MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

 

Postów: 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Kanonier30

Post #1 Ocena: 0

2017-05-22 16:02:05 (7 lat temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

Widziałem temat kifów w pobliżu Eastbourne, dołączony ze zdjęciami do ogólnego wątku. Otóż byłem w Eastbourne w ubiegłym roku i turystcznie wybieram się za kilka dni. Dla zmiany klimatu...bo już pora wydostać się z "czterech ścian" *CRAZY*

Na wędrówki pozwolić sobie nie mogę. Jednak też nie chciałbym spędzić czasu jedynie w hotelu i na promenadzie obok. No tyba, że pogoda zmusi*DONT_KNOW* .

Są jeszcze jakieś szczególnie warte odwiedzenia miejsca w okolicach Eastbourne? W Hastings byłem...a więc jak ktoś ma własne doświadczenia, to chętnie przeczytam. Pozdrawiam :-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #2 Ocena: 0

2017-05-22 16:06:16 (7 lat temu)

Richmond

Posty: 28860

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Miedzy Eastbourne, a Brighton jezdzi autobus double decker. Mozesz przejechac sie wzdluz wybrzeza wysiadajac po drodze w paru miejscach, np Birling Gap.

W Eastbourne polecam lody w Fusciardi Ice Cream Parlour, a tuz obok jest pub The Crown and Anchor, ktory ma dobre steki. W lodziarni maja tez lekkie posilki i salatki, wielkosc imponujaca. Podobno gdzies tam jest napisane, ze sa tam najlepsze salatki w miescie, tak mi powiedziala jedna z klientek.

Prognoza na nastepne pare dni jest dobra, wiec mozesz zaciagnac sie morskim powietrzem :-)
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kanonier30

Post #3 Ocena: 0

2017-05-22 16:40:25 (7 lat temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

Dzięki Richmond. Podbudowałaś mnie pogodą. To w sumie najważniejsze. Autobus objeżdżający klify co pół godziny (bodajże tak było w ubiegłym roku) ponownie zaliczę :)
Wówczas na klifach podszedł do mnie jegomość z coastguard (jak się okazało) z zapytaniem czy zamierzam skoczyć. Akurat z kulami usiadłem sobie na urwisku... *CRAZY*.
Generalnie ludzie sympatyczni w odniesieniu do turystów, ale mocno wspierający Brexit - to było tuż przed referendum.
"Zamek" w Hastings - a więc dwie ściany z budką do projekcji filmu - za 5 funtów :-]raczej mnie rozśmieszył, ale niektóre uliczki z super atmosferą. Na przykład ta, gdzie rusza kolejka na zamkowe wzgórze.

[ Ostatnio edytowany przez: Kanonier30 22-05-2017 16:44 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #4 Ocena: 0

2017-05-22 16:45:12 (7 lat temu)

Richmond

Posty: 28860

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Na pewno jest tam lokalny kapelan, ktory monitoruje klify. Maja nawet oznakowane terenowki.

Bywam w Eastbourne i okolicy czesto, bo mam rzut beretem (50mil).
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kanonier30

Post #5 Ocena: 0

2017-05-23 12:20:29 (7 lat temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

No i teraz będę się wybierał i znowu te zamachy. Najgorsza to przesiadka w Londynie z Euston na Victorię metrem. Niestety nie mam "kawałek" do Sussex. Dla mnie to wyprawa, a jeszcze przy braku sprawności to wyzwanie :-]
Wiem, że panikuję :)

PS. Tak nie na temat. W ubiegłym tygodniu byłem na Manchester Piccadilly i tłum policji i ochrony. Tak jakby coś się szykowało...no i proszę. Ich - wiadomo kogo - nie można upilnować. Za duża społeczność w UK *CRAZY* .

[ Ostatnio edytowany przez: Kanonier30 23-05-2017 12:25 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,