MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Prom z Pireusu

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Str 3 z 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

stanislawski

Post #1 Ocena: 0

2018-07-30 23:27:02 (6 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Nie wierzę taksówkarzom, a tym z lotniska to już w ogóle.

Można wiedzieć Littleflower gdzie ty się udajesz?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Emeryt56

Post #2 Ocena: 0

2018-07-31 02:33:45 (6 lat temu)

Emeryt56

Posty: 1660

Mężczyzna

Z nami od: 15-01-2018

Skąd: Montreal (Bristol)

Czy ktoś korzystał z firm transportowych co proponują transfer z lotniska do hotelu?

Trochę się obawiam zapłacić "z góry" i jak mi się samolot opóźni to będą wydziwiać ? albo czy będą czekać?
Też z Aten ale do Kinetta

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andyopole

Post #3 Ocena: 0

2018-07-31 02:57:34 (6 lat temu)

andyopole

Posty: 12803

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Cytat:

2018-07-31 02:33:45, Emeryt56 napisał(a):
Czy ktoś korzystał z firm transportowych co proponują transfer z lotniska do hotelu?

Trochę się obawiam zapłacić "z góry" i jak mi się samolot opóźni to będą wydziwiać ? albo czy będą czekać?
Też z Aten ale do Kinetta

Jeśli gdzieś jade, np. Na Targi do LAS Vegas i nie rentuje samochodu to zawsze kupuje bilet na autobus, który rozwozi ludzi z lotniska po hotelach. Wygodnie, parę groszy. Czasem bywa pech jeśli mój hotel jest na końcu trasy ale luzik. W Meksyku, w Cabo San Lucas tez rentowalem autobus bo akurat transfer nie był included. Zawsze wszystko dobrze działało.

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

stanislawski

Post #4 Ocena: 0

2018-07-31 10:14:23 (6 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Cytat:

2018-07-31 02:33:45, Emeryt56 napisał(a):
Czy ktoś korzystał z firm transportowych co proponują transfer z lotniska do hotelu?

Trochę się obawiam zapłacić "z góry" i jak mi się samolot opóźni to będą wydziwiać ? albo czy będą czekać?
Też z Aten ale do Kinetta


Tak.
Większość jest OK. Do tego bardzo często mają vouchery, oferty zniżkowe.
Jednak np. na Costa Blanca działają angielscy oszuści. Płacić im można tylko po kursie i tylko na podstawie rachunku. Bo np. proponują żeby po pierwszym kursie zapłacić za return transfer, a kiedy przyjadą drugi raz, zabrać z powrotem na lotnisko, to powiedzą, że nic takiego nie miało miejsca.

Z kolei na Costa Brava, w pewnej hiszpańskiej firmie natknęliśmy się na polskiego renegata (klął na Polaków - po polsku, a mówił po hiszpańsku i trochę po angielsku).
Otóż ów osobnik przyjechał po nas znacznie opóźniony - byliśmy zaledwie drugim przystankiem, więc pewnie zaspał - i kazał nam się śpieszyć. Więc powiedziałem, że nie ma takiej możliwości, nie będziemy się denerwować, bo jeszcze czegoś zapomnimy i zapakujemy się (dwoje dorosłych, trójka dzieci) "w normalnym trybie".
Była awantura - którą zgłosiłem później do tour operatora.

[ Ostatnio edytowany przez: stanislawski 31-07-2018 10:37 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Emeryt56

Post #5 Ocena: 0

2018-07-31 13:10:30 (6 lat temu)

Emeryt56

Posty: 1660

Mężczyzna

Z nami od: 15-01-2018

Skąd: Montreal (Bristol)

Dzięki za wypowiedzi.

Chyba się skuszę na transfer proponowany przez RYANAIR.
Chcę za jednym wyjazdem "zaliczyć" w Polsce wesele i Grecję i z tego powodu mam pewne "kombinacje alpejskie".

