Kobieta

Z nami od: 21-03-2016

Skąd: Quinton

Jedno z moich ulubionych miejsc wakacyjnych:
TAJLANDIA i plan wycieczki przetestowany na sobie:

Wszystkie szczegóły możecie znaleźć w wątku TAJLANDIA

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 62 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 60 | 61 | 62 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,