MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Breakdown cover european w jakiej firmie?

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

Postów: 45

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

kamelka2286

Post #1 Ocena: 0

2011-07-23 14:03:44 (13 lat temu)

kamelka2286

Posty: 198

Kobieta

Z nami od: 18-08-2009

Skąd: Hounslow

Witam,za 2 tyg wybieram się samochodem do Polski,w tym celu zamierzam wykupić ubezpieczenie breakdown cover european.
Jako że na rynku Uk jest wiele firm oferujących takie ubezpieczenie mam problem z jego wyborem.Czy ubezpieczenie wykupować na całe 2 tyg czy tylko na ten 1 dzień podróży bedąc w (Francji,Belgii,Holandii,Niemczech)koszt 1 dniowy 6f i na powrót na 2 dni,ponieważ w UK mam wykupiony breakdown cover w AA.Proszę o namiary na dobrą i niedrogą firme.Z góry dzieki za odpowiedzi.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2011-07-23 15:04:13 (13 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kamelka2286

Post #3 Ocena: 0

2011-07-24 22:43:20 (13 lat temu)

kamelka2286

Posty: 198

Kobieta

Z nami od: 18-08-2009

Skąd: Hounslow

I co tylko znana jest tutaj firma AA.Może jakieś konkretniejsze propozycje?Pozdrawiam:-D

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

midian25

Post #4 Ocena: 0

2011-07-25 08:32:47 (13 lat temu)

midian25

Posty: n/a

Konto usunięte

GOOGLE ma całkiem konkretne propozycje. Do wyboru do koloru...
"Gotta move out! Keep him at bay kurrrde"

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Argosman

Post #5 Ocena: 0

2011-07-26 09:04:55 (13 lat temu)

Argosman

Posty: 479

Mężczyzna

Z nami od: 07-09-2010

Skąd: Basildon

Najlepiej poszukać w firmach w któej jestes ubezpieczony albo masz BC na UK. Ja tak miałem. Mam darmowe BC na UK w HSBC, skontaktowałem się z firmą i za cąły rok BC na Europę zapłaciłem 70 funtów. Co najciekawsze gdy zapytałem się ile kosztowałoby tylko za tę jedną wyprawę do PL (nie planuję więcej jechac autem, ale kto wie...) powiedzieli, że 86 funtów. Czyli taniej za cały rok! Dziwny ten kraj.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Dangerous__girl

Post #6 Ocena: 0

2011-07-26 20:05:57 (13 lat temu)

Dangerous__girl

Posty: 1760

Kobieta

Z nami od: 13-02-2011

Skąd: London

Patrzalam na AA i koszt wyniosl by mnie na podroz w jedna strone(dwa dni) 29.00Ł. Koszt calkowity w dwie strony razem 4 dni, 60Ł. Dzwonilam do RAC nie mozna bylo kupic breakdown w takiej opcji jak powyzej opisalam. Tylko na cala podroz. Koszt 150Ł. Teraz znalazlam firme vehicle rescue direct, za 24 dni chca 36Ł. I zastanwiam sie czy placic tyle(za AA). Sama jeszcze donie dawna bylam tylko i wylacznie za firma AA, jednak teraz mnie cos zastanawia i nie wiem czy kupic z tej tanszej firmy. Ogolnie opinie sa pozytywne. Jedna jest negatywna, ze ktos,czekal 4h na holowanie, mi akurat tez sie zdazylo czekac 3h na holowanie w Londynie(8mil do domu mialam, firma RAC).
Czy wszyscy kupuja breakdown tylko w AA czy tez korzystaja z innych firm?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

wielkimar

Post #7 Ocena: 0

2011-07-26 20:54:23 (13 lat temu)

wielkimar

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

CO-OP 60.00Ł na rok ! Uk + Europa. Nie wiem czy dla każdego czy tylko mając u nich ubezpieczenie ?, ale warto sprawdzić .

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

dominikaaa

Post #8 Ocena: 0

2011-09-26 21:53:19 (13 lat temu)

dominikaaa

Posty: 317

Z nami od: 30-03-2008

Nie wiem czy w dobrym miejscu napisze posta. Sprawa wygląda tak,że wybraliśmy się do pOlski i kupili ubezpieczenie na 3 dni podróży. natomiast na podróz powrotną zakupiliśmy je w POlsce znowu na 3 dni. Pech chciał, ze zepsuło nam się auto na autostradzie a ubezpieczyciel odmówił pomocy twierdząc, że polisa została wykupiona jak byliśmy na terenie Polski i jest nieważna. PIerwsze słyszę, zeby ubezpieczenie, które zostało wykupione przez internet było nieważne ze względu namiejsce zakupu.

Czy ktos się z czymś takim spotkał ?

Oczywiście byli wspaniałomyślni i zaproponowali ściągnięcie z autostrady za 400 Ł.


Idąc tym tokiem myślenia - jeżeli umowa była nieważna ponieważ nie mogła być zawarta na terenie Polski to za co pobrali pieniadze ?

dziekuje za opinie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tomaszzet

Post #9 Ocena: 0

2011-09-26 21:58:20 (13 lat temu)

tomaszzet

Posty: 7966

Mężczyzna

Z nami od: 09-05-2010

Skąd: South Yorkshire

Cytat:

2011-09-26 21:53:19, dominikaaa napisał(a):
Nie wiem czy w dobrym miejscu napisze posta. Sprawa wygląda tak,że wybraliśmy się do pOlski i kupili ubezpieczenie na 3 dni podróży. natomiast na podróz powrotną zakupiliśmy je w POlsce znowu na 3 dni. Pech chciał, ze zepsuło nam się auto na autostradzie a ubezpieczyciel odmówił pomocy twierdząc, że polisa została wykupiona jak byliśmy na terenie Polski i jest nieważna. PIerwsze słyszę, zeby ubezpieczenie, które zostało wykupione przez internet było nieważne ze względu namiejsce zakupu.

Czy ktos się z czymś takim spotkał ?

Oczywiście byli wspaniałomyślni i zaproponowali ściągnięcie z autostrady za 400 Ł.


Idąc tym tokiem myślenia - jeżeli umowa była nieważna ponieważ nie mogła być zawarta na terenie Polski to za co pobrali pieniadze ?

dziekuje za opinie

Tylko nie mów, że to AXA.

Rozmawias z nimi przez telefon czy email?

Niech Ci napiszą który punkt warunków umowy mówi, że tak jest. Będą zwlekać z odpowiedzią, bo nie ma takiego zapisu. Daj im chwilkę i przypomnij, że czekasz na odpowiedź. Nap[isz im, że skoro nie odpowiadają to znaczy, że takiego zapisu nie mają.
Polityczny inaczej

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

dominikaaa

Post #10 Ocena: 0

2011-09-27 21:21:03 (13 lat temu)

dominikaaa

Posty: 317

Z nami od: 30-03-2008

To startrescue.

To była rozmowa przez telefon podczas usterki. Spróbuje się odwołać itp. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Dzieki. :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,