MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Ibiza, co warto zobaczyc?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Str 2 z 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

andypolo

Post #1 Ocena: 0

2011-03-15 19:48:22 (13 lat temu)

andypolo

Posty: 2980

Mężczyzna

Z nami od: 27-03-2010

Skąd: C-L-S

Czy ktoś z Was był na Ibizie i na Malcie, i czy może porównać te wyspy? Ja byłem na Malcie i raczej wiecej tam już nie pojadę. Jest tam pare ładnych miejsc ale ludnośc jest okropna. Zyją z turystów, a nie doceniają tego. Po za tym plaże brudne.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2011-03-15 21:00:58 (13 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andypolo

Post #3 Ocena: 0

2011-03-15 21:10:33 (13 lat temu)

andypolo

Posty: 2980

Mężczyzna

Z nami od: 27-03-2010

Skąd: C-L-S

Jest parę miejsc wartych odwiedzenia na Malcie. Obowiązkowo stolica i Ciche miasto. Polecam day trip małym stateczkiem do blue Lagoon. Na wyspie jeżdżą wspaniałe autobusy (choć kierowcy jeżdżą jak wariaci). Zjeździłem nimi całą wyspę. No ale tubylcy nie przyjemni, opryskliwi. Jedzenie w hotelu było podłe ale po prostu miałem pecha i do takiego hotelu trafiłem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #4 Ocena: 0

2011-03-15 21:57:39 (13 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Malta i Ibiza dość podobne, choć jest trochę różnic.

no na Malcie to są nerwusy, coś jak na Sycylii :))
Malta ma fajnych kilka miejsc, ale dłużej to tam nie ma co robić, poza tym by docenić to co ogląda się to dobrze jest się przygotować, sa tam ruiny świątyni prawdopodobnie starsze niż piramidy.
Bo tak chodzi się jak łosiu i "nic nie ma" :))

poza tym polak tam powinien czuć się jak u siebie, podatki są kosmiczne, przez co krętactwo i cwaniactwo na maxa (stąd ta opryskliwość bo nie ma czasu na zbyt długie cackanie się z klientem, masz - płać- następny)
No i kieroooowcyyy no coś pięknego :)) próbowałem jeździć przepisowo bo dałem słowo że nie złapie mandatu, facet z wypożyczalni nie mógł mnie skasować za ew mandaty.
Mało brakowało przez moją powolną jazdę rozwalili by mi samochód!
Ale jest kilka miejsc gdzie chciałbym spędzić jeszcze czas np:
Obrazek
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

Post #5 Ocena: 0

2011-03-17 11:35:20 (13 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #6 Ocena: 0

2011-03-17 12:57:28 (13 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #7 Ocena: 0

2012-10-23 14:06:52 (12 lat temu)

Richmond

Posty: 28857

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Cytat:

2011-03-15 14:53:13, krakn napisał(a):
Ale warto wynająć samochód i sobie jeździć do okoła wyspy, północno wschodnia i wschodnia strona wyspy jest opanowana przez Niemców, bardziej spokojna i bardziej dzika, ale znajdziecie tam sporo fajnych widoków, południowa strona jest płaska i właściwie nudna.
Najciekawsze miejsca znajdziecie jadąc i zaglądając w zatoczki i zakamarki od wschodu przez północ i na wschodzie kończąc.

Da rade obskoczyc wieksza czesc wyspy w weekend? Jakbym tak zaczela objazd od lotniska i jechac dookola wedlug wskazowek zegara? Interesuje mnie tylko przyroda i widoki. Mam ochote wyskoczyc gdzies na ten weekend, a moge kupic bilety za 30 funtow na Ibize.

Alternatywa to Wenecja, ale w Wenecji bedzie o jakies 10 stopni chlodniej i moze padac.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #8 Ocena: 0

2012-10-25 09:37:05 (12 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Richmond sądzę że najciekwasze miejsca i najładniejsze widoki są na północy wyspy.

Czyli gdy zaczniesz jechać to jedź najkrótszą drogą w rejony San Antoni i potem na wschód zaglądając w rózne zakątki wybrzeża.

W zasadzie Ibiza jest mało urozmaicona, nie ma tu wysoki gór i urwisk tak jak ma to miejsce na Palmie.

Teraz to tam cisza i spokój jest, będzie garstka ludzi, większość przybytków pozabljena dechami oczekująca do 1 czerwca na otwarcie sezonu.

Weekend jak najbardziej można spędzić, dłużej to by się szło zanudzić na śmierć o tej porze roku.
I nie chodzi mi o imprezownie, tylko o fakt że wybrzeże, jakieś pagórki, ... no wszystko OK, ale mało by tam spędzic tydzień bez zaglądania pod wodę, a niestety woda o tej porze roku już jest zimna, bo od końca sierpnia silny prąd wtłacza zimną wodę z oceanu do morza.
Pływać się da, ale to już nie jest mega przyjemne.

Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

Richmond

Post #9 Ocena: 0

2013-01-08 17:35:18 (11 lat temu)

Richmond

Posty: 28857

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Gdyby ktos zastanawial sie co mozna zobaczyc w weekend na Ibizie. Dopiero dzisiaj zrobilam album:

http://picasaweb.google.com/AZMTKL/IbizaOctober2012

Objechalam zachodnia czesc wyspy i kawek polnocy, a drugiego dnia pojechalam do Puerto de San Miguel i stamtad w prawo wzdluz wybrzeza.

Nie zdazylam obejrzec starego miasta Ibizy dokladnie, jedynie zrobilam krotki wypad wieczorem i troche zdjec z daleka. Takze jeszcze jeden wypad na weekend by sie przydal, ale z tego co widze BA na razie tam nie lata, moze wroci w sezonie.

Poza sezonem bylo bardzo fajnie, cicho, spokojnie. Jedyna wada, ze wiekszosc sklepow i knajp byla zamknieta i ciezko bylo zjesc sniadanie.

Obrazek
Es Cavallet Beach

Obrazek
Sa Caleta Beach

Obrazek
Puerto de San Miguel

Obrazek
Ibiza - miasto

Obrazek
Jaskinia Cova de Can Marça
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ruuuda

Post #10 Ocena: 0

2015-09-11 18:55:41 (9 lat temu)

ruuuda

Posty: 2349

Kobieta

Z nami od: 05-02-2013

Skąd: brak

Hej ,mam pytanie ,za miesiac mam rocznice slubu i chce zrobic niespodzianke staruszkowi i zabrac go na Ibize .
Powiedzcie mi jaki wybrac hotel i ktora czesc wybrac ibizy blizej lotniska czy gdzies daaaalej ? Moze ktos byl teraz i ma jakies aktualne "dane" .
Dziekuje.
Korzystaj z dnia. Jutro jeszcze dniem nie jest.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,