MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Gran Canaria

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 7 z 14 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 6 | 7 | 8 ... 12 | 13 | 14 ] - Skocz do strony

Str 7 z 14

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

goldenboy

Post #1 Ocena: 0

2012-02-08 23:27:21 (12 lat temu)

goldenboy

Posty: 34

Mężczyzna

Z nami od: 07-05-2010

Skąd: londyn

Dzięki andreek...
---

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andreek

Post #2 Ocena: 0

2012-02-08 23:37:51 (12 lat temu)

andreek

Posty: 776

Mężczyzna

Z nami od: 27-06-2008

Skąd: S.Yorkshire

No problemo. ;-):-D

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #3 Ocena: 0

2013-04-29 10:00:43 (11 lat temu)

Richmond

Posty: 28851

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Odswieze temat i dopisze swoje wrazenia.

Bylam na Gran Canarii na weekend, Norwegian otworzyl nowa trase z London Gatwick, mozna poleciec w piatek rano i wrocic w niedziele wieczorem.

Zatrzymalam sie w Puerto Rico, bo Alfer bardzo polecal. Mialam do wyboru hotel na dole przy marinie albo na gorze z widokiem na calosc. Wybralam widok i gorszy standard - hotel Riosol 3*. Na 2 dni byl ok, ale nie chcialabym tam zatrzymac sie na dluzej, jedzenie troche slabe albo jestem zbyt wielkim burzujem.

Poza tym Puerto Rico jest dosc spore, wieczorami slychac ryk z barow i pubow, karaoke w wykonaniu pijanych wczasowiczow itp. Wole kameralniejsze miejsca.

Polecam wynajecie samochodu, bo w tej czesci wyspy wszedzie trzeba wspinac sie pod gorke i hotele nie sa bezposrednio nad morzem. Poza tym samochod daje mozliwosci objechania okolicy, zajrzenia w kazdy kat, wjechania na kazda gorke, itp.

Z miejscowosci wymienionych wczesniej:
-Maspalomas i okolice: duze miasto, mnostwo ludzi, sklepow i dlugie plaze. Jak ktos lubi tlumy, to ok.

Obrazek
Wydmy w Maspalomas.

-Puerto Rico: nieco mniejsze, bardziej turystyczne, piaskowa plaza w zatoce.

-Amadores: hotele na skalach w dolince, ladna plaza piaskowa w zatoce ale duzo ludzi tam przyjezdza.

Obrazek

Obrazek

-Puerto de Mogan: bardzo przyjemne, kameralne miasteczko z marina. Chyba najbardziej podobalo mi sie z tych kilku miejscowosci nad morzem.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Sa tez rozne male dolinki z hotelami na skalach i plazami. Niektore plaze tylko kamieniste.

Ja bylam troche zawiedziona plazami z punktu widzenia fotografa, bardziej podobalo mi sie na Ibizie, gdzie jest mnostwo pieknych zatoczek.

Jazda w gorach bywa wyzwaniem. Zrobilam sobie wycieczke z Puerto Rico do San Nicolas - Puero de San Nicolas - wzdluz wybrzeza do Agaete, tam zawrocilam w polowie by wrocic do San Nicolas i pojechac do parku Tamadaba. Ta droga byla bardzo waska, jeden pas wzdluz skal. Dopiero przy Tamadaba pojawily sie dwa pasy i dalo rade jechac normalnie. Stamtad pojechalam w strone Tajeda i Roque Nublo. Na Roque Nublo obejrzalam zachod slonca i zjechalam po ciemku do Maspalomas. Ten ostatni zjazd to troche jak jazda po torze wyscigowym, ciagla zmiana biegow i zakrety.

Obrazek

Obrazek

Mysle, ze przejechalam przez jakies tysiac zakretow tego dnia i zostalam mistrzem drugiego i trzeciego biegu. Nie widzialam wrakow samochodow, o ktorych pisal Alfer. Przy takiej ilosci zakretow patrzylam glownie na droge, a nie mialam pasazera, ktory by obserwowal inne elementy krajobrazu.

Morze bylo dosc zimne pod koniec kwietnia i nie skusilam sie na kapiel w nim, ale duzo ludzi kapalo sie.

