MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Jechać , nie jechać

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 16 z 18 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 15 | 16 | 17 | 18 ] - Skocz do strony

Str 16 z 18

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2010-12-19 15:45:38 (13 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #2 Ocena: 0

2010-12-19 16:06:30 (13 lat temu)

Richmond

Posty: 28857

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Hm.. czyli komentarz, ktory chcialam napisac wczesniej byl na miejscu, ze powinienes cieszyc sie, ze zyjesz.

Nawiazujac do innej dyskusji, jako posiadacz pojazdu o duzej mocy silnika (wedlug Twoich kryteriow), stwierdzam, ze ja nie wystawiam sie na takie ryzyko jak Ty i sugerowanie, ze Ci, ktorzy jezdza samochodami o duzej mocy i dla przyjemnosci, maja wieksze szanse zginac na drodze, bylo nie na miejscu. To nie moc samochodu jest czynnikiem decydujacym, tylko mozg kierowcy.

[ Ostatnio edytowany przez: Richmond 19-12-2010 16:12 ]

Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

dadido

Post #3 Ocena: 0

2010-12-19 17:20:26 (13 lat temu)

dadido

Posty: 768

Kobieta

Z nami od: 11-12-2007

Skąd: Manchester

Cytat:

2010-12-15 11:11:55, piekar10 napisał(a):
Witam

Mamy mały problem , mianowicie jechać do Polski na świeta czy nie , główny powód to pogoda , chcemy jechać autem z dziećmi , słyszałem że w Niemczech obecnie panują trudne warunki i korki są wszedzie , druga sprawa mam 3 tygodnie urlopu na święta i wiem że to mój ostatni urlop w tym czasie ponieważ firma już więcej nie przyznaje urlopu w tym okresie , nastepny powód nie bede wymieniał opon na zimowe , acha bilet na tunel już kupiony ale to bez znaczenia bo kosztował tylko 27 tesco vouchers.
Z jednej strony byśmy chcieli zostać i spedzić święta tu w UK i cieszyć sie pierwszymi świętami w naszym nowym domku a z drugiej strony chcemy się spotkać z rodziną w PL ale troszke martwimy sie o dzieciaki .

Bez względu na to co odpiszą ci inni i tak zrobisz to co sam uważasz ;-).
Dla mnie osobiście nie ma piekniejszych świat niz nasze Polskie i w Polsce ;-).Ten kraj nie odda nikomu tego co czuje się w naszym ojczystym kraju w tak niecodzienny czas jak Świeta Bożego Narodzenia i Nowy Rok ..
Ja bardzo ubolewam nad tym ,ze nie mogę być w tym roku w Polsce bo niestety nie dostałam urlopu choc tak bardzo o niego walczyłam to moje pierwsze święta od 7 lat w Uk i jestem strasznie nieszczęsliwa z tego powodu :-[.
Jestem gotowa poświęcić swoja pracę jesli w przyszłym roku nie dostanę wolnego na świeta poprostu odejdę z pracy.
Nie zawsze wszystko trzeba widziec w czarnych kolorach .Warunki rzeczywiscie nie sa zaciekawe ale my z męzem zawsze jeżdziliśmy na Swieta do Polski samochodem i warunki pogodowe były rózne trzeba poprostu przygotować sie do takiej podrózy czasem tez warto zatrzymać się po drodze np; w jakims niedrogim Motelu w Belgii czy Niemczech by odpoczać my tak czesto robimy i podróż wtedy jest ciekawsza i nie tak męcząca .

[ Ostatnio edytowany przez: dadido 19-12-2010 17:22 ]

W życiu piękne są tylko chwile i ulotne jak motyle ...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

piekar10

Post #4 Ocena: 0

2010-12-19 18:09:05 (13 lat temu)

piekar10

Posty: 1861

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 08-06-2006

Skąd: Moja Wyspa

Cytat:

2010-12-19 17:20:26, dadido napisał(a):
Cytat:

2010-12-15 11:11:55, piekar10 napisał(a):
Witam

Mamy mały problem , mianowicie jechać do Polski na świeta czy nie , główny powód to pogoda , chcemy jechać autem z dziećmi , słyszałem że w Niemczech obecnie panują trudne warunki i korki są wszedzie , druga sprawa mam 3 tygodnie urlopu na święta i wiem że to mój ostatni urlop w tym czasie ponieważ firma już więcej nie przyznaje urlopu w tym okresie , nastepny powód nie bede wymieniał opon na zimowe , acha bilet na tunel już kupiony ale to bez znaczenia bo kosztował tylko 27 tesco vouchers.
Z jednej strony byśmy chcieli zostać i spedzić święta tu w UK i cieszyć sie pierwszymi świętami w naszym nowym domku a z drugiej strony chcemy się spotkać z rodziną w PL ale troszke martwimy sie o dzieciaki .