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #6 Ocena: 0

2018-07-31 16:22:02 (6 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Marjaner jaki jest, taki jest, ale nie podziewam się tu żadnych kłopotów. Tak samo jak i przypadku paru innych, renomowanych firm specjalizucjących się w transferach. Swoją drogą warto się nimi zainteresować - sam znam parę - jako że po pierwszym transferze, można się spodziewać, że kolejne kupi się o kilkanaście, kilkadziesiąt procent taniej.
Tak więc - albo lokalni znajomi (tak robię na Costa Blanca) albo poważni, duzi gracze. Nie brać nic pośrodku.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

dominikana36

Post #7 Ocena: 0

2018-07-31 20:54:06 (6 lat temu)

dominikana36

Posty: 3054

Kobieta

Z nami od: 21-03-2016

Skąd: Quinton

Dlaczego po prostu nie wynajmujecie samochodow na lotnisku? transfer w 2 strony taksowka zazwyczaj kosztuje tyle co samochod na tydzien. Wiec nawet jakby mial pod hotelem stac...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

littleflower

Post #8 Ocena: 0

2018-07-31 21:39:33 (6 lat temu)

littleflower

Posty: 7681

Kobieta

Z nami od: 15-07-2008

Skąd: birmingham

Cytat:

2018-07-30 23:27:02, stanislawski napisał(a):
Nie wierzę taksówkarzom, a tym z lotniska to już w ogóle.

Można wiedzieć Littleflower gdzie ty się udajesz?


My w tym roku postanowilismy wynajac wille zamiast hotelu, w Pireusie. Dlatego transport z lotniska w Atenach potrzebny do Pireusu, Myslalam o taksowce ale po poscie Ady to sie obawiam ze bedzie kosztowala nas wiecej niz sama willa ;-)
"Take a chance because you never know how absolutely perfect something could turn out to be."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer MSN MessengerNumer gadu-gadu

Adacymru

Post #9 Ocena: +1

2018-07-31 22:53:50 (6 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-07-31 20:54:06, dominikana36 napisał(a):
Dlaczego po prostu nie wynajmujecie samochodow na lotnisku? transfer w 2 strony taksowka zazwyczaj kosztuje tyle co samochod na tydzien. Wiec nawet jakby mial pod hotelem stac...


Jak docelowo pobyt na wyspie, to dochodza koszty samochodu na promie. Dojazd z lotniska na prom w Pireusie jest naprawde prosty, i w poroownaniu do stresu prowadzenia samochodu, to autobus wygrywa.

Trasferow uzywalam, nie mialam nigdy problemow, koszty nie byly zaporowe, a czasem jak rozwazalam ta opcje to chyba komus sie poczucie humoru zatracilo.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #10 Ocena: 0

2018-08-01 00:04:43 (6 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Cytat:

2018-07-31 22:53:50, Adacymru napisał(a):
Cytat:

2018-07-31 20:54:06, dominikana36 napisał(a):
Dlaczego po prostu nie wynajmujecie samochodow na lotnisku? transfer w 2 strony taksowka zazwyczaj kosztuje tyle co samochod na tydzien. Wiec nawet jakby mial pod hotelem stac...


Jak docelowo pobyt na wyspie, to dochodza koszty samochodu na promie. Dojazd z lotniska na prom w Pireusie jest naprawde prosty, i w poroownaniu do stresu prowadzenia samochodu, to autobus wygrywa.

Trasferow uzywalam, nie mialam nigdy problemow, koszty nie byly zaporowe, a czasem jak rozwazalam ta opcje to chyba komus sie poczucie humoru zatracilo.


Bo po cholerę się denerwować, gdzieś łazić, płacić depozyty, względnie blokować coś na karcie. No i - nie napić się w samolocie i na lotnisku, po przejściu tej całej brytyjskiej udręki z drop offem i ślamazarnym security...

Ja w w Hiszpanii biorę transfer - a samochód i tak mam. Na miejscu (Oczywiście taniej i bez depozytu).

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Strona 3 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,