Benzyna, alkohol i papierosy bardzo tanie. Dla mnie, Gran Canaria byla ok na weekend, ale tak na dluzej, to chyba nie chcialoby mi sie tam jechac. Zreszta zostalo mi jeszcze pare innych wysp do zwiedzenia.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

grekan

Post #4 Ocena: 0

2013-04-30 00:56:42 (11 lat temu)

grekan

Posty: 623

Mężczyzna

Z nami od: 15-03-2008

Skąd: Londyn Croydon

W maju Norvegian ma najtanszy bilet return 145£, Ryanair 86£ a tygodniowy pobyt z BP na Gran Canarii z przelotem/SC/ 198£.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #5 Ocena: 0

2013-04-30 02:50:44 (11 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #6 Ocena: 0

2013-04-30 06:22:17 (11 lat temu)

Richmond

Posty: 28851

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Cytat:

2013-04-30 00:56:42, grekan napisał(a):
W maju Norvegian ma najtanszy bilet return 145£, Ryanair 86£ a tygodniowy pobyt z BP na Gran Canarii z przelotem/SC/ 198£.

Ja placilam £89 w Norwegian i interesowal mnie tylko weekend. Jak ktos bedzie jechal, to wybierze sobie najdogodniejsza opcje.

Nigdzie nie napisalam, ze to najtansza linia, tylko ze lata na Gran Canarie i ja ja akurat wybralam.

Cytat:

2013-04-30 02:50:44, mscicielka12 napisał(a):
Cytat:

2013-04-29 10:00:43, Richmond napisał(a):
Odswieze temat i dopisze swoje wrazenia.


Cos czesto zaczynasz rozne tematy "odswiezac" Brak weny ?:-] :-8

Nie musisz czytac, a jako moderator zwracam Ci uwage, ze piszesz nie na temat.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #7 Ocena: 0

2013-04-30 07:26:50 (11 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Ale skąd otworzył tę linię? Z Norwegii?

Czy ma rozumieć, że jeżeli jak nie piszesz skąd, to wszyscy mają rozumieć, że Londynu?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Richmond

Post #8 Ocena: 0

2013-04-30 08:15:41 (11 lat temu)

Richmond

Posty: 28851

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Norwegian lata z Gatwick. Otworzyli tez pare nowych tras do Chorwacji i innych lokalizacji.

Ja ze swojej strony polecam te linie, bo oferuje dobry standard, ma nowe samoloty i darmowe wi-fi na pokladzie. Sa lepsi niz niektore linie regularne, a w Skandynawii bija jakoscia slabiutki SAS, ktory ma stare samoloty, a za jedzenie tez sie placi, jak w tanich liniach.

Poprawilam i uzupelnilam poprzedni wpis o pare zdjec, co by zachecic potencjalnych turystow.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andypolo

Post #9 Ocena: 0

2017-10-13 12:13:50 (7 lat temu)

andypolo

Posty: 2980

Mężczyzna

Z nami od: 27-03-2010

Skąd: C-L-S

Odświeżę temat. Już kilka lat nie było tu wpisu. Co jeszcze polecacie na GC? W grudniu jadę na GC do hotelu Apartamentos Buganvilla w San Agustin, Maspalmas. Czy może ktoś zna tą miejscowość, hotel? Czy przy hotelu jest gdzie zaparkować auto? Czy seat lub vw polo są wystarczająco mocne na trasy górskie?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Sawanna

Post #10 Ocena: 0

2017-10-17 13:27:34 (7 lat temu)

Sawanna

Posty: 1261

Kobieta

Z nami od: 24-05-2011

Skąd: z Kosmosu

To ja się też podepnę. Planujemy koniec marca, początek kwietnia urlop na Gran Canarii. Tylko, że tym razem chcielibyśmy zorganizować sobie sami urlop, bez pośrednictwa biura podróży. Gdzie szukać sprawdzonych noclegów/domków/mieszkań wakacyjnych? jak nie dać się oszukać? Może macie jakieś namiary, które możecie polecić?
Jeśli któregoś dnia ktoś zarzuci Ci, że Twoja praca nie jest profesjonalna powiedz sobie, że Arkę Noego zbudowali amatorzy, a Titanic'a profesjonaliści...*THUMBS UP*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Strona 7 z 14 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 6 | 7 | 8 ... 12 | 13 | 14 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,