Bez względu na to co odpiszą ci inni i tak zrobisz to co sam uważasz ;-).
Dla mnie osobiście nie ma piekniejszych świat niz nasze Polskie i w Polsce ;-).Ten kraj nie odda nikomu tego co czuje się w naszym ojczystym kraju w tak niecodzienny czas jak Świeta Bożego Narodzenia i Nowy Rok ..
Ja bardzo ubolewam nad tym ,ze nie mogę być w tym roku w Polsce bo niestety nie dostałam urlopu choc tak bardzo o niego walczyłam to moje pierwsze święta od 7 lat w Uk i jestem strasznie nieszczęsliwa z tego powodu :-[.
Jestem gotowa poświęcić swoja pracę jesli w przyszłym roku nie dostanę wolnego na świeta poprostu odejdę z pracy.
Nie zawsze wszystko trzeba widziec w czarnych kolorach .Warunki rzeczywiscie nie sa zaciekawe ale my z męzem zawsze jeżdziliśmy na Swieta do Polski samochodem i warunki pogodowe były rózne trzeba poprostu przygotować sie do takiej podrózy czasem tez warto zatrzymać się po drodze np; w jakims niedrogim Motelu w Belgii czy Niemczech by odpoczać my tak czesto robimy i podróż wtedy jest ciekawsza i nie tak męcząca .

[ Ostatnio edytowany przez: <i>dadido</i> 19-12-2010 17:22 ]




Dla mnie osobiście miejsce spędzanych świąt jest bez znaczenia dlatego ,że dzieci i żona wszyscy razem mieszkamy tu , nastrój świąt już jest wyczuwalny , i wydaje mi sie że to zależy od nas samych od nastawienia .
My już podjeliśmy decyzje i mimo iż zostjemy nie sądze żeby te świeta były gorsze niż te które miały by być w Polsce ,
My mieszkamy już w uk 6 lat i chcemy tu zostać na stałe i naprawde w tym kraju mozna żyć pełnią życia z naszymi Polskimi tradycjami .
Nie ma sensu sie zamarwiać z powodu zostania w UK , najważniejsze żebys miała z kim spędzić te święta tu , chodzi mi o najbliższą rodzinę , co innego gdy ktoś jes tu samotny wtedy wyjazd jest zrozumiały.Wesołych świąt:-D
1) Prawdziwi fceci nie jedzą miodu , prawdziwi faceci żują pszczoły ............2) Ponosze pełną odpowiedzialność za porady udzielane przez Richmond.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

autofan

Post #5 Ocena: 0

2010-12-19 19:28:40 (13 lat temu)

autofan

Posty: 807

Mężczyzna

Z nami od: 15-11-2007

Skąd: Poole

To teraz chwalisz ,sie czy probujesz zrobic z siebie bohatera?
Milosnik samochodow.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer ICQNumer Skype

Adacymru

Post #6 Ocena: 0

2010-12-19 19:32:27 (13 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

W Polsce droga od Olszyny do Legnicy czysta.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

dadido

Post #7 Ocena: 0

2010-12-19 19:46:33 (13 lat temu)

dadido

Posty: 768

Kobieta

Z nami od: 11-12-2007

Skąd: Manchester

Dzięki Piekar10..;-)..
Tobie i twojej rodzinie tez zyczę Miłych i Wesołych Świąt :-D
Moze masz rację z tym co piszesz bo gdzie twoja rodzina tam twoj dom ;-).
Moje serce zostało w Polsce moze dlatego ,ze jestem wielka patriotką i bardzo tesknię bo przyjacioł mozna mieć wszędzie ale rodzinę ma sie tylko jedną a ja moją uwazam za wyjatkowa i dlatego tak bardzo chcę tam być i wspólnie przezywać te lepsze i te gorsze chwile ;-).Zreszta kazdy sam wie najlepiej gdzie czuje się dobrze a ja wiem to najlepiej.Jestem tu uwięziona przez kredyt z banku ale juz wkrótce się skończy aż nie mogę się doczekać ;-)
W życiu piękne są tylko chwile i ulotne jak motyle ...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #8 Ocena: 0

2010-12-19 20:32:45 (13 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #9 Ocena: 0

2010-12-19 20:34:47 (13 lat temu)

Richmond

Posty: 28857

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

No wlasnie, wiec nie kazdy kto ma szybki samochod, chce byc szybki i wsciekly.

To dobrze, ze przejrzales na oczy ;-)
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #10 Ocena: 0

2010-12-19 20:36:05 (13 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 16 z 18 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 15 | 16 | 17 | 18 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,