MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Podróżować w luksusie jak Sam Chui.

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

MrMaverick

Post #1 Ocena: 0

2017-11-25 20:03:56 (10 miesięcy temu)

MrMaverick

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 05-09-2017

Facet ma cudowną pracę. Testuje różne eksluzywne linie lotnicze.

Poczułem się "biedakiem" oglądając jego filmiki , ale z drugiej strony zmotywował mnie do osiągnięcia pewnego poziomu życia, w którym można zaznać prawdziwego luksusu , a nie jego namiastki.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #2 Ocena: 0

2017-11-25 20:05:30 (10 miesięcy temu)

galadriel

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

mnie tylko na Rayana stac, to wole nie ogladac i sie nei dolowac: D
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Strona WWWNumer SkypeNumer gadu-gadu

MrMaverick

Post #3 Ocena: 0

2017-11-25 20:12:14 (10 miesięcy temu)

MrMaverick

Mężczyzna

Konto zablokowane

Cytat:

2017-11-25 20:05:30, galadriel napisał(a):

Od czegoś trzeba zacząć Gal:-]

Do góry stronyOffline

andyopole

Post #4 Ocena: 0

2017-11-25 20:16:52 (10 miesięcy temu)

andyopole

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Cytat:

2017-11-25 20:05:30, galadriel napisał(a):

Jak ma się przed sobą kilkanaście godzin lotu jak w moim przypadku to chciałoby się wyprostować nogi w pozycji horyzontalnej. Niestety, szkół mam za mało, stanowisko za niskie i ewentualnie mogę się położyć na podłodze w jakimś zacisznym zakątku terminala jak ostatnio w Toronto. Chyba że jest mało czasu i pędzi się z jezorem na brodzie z terminala na terminal jak ostatnio w Chicago. I tak qrna, nie zdążyłem, a najbardziej byłem wkurzony tym ze podczas kontroli zgubiłem szlufkę od paska co mi się dotąd nigdy nie zdarzyło. Wczoraj cud, wziąłem do pastowania buty, w których wtedy podróżowałem. Szlufka była w jednym z nich.
Żeby było jasne, nie mam pretensji do całego świata ze musze latać klasą ekonomiczną. Jedyna nadzieja w tym ze firma prosperuje coraz lepiej i może zacznie fundowac Business Class albo chociaż Economy Plus.

Do góry stronyOffline

andyopole

Post #5 Ocena: 0

2017-11-25 20:18:23 (10 miesięcy temu)

andyopole

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Teraz nastapil łyk australijskiego wina. Tez mam swoja odrobinę luksusu, za $4.99/flaszka.*YAHOO*

Do góry stronyOffline

Richmond

Post #6 Ocena: 0

2017-11-25 22:47:52 (10 miesięcy temu)

Richmond

Kobieta

Moderator

Z nami od: 06-02-2007

Etihad Apartment mozna poleciec za mile. Czy Residence jest warte ekstra gotowki, to juz prywatny wybor.

Nie trzeba byc milionerem, zeby latac pierwsza klasa. 2 lata temu zaplacilam 380 funtow + 20K avios za upgrade do pierwszej klasy do Seattle. Blad taryfowy na bilety w biznes klasie.

Na ten rok mialam bilety w pierwszej klasie Qatar do Tajlandii, ale anulowalam ze wzgledow pracowo - rodzinnych, koszt 840 funtow.

Ja bym chciala przeleciec sie pierwsza klasa Lufthansa z Frankfurtu, bo maja tam specjalny terminal dla pierwszej klasy i mozna wypozyczc Porsche 911 po preferencyjnej stawce. Ulozylabym sobie plan podrozy tak, zeby dobrze wykorzystac 24h z Porsche ;-) Nie jest to drogie przedsiewziecie za mile.

Sam przelot w pierwszej klasie nie jest jakis super. Lecialam w zeszlym roku business LH do Seattle i bylo tak sobie. Jedyne co, to ze mialam miejsce w pierwszym rzedzie w nosie B747. Ale potem musialam stac w kolejce godzine razem ze wszystkimi innymi, bo LH przylatuje do Seattle jako ostatnia po kilku innych lotach miedzynarodowych. Teraz bym ominela te kolejke dzieki Global Entry, ale wtedy bylam w trakcie wyrabiania tego.

Inna sprawa to przycinanie kosztow przez linie lotnicze w klasach biznes i pierwszej. Tansze alkohole, obcinanie transportu na lotnisko, itp.

A glowne pytanie: co to jest luksus czy prawdziwy luksus? Chyba dla kazdego cos innego.

Odrobine taniego luksusu mozna zafundowac sobie na short haul na duzych samolotach, np Londyn - Madryt Iberia A340, Madryt - Frankfurt - duzy samolot lini LAN, Londyn - Helsinki w A350 Finnair, itp. Iberia oferuje naprawde obry serwis na tym krotkim locie i pyszny stek. BA czy Finnair oferuja na tych krotkich trasach zwykle posilki niewarte wspominania.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

MrMaverick

Post #7 Ocena: 0

2017-11-25 22:56:19 (10 miesięcy temu)

MrMaverick

Mężczyzna

Konto zablokowane

Cytat:

2017-11-25 22:47:52, Richmond napisał(a):

(...) A glowne pytanie: co to jest luksus czy prawdziwy luksus? Chyba dla kazdego cos innego.(...)

Właśnie dlatego założyłem ten temat.

Do góry stronyOffline

SweetLiar

Post #8 Ocena: 0

2017-11-25 23:26:58 (10 miesięcy temu)

SweetLiar

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Cytat:

Podrozowac jak Sam Chui

On sie serio tak nazywa? :-]:-]:-]
Szacun *ROFL*

Siedząca w piłce międzynarodowej (z zamiłowania)

Do góry stronyOffline

terefereqq

Post #9 Ocena: 0

2017-11-25 23:44:15 (10 miesięcy temu)

terefereqq

Kobieta

Z nami od: 27-11-2012

Hahaha a wcześniej jak czytałam nagłówki postów myślałam, że ktoś sobie"jądra":-] robi z tym jak sam Chui ;p a tu proszę jaki poważny post. :-B

Do góry stronyOffline

Post #10 Ocena: 0

2018-05-16 16:38:39 (4 miesiące temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Może nie w takim luksusie, ale w turbulencjach :-]

Do góry stronyOffline

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ceny od £9.68 za paczkę UK-Polska-UK

Paczki do Polski - Najniższa cena, solidny serwis od drzwi do drzwi, ubezpieczenie w cenie

• Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,