MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Ubezpieczenie podróżne poza europe

 

Postów: 5

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

mazurnewcastle

Post #1 Ocena: 0

2013-04-08 23:19:51 (11 lat temu)

mazurnewcastle

Posty: 3

Mężczyzna

Z nami od: 03-11-2011

Skąd: Newcastle

Jakies doswiadczenia? jaka firme polecacie? Dokladnie chodzi o azje (Tajlandia, Kambodża, Malezja, Indonezja, Singapur, Bali) Posiadam zlote konto w Lloydsie, myslicie ze gwarantowane tam ubezpieczenie wystaczy czy lepiej zakupic z innej firmy? Jakiej? z gory dzieki za podpowiedz :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #2 Ocena: 0

2013-04-08 23:22:02 (11 lat temu)

Richmond

Posty: 28859

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Przeczytaj warunki polisy, a potem porownaj z innymi oferowanymi w internecie.

Nie wiemy co bedziesz robil w Azji, czy bedziesz uprawial jakies sporty, ponosil ryzyko, ile czasu bedzie trwala podroz, itp. Tylko Ty to wiesz i mozesz ocenic czy polisa wystarczy czy nie.
Carpe diem.

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

mazurnewcastle

Post #3 Ocena: 0

2013-04-08 23:34:59 (11 lat temu)

mazurnewcastle

Posty: 3

Mężczyzna

Z nami od: 03-11-2011

Skąd: Newcastle

Jest to samotna podróż z plecakiem wiec ryzyko zawsze jest.... Warunki już porównałem ale to co piszą a jest w praktyce to czasem dwa inne światy chodzi mi o to z która firma jest najmniej problemow chodzi mi o obsługę Może ktoś miał jakieś doświadczenia ?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #4 Ocena: 0

2013-04-09 00:02:29 (11 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Korzystałem już z tego w Lloyds i było niezawodne.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Richmond

Post #5 Ocena: 0

2020-04-29 11:36:12 (4 lata temu)

Richmond

Posty: 28859

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Wyciagam stary temat o ubezpieczeniu podroznym. Moze kiedys przyda sie komus na temat zwrotow za anulowane podroze lub skrocenie.

Nationwide poszedl po rozum do glowy i wreszcie dal mozliwosc skladania wnioskow z ubezpieczenia turystycznego online. Wczesniej trzeba bylo zadzwonic.

Zlozylam wniosek o zwrot kosztow za skrocony pobyt w PL, w zwiazku z zamknietymi granicami. Formularz troche nieprzemyslany, bo do wyboru przy powodzie zgloszenia bylo tylko: FCO Advice albo problemy zdrowotne/high risk group. Wybralam to drugie i napisalam w wyjasnieniu, ze nie mam problemow zdrowotnych, ale nie daja innych opcji do wyboru.

Daja sobie 28 dni na rozpatrzenie wniosku. W normalnych warunkach tez nie byli demonem predkosci, poprzednio potrzebowali tydzien, zeby przeczytac moje maile, zapytac sie o to samo jeszce raz i tak w kolko. Jak teraz tez beda sie pytac o dokumenty, ktore juz maja, to pewnie zajmie to 3 miesiace.
Carpe diem.

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #6 Ocena: 0

2023-09-15 09:01:32 (7 miesięcy temu)

Richmond

Posty: 28859

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Stary wątek, ta sama firma. Zgodnie z przewidywaniami sprzed 3 lat, wyplata z ubezpieczenia zajela z pol roku, bo chcieli dokumenty niemozliwe do zdobycia, ale ostatecznien zaplacili za pobyt w 5* hotelu we Frankfurcie.

Niedawno zlozylam kolejny wniosek, juz trzeci w mojej historii z Nationwidem, zwrot za anulowany bilet do Norwegii z powodu utraty pracy. Wedlug warunków polisy, trzeba bylo zarejestrować sie do Job Seeker Allowance, ja tego nie zrobilam. Najpierw odmówili mi, ale po wyrażeniu mojego niezadowolenia, bardzo szybko zmienili zdanie i zaplacili za ten lot.

Logika jest taka, ze jak klient zarejestruję sie do Job Seeker, to moze nie będzie musiał anulować wyjazdu. Ja wyjaśniłam pani, ze wyplaty z Job Seeker nie pokryłyby nawet kosztów noclegu i anulowanie wyjazdu bylo najrozsądniejsza opcją.

Punkt dla nich za dobrą obsługę.
Carpe diem.

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,