MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Skiathos, Skopelos i Mamma Mia...

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 5 z 9 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 ] - Skocz do strony

Str 5 z 9

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

gosian

Post #1 Ocena: 0

2018-10-19 00:24:02 (6 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

To znaczy, żeby móc pojechać tam z rana i zwiedzić jak najwięcej się da w tym miejscu.
Dopiero zaczynam się rozglądać za fajną miejscówką(od dzisiaj) . Nie wiem gdzie najlepiej ulokować poszukiwania. Czego w ogóle nie brać pod uwagę itd.
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

andypolo

Post #2 Ocena: 0

2018-10-19 08:37:20 (6 lat temu)

andypolo

Posty: 2980

Mężczyzna

Z nami od: 27-03-2010

Skąd: C-L-S

Na Skiathos hotele umiejscowione są od stolicy Skiathos do Koukounaries. To jest południowa część wyspy. Jeśli lubisz spokój, całodniowy odpoczynek na plaży, a i spacer nie jest dla was problemem to proponuję Koukounaries. Tu jest dużo zieleni i plaż w zasięgu 2 kilometrów. Jest tu też końcowy/ początkowy przystanek autobusowy do Skiathos. Quadem/autem do stolicy jedzie się 30min. Taxi kosztuje €15. Największy hotel w tym regionie to Skiathos Palace. My byliśmy W Muses

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #3 Ocena: 0

2018-10-19 12:47:10 (6 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Dzieki Andy. Ze spokojem szukam czegoś fajnego. Brak czasu trochę mi te poszukiwania udaremnia, ale mam nadzieję że coś znajdę ciekawego w przystępnej cenie.
Znalazłam hotel elza, w bardzo dobrej cenie, ale jak popatrzylam na zdjęcia to jednak stanowcze nie. Dlatego ważne są wskazówki na sprawdzone hotele.
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

andypolo

Post #4 Ocena: 0

2018-10-19 13:33:28 (6 lat temu)

andypolo

Posty: 2980

Mężczyzna

Z nami od: 27-03-2010

Skąd: C-L-S

Jakby co to służę wiedzą.
Cris82 pewnie też coś może doradzić, gdyż był na Skiathos.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #5 Ocena: 0

2018-10-19 14:12:11 (6 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Jakiej strony używacie do wyszukiwania tanich lotów?
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

andypolo

Post #6 Ocena: 0

2018-10-19 14:29:32 (6 lat temu)

andypolo

Posty: 2980

Mężczyzna

Z nami od: 27-03-2010

Skąd: C-L-S

Zależy, gdzie i na jaki typ wakacji jadę. Jeśli chodzi o składaki to szukam wakacji przez Travelrepublic itp. To są wakacje, gdzie wiem, że dużo będę podróżował i wypożyczał auto na lotnisku.
Jeśli biorę w paczce to Thomas Cook lub TUI. To wakacje stacjonarne, gdzie nie będę potrzebował auta. Tu zaletą jest wliczony transfer i duży bagaż.
Na Skiathos nie latają tanie linie lotnicze (na pewno nie po za sezonem) więc najtaniej wyjdzie przez biuro turystyczne.
Ciekawostka:
Skiathos ma krótki pas startowy. Lądować tam mogą tylko piloci ze specjalną licencją. Bywa tak, że samolot lecący ze Skiathos do UK musi wykonać międzylądowanie w Thessalonikach w celu dotankowania. To zależy od warunków atmosferycznych i pasażerowie dowiadują się o tym dopiero przy starcie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #7 Ocena: 0

2018-10-19 18:38:30 (6 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

gosian swietny wybor mialem okazje tam byc ale co ci bede pisac ubrac w slowa tak piekne miejsce jak skiathos byloby niemozliwe
dlatego...
Obrazek

Ja bylem w hotelu the Lake w Konkonaries wlasnie a gdybym mial sie tam wybrac ponownie to chcialbym zeby to byla ta okolica bo do plazowania chyba najlepsza a polaczenia autobusowe sa 30minut tzn ja bylem w pazdzierniku wiec pewnie jest ich wiecej w sezonie
ogolnie raz szlismy do miasta z buta stopy troche bolaly ale warto jadac autobusem nie zobaczysz jak urokliwa jest to wyspa dla mnie ten hote byl ok ja zawsze probuje wziac self catering obiady czy kolacje jemy na miescie ale czasami lubie zjec z rana cos na cieplo
dla mnie hotel to miejsce w ktorym mam sie przekimac prysznic byl lozko bylo wiec bylo ok a kuchnia jak rowniez klimatyzacja ktorej nie uzywalem i basen czynily to miejsce luksusowym w MOIM odczuciu ;)

[ Ostatnio edytowany przez: cris82 19-10-2018 19:04 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla

Post #8 Ocena: 0

2018-10-19 18:47:39 (6 lat temu)

ZlotaPerla

Posty: n/a

Konto usunięte

Bardzo ladnie w tej Grecji. :-8

[ Ostatnio edytowany przez: ZlotaPerla 19-10-2018 19:16 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #9 Ocena: 0

2018-10-20 10:42:09 (6 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

O ile hotelu nie ma problemu znalesc w rozsądnej cenie to lot masakra. Cena z kosmosu jak dla mnie. Będą się utrzymywać czy jednak coś będzie taniej np na początku roku?
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

andypolo

Post #10 Ocena: 0

2018-10-20 15:12:10 (6 lat temu)

andypolo

Posty: 2980

Mężczyzna

Z nami od: 27-03-2010

Skąd: C-L-S

W ile osób jedziecie? Sezon w Grecji zaczyna się w połowie czerwca. Do tego czasu ceny są niskie. Proponuję koniec maja, początek czerwca. Wtedy pogoda pewniak. Jeśli początek maja to wyspy jak najbardziej na połudn:-T[ie. Wakacyjne deale zaczynają się na 3 miesiące wcześniej więc poczekaj do lutego. Na Skiathos najtaniej wyjdzie cię z biurem turystycznym, bo dolecieć tam i tak musisz liniami turystycznymi czyli Thomas Cook lub TUI
Sprawdź też Jet2 i EasyJet. Oni też mają wakacje w paczce.

[ Ostatnio edytowany przez: andypolo 20-10-2018 15:14 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 5 z 9 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,