MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Prom z Pireusu

« poprzednia strona

Strona 4 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Str 4 z 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

littleflower

Post #1 Ocena: 0

2018-08-01 08:06:42 (6 lat temu)

littleflower

Posty: 7681

Kobieta

Z nami od: 15-07-2008

Skąd: birmingham

Ja nie chce wypozyczac sanochodu, moj partner chce odpoczac troche od prowadzenia samochodu.
"Take a chance because you never know how absolutely perfect something could turn out to be."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer MSN MessengerNumer gadu-gadu

Emeryt56

Post #2 Ocena: 0

2018-08-01 11:35:08 (6 lat temu)

Emeryt56

Posty: 1660

Mężczyzna

Z nami od: 15-01-2018

Skąd: Montreal (Bristol)

Cytat:

2018-07-31 20:54:06, dominikana36 napisał(a):
Dlaczego po prostu nie wynajmujecie samochodow na lotnisku? transfer w 2 strony taksowka zazwyczaj kosztuje tyle co samochod na tydzien. Wiec nawet jakby mial pod hotelem stac...


Co jeden forumowicz to inny powód. W moim przypadku zaczynam stawiać na wygodę bo już od ponad 2 lat jestem na emeryturze i chyba jest już najwyższy czas aby to robić.
Jednak w przypadku tylko jednej osoby wynajęcie małego samochodu bez dodatkowych opłat jak parking pod hotelem czy ful ubezpieczenie może się okazać bardziej ekonomiczne.
My jesteśmy w 3 dorosłe osoby więc mały samochód odpada.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

littleflower

Post #3 Ocena: 0

2018-08-01 15:12:07 (6 lat temu)

littleflower

Posty: 7681

Kobieta

Z nami od: 15-07-2008

Skąd: birmingham

Wlasnie sprawdzilam cene za wynajem I koszt samochodu na jeden tydzien to ponad 160 funtow - do tego benzyna . Na nasze potrzeby to samo wyjdzie z taskowka , I lokalnym transportem a partner bedzie mial szanse odpoczac od kolka I wypic kieliszek wina do obiadu albo dwa
"Take a chance because you never know how absolutely perfect something could turn out to be."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer MSN MessengerNumer gadu-gadu

Emeryt56

Post #4 Ocena: 0

2018-08-17 12:12:46 (6 lat temu)

Emeryt56

Posty: 1660

Mężczyzna

Z nami od: 15-01-2018

Skąd: Montreal (Bristol)

Cytat:

2018-07-31 02:33:45, Emeryt56 napisał(a):
Czy ktoś korzystał z firm transportowych co proponują transfer z lotniska do hotelu?

Trochę się obawiam zapłacić "z góry" i jak mi się samolot opóźni to będą wydziwiać ? albo czy będą czekać?
Też z Aten ale do Kinetta


Jestem już z powrotem w domu i z lotniska w Atenach do Kinetta Beach zapłaciłem 80€ , rezerwacje zrobiłem za pomocą Ryanair.
Kierowca czekał w hali przylotów z tabliczką z moim nazwiskiem.
Niby drogo ale byliśmy w 3 osoby z walizkami i jedna osoba nie była w dobrej kondycji fizycznej.

Podobnie zrobiłem w Krakowie z tym że wyszukałem lokalną firmę transportową co się specjalizuje w transferach z lotniska . Wycenę zrobiona mi przez internet i dotrzymano słowa.Płaciłem u kierowcy, wyszło 3 zł za kilometr (299 zł) bo było poza miastem a że jechałem na wesele to nikomu z rodziny nie chciałem zawracać głowy bo był przed weselny młyn.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 4 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,