MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Easy jet - ile bagazu mozemy wziac???

 

Postów: 8

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

iloclaude

Post #1 Ocena: 0

2010-02-06 18:13:27 (14 lat temu)

iloclaude

Posty: 301

Kobieta

Z nami od: 23-07-2007

Skąd: Luton (Poznan)

Witam, wlasnie zarezerwowalam bileciki dla mnie, meza i naszego dzidziusia. Pierwszy raz bedziemy leciec easy jetem no i mamy problem dotyczacy bagazu, poniewaz podane sa dwie sprzeczne informacje! Oto one:
1) 1 Ilość bagażu rejestrowanego na lot na wszystkich pasażerów łącznie

2 pasażer/-ów w tej rezerwacji może odprawić łącznie 1 szt. bagażu rejestrowanego na każdy lot objęty rezerwacją. Całkowita waga bagażu rejestrowanego nie może przekroczyć 32 kg.

2) Limit bagażu. Każdy pasażer płacący za przelot może przewieźć jedną standardową sztukę bagażu podręcznego o wymiarach 56x45x25cm. Zawarty w tej rezerwacji standardowy bagaż rejestrowany podlegający odprawie nie może ważyćwięcej niż 20 kg łącznie. Limit bagażu rejestrowanego wynoszący 20kg (na pasażera) nie ulega zwiększeniu w przypadku dodania kolejnych sztuk bagażu rejestrowanego. Za przekroczoną wagę można zapłacić podczas procesu rezerwacji. W przypadku przekroczenia limitu wagi, za którą opłata uiszczona została wcześniej, zastosowanie będą miały dodatkowe opłaty pobierane na lotnisku.

No i teraz to juz jestem tak zakrecona, ze nic nie wiem :-|

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni!!!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #2 Ocena: 0

2019-09-24 18:03:10 (5 lat temu)

galadriel

Posty: 14716

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Ja tez sie gubie. Easy jet:

One cabin bag per person (maximum size 56x45x25cm including handles and wheels). Cabin space is limited and there’s only room for up to 70 cabin bags so the overhead lockers fill up quickly. Any cabin bags we can’t squeeze in will be put into the hold and can be collected from the baggage carousel on arrival.

ok, no to jest cabin bag:

Maximum size 56x45x25cm, including handles and wheels. Cabin bags should be placed in the overhead lockers or if small enough under the seat in front of you.

ale potem jest jeszcze taka opcja:

Flexi, Upfront, Extra Legroom customers and easyJet Plus cardholders
You can bring an additional under seat bag like a laptop bag or handbag. Maximum size 45x36x20cm. Bags must be placed under the seat in front of you.

wiec jedak mozna dwie ze soba (ja nie znosze duzych walizek, ktr ia do luku, bo zawsze sie boje, ze zgina, wiec wole dwie male jesli juz wziac ze soba). Poza tym nie pamietam jak kupowalam bilety, czy kupilam z duzym bagazem czy nie, ale chyba bez, bo nigdy nie kupuje z duzym; / Wchodz ew manage bookings i nie widze czy kupilam czy nei. Pewnie dopiero przy check in wyjdzie: /

Juz mnie to irytuje. Chyba wole Ryanaira:-]:-8
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla1

Post #3 Ocena: 0

2019-09-24 18:21:27 (5 lat temu)

ZlotaPerla1

Posty: n/a

Konto usunięte

Gal, Tobie na prawde biuro podrozy potrzebne :-]

Easy Jet jest super, przynajmniej mozna na poklad wziasc walizke bez doplat - czyli KAZDY moze wniesc walizke,

A jak maszw easy jet wykupione Flexi, Upfront, Extra Legroom customers and easyJet Plus cardholders to mozesz jeszcze jedna torbe - ale watpie zebys to miala ;-)
Trzech nas w jednym ciele: Anioł, Diabeł i JA

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #4 Ocena: 0

2019-09-24 19:18:30 (5 lat temu)

galadriel

Posty: 14716

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

No, juz doszlam do tego. Oczywiscie znow polykacz czasu sleczenia nad przepisami i ogolnie irytacji:D

Faktycznie, oni maja tzw podreczny (tak jak kiedys w Ryanie) i do tego dokupilam "mala" waliche do luku (15 kilo), w dwie strony to dodatkowe 34 funty, no to nie tak zle. No bo na Ibize sobie paczka nie wysle ciuchow jak do Polski.
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kanonier30

Post #5 Ocena: 0

2019-09-24 19:52:16 (5 lat temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

To może ja też poproszę o podpowiedź...jeszcze mam nieco czasu na sprawdzanie, ale ja mam wykupione miejsce z Extra Legroom (z racji niepełnosprawności i podróży z gipsem)...bagaż główny jest ok, a ile ostatecznie mogę zabrać ze sobą - tzn. na pokład?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla1

Post #6 Ocena: 0

2019-09-24 19:57:50 (5 lat temu)

ZlotaPerla1

Posty: n/a

Konto usunięte

Kanonier jak wyzej, ty mozesz dwie torby wniesc na poklad - z zalozeniem ze bedzie miejsce I nie wezma do luku ;-) - walizka cabin bag + torba calkiem spora jak na laptop.
Trzech nas w jednym ciele: Anioł, Diabeł i JA

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #7 Ocena: 0

2019-09-24 21:32:13 (5 lat temu)

galadriel

Posty: 14716

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

A gdzie leciesz Kanonier?
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kanonier30

Post #8 Ocena: 0

2019-09-26 15:54:22 (5 lat temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

Galadriel...na Gibraltar, ale w listopadzie. Bilety mam, ale nie ja rezerwowałem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #9 Ocena: 0

2019-09-26 16:01:00 (5 lat temu)

galadriel

Posty: 14716

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

O, to fajnie. Zdaj relacje jak jest na Gibraltarz w listopadzie. Ja bylam (kiedys) we wrzesniu i bylo super.
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,